Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Červená zóna / trosky

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty5/7/2011, 04:36

červená zóna ktorá je roztiahnutá po druhej polovici Sunagakure no sato značí zónu v ktorej prevláda doslova chaos. Výbuchy, krik a zvuky boja sú tu na dennom poriadku pretože sa tu nachádzajú rebeli ktorý... dá sa tak povedať majú túto časť Sunagakure úplne pod kontrolou. všetkým normálnym občanom ako aj shinobim je zakázaný vstup do tejto zóny ak sa nejedná o misiu alebo ak nemajú špeciálne povolenie od Kazekageho či od jedného z generálov. Budovy sú v tejto zóne zničené, vyľudnené a keď sa nič nedeje tak to pripomína skôr mesto duchov.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:03

Tamika Rihiko

Vyšla z jedné s postraních uliček a rozhlédla se kolem.Nebylo to moc lidí,ale věděla kudy se vydat.Po chvilce vrazila do jednoho z ještě lehce stojících domů se šíleným výrazem ve tváři.,,Klep,klep.."řekla zvučným tónem téměř jako by si zpívala.Pustila se do rebelů v budově.Sice schytala pár ran do obličeje,ale nevypadala,že by jí to nějak vadilo.Se šíleným výrazem dál vraždila všechny přítomné,přičemž si ani neuvědomila,že vidí i jejich duše.Už zase viděla to,co neměla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:17

Sora

Dobehol do červenej zóny kde bolo však veľké ticho ... zrazu je tu ticho ... aký nezvyk ... Sora sa začal obzerať okolo či niekde náhodou neuvidí Tamiku ... kde môže len byť ? tú smrť čo som cítil okolo nej keď som sa menil na Shukakuho ... čo asi prežila ona ... na to som vtedy nemyslel ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:22

Tamika Rihiko

Krčila se nad posledním žijícím rebelem v budově.Vypadal už dost zdeptaně a měl vystrašný výraz.,,Nezasloužíte si nic jiného,než zemřít."řekla pobaveným tónem,vzala ho za ramena a vyhodila ho ven z okna na ulici.,,Chcípněte všichni..."řekla směrem k němu,když vyskočila z okna.Pak se se svým "milým" výrazem rozhlédla okolo.,,Co myslíš Tami?Najdeme pár dalších?Nastolíme klid v Suně,to jsi chtěla,ne?"šíleně se rozesmála a mávala nožem ve vzduchu.,,Aspoň nebudueme mrtvé samy..."řekla a vydala se k dalšímu domu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:25

Sora

Zrazu uvidel Tamiku ako vyskočila z okna za rebelom ... asi som ju našiel ... no ... to by bolo za nami ... Sora sa pomalým tempom vydal za Tamikou popri čom stále sledoval jej výraz ... niečo sa s ňou deje ... ale čo ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:25

Kaze

Heem.. bojíš sa o ňu? ozvalo sa spoza Sora, Gankonu som zobral na akadémiu.. aj keď bola značne nešťastná že si ju nešiel zaniesť ty.. chcem ťa len varovať.. aj keď ťa ochraňuje piesok.. červená zóna, prečo myslíš že neni pod kontrolou Shinobi ? tý Rebeli nie sú len ľudia bez schopností.. mysli na to.. povedal som pri čom som len spravil menší pohyb rukou a doslova som vzbĺkol v čiernej hmote pri čom som "zmizol".


Sora-- po tom čo si si vypočul Kazeho tak si mohol pocítiť ako si jemne našlapol na nejaký drátik.. v momente sa na teba z hora zosipala spŕška kunaiov ktorých bolo približne tak 40-50, kunaie sa do zeme zabodávali aj pred tebou a za tebou, očividne to bola nejaká pasť plošného rozsahu.

Tamika-- Keď si zrovna zabíjala jednu ženu ktorá obzvlášť kričala do domu vtrhli asi traja rebeli, boli maskovaný, v rukách jeden zvieral katanu, druhý nejaký palcát a tretí kunai.. keď ťa videli tak sebou mierne cukli a očividne čakali na tvoj prvý krok.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:30

Tamika Rihiko

Pobaveně se na ně usmála a jedním pohybem oddělila hlavu ženy od těla.Pobaveně se otočila na rebely a natáhla k nim ruku s hlavou.,,Copak?Přišli jste taky na smrt?"ušklíbla se pobaveně a hodila hlavou o zem.Vytrhla z těla nůž a změřila si je pohledem.Pak se zase nekontrolovatelně rozesmála.,,Jste bláhoví... všichni tady zemřete.Nebojte,smrt není zas taková zlá..."řekla potichu,utřela si krev o kolena a vrhla se na toho s katanou.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:32

Sora

Sora dal pred seba ruky i keď vedel že piesok ho ochráni automaticky ... na toto si proste nikdy nezvyknem ... a to čo povedala tá osoba ... teraz nemám čas myslieť na nebezpečenstvo !! zakričal si v hlave a keď ho prestal piesok obraňovať sa rozbehol do domu kde bola Tamika ... vydrž ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:37

Tamika-- Keď si zaútočila na toho týpka tak vyblokoval tvoj útok katanou a v tom sa vedla teba objavili zvyšný dvaja, mohla si si okolo seba všimnúť nejaké lesklé nitky ktoré značili ocelové lanká, tý dvaja ich držali v rukách a v momente keď odskočili sa lanká začali rýchlo sťahovať veľkou rýchlosťou, očividne ťa chceli zviazať.


Sora-- Ako si bežal tak sa pred tebou vynoril rebel, ako zbraň mal kopiju a v momente ako ťa videl tak sa postavil do bojového postoja a pozorne si ťa prezrel. Aká je farba noci? spýtal sa a očividne čakal źe mu nejak odpovieš.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:43

Sora

Sora sa pred rebelom zastavil a vyrovnal sa ... farba noci ? si robí srandu nie ? Sora pozrel na oblohu no vďaka Shukakuovy ktorýlen pred okamihom ovládol jeho telo videl viac-menej oblohu krvavú ... červená ... povedal jednoducho a stále sledoval oblohu ... vlastne ... Shukaku ... si sviňa hnusná ! keď sa dostanem do psychického rozpoloženia môžem ťa hoci kedy vypustiť bez toho aby som nejako uvažoval ... Sora sa zrazu vrátil späť do reality a pozrel na rebela čo spraví
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:52

Tamika Rihiko

Začala se znovu smát.,,He.. to si myslíte,že když jsem mrtvá,že mě porazíte?"protočila napřirozeně hlavu,přičemž by si takhle zlomila vaz.Natáhnula ruce a lanka chytla.Pomalinku je od sebe odtahovala,až je nakonec nechala prasknout.,,Jste šikovní..."usmála se a znovu švihla nožem po tom stejném.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 05:58

Sora-- Pozeral sa na teba po jeho odpovedi a po tom zložil kopiju na zem.. shine.. zašomral a začal skladať pečate. Katon: Goukakyuu no jutsu! skríkol a po tom na teba vyslal veľkú ohnivú guľu ktorá zo sebou brala až časť trosiek.


Tamika-- Č..čo? zašomral ten jeden ktorý ti pred tým odrazil útok no teraz sa spamätal trocha neskoro.. síce spravil dva kroky vzad čím si určite zachránil život čepeľ mu prešla cez pravé rameno a on sa za ňu chytil. Po tom len uskoćil znova dozadu až kým nenarazil do steny a v tom po tebe ako aj ostatný dvaja začali hádzať shurikeny no takým oblúkovitým spôsobom pretože na nich boli uviazané lanká a oni ťa chceli spútať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 06:03

Tamika Rihiko

,,Au... "
řekla si spíše sama pro sebe a kopla toho jednoho silně do hrudníku.Pak si až všimla shurikenů,které se obloukem blížily k ní.,,Jsi hloupá,Tami .. po tolika letech jsi schopná svět mrtvých dokonale využívat .. a neděláš to."ušklíbla se a začala si něco pro sebe opakovat.Poštvala duše lidí,co předtím zabila proti těmto lidem.Ty jim začaly do hlavy vkrádat nejhorší vzpomínky a vytvořili něco jako nezničitelné Genjutsu.Pak se zase otočila na toho s katanou.,,Hm.. tohle tě možná bude bolet..."řekla potichu,načerpala sílu kterou si propujčovala z duší a prokopla ho zdí,ven na ulici.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 06:07

Sora

Keď rebel povedal názov techniky Sora inštinktívne dal tykvu dole z chrbta a hodil ju oproti techniky čo zmiernilo jej účinok vďaka tykvy samotnej. Následne sa pred Sorou vytvoril štít z piesku ktorý ho ochránil pred zvyškom techniky ... eeeeh ... vďaka viacúčelová tykva ... Sora si v duchu oddýchol a hneď sa rozbehol oproti rebelovi z úmyslom domlátiť ho ručne
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 06:50

Tamika--Tý dvaja sa zrazu chytili za hlavu a doslova sa zložili na zem, ten koho si prekopla doslova preletel stenou na ulicu a cez šatku bolo vidieť že mu z úst vyletela krv.. pred tým než dopadol na zem však namieril rukou na oblohu a z nej mu do vzduchu vyšla malinká ohnivá guľa.. tá sa vo vzduchu roztrieštila a tebe mohlo dôjsť že je to nejaký signálny oheň. Keď dopadol na zem tak ešte stále žil ako aj jeh odvaja kumpáni


Sora-- Cez dym z techniky nevedel či sa na neho rútiš.. vlastne čakal že ťa to sundalo no v tom si sa vyrútil a začal si ho mlátiť.. nestihol sa ani obzrieť či postaviť a ty si ho umlátil až do bezvedomia. Po tom si uvidel asi 100 metrov od teba vyletela ohnivá guľa ktorá pôsobila ako menší ohňostroj, teda skôr "signálny" oheň.. mohlo ti dôjsť že bude Tamika pravdepodobne tam.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 06:53

Sora

Žeby ? Sora si povzdychol a pozrel pre istotu na rebela .. ty .. ostaň ... povedal rebelovi výstražne i keď vedel že je v bezvedomí. Vstal zo zeme a rozbehol sa priamo za "signálom" ktorý vydal zrejme nejaký bandita ... viac problémová osoba než ja ? hmpf ... nemožné !
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 06:56

Tamika Rihiko

Skočila z díry rovnou na ninju.Trošku se bolestěn ušklíbla,jak dopadla na zem,ale pak úšklebek zase přešel v šílený.,,Co jsi nepochopil na té části,že máš chcípnout?"celkem mile se usmála a zabodla do něj nůž.,,Sayonara... pozdravuj na druhé straně."ušklíbla se a když se ujistila,že je mrtvý,začala mu do čela vyřezívat nožem nějaké znaky.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:07

Sora-- po chvíľke behu si zrovna narazil na Tamiku ako stojí nad mŕtvolou nejakého rebela a vyrezáva mu na čelo zvláštne znaky.

Tamika, Sora-- Tamika si mohla všimnúť ako tam zrovna pribehol Sora.. neboli ste však sami.. zrazu ste boli obkolesený desiatkami a destiakami rebelov ktorý však od vás stáli v rozumnej vzdialenosti po strechách rozborených domov a troskách. Jeden z nich bol v plášti pri čom mal na kapuci napísaný znak "IX".
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:10

Tamika Rihiko

Zamyšleně se s úklšbkem rozhlédla okolo po všech,včetně po Sorovi.,,Ale,že vás chce vaše přátele doprovodit hodně na onen svět..."slezla z mrtvoly a nechala jí s podivnými znaky na čele.Přehodila si nůž z ruky do ruky a šíleně se zasmála.,,Tak fajn .. kdo z vás se mi postaví?!"smála se dál a zadívala se pobaveně na Soru.Něco jí problesklo v očích,ale byla to jen chvilka.,,Hele .. démon dorazil.Ještě pořád ti hrabe...?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:12

Sora

Sora sa potočil na Tamiku no potom si len povzdychol a pousmial sa ... na to že si mŕtva vyzeráš dosť živo vieš o tom ? spýtal sa pobaveným tónom no potom len zmĺkol a ustúpil o niečo vzad ... no .. v tomto ohľade mi moc nepomáha ale to nevadí ... Sora dal pred seba ruku do obrannej pozície a čakal čo sa bude diať ... dúfam že na mňa nezaútočí zozadu ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:15

Tamika Rihiko

,,Ale no tak .. máš něco proti mrtvolám?"
rozhodila rukama kolem sebe a zadívala se na mrtvolu,na které předtím ležela.,,Kdyby nebyla Tami tak slabá ... dokázala by z mrtvol dělat loutky víš..."otočila se na něj.,,...ještě,že tu teď není."ušklíbla se a vytvořila chakrové vlákna směrem k mrtvole.Na chvilku se zarazila a vlákna zrušila.Porozhlédla se po všech přítomných.,,No taaak .. vy brzo mrtvoly,to tam budete jen tak stát?!"rozesmála se znovu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:17

Sora

Eh ... Tami tu nieje ? ona je ... ah jo ... v tomto sme podobný čo ? spýtal sa sám seba no radšej nič nehovoril ... nakoniec mu to však nedalo a otočil sa na Tamiku ... máš ty niečo proti démonom keď už sme pri tom ? zvýšil jedno obočie na oku ktorým bol bližšie k Tamike
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:19

IX

Prezerala som si tých dvoch pri čom som sa spoza masky usmievala.. výborne.. Shukaku a .. táto divná nesmrtelná dievčina.. šéf bude nadšený.. pomyslela som si a na Tamikinu výzvu som sa len zasmiala. Ani jeden nedokážete zabiť toho druhého.. ale rada si váš zápas pozriem.. povedala som a rukou som pokynula aby sa rebely držali na miestach.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:25

Tamika Rihiko

Mile se na něj usmála,jakoby to byla zase ona.,,Mám démony ráda .. když jsou mrtví."dodala a ušklíbla se přitom.Pak se otočila na toho chlápka a změřila si ho ne moc milým pohledem.Namířila na něj nůž a začala se zase smát.,,Vás dostanu potom... jste jen pitomí rebelové."řekla posměšně a otočila se zase na Soru.,,Nechápu jak jsi mě našel .. ale dám ti poslední šanci vypadnout.. Tami by bylo líto,kdyby ti ublížila."rozchechtala se znovu a na rychlo prohlídla Taminy vzpomínky.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty7/7/2011, 07:29

Sora

Sora kývol hlavou na nesúhlas a pozrel na tú "zrejme" ženu ktorá povedala že sa nedokážu zabiť navzájom ... stále mám pocit že som jediný snáď živý v celej Sune ... čo je na tom pravdy ? Sora si začal premeriavať ostatných rebelov ktorý stáli na domoch ... keby sa mi ich chcelo počítať že ? Sora sa učupil k zemi a začal prstom robiť kruhy do piesku ... som k ničomu ... ani ako Shukaku nedokážem nič spraviť ... v nepravú chvíľu ho chytil pocit nedostatku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Červená zóna / trosky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Červená zóna / trosky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Námestie ponorené v krvi (červená zóna)
» Obytná časť (modrá zóna)
» Obytná zóna-zachovaná časť
» Tréningový podzemný komplex (modrá zóna)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: