Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nekonečná púšť

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty5/5/2011, 01:31

First topic message reminder :

Nekonečná púšť získala svoje meno vďaka tomu že sa tiahne od okolitého sveta až po bránky Kumogakure no Sato
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:22

Eito Kokoro

Okolie náhle stmavlo a zo zeme doslova vyrazili ostne okolo Kimiko ... Genjutus podobne Tsukuyomi ... udržím ťa v ňom koľko len budem chcieť v tom je jediný rozdiel ... Pred Kimiko sa zrazu zjavila podoba Kaia ... prelomíš aj túto ilúziu ? Kai zrazu vytiahol kunai z vrecka a ohnal sa po Kimiko
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:24

Kimiko Kay Kokoro

I přes myšlenku,že je to jen Genjutsu prostě automaticky uhnula.,,Eh ... já ti nevím Eito,to se mi tak úplně nelíbí..."řekla nejistě a rozhlédla se okolo,jak vlastně ta technika vypadá.,,už tak mi to předtím moc nešlo .. teda jak jsi řekl,trvalo mi to dlouho.. nebylo by lepší trénovat to na něčem lehčím a ne těžším?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:29

Eito Kokoro

Myslím že nie Kimiko ... Kaiova postava sa zrazu zastavila a hodila kunai na zem ... Kimiko ... poď so mnou ... Kai natiahol ruku smerom ku Kimiko a mierne sa pousmial ... síce je to Genjutsu ... no tu sa Kimiko splnia všetky nočné mory ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:33

Kimiko Kay Kokoro

Nasadila zoufalý výraz.,,To od tebe není vůbec pěkné Eito .. takhle si zahrávat s lidskými city..."povzdechla si.,,Ale pravda je .. když to udělám co nejdřív,budu z toho co nejřdív venku.."napadlo jí a lehce zase natáhla ruce.Nezavřela tentokrát oči a sledovala obraz Kaie.Sice neměla tolik síly jako na začátku tréninku,ale rozhodla se čerpat sílu ze vzpomínek na bratra.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:40

Eito Kokoro

Kai sa zrazu vrhol po Kimiko a začal ju škrtiť holými rukami ... Genjutsu klanu Kokoro dokáže spôsobovať reálne rany Kimiko ... keď zomrieš tu zomrieš aj reálne ber na to ohľady ... ovládanie tejto techniky nezáleží na mne ale už na tebe ... môžem ovplyvňovať len okolie no nie tvoje spomienky a nočné mory ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:42

Kimiko Kay Kokoro

,,No jo,já vím ... nejsem až tak úplně blbá."
podotkla ironicky a podebrala Kaiovi ruce tak,že ho donutila je dát směrem od sebe,tudíž pustit její krk.,,Možná tady trošku využiju i Taijutsu,hm?"ušklílbla se pobaveně.,,Hm .. bude ale těžké bránit se a přitom se ještě soustředit..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:46

Eito Kokoro

Taijutsu ? môžeš to skúsiť ... no môžeš si vyskúšať aj Genjutsu ... predsa len som ta niečo naučil nie ? Eito sa podoprel o najbližší osteň ako keby vôbec nebodal .... len či dokáže využiť Shirakumo aj na útok a nie len na obranu ... Kai sa zrazu skrčil a podkopol Kimiko nohy tak aby padla tvrdo na zem ... prečo tomu vzdoruješ Kay ? len sa nebráň a zomri ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:48

Kimiko Kay Kokoro

Vyšvihla ruce za sebe,aby dopadly první na zem a když se tak stalo,přehodila nohy přes sebe a vstala.nechápavě se zadívala na Eita.,,Eh .. co?K čemu mi bude Genjutsu,když se snažím zrušit jiné?"nechápavě se na něj podívala.,,To je přece nesmysl,ne?"zeptala se ho a ignorovala Kaie.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 03:57

Eito Kokoro

Genjutsu stvorené v Genjutsu ... je to zložité no aj to dokážeš ... obvykle stačí vyvinúť viac chakry do okolia aby si zrušila Genjutsu ... no tu ... ako to popísať ... sa snažíš jednoducho prežiť Kimiko ... Tsukuyomi ti ukáže najhoršie nočné mory no táto technika ťa dokáže zabiť ... síce to trvá tiež len sekundu v reálnom čase no za ten čas sa musíš nejako uprániť psychickému nátlaku ktorý je na teba vyvinutý ... Kai vzal kunai zo zeme a manieril si ho na srdce ... nočné mory ... zvláštne ako sa dokážu proti tebe obrátiť že ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 04:03

Kimiko Kay Kokoro

Chytla se zmateně.,,Ne,ale to .. promiň Eito .. nechápu to."řekla potichu a zaraženě sledovala Kaie.,,Zní to tak strašně složitě .. když je kolem mě chakra,která tvoří Genjutsu,jak mám v ní vytvořit další?Vždyť to nebude mít žádný účinek,ne?"povzdechla si a prohrábla si vlasy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 04:10

Eito Kokoro

Eh ... jednoduchšie ... musís znova vyvinúť viac chakry než bolo použitej na danú techniku a tak sa ti podarí vytvoriť ilúziu v ilúzií ... Eito za zamyslel nad tým čo vôbec povedal ... Shirakumo by ti malo vyjsť asi najľahšie ... ostatné techniky ... po pravde na ne pri tejto technike nemáš šancu vytvoriť silnejšie Genjutsu než Shirakumo ... Eito si nahlas povzdychol ... asi som mal vážne začať slabšou ilúziou ... Kai si zrazu Kunai zabodol do srdca a padol na zem nehybne
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 04:16

Kimiko Kay Kokoro

Zavřela oči a poslouchala,co jí Eito říká.,,Ale já nic jiného neumím..."řekla potichu staženým hlasem a měla strach otevřít oči.,,Tohle je na mě moc..."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 04:19

Eito Kokoro

Aspoň niečo než nič nie ? prepáč ale Genjutsu ktoré uvedie len teba do ilúzie tiež moc nepoužívam takže to neviem tak dokonale vysvetliť ... Eito zaboril oči do zeme a okolo neho vyrazili ostne ... možno neviem učiť ostatných ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 04:28

Kimiko Kay Kokoro

,,Ale .. já to pořád nechápu?Na co to mi to Genjutsu bude,když už v jednom trčím?"
zeptala se ho nechápavě a stále držela pevně zavřené oči.,,Eito .. nemůžeš mi to raději vysvětlit normálně a pak mě to nechat zkošet?Prosím .. tohle je .. moc..."řekla přidušeně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:07

Eito Kokoro

Nie ... Eito sa pozrel na tmavé nebo zamyslením pohľadom ... asi na to budeš musieť prísť sama ... toto Genjutsu nieje moja špecialita bohužiaľ takže by som ti to ani vysvetliť nevedel Kimiko ... keď prídeš na to sama budeš lepšia než ja v tomto ohľade ... Eito si nahlas povzdychol a pozrel na oblohu ešte viac zamyslene
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:12

Kimiko Kay Kokoro

,,To je blbost!!Když to nechápeš ty,jak to mám asi chápat já?!"
rozkřikla se na něj naštvaně a otevřela oči.Svezla se na zem a chytla se za hlavu,jak nad tím urputně přemýšlela.,,Nechápu to .. ne ne .. i když-"zarazila se.,,Počkat .. možná místo Genjutsu .. prostě .. vytvořit vlastní iluzi,která přebije tu,které je kolem mě?To znamená sebe dostat do normálu a pak přebít iluzi?Zní to složitě..."povzdechla si,ale natáhla před sebe ruce.,,Dobře ... soustředit se na zrušení jedné iluze a vytvoření druhé... to nějak půjde."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:23

Eito Kokoro

Eito tak nejak nevnímal to čo Kimiko rozprávala a len pozoroval nebo ... zvláštne vidieť toto všetko vo svojej vlastnej ilúzií ... a čoho sa bojím ja ... to tu nieje ... potichu si znova povzdychol
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:27

Kimiko Kay Kokoro

,,Bla bla bla..."opakovala si a soustředila se na oba úkoly naráz.Pobaveně se pro sebe usmála.,,Hehe.. ono to nakonec nějak půjde."pomyslela si pobaveně a soustředila se dál.,,Jestli mi to má pomoci proti Kaiovi ... "povzdechla si a rychle tyhle myšlenky vyhnala z hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:44

Eito Kokoro

Eito si jednoducho sadol na zem a zavrel oči ... teraz je to už len na Kimiko ... zavrel oči a začal meditovať ... toto je tak nejak mimo mňa bohužiaľ ... nehnevaj sa Kimiko ... Eita obklopilo niekoľko ostňov ktoré zabránili Kimiko vôbec vidieť Eita
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 05:59

Kimiko Kay Kokoro

,,Ach jo.. je to strašně unavující..."povzdechla si a se zavřenýma očima zívla.Chvilkama se více soustředila na zničení iluze a chvilkami více na vytvoření,ale snažila se to nějak držet v rovnováze.,,No tak ... snaž se Kay...!"povzbudila se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 06:13

Eito Kokoro

Eito pomaly zaspával popri meditácií ... hlavne ... na ... nemyslieť ... Eito zrazu padol do piesku kde okamžite tvrdo zaspal a začal nahlas chrápať
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 06:17

Kimiko Kay Kokoro

,,Hm .. to je.. chrápání?Zaspal?Dokáže ovládat Genjutsu i když spí?"zamyslela se,ale pak toho nechala.Seděla takhle ještě delší dobu,než se jí konečně podařilo Genjutsu zrušit a vytvořit to svoje.Rozhlédla se vyčerpaně okolo.,,To je nádhera!"vykřikla pobaveně a s úsměvem sebou praštila do písku.Byla ráda,že to zvládla.Doslova z ní tekl pot a doufala,že Eita nevzbudila.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 06:20

Eito Kokoro

Eito sa len spokojne prevalil na bok a spal ďalej ... aaaam ... nyu ... zrazu sa natiahol a bol vyvalený na piesku ako nejaká mŕtvola ... Ki...mi.. ko ... povedal zo spánku a prehodil sa na druhý bok
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 06:22

Kimiko Kay Kokoro

Po chvilce se z písku zvedla a naklonila se nad Eita a nedokázala se nic jiného než usmát.Sedla si vedle něj a hodalal počkat než se probudí.Pak si ale nakonec únavou lehla a řekla si,že počká až se probudí v leže.Nakonec vedle nějak usla,což neměla tak úplně v úmyslu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty7/7/2011, 06:24

Eito Kokoro

Eito sa zrazu začal točiť na boky no nakoniec skončil otočený na Kimiko ... mmmm ... spokojne mmmkal smerom na Kimiko a dosť nápadne sa usmial. Asi sa mu sníval krásny sen
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nekonečná púšť   Nekonečná púšť - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nekonečná púšť
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nekonečná púšť
» Púšť okolo Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: