Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 8 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 06:58

Kakashi Hatake

Skôr než by ho svetlá stihli zasiahnuť rýchlo odskočil od Hidea čo najďalej. "Znalec o Sharinganoch ? Tak to máš potom menšiu výhodu." Povedal a opäť zameral pohľad teraz na jeho nohu. Tá sa začala takpovediac skrúcať a postupne mu to nohu bralo do inej dimenzie. Bolesť však ešte cítiť nemusel,tá nastane samozrejme v okamžiku keď časť tela celkom zmizne. Bol však strehu sa uhnúť keby sa zjaví za ním alebo vystrelí lúč až k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 07:08

Hideo Kayami

Hneď ako som vedel, že sa mi niečo deje z nohou tak som sa premenil na svetlo.To znamená, že hocičo mi urobí mne sa nič nestane.Zrazu sa guľa zavrela do malej arény.Tak chcem vedieť ako sa vyhneš tomuto!V celej aréne vychádzali bodce a všetko prepichovali.Nakoniec to všetko dnu vybuchlo no guľa bola stále pokope.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 07:21

Kakashi Hatake

Pokus zlyhal! Všade naokolo neho vychádzali bodce a len rozmýšľal čo spraviť. Spravil čo najrýchlejšie pečate no v zápätí mu jeden bodec prepichol stehno takže padol na kolená. Keď nastal moment výbuchu,použil Kawarimi no Jutsu a premiestnil sa von z gule čiže vybuchol len kus dreva. Nohu však mal zranenú takže si musel kľaknúť a vydýchať sa. Ako mu môžem čeliť ? Jeho techniky sú aj dokonca ťažko okopírovateľné. Pomaly sa postavil a jednou rukou si držal zranenú nohu. To nieje dobré,kde je sakra Hokage?
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 32

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 07:30

Deidara

Fajn, neztratim tu už ani vteřinu! Nacpal ruku do kapsy a dlaň rozkousala trochu jílu. Vytáhl ruku ven, zformoval jílového ptáka a hodil ho na zem. Jednoduchým znamením ruky ptáka zvětšil, skočil mu na záda a vzlétl na oblohu. Mířil pryč od Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 07:45

Ičiro Hyuuga

Toto je zlé sensei je zranený... Shunshin no Jutsu... objavil som sa vedľa sensea.. Sensei ste poriadku ? ... spýtal som sa.. Myslíte že by Kirigakure no jutsu nejak pomohlo ? ... ja uvidím len vám a jemu to zhorší videnie aj keď vďaka sharinganu budete na tom asi lepšie. povedal som senseovi tak aby to nepriateľ nepočul.


Naposledy upravil Stanci dne 9/5/2012, 08:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 07:54

Kakashi Hatake

"To netuším,je na úplne inej úrovni. Je aj možné,žeby mu to vôbec nič nespravilo." Odvetil mu a pozrel sa na to zranenie. A sakra,čisté prepichnutie.Musí sa to čo najskôr vyšetriť. Pomyslel si. "Mám nápad." Šepol Ičirovi a priklonil sa k nemu. "Môžme skúsiť Kirigakure no jutsu,mohlo by nám to pomôcť dostať sa do úkrytu a možno aj na nemocničné krídlo. Ale musíme byť rýchli!" Šepkal mu úplne potichu a keď dokončil vetu,vyrovnal sa.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 08:06

Ičiro Hyuuga

To by mohlo fungovať ... a ako záloha hneď ako nastúpi hmla by ste mohli spraviť dva klony + henge ... tak ideme na to ... spravil som pečate Kirigakure no jutsu povedal som viac pre seba a už o chvíľku nastúpila hustá hmla.Dobre ideme.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 08:11

Kakashi Hatake

Urobil pečate. "Kage Bunshin no Jutsu" Zjavili sa pred ním tri klony. "Tak fajn,ide sa!" Klony sa rozbehli troma smermi. "Ostala nám táto strana." Ukázal na ľavo a rozbehol sa tým smerom dúfajúc že mu ide Ičiro hneď za chrbtom.Cestou však mal problémy s tou nohou takže sem tam na moment spomalil.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 08:27

Ičiro Hyuuga

Hneď som nasledoval sensea. Vďaka byakuganu som nemal problém s orientáciou.. No snáď nás hneď nechytí. Musíme sa dosať do nemocnice.A zohnať posily
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 08:32

Kakashi Hatake

Bežal ďalej a ďalej už ani poriadne netušiac kam. Dúfam že sa Hokage vráti čo najskôr,dlho to tu neudržíme.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty9/5/2012, 17:25

Hideo Kayami

Slabý pokus!Vykríkol a začal tak žiariť, že si každí musel zakryť oči inak by oslepol.Zrazu na celú hmlistú plochu spadol jeden veľký pevný kus svetla ktorý mne ani Yuiko ani Deidarovi nič neurobil no ostatných mohol aj zabiť.Tým, že si urobili tú hmlu a ja som sa tak rozsvietil nemohli vidieť ako na nich padá obrovský pevní kus svetla ktorý zničí všetko čo sa mu postaví do cesty.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty10/5/2012, 00:49

Kakashi Hatake

Držiac si ruku pri očiach spomalil.Len cez malú medzierku medzi prstami sa pozeral Sharinganom hore-dole. Začul však zvláštny zvuk,ktorý nemohol k ničomu prirovnať. Odrazu však nabral rýchlosť,ignorujúc silnú bolesť nohy. Vyšiel už rýchlo z hmly no uvedomil si,že Ičiro je stále niekde pozadu tak chvíľu čakal či stihne vyskočiť z hmly. Pozrel sa na kus svetla padajúci priamo na oblasť hmly. Už to takmer padlo!
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty10/5/2012, 05:56

Ičiro Hyuuga

Sakra čo to je.... zložil som pečate na Shunshin no jutsu, presunul sa k senseovi ale pád tej veľkej "veci" spôsobil otras a tlakovú vlnu ktorá ma hodila o zem...Au..to bolo tesné.Má nejakú slabinu ? ... dokonca aj Kakashi sensei sa musel stiahnuť. No čo teraz vie o nás..
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty10/5/2012, 07:50

Kushina Uzumaki Hokage


Prišla som sem ako blesk a pozerala som na nich a nevnímala som nič čo sa delo len som zaútočila na Hidea.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty10/5/2012, 10:07

Kakashi Hatake

Zazrel Ičira,našťastie živého.Vydýchol si a v okamihu padol na zem. Z nohy mu tieklo dosť krvi a bolesť bola intenzívnejšia ako na začiatku. Pozbieral sa aspoň do sedu a oprel sa o kus kameňa.Boj ešte neskončil,nemal by som len vysedávať! Pomyslel si. Posnažil sa vstať no nevyšlo mu to tak sa o to už nešiel ďalej pokúšať,bola by to len škoda námahy a noha by len bolela viac a viac.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty10/5/2012, 17:25

Hideo Kayami

S ľahkosťou sa vyhýbal Kushine a zazrel Kakashiho.Pretrhol sa ty hlavný sval.Teraz by som sa nenamáhal.Keď bola Kushina už veľmi blízko zarezala do mňa no ja som o nejak vydržal a začal ju baliť do pevného svetla.Bola ako z kameňa.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 02:24

Ičiro Hyuuga

Konečne sa objavila Hokage-sama... snáď ju aj niečo napadlo keď sem tak vletela.Čo je to za chlapíka ? ... keď je z nejakej organizácie nechcem si predstaviť keby prišli všetci naraz . Konoha by pravdepodobne nemala šancu. Keby sme mu tak narušili tok chakry pomocou Hakke Rokujuuyonshou... lenže tu techniku ešte neovládam... sakra som nanič. Hneď keď toto prežijeme musím sa pustiť do tréningu...
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 02:50

Ako vtedy sa snažil utiecť tak som ho proste nechala lebo ma nudil tak som sa rozhodla že si niečo vyskúšam ako utiekol tak som pozorovala ludi čo su okolo zrazu som si všimla Kakashiho a vedla neho nejakého týpka ja som sa len pozrela naňho a bola som hned za nim dokonca som bola ešte rýchlejšia než technika hiraishinu lebo ja som ovládla dokonalu teleportáciu najrýchlejšiu na svete (yusou no jutsu pečate som použil už predtím). Ako som bola za tím týpkom tak som hned použila Orochimaru no Juinjutsu nemal sa dokonca ako bránit vdaka tomu že moja rychlost je ešte rýchlejšia než svetlo a zvuk tak dostal odomňa prekliatu pečať (Ichirovy som ju dal) Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Files2097
Hlavná brána Konohy - Stránka 8 379574-orochimaru_s_juinjutsu_super
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 02:59

Ičiro Hyuuga

Aaaaaaaa kričal som bolesťou.Kedy kto ? nič som si nestihol všimnúť.To je neuveriteľná bolesť. Otočil som sa no posledné čo si pamätám je Kakashi sensei a neznáma žena.... potom moje telo stuhlo a odpadol som.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 03:29

Kushina Uzumaki Hokage

Dostala som sa do tiaľ hiraishinom. Urobila som rýchlo pečate a použila som časoprostorovú techniku Minata aby som ho premiestnila niekam mimo konohy ako náhle zmizol šla som za ním (presun)
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 05:26

Hideon Zusumi

Sedel som na strome, čistil meč od krvy a sledoval boj. Som trochu pozadu pretože som tu len krátko. Nebavilo ma sedieť na strome a čumieť. Do Konohy sa prekĺzlo ľahko no do Kiri ešte ľahšie.
Postavil som sa. Listy na strome zašuštali, iste si ma všetci všimli. Vzplanul som a zoskočil zo stromu. Pomôžem? povedal som a namieril som meč na nejakého ninju z Konohy (stanci).
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 05:43

Ičiro Hyuuga

Započul som neznámi hlas ktorý sa mi prihováral. Len tak tak som sa prebral a zdvihol naňho hlavu. Odkiaľ si ? spýtal som sa neznámeho ninju... Ksoo asi nemám inú možnosť potrebujem ošetriť.Možno mám v rane jed keď ma to tak paralyzovalo.
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 05:48

Hideon Zusumi

Od nikjaľ. Vstávaj a bojuj. Povedal som naštvane. Skončíš ako mizukage. Nieje nejaký divný. Celý bledý. Čakal som a hľadel naň.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 05:53

// pre Kushinu .... to ako ja som zmizol?? a keď áno tak kam??
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty11/5/2012, 05:57

Ičiro Hyuuga

Myslíš, že keby som mal silu vstať a bojovať tak tu neležím na zemi ?... keď chceš byť užitočný pomôž mi odtiaľto... Hmm žiadna známa dedina ? ... nemôžem mu veriť .. ale ani tu nemôžem ostať inač končím...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: