Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 7 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:13

Kakashi Hatake

"Myslím že to zvládneš aj sám." Odvetil Saiovi a zameral sa teraz na Ičira.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:14

ne tak som to myslel vzlietol a letel smerom ku dimu
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:20

Kakashi Hatake

Nechápavo pozeral na Saia ako letí k dymu. "Panebože nechoď tam,práve tam začína boj a ty sa tam ideš pretŕčať! Kde máš rozum?" Zakričal na neho. Nie aby to nechal na niekoho z Byakuganom,ale on sa vyberie k nim. Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:27

vyletel vysoko nad oblaky kde ho bolo vidno veľmi ťažko urobil tam kolečko a vrazil sa nazad pristál a spustil 1. chlap alebo žena žlte vlasy jeden prameň cez oko druhé v cope na hor (deidara) druhý detto nevem či žena abo chlap ale mal mala okolo seba hady červený plášť na sebe
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:35

Kakashi Hatake

Pozeral na neho,opis prvého poznal.S Deidarom sa stretol už v minulosti a veľmi dobre si ho pamätá. Popis druhej postavy ho však zaujímal viac keďže používa schopnosti s hadmi ako kedysi Orochimaru. "No,je prekvapujúce že si to videl napriek tomu že je tam hustý dym." Skonštatoval. "Takže teraz ti dám úlohu dozerať na nich.V žiadnom prípade im nedovoľ aby sa nejako dostali do vesnice a už vôbec nezasahuj do boja." Pozrel na Ičira. "Tvoja úloha je rovnaká,ja zatiaľ ešte prezriem trosky či tam náhodou niekto nebude." Vydal im rozkaz,otočil sa a rýchlou chôdzou vykročil k rozbitým budovám.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:37

kakashi a ako im mam zabrániť ked nemám zapajať do boja ?? opýtal
sa
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:45

Kakashi Hatake

"Myslel som to tak,že sa im nepleťte do boja pokiaľ to nebude nutné!" Objasnil mu a začal chodiť od jednej budovy k druhej.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 09:49

ah vyskočil na orla a vyleťel nad oblaky
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty8/5/2012, 17:36

Hideo Kayami

Keďže tam bola tá bariéra teleportoval som sa vedľa Kushini.No tú som nevnímal.Pozeral som sa na chlapca na tom orlovi. ... hmm vyzeráš ako schopní bojovník ... Namieril som ne neho ruky a použil Pika no mi Danzago.Sveto bolo strašne rýchle no nevedel som či si ho všimne.Pozeral som na Kushinu ako pomaly odpadáva.

// Kushina keď nič neurobíš budeš mŕtva!!!
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 01:38

Ičiro Hyyuga

Hneď to bude sensei otočil som sa a pozrel do dymu ... Hmm je tam nejaká žena typol by som že má okolo 20 rokov,170 cm a používa techniky z hadmi ... z dymu vyletel nejaký chlapík v plášti má žlté dlhé vlasy, tak isto okolo 20 rokov a 170 cm počkať ... a na rukách ma ďalšie ústa... kto to je Kakashi-sensei ? ... práve sa vedľa Hokage-sama objavil ďalší chlapík a vystrelil nejaké lúče
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 01:57

Kakashi Hatake

"Ten so žltými vlasmi sa volá Deidara.Kedysi to bol člen Akatsuki.Používa techniky výbuchov" Odpovedal Ičirovi a hneď sa otočil smerom keď sa dozvedel že sa k Hokage niekto dostal zblízka. To je zlé,treba toho chlapíka dostať preč.Ale ako? No čo,zdá sa že to musím skúsiť. Zavrel oko so Sharinganom,spravil pečať a nastavil ju priamo pred oko. Dúfam že to stihnem.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:25

Kushina Uzumaki Hokage


Vďaka Hiraishin no jutsu som sa premiestnila k Narutovému hrobu. Kyuubi plášť som už dávno nemala a všetci obyvatelia Konohy boli už bezpečí.

/Sorry nevšimla som si že to bolo na mňa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:34

Hideo Kayami

Kushina odišla no tým tam nechala napospas ostatných.Stále som mal techniku Pika no Fúgutu ktorá im vysávala krv.Stále som strieľal po tom na tom vtákovi ( Sai ) a ostatných si nevšímal.Aj tak by sa ma ani nedotkli.

// robte niečo inač ste do piatich postov mŕtvi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:34

videl čo sa deje okamžite nekreslil hada a ten sa obmotal okolo chlapa čo bol pri hokage preletel nad kakashim teraz kakashi povedal
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:37

pribehla naspäť a kso kde je oneechan kakashi sensei
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:38

Hideo Kayami

Akonáhle ma had obalil tak som sa premenil na svetlo a zmizol som preč.Si pomalý chlapče.Usmial som sa a všetkých nás zatvoril do svetelnej gule ktorá spálila všetko čo sa jej postavilo do cesty.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:42

no on sa len roztiekol to bol inkoustoví klon a nevieš kolko ich mám lietal na oblohe na zemi vedla neho stál jeden a v kriku ukritý ďalší všetky klony nakreslyly 10 levou vyvolaly ich a poštvaly proti nemu
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:48

Hideo Kayami

Chlapče zbytočne si míňaš chakru.Vytiahol samehadu a rýchlosťou svetlo všetko zničil.Ostal tam taký malí kráter.Samehadu si dal opäť do pošvy a pozeral sa na chlapca.Zrazu všetkých obalil do gulí z ktorých nešlo ísť von.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 03:52

heh zase vedla a oblau vyleťel další klon nakreslyl huf hadov a druhý v kriku hady sa okolo neho omotaly ona vletel do oblau aby ho nebolo vydno
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 04:06

// ahm ... ako nevem čo robíš keď som napísal, že som všetkých čo boli dostal do svetelnej gule .... to znamená aj teba!! a zbytočne to robíš lebo ešte tri posty a si KO!! tá moja technika Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 04:54

Ičiro Hyuuga

Ten idiot fakt nevie kedy má prestať .. asi sa chce zabiť. Sakra čo spravíme ? ... je sám a tak silný aj Hokage-sama sa musela stiahnuť. Útočiť bez rozmyslu nič nevyrieši.Ale ako na to ? ... jeho techniky sú neznáme o ničom podobnom som ani nepočul... nie to ešte videl. Ma dobrú obranu aj útok.. no niečo nejaká slabina musí existovať. Sensei ? máte už nejaký nápad ?


Naposledy upravil Stanci dne 9/5/2012, 08:07, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 05:54

Kakashi Hatake

"Jeden by tu aj bol,ale musíme chvíľu počkať.Buď v strehu." Povedal Ičirovi a ostal v takej istej polohe státia. "Neviem kde je Hokage,ale zdá sa že to tu budeme musieť zvládať bez nej.Držte sa vzadu" Oznámil obom (Ičirovi a Sakure) a zatiaľ sledoval boj. Je nad naše sily,pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 05:57

Hideo Kayami

Jéžiš to je nudá!Vykríkol a poobzeral sa.Zrazu mu oči padli na Kakashiho.Ty!Ukázal na neho prstom.Ty si kopírovací ninja z Konohy.Kakashi Hatake ak sa nemýlim.Je mi česť ťa spoznať.Guľu v ktorej bol on zničil a na neho už nepoužíval techniku Fúgutu.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 06:08

Kakashi Hatake

Guľa zmizla ? Pozrel na Hidea. Ešte chvíľu musím vydržať. "Ako vidím,zrušil si zo mňa svoje techniky." Pokojne sa k nemu ozval a ruky stiahol od tváre.Spravil ďalšiu pečať a otvoril ľavé oko. "Mangekyou Sharingan." Povedal potichu a oko sa mu zmenilo. "Som zvedavý čo máš ešte vo svojej ponuke." Zaujal bojový postoj a zatiaľ pohľad upriamil na jednú časť Hideovho tela.Presnejšie oblasť krku a hrude.
Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Kakashi_s_mangekyo_sharingan
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty9/5/2012, 06:51

Hideo Kayami

Viem toho veľa o Sharingane.Mal som zatvorené oči.Svetlo je ako moje druhé telo.No a preto ma nemôžeš zobrať do tých tvojich genjutsu techník.Objavil som sa za ním a začal strieľať svetlo ktoré hneď vybuchovalo no mne to nepoškodilo.A k tomu som taký rýchli, že ani Sharingan nedokáže odhadnúť kde sa objavím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: