Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Budova Kazekage

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty20/3/2012, 08:07

First topic message reminder :

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:11

Eistee

Vytáhnu čelenku SUNY a hodím jí po Shintouovi.Uznal tě můj zástupce.Bravo.Poté se postavím a dojdu k nim blíže.Shintou Tamika Kashike a ještě jeden člověk budete tvořit tým.Budete pojmenování jako šachové figurky.Kashike bude královna.Silná a moudrá.Tamika bude střelec.Bude opatrná a přímá.Shintou bude pěšec.Podle Anbu co pozoroval váš souboj jsem usoudil tak.Poté co přivedete poslední ho člena dám vám misi.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:18

Shintou Assai

Podíval jsem se na čelenku, pak na kageho, pak na čelenku...COže? pomyslel jsem si. Otočil jsem se a vyrazil ke dveřím. V nich jsem upustil čelenku na zem a odešel k branám. Hlupák....tohle až řeknu našemu kagovi, ten se zblázní... usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:21

Eistee

Zastav.Zavolal jsen na něj.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:24

Kashike


Jen zavrtím hlavou. Ach jo... někdy mám pocit že sloužím pod dítětem.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:29

Shintou Assai

Nezastavoval jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:32

Eistee

Messēji !Shintoua posedlo mé Genjutsu.Chodba se mu zdála nekonečná.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:53

https://www.youtube.com/watch?v=RkEJ4v3kYoA

Shintou Assai

Přede mnou se prodloužila chodba a dolehl ke mně zvuk jakéhosi jutsu. Podíval jsem se za sebe a spojil jsem ruce: Jedna... kůže se začala pomalu loupat ...tři... tleskl jsem a z ramen se sesypal popel ...Pět... oči mi žhnuly a obě ruce mi hořely. ...sedm... Hrudník mi pukl v ohromném žáru a tlaku chakry a vylila se z něj žilnatina v ohnivých barvách. Jestli nechcete mít Sunu na padrť, necháte mě odejít. Zavřel jsem oči a genjutsu zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 10:55

Kashike


Zaštítím se pískem a nechám si jen průzor pro oči. Vážně přemýšlím jestli mám zasáhnout ale tohohle chlapíka jsem si docela oblíbil takže jsem se rozhodl počkat na rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 11:00

Eistee

Genjtusu zmizelo což mě udivilo.První komu se to povedlo.Řekl jsem tiše a došel k němu.Pokud nechceš abych s tebou bojoval zůstaneš a vysvětlíš vše.Pokud chceš zkusit sílu slepého chlapce pokračuj nebo útoč.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 11:02

Shintou Assai

Zazubil jsem se. Pak jsem rychleji, než by člověk luskl vystřelil z kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 11:11

Eistee

Než odběhl začal jsem mu nechat pro jistotu stárnout buňky.Před budovou mu najednou začala docházet síla v nohou.Měl je staré a sotva se hýbaly.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 11:18

Shintou Assai

Před budovou jsem sykl. Tohle není dobré. Chybí mi síla... klopýtl jsem, ale zkřížil jsem ruce před sebou a zakřičel: Otevření osmé chakrové brány. Brána smrti. Pojď k nám, YOnbi, říkali si o to... Okolo mě se utvořil sloupec proudící chakry a obrysy gorily. Několik budov to samozřejmě odneslo, ale nejvíc poničená bude brána, kterou jsem prakticky proběhl. Po tomhle asi chcípnem. Několikrát jsem se odrazil a vyběhl do Iwy. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 11:22

Eistee

Kashike!Vyrážíme za ním.Todle by mohlo vyvolat válku.Zavolám a počkám jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 17:35

Tamika Rihiko

Začala přece jen na druhé ucho poslouchat. ,,Šachové figurky? Střelec? Ne že by to nebylo originální, ale.. Zní to trošku přihlouple." pobaveně se usmála a začala zase ději okolo sebe věnovat pozornost. ,,A je... pryč." postavila se na špičky a koukala ze dveří, s rukou přiloženou k čelu, jakoby něco vymýšlela. ,,Ne, že bych si stěžovala.. V tu chvíli to z něj šlo cítit ještě víc. Copak se mu asi stalo?" tázavě se otočila na Eisteeho. ,,Hmm.. A co teď?" povzdechla si a zase se narovnala.

// Eh.. btw.. Kdyby jsi chtěl čekat na Remorka jako na posledního člena tak bych to asi pro tentokrát odložila, protože je na pár dní bez netu, tak asi bude lepší to pro tentokrát zvládnou bez něj. Mám sice hrát za jeho postavy, ale ráda bych se tomu co nejvíce vyhla pokud je to možné,... A to tady je možné ^^
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 17:46

Kashike


Pane, při vší úctě... to je zbytečné. Ve vesnici neni nikdo kdo by ho mohl v tomhle stavu chytit. Vzpomenu si na jeho rychlost při šesté bráně a jak mi prostřelil rameno. Tohle nepůjde... můžu ho porazit pokud se odhodlá k boji ale pokud utíká, nikdy ho nedostihneme. I Žlutý blesk by se na něj pěkně proběhnul.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty27/3/2012, 17:54

Tamika Rihiko

Zvědavě koukala z okna v čekání na to, až si ti dva ujasní, co dělat. ,,Páni.." zaraženě koukala na tu menší spoušť a vyklonila se z okna až skoro pod pás. ,,Jak se mu mohlo podařit něco takového za tak krátkou chvíli?" povzdechla si. ,,Škoda, možná jsem přece jen nakonec mohla přijít na to, co se mu stalo." přemýšlela nad tím a vykláněla se z okna ještě víc, jak to šlo. ,,Snad se nikomu nic nestalo." zarazila se a chvilku se na něco soustředila. ,,A nebo taky stalo.." nasadila zkleslý výraz.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty28/3/2012, 01:02

Eistee

Dobrá tedy.A nějaké návrhy?Uklidním svou mysl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty28/3/2012, 02:45

Kashike


Měl jste pro nás misi. Zvládnu ji i se dvěma lidma. O co jde?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 03:15

Eistee

Pudete do Konohy,Kiri,Kumo,Iwy.A předáte jim tento dopis.
Přišla Yuu a podala vám dopis.
dopis:
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 03:31

Tamika Rihiko

Nasadila překvapený výraz. ,,Jste si tím jistý?" pro jistotu se rozhlédla okolo sebe, jestli nemluví na někoho jiného v místnosti. ,,Jo.. od toho co jsem se narodila jsem nikdy nevystrčila paty za hranice. Skoro ani ne za hranice vesnice, kdežto země." otřásla se při té myšlence, ale ze strachu raději nic nenamítala. ,,To zní... Zajímavě." povzdechla si a snažila se v hlavě vybavit mapu. ,,Páni... To si hodně pocestujeme, že? Na druhou stranu to zní hezky, budeme dělat jakési diplomaty. Zajímalo by mě, jak to třeba vypadá v Kiri. Jestli tady je všude písek, je tam všude voda?" usmívala se nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:29

Anbu

Kazekage san.Čtrnáct ninjů z toho deset vypadajících opravdu silně ničí vše kolem brány.

Eistee

Kashike.Tvá mise se odkládá.Doku mi neporadíš co s tím ma mdělat.Nevím kde je nejbližší skládka těl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:31

Kashike


Otočím se na Eisteeho a ten může ,,vidět,, že moje oči už nejsou moje ale oči Shukaka. Poušť je nejlepším skladem. S tím se rozpadnu na písek a zmizím.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:36

Tamika Rihiko

Zaraženě se snažila rozeznat dva různé pocity. Jeden šel ze strany zničených domů, druhý z místa kde zmizel Kashike. Nejistě polkla a tichým krokem došla k Eisteemu. ,,Uhm.. Kazekage-sama." nasadila neviný výraz a zatahala ho za plášť, aby upoutala pozornost. ,,Vím že na to není asi vhodný čas, ale měla bych otázku." nasadila nejistý výraz. ,,Možná mi to mělo nějak dojít nebo tak něco, ale... Kashike-san v sobě má démona, že?" donutila se vyslovit otázku. Přece jen jí došlo, co to jde z Kashikeho cítit. Mezitím se snažila ignorovat to, co cítila z trosek domů. Bylo jasné, že tam někdo zemřel.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:38

Eistee

Ano.Démona.Usměju se na ní a poklepu jí po ramenou.A já nejsem slepý ale oči mam zapečetěné.Poté se připravím k odchodu.Dám ti svobodnou volbu.Takže co chceš dělat?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:43

Tamika Rihiko

Nespokojeně se otřásla. ,,Jde z něj cítit smrt." pronesla potichu a nejistě se na něj zadívala. ,,Z vás jde cítit něco jiného." nasadila zamyšlený výraz. ,,Něco s čím jsem se ještě nesetkala." svěsila ramena, ale mávla nad tím rukou. ,,Svobodnou volbu? A mezi čím mám volit? Já vám nejsem nijak užitečná, víte že nic neumím." po očku se podívala z okna. ,,A-ale.. myslím, že tam někde zemřel." podotkla a ukázala směrem k okna ke zničeným budovám.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Budova Kazekage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova Kazekage   Budova Kazekage - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Budova Kazekage
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kazekage / oficiálne záznamy
» Hlavní budova
» Hlavná budova
» Hlavní budova
» Hlavní Budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: