Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty19/3/2012, 08:11

First topic message reminder :

Kamenná plocha s několika stromy a vodní plochou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty21/3/2012, 08:42

Rein Samaru


No mne je to celkom jedno ale radšej niejaké ninjutsu.povedal a trochu sa usmial.Ale chcel by som sa naučiť jutsu Katon: Housenka no Jutsu alebo Kage Bunshin no jutsu .dodal a ešte viacej sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty22/3/2012, 02:55

Kayoko Tenshin

Zvedla obočí Netušila jsem že vy dva máte tak velké znalosti v technikách usmála se Dobrá...Kage Bunshin je technika spíše pro jouniny a jen malo geninu nebo chuuninu ji zvládlo. Ten Katon...pokud ji znáš tak se dej do cvičení

/Rein-C-Rank-> filler na 30 řádků
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty22/3/2012, 23:54

Rein Samaru

Hai.Povedal a pustil sa do cvičenia.Takže pri tejto technike mi treba vyrobiť niekoľko malých ohnivých guľ.Pomyslel si a začal trénovať. Katon: Housenka no Jutsu .Povedal a z úst mu vyšla jedna malá ohnivá guľa.Čože
To by som mal zvládnuť keď som zvladol Goukakyuu tak toto musím zvládnuť.Pomyslel si .Dobre skusim to ešte raz Katon: Housenka no Jutsu .Povedal a z úst mu vyšla jedna guľa a malyčký plamienok.Kso.Povedal a pokračoval.Ako to mám urobiť .Musím na to prisť inak to budem trénovať až do štyridsiatky.Teraz to výde.Povedal a znova to skúsil. Katon: Housenka no Jutsu . Povedal a z úst mu vyšla jedna malá guľa a ešte jedna s obvodom 9cm.Konečne aspoň niečo.Povedal si pre seba a chvíľu pozeral na Hibariho.Musím pokračovať!Povedal si pre seba a pustil sa do toho. Katon: Housenka no Jutsu .tento krát zakričal a z úst mu vyšli dve rovnako veľke gule s veľkosťou akú majú mať.Konečne!Zakričal no potom sa trochu zapýril za to že tak vybuchol. Katon: Housenka no Jutsu .Zakričal ale z úst mu vyšli znova iba dve guľe. Katon: Housenka no Jutsu .povedal a z úst mu vyšla iba jedna guľa.Mám malo chakry.Povedal a išiel si sadnuť.Skvele teraz keď trénujem mi dojde chakra.Kso!Povedal sadol si a neskôr si ľahol.Dám si pár minút oddych nech sa mi vráti chakra.Pomyslel si a ďalej oddychoval.Po pol hodine sa postavil a pokračoval ďalej. Katon: Housenka no Jutsu .Povedal celkom kľudne a z úst mu vyšli tri gule.Zrazu začala horieť tráva.Kso!Povedal a začal to hasiť.Keď to uhasil rozhodol sa mieriť na vodu. Katon: Housenka no Jutsu .Povedal a z úst mu znova vyšli iba 3 guľe.Takto by som nepriateľa ani nepopálil a nie ešte poraziť.Kso!Povedal už celkom naštvane.Musím byť trpezlivý!Pomyslel si.Nikto sa techniku nenaučil za sekundu.Povedal si pre seba.Znova sa pozrel na chvíľu na Hibariho čo ho pohnalo do predu.Musím sa to naučiť skôr ako Hibari!Povedal si pre seba a išiel to skúsiť znovu. Katon: Housenka no Jutsu . Povedal naštvane a z úst mu vyletelo 5 ohnivých gulí.Musím sa naučiť urobiť aspoň 15!Pomyslel si.A musím sa to naučiť použivať v pohybe!Povedal si pre seba a pokračoval. Katon: Housenka no Jutsu . Zakričal a z úst mu vyšlo už 6 gulí.Jooooooo!Zakričal a znova sa trochu zapýril za svoj výbuch.Pardon.Povedal a usmial sa. Katon: Housenka no Jutsu . Povedal a z úst mu vyšlo 9 gulí.Konečne. Povedal si pre seba.Už sa mi to celkom darí.Tak do pol hodiny to mám zmáknute a už sa to budem musieť naučiť použivať pri pohybe a mieriť s káždou inde.Aj keď to môžem urobiť aj teraz.Pomyslel si začal utekať a guľe strieľať každu na ine miesto.Vyšlo mu to a vystrelil už 10 gulí.Takže to nebude až také ťažke.Povedal si pre seba a pokračoval.Teraz to skúsim vo vzduchu.Vyskočil do vzduchu a povedal Katon: Housenka no Jutsu .To bolo tiež ľahké.Povedal si.Už mi z úst vyšlo 12 gulí.Pomyslel si a pokračoval. Katon: Housenka no Jutsu . Povedal a z úst mu vyšlo 13 gulí.Už mám chakru iba na 3 pokusy.Už som skoro pri konci a nechcem sa zdržiavať tým že mi dojde chakra.Musím to zvládnuť na 3 pokusy.Takže idem na to.Pomvedal si pre seba. Katon: Housenka no Jutsu .Povedal a z úst mu vyšlo znovu 13.Gulí.Nie prosim nie už sa to chcem naučiť a mať pokoj.Posledné dva pokusy. Katon: Housenka no Jutsu . Povedal a z úst mu vyšlo 14 guli.Juhu.Pomyslel si.Už iba jeden pokus. Katon: Housenka no Jutsu .Povedal a z úst mu vyšlo 15 gulí.Zvládol som to zakričal a s usmevom na tvarí a plný radosti išiel ku stromu kde si sadol a odpočíval.Už to mám.Povedal senseike a pozeral ako sa darí Hibarimu.Hibarimu to celkom ide na to že si vybral B-rank techniku.Pomyslel si.Dúfam že pôjdeme čoskoro na niejakú misiu alebo nas naučí aspoň novú techniku.Rozmýšľam o tom že zmeňým svoj sen .Bude to lepší sen.Chcem sa naučiť všetky Katon-ové techniky.Ano a chcem aj niejaké vymislieť.Pomyslel si.Mimochodom sensei.Kedy pôjdeme na niejakú misiu?Alebo sa najskôr naučíme dalšiu techniku?Opýtal sa.Znovu stal a povedal.Katon: Housenka no Jutsu.A z úst mu vyletelo už 20 gulí.Super teraz je to dokončené.Mám to ešte skušať ďalej alebo mam robiť niečo iné??Opytal sa.


Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 03:45

Kayoko Tenshin

Mezi tím co oba dva trénovali se ji hlavou promítaly myšlenky na doby, kdy byla geninem a zavzpomínala na svůj bývalý tým pod vedením Mokuta. Přitom se dívala na oblohu. Z myšlenek ji pak vytrhl Rein, který ji ohlásil úspěch tréninku. Podívala se na něj a usmála se Výborně, pokud máš ještě dost sil tak se vté technice zdokonaluj znova koukla na oblohu Na misi půjdeme určitě brzo dodala a čekala až svůj trénink dokončí i Hibari.

Rein Samaru-C-rank dokončen = další možná technika k trénování až od 30.3. v 15:40
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 03:51

Rein Samaru.

Sensei.Napadlo ma či by som nemohol zatial trénovať chôdzu po vode pretože po stromoch už viem a po vode som sa neučilPovedal a usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 03:55

Kayoko Tenshin

Na to bude času dost. A lépe se ti bude trénovat, když budeš v plné síle. Pokud si stréninkem skončil, můžež jít domů a zítra se setkáme před hlavní budovou v 8:00 ráno. odpověděla Reinovi a zadívala se na Hibariho, který dál pokračoval v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 03:57

Rein Samaru

Hai.Povedal a išiel domov.Keď prišiel domov ľahol si a hneď zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 23:10

Hibari Kyoya

Odišiel som o kúsok ďalej a začal trénovať. Hmm takže idem na to pomyslel som si a spravil pečate Fuuton:Reppushou
skríkol som. Začal fúkať slabší vánok a ja som sa ho pokúsil usmerniť
smerom na strom no nedarilo sa mi to a technika sa prerušila. Heh nieje to také ľahké ako to vypadá, no je to precalen technika úrovne B pomyslel som si a znovu spravil pečate Fuuton: Reppushou. Začal
fúkať slabý vánok a ja som sa ho znovu pokúsil presmerovať na strom
tentokrát už sa mi podarilo zmeniť jeho smer no nie tam kam som chcel.
Technika sa znovu prerušila. Takýmto tempom mi nezostane žiadna chakra.
Hmm ako by som to mohol ešte spraviť. Rozmýšľal som a znovu to skúsil
znovu začal fúkať slabý vánok ktorý som sa pokúšal presmerovať na strom
no stále sa mi to nedarilo. Z každým daľším pokusom sa mi viac a viac
darilo meniť smer vzduchu. Po pár hodinách sa mi podarilo ho presmerovať
na strom. Konečne pomyslel som si a pokračoval. Teraz by som mal zmeniť
jeho tvar na vír a potom trochu zvýšiť silu vetra. Spravil som pečate
Fuuton: Reppushou skríkol som a pridal viac chakri začal fúkať o niečo
silnejší vietor a nasmeroval som ho na strom nebolo to také ľahké ako
predtým. Heh je to trochu ťažšie to asi preto že som použil viac chakry
pomyslel som si. Ták teraz treba zmeniť jeho tvar na vír. Začal som
vietor formovať do víru no nedarilo sa mi to. Skúšal som to stále dokola
dokým sa to na vír aspoň trochu nepodobalo. Ani som si to neuvedomil a
už bol večer. Videl som ako Rein dokončil svoj trénink a Kayoko ho
poslala domov. Pche no asi by som si mal tiež trochu odpočinúť nachvíľu
som si ľahol na zem pod strom a odpočíval ležal som tam asi 15 minút
potom som sa postavil a pokračoval v tréninku. Tak už som si trochu
odpočinul a môžem pokračovať spravil som pečate a skríkol Fuuton:
Reppushou začal fúkať vietor ktorý som premenil do podoby takmer
dokonalého víru no ťažko sa to dalo udržať. Po chvíli sa technika
zrušila Ts asi som to nenatrénoval dostatočne no na začiatok to stačí.
Pomyslel som si a postup opakoval stále dokola. Táto technika je dosť
ťažká na zvládnutie no ale existujú aj tažšie techniky ktoré mám v pláne
sa naučit. Ak sa mi táto technika nepodarí tak môžem zabudnúť na svoj
sen že budem silnejší ako Tsuchikage a vyhladím akatsuki z povrchu
zemského. Pomyslel som si a opakkoval postup. Fuuton: Reppushou skríkol
som a pridal veľké množstvo chakri zrazu sa spustil veľký vietor a ja
som sa ho pokúsil upraviť na vír neprešly ani dve minúty a technika sa
okamžite zrušila. Heh nejak mi to nejde pomyslel som si a opakoval
postup. Je to docela tažké udržať tú techniku viac ako pár minút. Hmm
asi ešte nedokážem svoju chakru ovládať natoľko aby som dokázal zvládnuť
silnejšie techniky. No to nevadí ja to zvládnem. Takže budem to musieť
dokončiť ešte dnes v noci. No dosť už rozmýšlania a hurá na techniku.
Opakoval som pokus. Začal fúkať vietor zmenil som jeho tvar na vír ktorý
som poslal na strom keď prišiel ku stromu spravil na nom dieru síce nie
veľkú ale stále nejaké to poškodenie. Jo konečne sa mi to podarilo. No
stále to nestačí budem spokojný až keď sa mi podarí tou technikov ten
strom zničiť. Spravil som pečate a skríkol Fuuton: Reppushou. Usmernil
som prúd vzduchu na strom a vytvoril vír. Keď vír narazil do stromu
urobil na ňom docela veľkú dieru. To nestačí ! pomyslel som si a
opakoval to stále dokola každým nárazom sa na strome vytvorila väčšia a
väčšia diera. Už mi pomaly dochádza chakra pomyslel som si a ľahol si
pod strom. Chvíľu som tam odpočíval. Po asi 15 minútach som sa postavil.
No načerpal som trochu chakry. Spravil som pečate a skríkol Fuuton:
Reppushou vytvoril som veľký vír. Keď narazil do stromu zničil ho. Jo!
konečne sa mi to podarilo vykríkol som a pribehol za Kayoko. Bol som
celý vyčerpaný lebo som spotreboval moc veľa chakry tak ja už mám
hotovo povedal som a spravil pečate Fuuton: Reppushou z posledných
zbytkov chakry som vytvoril malý vír a poslal ho na najbližší strom mal
som ešte dosť chakry na to aby som zničil polovicu toho stromu. Tak
dúfam že to bude stačiť aj keď tá technika ešte nieje dokonalá povedal
som a pozrel na Kayoko Tak čo budeme robiť teraz Kayoko ? Budeme
trénovať nejakú ďalšiu techniku ? alebo pôjdeme na nejakú misiu ? opýtal som sa jej a čakal na jej odpoveď popri tom som si sadol na zem bolo už asi nejak po polnoci. Heh trochu som to prehnal zachvílu už bude ráno. pomyslel som si a pozrel som sa späť na Kayoko.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty23/3/2012, 23:21

Kayoko Tenshin

Seděla opřená o kmen stromu se zavřenými oči. Byla dost unavená, neboť celý den musel pozorovat jak ti dva cvičí. Když otevřela oči, Hibari už byl u konce a obtěžoval ji stejnými otázkami jako Rein. Jdi se vyspat a zítra v 8:00 před hlavní budovou zívla a postavila se. Dobře se vyspi... pousmála se a zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:48

Hibari Kyoya

V noci som zaspal veľmi rýchlo lebo som bol unavený z toho boja z Toshiom. Ráno som sa zobudil prezliekol sa zobral tonfy, a nejaké jedlo. A odišiel som z domu smerom na cvičisko. Prišiel som ku domu v ktorom býva Rein. Zaklopal som mu no neotváral asi ešte spal. Napísal som mu list a strčil som ho pod dvere. Na liste je napísané "Príď na cvičisko inak ťa ubijem. Podpis Hibari" Ja som sa vybral rovno smerom na cvičisko keď som tam prišiel sadol som si pod strom a čakal kým sa niekto objaví.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:52

Rein Samaru

Zobudil sa na HIbariho klopanie no nereaguval.POtom našiel list ktorý si prečítal a zasmial sa.Potom sa obliekol najedol a vyrazil na čvičisko,Po chvili tam dosiel a pozdravil Hibariho.AHoj.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:11

Hibari Kyoya

Trvalo ti to povedal som a postavil sa Takže nie som si istý či sa Kyoko dnes dostaví a preto som sa rozhodol že dnes budem tréning viesť ja. Povedal som a ukázal na seba prstom. Dúfam že si si odpočinul a trochu sa uzdravil. Nemôžem sa dočkať nášho boja tak veľmi chcem vedieť kto z nás je silnejší. Ale ak sa na to ešte necítiš odložíme to a bojovať budeme inokedy keď tu bude Kayoko. Predsa len by sa jej zdalo divné že jeden z nás chýba.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:17

Rein Samaru

Radšej by sme mali počkať s tým subojom na Kayoko.POvedal Hibarimu.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:21

Hibari Kyoya

Dobre. Tak dúfam že môžeš používať obe nohy povedal som a pozrel na Reina. Dáme si 50 kolečiek okolo cvičiska. To zaberie približne 20-30 minút viac nie možno menej. Potom 50 klikov na jednej ruke a potom na druhej. Zvyšok ti poviem potom povedal som a rozbehol sa
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:49

Rein Samaru

Ok.Ale nečakaj že ťa budem volať sensei.Povedal a zasmial sa.Začal behať a keď dobehol začal robiť KLiky na pravej ruke.Bolo to trochu ťažke ale zvladol to potom sa pustil do druhej ruky a to skoro spadol pretože je pravák.Musím zapracovať na sile.Povedal si pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:56

Hibari Kyoya

To ani nečakám. Povedal som a behal keď som odbehol všetky kolečká pozrel som sa na Reina ktorý už robil kliky. Hmm pravú stranu spravil docela rýchlo ale z ľavou už mal trochu problémy.Hmm asi bude mať slabšiu ľavú ruku. Pomyslel som si a pustil sa do klikov. Pre mňa to bola hračka pretože bojujem z tonfamy a tam potrebujem mať obidve ruky rovnako silné. Keď som dokončil kliky postavil som sa a pozrel na Reina. Až to budeš mať hotové budeme pokračovať. Vieš behať po stromoch?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:58

Rein Samaru

No jasne .POvedal a zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 11:01

Hibari Kyoya

Hmm ukáž povedal som a pousmial sa. Si zo mňa robí srandu ts.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 11:08

Rein Samaru

OK.Povedal a prišiel ku stromu a v kľude na neho vyliezol.Pche.Si zo mňa robí srandu ne ?POymslel si.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty31/3/2012, 11:16

Hibari Kyoya

Sledoval som Reina ja sa nemotorne vyšplhal na strom a zasmial sa. Heh nie tak ja som myslel že budeš bežať po tom strome zvislo povedal som a čakal kým zlezie dolu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty1/4/2012, 01:35

Rein Samaru

Naschval zoskočil asi 5 centimetrov pred Hibariho.Nabudúce sa vyjadri presnejšie.Povedal a zasmial sa.Potom prišiel ku stromu a kľudnou chôdzou vyliezol na strom a potom sa sa zavesil pomocou chakry dole hlavou a usmial sa na HIbariho.Trošku ma podcenuješ .POvedal a zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty1/4/2012, 01:40

Hibari Kyoya

To je odvaha skočiť priamo predo mňa. Čo by si spravil keby som na teba v momente dopadu zaútočil? Hmm no nie si až taký slabí ako vypadáš povedal som a usmial sa. A vieš chodiť po vode? opýtal som sa ho a pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty1/4/2012, 01:44

Rein Samaru

No s chodením po vode mám trochu problem keď tam nie su vlny tak viem ale keď je povrch rozvírený tak mám mierny problém.Povedal a pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty1/4/2012, 01:47

Hibari Kyoya

Mne to tiež robí trochu problém čo takto to si to precvičiť? povedal som a prišiel ku neďalekej rieke. No tak ukáž ako ti to ide. Hladina vody bola kľudná a neboli na nej skoro žiadne vlnky.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty1/4/2012, 02:12

Rein Samaru

Ok.POvedal a išiel k reike.Nahromadil chakru do nôh a vyšiel na vodu.VIem na akom princípe to funguje no nemal som čas to nacvičit.Povedal a v tom uvidel vlnku.Teraz mi to musí výsť.POvedal a zmenil prud chakrya vlnku prekonal.Toto vyšlo ale dalej to nebude také ľahke.POvedal a zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 1   Cvičiště týmu 1 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu 1
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičište č.3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: