Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pohoří Ichiban

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty19/3/2012, 07:43

First topic message reminder :

Spoiler:

Pohoří Ichiban se nachází na východ od vesnice ,kousek od údolí ve kterém sídlí klan Raitoshi. Proto je toto pohoří jako jediné v Kiri zasněžené. Je zde jeden z mnoha úkrytů Oininů, uvnitř hor. Lide tu nežijí a pohoří nehraje nijak zvlášť důležitou roli v běhu Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 01:56

Renjiro Seiji

No vypadá to jako drak... řeknu když jsem si ho předtím pořádně prohlédl. A já jsem také s žádným drakem nikdy nemluvil...ale podle toho jak koukal o nás ví...ale nevypadal že by se chystal útočit... řeknu a doufám ve svá slova. Protože boj proti drakovy by asi žádná legrace nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 03:38

drak se naněj ještě chvíli díval a pak jen dlooouze zívnul zase si položil hlavu na tlapy a opět se na ně díval
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 09:27

Ichiro Hitagi

,,Drak... Tak fajn."
zhluboka se nadechl. ,,Zkusíme nějakou komunikaci." pobaveně se usmál, vyskočil zpoza kamene a nejistě se vydal k drakovi. ,,Jo, ahoj dráčku.. Nemusíš se bát, já se tě totiž strašně bojím, jen potřebuju zjitit co t-" zarazil se a otočil se na Renjira. ,,Hele, bude mi vůbec rozumět? nebo mě teď prostě sežere?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 09:35

(hej já z vás nemůžu to je krutá konverzace Very Happy Very Happy Very Happy)

Ještě jednou mi řekneš dráčku, tak tě vážně sežeru. řekl lenivě drak
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 11:22

Renjiro Seiji

Když vidím že Hitagi prozradil naše "perfektní" krytí zvedl jsem se taky, protože jsem usoudil že vlastně nemá cenu se schovávat. Když pak vidím jak se k němu Hitagi šine a začal na něj mluvit musím se začít smát. No tak to zkuste šéfe... řeknu se smíchem a pak si všimnu že drak promluvil. Vidíte dokonce vás zaregistroval to je pozitivní... a zatím vás nesežral což je pozitivní ještě více.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 18:00

Ichiro Hitagi

(Seznam se s Oinini z Kiri xDDD )

Překvapeně vyjekl a skrčil se k zemi v očekávání, že ho drak vážně sežere. ,,Páni.." narovnal se, chvilku na něj hleděl a pak se s úšklebem otočil na Renjira. ,,Koukej na to, jsem krotitel divokých zvířat..!" pronesl sebevědomě. ,,Já bych určitě nebyl dobrý, jsem jen samý sval." nesouhlasně zavrtěl hlavou.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty25/3/2012, 21:34

Renjiro Seiji

(jojo xD jsem se zařazením spokojen xD)

Výborně Hitagi-sama...ale možná by to chtělo zjistil co tu dělá...když už jste ten krotitel... řeknu se smíchem. Přeci jen tady není moc časté aby se nám tu opalovaly draci nebo jo? dodám zvědavě protože by mě odpověď fakt zajímala.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 03:44

drak jen líně sledoval jejich dohadovku a sem tam povytáhl obočí nad jejich hláškami.

"já z vás fakt nemůžu Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 05:29

Tam kde bola práve Reina bol už len dym lebo zmizla v technike kuiyose ktorá ju premiestnila preč odtiaľto .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 05:30

drak otočil hlavu na místo kde jsem stála a když viděl že tam nejsem dál se odvrátil zpět na ty dva a zase zívnul
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 08:37

Ichiro Hitagi

Zaujatý drakem si ani nevšimnul že se něco stalo. ,,Jasně, sleduj a uč se." pomalinku došel k drakovi. ,,Hele... Dráčku." odkašlal si. ,,Nechci tě nijak otravovat nebo vyrušovat. Ale vzhledem k tomu, že tady držím hlídku tak mám dvě možnosti." vytáhnul bloček z kapsy. ,,Máš pokutu." pronesl najednou, něco na bloček napsal strašně nevzhledným písmem a položil mu list na tlapu. ,,Zaplatit můžeš přijít do hlavní budovy, druhé patro každý den od osmi do osmi."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 09:03

drak se podíval na papír a nozdrama do něj fouknul a ten odletěl
A druhá možnost? podívals e na něj významně
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 09:06

Ichiro Hitagi

,,Hej! Víš jak drahé jsou ty falešné pokutovací lístky?"
svěsil zklamaně ramena. ,,No druhá možnost je strašně obížná.. Prostě se tě zeptám co tady děláš." zatvářil se zamyšleně. ,,Sakra, co mi kdo podstrčil do jídla? Mluvím tu z drakem, který mi odmítá zaplatit pokutu. Jak si to dovoluješ, tu pokutu jsem ti udělil jménem Mizukage-sama! Dokonce na falešný papír!" zarazil se. ,,No jo.."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty26/3/2012, 09:16

drak se narovnal
A jinak jsi v pořádku? zeptal se ho trošku s obavami
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty27/3/2012, 04:54

Renjiro Seiji

Myslím že takhle by jsi s Hitagim-sama neměl mluvit... řeknu drakovy. Má pravdu...nemáš tu co dělat...takže bys nám mohl říct co tu chceš...aby jsme se trochu pohnuly... řeknu mu vážně a čekám na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty27/3/2012, 05:03

DRAK

Spal jsem, dokud jste se neobjevili. odvětil klidně
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty27/3/2012, 05:25

Ichiro Hitagi

,,Spal? To jsi sem přiletěl z dalekých krajin jen proto, aby jsi spal?"
rukama naznačoval daleké krajiny tím, že s nimi mával ve vzduchu. ,,Jak cená návštěva.." zamyslel se. ,,Ale já nevím co dělat, nikdo mě neučil jak nakládat s drakem, který v zakázaném prostoru. Teoreticky by jsme ho mohlo brát jako obyčejné zvíře, ale z toho by jsme pak mohli mít problém." svěsil zklamaně ramena. ,,Nevím co mám dělat.. zklamal jsem..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty27/3/2012, 07:34

Drak

No technicky vzato, já jsem sněžný drak. vstal a protáhnul se, pak se posadil rozhlédl se kolem a zase si lehnul.
Jsem zvíře, a jsme snad svobodná země a mám takový dojem, že nebýt tý veverky, tak si mě ani nevšimnete, proto jsem zbarvený do běla, aby mě v přirozeném prostředí kořist neobjevila.


V tu chvíli co si zpět lehnul jsem se objevila na tom samém místě. Slyšela jsem hlasy a jak si s nimi Dag povídá, nechala jsem to být perfektně mě kryl. Spojila jsem ruce a dala znamení pomocí krystalů, že se má Leiko i ten druhý vrátit zpět, že se vracíme zpět do sídla.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty27/3/2012, 23:30

Renjiro Seiji

To nic nemění na tom že na takový náhody jako tahle nevěřím, Mluvící drak, na místě kde máme hlídku...přijde mi to jako kdybys chtěl odvést od něčeho pozornost... řeknu drakovy a stále mám připravenou ruku na kataně. Pak se podívám na Hitagiho-sama co si o tom myslí.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 06:05

No jasně já to zkouším od tý doby co jste tady.....chci sežrat tu veverku. odvětí a kývne hlavou k tomu stvoření co panáčkovala kousek dál
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 08:15

Ichiro Hitagi

Spokojeně se plácnul do rukou. ,,Však jsem říkal, že jsi z dalekých krajin." prohlásil spokojeně. ,,Jo, jenže pro Kiri není přirozené bílé prostředí, to jen tohle pitomé pohoří patřící tomu pitomému klanu Raitoshi." mumlal si pro sebe naštvaně. Pak se překvapeně podíval na Renjira. ,,Vidíš to až tak vážně? To mě ani nenapadlo." nasadil trošku přiblbý výraz a podíva se na veverku, která je předtím dovedla a teď stála v pozdalí. ,,Tak na to zapomeň ty hroudo sněhu! Mojí veverku teda žrát nebudeš!" praštil draka do frňáku a pak až ho napadlo jak nebezpečné by to mohlo být.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 08:39

drak zavrčel. Já se v tu chvíli rozhodla vrátit se zpět protože mi z druhé strany přiletěla Leiko. šla jsem k drakovi a stoupla si mu na jeho zadní nohu. Dag vycítil co jsem udělala a tak se rychle vympluvil
Máte pravdu, nemám tu co dělat, rád jsem vás poznal pánové, tak zase někdy přiletím! mávnul pařátem a vznesl se do vzduchu a letěl pryč, až když byl z dosahu vyhoupla jsem se z jeho nohy na jeho hřbet.
"Hezké jednání, našel sis přátele?" ušklíbla jsem se (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 09:10

Ichiro Hitagi

,,Ale... počkej.. Ta pokuta!"
zaraženě se podíval na Renjira. ,,No... máme dvě možnosti. Nikomu to neřekneme a budeme doufat, že se nic nestane nebo se okamžitě rozběhneme za Mizukage a podáme hlášení o bílém drakovi žeroucím veverky na pohoří Ichiban což je vlastně dutá skála. Co navrhuješ ty?" nejistě se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 11:26

Renjiro Seiji

Myslím že když půjdeme za mizukage s tímhle tak nás minimálně zabije...ale na druhou stranu pokud to bude důležité a ona to nebude vědět tak nás sejme taky...nechám to na vás šéfe... řeknu s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty28/3/2012, 18:16

Ichiro Hitagi

,,To jsi mi teda pomohl."
povzdechl si a zamyslela se. ,,No, můžeme říct že nás ten drak zaměstnal, což je pravda a tak jsme nemohli přijít dřív. Navíc služba konečně končí." otřásl se zimou. ,,Jen doufám, že nedostaneme za trest nějakou blbou službu. Rád bych konečně vzal nějaký větší projekt odchytu. To je krásný. Trvá to třeba několik měsíců, jdeš po velkém cíly, zjišťuješ o něm informace, sleduješ ho.. a pak prásk!" usmál se spokojeně. ,,Tak jdeme tedy..." mávnul na něj rukou (přesun)

//Napiš potom do kanceláře Mizukage ^^
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohoří Ichiban   Pohoří Ichiban - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pohoří Ichiban
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pohoří Ichiban

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: