Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Foresuto no Gobi

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/3/2012, 10:05

First topic message reminder :

Obří les na východě od Iwy. Zde má být zřejmně úkryt pětiocasého, proto se les pojmenoval po něm. Les byl kdysi dávno ovlivněn technikou 2.Tsuchikage. Stromy totiž "oživají" a chrání nebezpečné zločince a nukeniny před světem shinobi.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 05:47


Issei Jaganashi


Tak ideme?
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 05:57

Hiei Jaganashi

Nie! Ešte nie sme dosť silný aby sme dokázali zničiť Iwu akurát by sme sa nechali zabiť. Povedal som a a pozrel sa na Isseia dosť naštvaným výrazom.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 06:01


Issei Jaganashi


Hmm, tak dobre ale nepomôžeme ani tým čo útočia na Iwu. Útok by sa mal konať niekedy teraz. Neboj info mám s overeného zdroja. Sam sa pousmial a bol zvedavý čo povie. Informácie som získal keď som bol preč.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 06:06

Hiei Jaganashi

Nie nepotrebujem aby ma niekto spájal z bandou slabých ninjou ktorý len tak bez plánu a rozmýšľania zaútočia na dedinu. Hmm stavím sa že im ten útok nevíde a porai ich skupinka deciek.
Povedal som a pozrel na jeden zo stromov. Hmm je taktiež dosť možné že ich les ochráni ale nikdy som ho nevidel že by niekoho ochránil. Premýšľal som
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 06:40

Issei Jaganashi

Hmm ochrániť neviem ale viem že v útoku je aj zapojených pár silných ninjou a aj že vraj niekto kto má bijua ale neviem akého silného až tak podrobne som to nezistil. Dodal som stručne. Myslím že je to dobrá informácia pre Akatsuky.


Naposledy upravil Phonemix dne 17/4/2012, 06:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 06:50

Hiei Jaganashi

To je jedno ak je v dedine nedostaneme sa k nemu pretože ho určite stráži Tsuchikage. Takže by sa nám to asi nepodarilo a keďže teraz je dedina v pozore kvôli tomu prepadu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 07:02


Issei Jaganashi


Tak dobre ti si bol v Iwe ja nie nepoznám ako to tam chodí.
Povedal som len tak do vetru a popri tom som pozeral dookola. Po chvíľke pozerania som pozrel na Hiea a povedal. Hmm, tak pôjdeme sa učiť tie techniky?
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty17/4/2012, 07:12

Hiei Jaganashi

Neviem ako ty ale ja áno zaujala ma tá technika Ensatsu no Yoroi. Povedal som a Rozmýšlal som ako sa to trénovalo.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty18/4/2012, 01:45


Issei Jaganashi


To je dobrý nápad mňa zase zaujala na začiatok technika Ensatsu Blade. Chvíľu som rozmýšľal čo spravím s mečom. Kruci, nemôžem na tu techniku použiť môj meč nevydržal by to a roztavil by sa. Musím zohnať nejakú rúčku alebo niečo. Nemáš niečo v tom domčeku? Hodilo by sa hocičo na tréning. Snáď niečo má lebo môj meč budem ešte potrebovať v boji keďže sa dobre kombinuje s fuutonom. Pomyslel som zo začudovaním výrazom a pozrel na Hiea a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty18/4/2012, 01:51

Hiei Jaganashi

Jasné mala by tam byť niekde rúčka od mojej starej cvičnej katany. Skús sa pozrieť mala by byť niekde v rohu tam kde je tá kopa sena. povedal som a ukázal som na dom.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty18/4/2012, 02:30

Issei Jaganashi

Tak dobre to by malo stačiť. Išiel som do domu a začal hľadať. Hmm, kde asi tak je niekde tu predsa musí byť.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty20/4/2012, 05:47

Hiei Jaganashi

chvíľu som čakal no keď sa nič neozývalo vošiel som dnu a pozrel sa na Isseia ktorý sa hrabal v kope sena no nič nenašiel. Hmm pozrel som sa pod stôl a pousmial som sa. Tam nič nenájdeš povedal som mu a otočil sa na stôl Tam je pod tým stolom. Povedal som a ukázal na neho prstom.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty25/4/2012, 06:33

Issei Jaganashi

Otočil som sa na Hiea, keď vošiel dnu. Hneď som ale hľadal ďalej. Po chvíľke pozerania sa Hiei začal smiať ale nevnímal som ho až kým nepovedal že tá rúčka je pod stolom. Zobral som ju a išiel von. Idem tam na tú malú čistinku. Oznámil som ľahostajne Hieovi, aj tak je mu to asi jedno. Po chvíli som došiel na čistinku. Páni, tu je toľko stromov nájsť miesto kde nie sú je fakt ťažké! Oprel som sa o strom a vydýchol si ako náznak že konečne som tu. Hmm, ideálne na tréning. Od toho stromu som prišiel až do stredu čistinky a pomyslel som si že začnem trénovať. Hmm, ako to spravím?! Sústredím svoju silu do rúčky a potom vyvolám plameň! To je ono, predsa to nemôže byť také ťažké? Vytiahol som si rúčku s malej taštičky čo nosím stále pri sebe. Postavil som sa s nohami mierne rozkročenými Hieovu starú rúčku od jeho cvičnej katani som pevne stisol do obidvoch rúk. Tak ide sa na to! Pomyslel som si usmial sa a potichu povedal . Ensatsu Blade. Na tej rúčke sa vytvoril úplne malí plamienok. Rúčku som pustil s ľavej ruky a pravou si ju priložil bližšie ku tvári aby som ho vôbec videl. Keď som si priložil rúčku k tvári tak plamienok zhasol. Hmm, to bolo ale trápne dokonca ani to teplo som necítil, vydýchol som si sklamane, asi nebol ani moc teplý, krucinál. Položil som si rúčku ku telu a znovu si sklamane vydýchol. Hmm, dedo povedal že to budem v živote potrebovať. Pozrel som smerom do slnka. „Dávaj si veľký pozor súperov bude veľa a budú silný, bude ti dokonca súperom aj samotné slnko, ale nemusíš sa strachovať nebudeš naňho sám, musíš pracovať v skupine a kombinovať útoky, ak to zvládneš tak nikto ti nebude poriadny súper. Na toto ti pomôže.“ Hmm, snáď tie techniky pomôžu. Vypadajú silne ale samotné slnko kto to asi tak môže byť?! Silno som stlačil ľavú päsť, to my spôsobilo bolesť pretože som mal stále spálenú ruku, hlavu som sklonil prudko k zemi. Po chvíľke som hodil tú rúčku pred seba na zem. Kruci! Ešte viac som stlačil tú ruku a ešte väčšiu bolesť som ucítil. Po chvíli som si čupol a popri tom pravou rukou buchol o zem. Keď to bude slnko tak ako môžem naňho použiť oheň, to nedáva logiku, slnko má viac stupňov a nedá sa spáliť! Vydýchol som si a upokojil sa. Dedo cítil budúcnosť a možno aj vydeľ, to už nezistím. Vydýchol som si. Krucinál prečo nepovedal čo videl bolo by to ľahšie?! A dodal som pyšným a drzým tónom „Vraj by sa nemuselo stať čo videl keby my to povedal.“ Je to aj tak iba možná budúcnosť, nikdy sa to nemusí stať. Po chvíľke uvažovania som toho nechal a pustil som znova začať trénovať. Ľavú ruku som si odviazal pretože som tam mal obväz, pretože som si spálil pri minulom tréningu ruku. Zobral som rúčku a postavil sa. Hmm skúsime to teda trocha inak. Použijem ten oheň ako explóziu a skúsil by som iba 50°C aby som si neminul veľa chakry... krucinál má to ale háčik... Začal som zhurta uvažovať. Vôbec to nedávalo zmysel. Hmm, je to absolútni nápad to nikdy nebude fungovať, ale ja som bláznivý človek, ja to skúsim, veď aj tak za skúšku nič nedám. Pevne som chytil rúčku a znova som vyslovil, Ensatsu Blade, samozrejme potichu ako predtým. Po pár chabých pokusoch sa na rúčke vytvoril dlhší plameň. Dohromady to vyzeralo ako ohnivá dýka. Po asi 5 sekundách plameň zhasol (stále mal iba 50°C), krucinál zhasol pri iba 50°C teplote a ešte k tomu som to udržal len 5 sekúnd? Trocha málo myslím?! Rozprával som si sám pre seba. Musím stým niečo spraviť ako to asi tak udržím aj dlhšie? Stále som rozmýšľal ale moc my to nešlo, Hmm Hiei je hlavička ja ne. Ale počkať! Zrazu ma napadol dobrý nápad. Musím ten meč držať stále v obidvoch rukách vždy ako som pustil meč z ľavej ruky tak to zhaslo, žeby to bolo spojené stou technikou čo ma Hiei učil? Možné to je! Znova som chytil tú rúčku a razu sa vytvoril ohnivý meč s teplotou nad 500°C, to je ono len drž! Skúšal som stále a znova a znova vyvolávať Ensatsu Blade. Stále som vyvolával väčšie stupne teploty a dlhšie to držal. Po chvíľke trénovania som si bol ľahnúť pod strom. Rúčka bola už celá spálená. Na dlho my asi nevydrží. Sklamane som si povzdychol. Po chvíľke len tak ničnerobenia som asi päť minút som trénoval výpady. No ak budem takto bojovať aj s Ensatsu Blade-om tak to dám skoro každého slabšieho súpera úplne hravo. Tak to skúsime znova! Tentokrát som vyvolal oheň o teplote 1000°C! Tak to bude moja hranica. Pomyslel som si zo šialeným úsmevom na tvári. Oneň my držal a nezhasínal a tak som sním začal bojovať. Pár krát my zoslabol ale po chvíle sa my ho podarilo ovládnuť. Keď som sním bojoval tak čas utiekol hrozne rýchlo a tak potom my oheň zhasol a ja som zrazu potkol a padol na zem. Páni žere to viac chakry ako som si myslel. Ale určite to nie je slabé. Aj ten Reinin kryštál tým zničím aspoň dúfam. Tak idem si oddýchnuť a načerpať silu. Pomyslel som si a zrazu som videl ako dlho som tu bol. Postavil som sa a išiel za Hieom do domčeka. Páni bol som tam pekne dlho čo asi Hiei zatiaľ robil? Rozmýšľal som. Asi si oddychuje alebo že by trénoval. Rozmýšľal som po ceste s čistinky k Hieovmu starému domu. No to sa uvidí.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty12/5/2012, 06:59

Hiei Jaganashi

Keď Issei odišiel chvýľu som ho
pozoroval a sledoval ho pri tréningu. Hmm no asi by som mal ísť
tiež trénovať dokým na to mám čas. Zaujímalo by ma ako dlho
bude Kurovi trvať kým spraví nový úkryt.
Premýšľal som a
zobral som si do ruky svitok v ktorom boli informácie o technike
Ensatsu no Yoroi. Prečítal som si ho a položil svitok na stôl. No
takže ide sa na to.
Povedal som a vyšiel z domu. Zašiel som za
dom. Rozmiestnil som chakru po svojom tele. Pomaly som začal
vytvárať brnenie ktoré sa okamžite prerušilo. No aspoň viem že
je možné ho vytvoriť
. Pomyslel som si a pokus zopakoval.
Nahromadil som chakru do viacerých bodov na svojom tele najprv do
ramien potom na hruď a postupne po celom tele. Bude potreba vedieť
to brnenie vytvoriť len na určitom bode. Neminiem pri tom toľko
chakry ako keby som obalil celé telo bolo by to zbytočné. A
taktiež sa to bude dať lepšie kontrolovať aby som náhodou
nepodpálil niečo čo ešte budem potrebovať.
Premýšľal som a
pokračoval v tréningu. No takže pokračujem. Nahromadil som
chakru najprv do celého tela a pokúsil sa vytvoriť brnenie. Pomaly
som vytváral plamene ktoré pokrývali moje telo. Tie však po asi
dvoch sekundách zmizli. Hmm. Znovu som nahromadil chakru ale
tentoraz len do hrude. Vytvoril som malý plamienok ktorý sa čoraz
zvečoval. Takto to pôjde pomyslel som si a pomaly plameň zvečoval.
No plameň znovu nevydržal zrovna dlho ale každým pokusom som ho
udržoval dlhšie. Keď už som ho dokázal udržať približne 5
minút začal som zo zvyšovaním teploty brnenia. Hmm teplota
približne 1000°C by mala stačiť pri večiej teplote by my to
pomaly asi ubližovalo a bolo by to dosť nebezpečné pre
spolubojovníkov z akatsuki ktorý by to možno ani neprežili no to
je teraz jedno mal by som začať zo zvyšovaním teploty, len musím
dávať pozor aby som nič nepodpálil.
Pomyslel som si a vytvoril
brnenie obalil som s ním celé moje telo. Pomaly som navyšoval
teplotu. Základná teplota bola asi 50°C. Zvýšil som ju na 100°C
a brnenie sa rozpadlo. Hmm nebude to asi také ľahké ako som si zo
začiatku myslel.
Znovu som vytvoril brnenie teplotu som pomaly
zvyšoval a snažil sa brnenie držať po kope tentokrát sa mi
brnenie rozpadlo až pri 300°C. Hmm stále to nestačí. Pomyslel som
si a zamračil sa. Znovu som vytvoril brnenie a navyšoval jeho
teplotu. Brnenie zatiaľ držalo pokope, pomaly som zvyšoval jeho
teplotu. Brnenie sa zvečovalo zakaždým keď som zvýšil teplotu.
Tento krát sa mi brnenie nerozpadlo dokým nedosiahlo teplotu 500°C
potom sa rozpadlo. No to by pre začiatok stačilo. Teraz by som mal
brnenie vytvárať po častiach
. Najprv som vytvoril brnenie len na
ruke zvýšil som jeho teplotu približne na 250°C stále držalo
pokope. Hmm je to ľahšie ako keď mám udržovať brnenie po celom
tele. Taktiež je pevnejšie
. Pokračoval som v tréningu. Brnenie som
vytváral vždy na inej časti tela najprv na ruke potom na nohe a
potom zase na hrudi. Hmm asi by som mohol vytvoriť aj helmu tiež by
to nebolo od veci. No ale musím ju vytvoriť len na hornej časti
hlavy tak aby mi nebránila vo výhľade.
Premýšľal som nad tým
ako vytvoriť helmu a že či je to vlastne dobrý nápad. Popri tom
som vytváral časti brnenia. Pri každej časti brnenia vždy keď
som nejakú časť vytvoril tak som jej automaticky zvyšoval
teplotu. Hmm mal by som si dať na chvíľu pauzu. Pomyslel som a
sadol pod neďaleký strom. Hmm. Počul som Isseia ako sa rozpráva
sám zo sebou. Asi mu ten tréning moc nejde povedal som potichu a
pousmial som sa. Po asi 15 minútach som sa postavil a išiel som sa
pozrieť na Isseia. Heh už mu to docela ide. Dúfam že bude
užitočný pri boji hmm ktorú techniku to trénuje? Už viem je to
tá technika z plamenným mečom.
"Ensatsu Blade". No to je
teraz jedno asi by som mal ísť pokračovať v tréningu už to
nebude trvať tak dlho
. Pomyslel som si a znovu som zašiel za dom
vytvoril som brnenie tentokrát na celom tele. Jeho teplotu som
pomaly zvyšoval. Niekoľko krát sa mi brnenie rozpadlo no nakoniec
sa mi to podarilo. Bol som celý obalený v čiernom plameni. Tak a
je to konečne som dosiahol teploty 1000°C.
Pomyslel som si a
pousmial sa. Pomaly som zašiel do domu Issei ešte trénoval no
vypadalo to že je už na konci tréningu. Hmm mal by som vymyslieť
čo ďalej...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty31/5/2012, 08:11

Deidara

Přeletěl až k lesu při Iwagakure.Myslím že si už dopředu něco přichystám .. nacpal ruce do kaps a dlaně pojedli jíl.Následne ruky vytáhl av dlaních se mu zformovalo 10 menších ptáků s dvěma páry křídel.To na začátek bude stačiť.Let nad lesem však trval o něco déle protože tady si už musel dávat o něco větší pozor.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty31/5/2012, 10:41

Jelikož jsi byl na nepřátelském území Iwy, tak ses nemusel obávat nějakého útoku. Jen jsi mohl zpozorvat jak několik nukenninů skáče ze stromu na strom. Nebo jak se stromy samy od sebe pohybují.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty1/6/2012, 06:10

Hiei Jaganshi

Hmm no Šéf už by mal mať tú skrýšu hotovú. Asi od nás nič nepotrebuje. Pomyslel som si a premýšľal nad tým čo budeme robiť ďalej. Hmm... Pousmial som si a pozrel na Isseia. Dáme si zápas už dlho ma zaujíma kto z nás je silnejší. To som veľmi zvedavý.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty1/6/2012, 09:23

Deidara

Tito nevypadají na nepřátele ... Posadil se o něco klidnější .. Hm, mám nápad.Vták sjel k lesu, k prostoru kde viděl skákat těch Nukeninů.Rozhlédl se kde ti Nukenini jsou ... Hm, doufám že budou souhlasit. Pousmál se a pták ještě udělal hlasité pohyby křídly aby na sebe upozornil.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty2/6/2012, 09:22

Za pár sekund se kolem tebe objevila skupinka zamaskovaných chlápků. Mohl jsi jim vidět tak maximálně oči. Už podle jejich pohledu jsi mohl zjistit že tihle nejsou žádní Béčkový sračky, ale prvotřídní zabijáci. Ty jseš kterej ? zeptal se tě jeden znich.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty2/6/2012, 10:35

Deidara

Hmhmhmm ... Zasmál se. Jmenuji se Deidara, útočím na Iwu a tak jsem si říkal, že vy byste mi mohli pomoct ... Takže? Souhlasíte s útokem? Zeptal se a rozhlédl se po všech.Hm,ti vypadají velmi schopne...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty4/6/2012, 10:53

Nevím jestli sis toho nevšiml..ale asi před 3 hodinama jeden skončil! Přišly jsme o 300 lidí ! Takže jestli jseš takový blázen, tak jsi na ně jdi sám odpověděl nejvysší ze skupinky. Sice se jim do útoku dost chtělo...ale momentálně na to němely prostředky a ani sílu. Iwa není totiž žadna malá vesnička s minimalni ochranou ale hlavní vojenská vesnice země Kamene.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty5/6/2012, 02:22

Deidara

Tipuji však že tam byl i Tsuchikage ... Nyní je jen malá pravděpodobnost že je přítomen ve vesnici. Pták se vznesl trochu do vzduchu. Jejich obrana je také polavena ... Ale, vždyť Vás přece nebudu nutit ... Vznesl se ještě výše. Kdyby ste přece jen změníte názor, víte kam máte jít ... domluvil a pohnul se dále k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty7/6/2012, 02:29

Issei Jaganashi

Hmm... zápas... moc sa my nechce čo tak urobiť niečo zábavnejšie? pousmial som sa lišiacky. Poďme do Iwy, trocha zablbnúť. Bude sranda, čo ty na to? Mohol by stým súhlasiť, veď Iwa mu už dlho leží v žaludku. A stále som sa lišiacky usmieval a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty7/6/2012, 02:41

Hiei Jaganashi

Hmm no dobre teda. Povedal som a vyšiel pred dom, pozrel som sa smerom na Iwu. Uvidel som v diaľke ako z dediny vychádza dym. No asi nás niekto predbehol. No to nevadí ideme sa tam pozrieť. Povedal som a vzal som si svoj meč ktorý som mal odložený v dome potom som vzal ešte aj svoj plášť a prsteň z Akatsuki a obliekol som si ich. Vyšiel som von a rozbehol sa smerom na Iwu chvýľu nám to bude trvať. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty7/6/2012, 02:47

Issei Jaganashi

No dobre jak chceš,
skontroloval som si či mám tú tréningovú rúčko, meč a prsteň. Plášť som mal stále na sebe meč som si dal na plášť a skontroloval či mám zo šatkou zakryté to čo má byť, pozrel som sa smerom do domu ale potom som vyrazil hneď za ním. Aspoň si vyskúšam novú techniku. Pousmial som sa a rozbehol sa za Hieiom.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Foresuto no Gobi   Foresuto no Gobi - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Foresuto no Gobi
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: