Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Hlavní Brána

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 611

Hlavní Brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty27/12/2011, 07:17

First topic message reminder :

Brána je střežena jouniny a dalšímy skrytými obrannými technikami vytvořené přímo Tsuchikagem.
Je vytvořena z pouhých kamenů naskladanými na sebe.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Phonemix

Phonemix

Počet príspevkov : 122

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty8/6/2012, 02:12

Issei Jaganashi

Hmmm... Kakashiho slávny sharingan ... nech si skúsi skopírovať moje špeciálne techniky som zvedavý ako mu to pôjde. Pousmial sa lišiacky. Porazím Kakashiho ak chceš, ten tvoj bývalí kamoš je tvoj. Povedal som Hieiovy. Ensatsu Blade bude naňho až až.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

Počet príspevkov : 278

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty8/6/2012, 03:13

Hiei Jaganashi

Nie počkáme ako sa rozhodnú. Ak nebudú chcieť bojovať necháme ich na pokoji ak sa však rozhodnú že nám budú stáť v ceste tak sa ich budeme musieť zbaviť voľba je stále na nich. A Diedara kam si myslíš že ideš? ozvalo sa Deidarovi v hlave a ja som sa chytil za hlavu pretože som ucítil sinejšiu bolesť ktorá za pár sekúnd zmizla. Hmm Deidara sa zrejme bráni a tak sa mu nemôžem dostať do hlavy toto bola jediná vec čo som mu stihol povedať.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej

Počet príspevkov : 70

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty8/6/2012, 07:57

Deidara

Přes nich asi nedostanu ... Hej! Když už se tedy má bojovat, Kakashi je můj! Mám s ním nevyřízené účty! V tom mu v hlavě ozval hlas a mírně potřásl hlavou.Ts, proti těmto schopnostem jsem odolný, vážení.Pousmál se. Etsuho si můžete nechat ... Tak tedy začněme, Kakashi! Náhle udělal pečeť az dlaně mu vylezla menší housenka, která zalezla pod zem.Začíname!
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

Počet príspevkov : 150

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty8/6/2012, 08:51

Kakashi Hatake

Húsenica pod zem,priame útoky vo vzduchu.Dúfam že taktiku nezmenil. "Raiton: Raijū Hashiri no Jutsu!" Vystrel pred seba ruku,v ruke sa mu vytvorilo Chidori a z neho sa vytvoril bleskový pes,ktorý sa hrnul na Deidaru.Navyše sa ešte počas cesty rozdvojil takže útok mieril dvoma smermi.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix

Počet príspevkov : 122

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty10/6/2012, 03:04

Issei Jaganashi

Hmm, Deidara či kto to je, chce ísť proti Kakashimu. Hiei určite pôjde proti Etsuhovy. Hmm ja mám zase voľno. Povzdychol som si a zamieril som ku kameňu ktorý bol neďaleko aby som si tam sadol a pozoroval dva súboje.
Návrat nahoru Goto down
Madara Uchiha

Madara Uchiha

Počet príspevkov : 16

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty10/6/2012, 05:50

Etsu Hiruko

Vážne som si nemyslel že sa to stane...Vytiahol si Kusanagi.Pri kritickom stave budeme musieť ujsť...Čepeľ Kusanagi sa nabila bleskami tak isto ako aj dlaň jeho ľavej ruky.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty11/6/2012, 06:17

Hiei Jaganashi

Hmm toto je tvoja voľba? Dobre teda. Povedal som a dal si dole plášť a hodil ho Isseiovi. Postráž mi ho. Povedal som mu a pozrel na Etsua. Spravil som pečate a potichu povedal Moguragakure no jutsu zrazu som sa pomaly začal ponárať pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej

Počet príspevkov : 70

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty12/6/2012, 01:15

Deidara

Hodil při sebe malou bombu, která vybuchla a udělala dym.Hned po chvílce z kouře vyletěl na ptákovi a ustálil se ve vzduchu.Za Kakashiho zády se najednou vyhrabala housenka, jejíž každý článek se oddělil a samostatně letěl na Kakashiho záda.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty12/6/2012, 09:03

Kakashi Hatake

Pohotovo sa otočil k tým častiam húsenice a s Chidori ich pár presekol načo hneď odskočil.Obrátil sa k Deidarovi. "Katon : Goukakyuu no Jutsu!" Z úst vyfúkol veľkú ohnivú guľu ,ktorá mierila na Deidaru.Bleskové psy,ktoré Deidara odignoroval sa stiahli späť k nemu a po chvíle zmizli.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty19/6/2012, 00:56

no čo hra sa ešte ?
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty19/6/2012, 03:06

mám taký pocit že to tu už skončilo Sad
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty19/6/2012, 05:45

škoda ja som chcel ešte zabit Mokuta Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty23/6/2012, 09:53

Bude restart...nejspíš

Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty23/6/2012, 22:30

zase ? Very Happy no v tom pripade mi nevymazavaj postavy v Akatsuki a tu v Iwe Razz
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty24/6/2012, 08:26

mne zase nechaj Kakashiho,Miharuho môžeš zmazať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty24/6/2012, 08:29

Bunen---ano zase a snad naposledy ´=) ...v Iwě ti postavu nechám, ale v aka smažu...jelikož se aka bude celá předělavat

Kakashi--- budu ti muset smazat Kakashiho, poněvadž jestli se budeme držet toho, že se zde bude hrát o desítky let později, tudíž Kakashi dávno nežije

Kakashi Hatake

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty24/6/2012, 08:58

álé Very Happy tak fajn,spravím novú no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Madara Uchiha

Madara Uchiha

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty24/6/2012, 11:13

mne tu jednu postavu tiež nechajte Smile
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty25/6/2012, 00:49

aha tak to je škoda a kto bude leader akatsuki ?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Madara Uchiha

Madara Uchiha

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty25/6/2012, 03:00

bodaj by som bol ja Very Happy vianočné želanie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty25/6/2012, 03:18

snivaj Very Happy ked už tak ja Very Happy Razz
Návrat nahoru Goto down
Madara Uchiha

Madara Uchiha

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty25/6/2012, 04:19

vlastne mne ide hlavne o isté oči Smile takže mne by bolo dobré keby som len Kage či Aka. člen Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Brána   Hlavní Brána - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: