Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tenshi Gurama

Goto down 
AutorZpráva
Tenshi Gurama

Tenshi Gurama


Počet príspevkov : 1
Join date : 23. 12. 11

Tenshi Gurama Empty
PříspěvekPředmět: Tenshi Gurama   Tenshi Gurama Empty23/12/2011, 03:32

Jméno a Přímení :
Tenshi Gurama

Věk :
17

Místo původu :
Kiri

Hodnosť :
Chuunin

Pohlaví :
Muž

Sen :
Chcem aby sa mi vrátil Hyoton a stať sa Hokage.

Klan :
Gurama

Kekkei Genkai :
Hyoton,Renton
Schopnosť Kekkei Genkai :
Je to čierna hmota, ktorá sa vie vytvarovať a drží tvar.Je to podobné ako mal gara.Nie je to ani tekutina ani plynná látka ale ani pevná latka.Dokáže pohltiť Hyoton,Katon a Suiton.Môže sa deliť a tvoriť tvary.Dokáže vojsť do súperovho tela cez ranu alebo iní telesný otvor a "sadnúť" mu na mozog alebo vytrhnúť orgán.

Štýl boja:

-Taijutsu: 10-15%
-Ninjutsu: 80%
-Genjutsu: 0%

- Zbraň, vybavenie :
Kunai- 10
Bomby (všetky druhy) - 15
Shurikeni- 6
Krvné pilulky- 20
Schopnosti :
Rýchlosť- 8
Síla-6
Inteligencia- 10
Čakra-10
Podstata :
Fuuton, Doton- no ten až po rank Juunin

Výzor :
Vid. obrázok

Vlastnosti :
Tenshi je veľmi milí a láskaví človek.Naštve ho keď niekto ubližuje zvieratám a slabším.Vie sa vcítiť do druhých.
Má rád rámen,sushi...Farba: čierna,modrá Zviera: Drak (summon)

Životopis postavy :
Bol krásny sobotný večer a dve hrdličky sa zasnúbili a presne o jeden rok na to som sa narodil ja. Vychovávali ma ako člena klanu Gurama. Otec zo mňa chcel spraviť svojho nástupcu a mama tá bola ako všetky mami. Vyrastal som v Kiri. Náš klan tam bol najsilnejší a uznávaní. Naši ma nahlásili na akadémiu a keď som sa stal geninom tak som trénoval od rána až do večera.Postupne som ovládol všetky techniky ktoré som chcel a bol som pripravený na chuuninské skúšky. Keď vyhlásili skúšky bol som šťastný no bál som sa, že neprejdem. Stál som pred lesom a keď nás pustili dnu tak môj tým ma zradil a chceli sa ma zbaviť. Hovorili, že som veľmi slabý a budem ich zdržovať. No ja som namietal a začal som s nimi bojovať.Boj prebiehal dobre a ja som vyhrával no zrazu sa to celé obrátilo a začali ma dávať dole.Bol som na úplnom konci zo silami a musel som použiť KG. Hyoton a primrzli na mieste. Chvíľu ešte odolávali na napokon prehrali a zavrel som ich do obrovskej guli.Dostal som sa až nakoniec a bojoval som proti chlapcovi ktorý mal Byakugan.Nedokázal som sa k nemu dostať a to aj keď som používal Hyoton.Vôbec som ho nedokázal poraniť ani len poškriabať.No zrazu začalo pršať a mne sa ako keby osvietil mozog.Použil som Hyoton a kvapky som premenil na ostré ihly.
Používal 8 proroctiev no pár ihiel sa doňho zapichlo.Z mlák som vytvoril ľadových bojovníkov ktorý mi ho pridržali a ja som si pomocou Hyotonu urobil obrovskú guľu a udrel som ho rovno do brucha.Bol hotový a ja som sa stal chuuninom.No jediné čo ma zarazilo bolo to, že nikto z klanu sa neprišiel pozrieť ani len rodičia.Ja vám to vytmavím.Hovoril som si.No keď som prišiel na naše pôdy tak som padol na kolená.Okolo behali Anbu a polícia a naše budovy a ľudia nikde bol tam len obrovský kráter.Zrazu som zacítil uder do hlavy a spadol som na zem.Prebudil som sa na nejakom stole a na hlave som mal zásteru.Bolo počuť samé píp píp píp.Ruku som natiahol a šatku dal dole.Miestnosť nebola dobre osvetlená a boli tam nejaké prístroje a bol som len v spodkoch.Pomaly sa otvorili dvere a stál tam muž z dlhými vlasmi. Ahoj ti môj pokusný králik.Povedal pyšne.Dal som ti dar ktorý dúfam pre mňa dobre využiješ.Máš prekliatu pečať, zatiaľ len 1 časť pretože si sa ešte neosvedčil a dal som ti niečo čo možno budeš považovať za prekliatie no tak to nie je.Pustím ťa no pod jednou podmienkou zabi Mizukage a budeš voľný.Po chvíli ma pustil a odišiel som do Kiri aby som zabil Mizukage no určite som to nemal v úmysle.Ale strašne som sa bál, čo to asi mohlo byť ten dar.Po chvíli som to zistil.Zobral mi Hyoton a daroval nejakú tekutinu.

Vztahy :Všetci mŕtvy.


Techniky :
Techniky:
Kinobori no Waza (Technika lezení po stromech)
Kawarimi no Jutsu (Technika přemístění/náhrady)
Nawanuke no Jutsu (Technika úniku)
Kuchiyose no Jutsu - Technika přivolání - úroveň C
Fuuton: Kamikaze - Živel vítr: Božský vítr - úroveň C
Fuuton: Kaze no Yaiba - Živel vítr: Větrné ostří - neznámé
Fuuton: Tatsu no Oshigoto - Živel vítr: Drtivý tlak - úroveň B

Sumonn:
Drak ktorí ovláda Suiton:
Je to veľmi kľudní tvor.Je strašne rýchly a inteligentný.Veľmi silní nie je ale dokonalo ovláda Suiton.Dokáže sa učiť aj techniky no trvá mu to strašne dlho.
Tenshi Gurama Images?q=tbn:ANd9GcR8OXJAGwQzH55MF0RQgLuK_syXiyttO5WzdgA78xHN2w_EAbpH&t=1
Návrat nahoru Goto down
 
Tenshi Gurama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tenshi Konan Nayako

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: