Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yoko,Usagi,Kagura tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty30/7/2011, 23:23

Tu ténuje tým čísla 2
Yoko Nadare
Usagi Aburame
Kagura Hatake
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty31/7/2011, 00:28

Yoko Nadare

Z kanceláře se vydala společně s Kagurou a s Usagim na cvičiště.Byla ráda,že z tama konečně vypadli a celou cestu se kousala do rtu,aby nechrlila na Usagiho zbytečné otázky.Když došli na cvičiště,zamyšleně se rozhlédla kolem a otočila se na ty dva.,,Hm... vypadá to,že tu ještě nikdo není.Co myslíte?Počkáme?Nebo se zatím nějak zabavíme?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 07:41

Usagi Aburame

Potichu prešiel ku stromu a sadol si pri neho ... čokoľvek ... povedal nakoniec potichu a privrel oči ... myslím že som tréning teraz trocha prehnal ... potrhané žili na rukách ... to bolo asi teraz najtvrdšie trénovanie aké som kedy mal ... asi by som ho mal zmierniť ... rukou si prešiel po obväzoch ktoré boli trocha nasiaknuté krvou
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:31

Yoko Nadare

Smutně pozorovala Usagiho.Po chvilce se nadechla,aby mu něco řekla,ale přerušil jí příchod někoho cizího.

Roatsu Koku

Došel potichu za Yoko,chytil jí za rameno a naklonil se přes ní k Usagimu.,,Ahoj,prcci... tupuju,že jste mí noví svěřenci,že?"usmál se na ně mile.,,Jmenuji se Roatsu Koku,doufám,že spolu budeme vycházet."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:39

Usagi Aburame

Zrazu otvoril oči a prehliadol si Roatsuho hmm ? nový sensei ? nahlas si povzdychol a vstal zo zeme ... ešte chýba aby ste ovládal buď to chrobáky alebo bol z klanu Nadare ... natiahol ruku smerom k nemu aby mu ňou potriasol
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:45

Roatsu Koku

,,Právě proto tu jsem."
usmál se a podal mu taky ruku,tu s implantátem.V tu chvíli se z ní vykrábalo pár malých broučků a přelezlo přes Usagiho paži až na rameno.,,Bohužel z kalnu Nadare nejsem... ale znal jsem někoho,kdo k němu patřil."usmál se a poklepal Yoko po hlavě.,,Ale pak nás zradil..."

Yoko Nadare

Zamyšleně senseie sledovala a pak se usmála.,,Já jsem Yoko Nadare."představila se také a zaujatě koukala na jeho implantát.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:46

Kagura Hatake

Stála som trocha opodial pri čom som s mierne vystrašeným výrazom na tvári sledovala tých "všetkých".. uhm.. sate.. zamumlala som "nenápadne" a popravde som dúfala že ma vôbec nebolo počuť..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:55

Usagi Aburame

Hmm ... zvláštne ... Usagiho chrobáci okamžite začali požierať tých Roatsuových ... moji chrobáci nemajú radi iné potvorky v mojom tele ... preto sa tak občas chovajú ... nenápadne sa pousmial a ustúpil o krok vzad
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 08:58

Roatsu Koku

Pousmál se,když brouci obou stran padli a odtáhnul ruku od Usagiho.Chytil Yoko pravou rukou kolem ramen,pak se natáhnul po Kaguře a objal jí stejně druhou rukou.,,No taaaak,děcka jste nějaký zaražený.Co se s váma děje?"usmíval se na něj dál.

Yoko Nadare

,,Jestli jste chtěl veselý tým.. měl jste tu být před pár měsíci."
povzdechla si smutně a odtáhla se od něj.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 09:11

Kagura Hatake

Len som v momente nadvihla jeho ruku tak aby ma nechytil a uskočila som dozadu.. j..j..ja.. g..gomen ale.. n..nepribližujte..s..sa k..ku mne.. vykoktala som zo seba mierne zdesene a ruka mi tancovala na rúčke bieleho tesáka ktorý som mala pripnutý na chrbte..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 09:23

Usagi Aburame

Znova si sadol pri strom a privrel oči ... momentálne nemám náladu mať dobrú náladu ... a odpočinku mám tiež málo ako vidíte ... natiahol ruku k Roatsuovy aby videl skrvavené obväzy na jeho rukách
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 09:25

Roatsu Koku

Nasadil zamyšlený výraz.,,Tak fajn .. tak si jako uvítací den dáme pouze.Lehne si tady pěkně do trávy a budeme si jen povídat,abychom se lépe poznali,co vy na to?"řekla s úsměvem a opravdu netušil,jak na ty tři jít.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 20:28

Usagi Aburame

Tak začnite ... odkiaľ ste ... prečo ste sem prišli a prečo vás sem pridelili ? potom ďalej podstatu sen a čoho sa bojíte ? tak ako v každom novom týme ... povedal nezaujate popri čom znova otvoril oči no hneď ich znova zavrel pretože bol už navyknutý na tmu
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 20:42

Roatsu Koku

Chvíli mlčky sledoval Usagiho,než mu došlo,že mluví na něj.,,Jo,aha.. to bylo na mě."řekl po chvilce a sedl si naproti Usagimu společně s Yoko.,,Tak fajn,pocházím z Iwagakure no Sato,ale odešel jsem z tama před pár lety.Hm... ty nevíš o větvi Yuuto,že se mě na to ptáš?"překvapeně na Usagiho zamrkal a tím skončil prozatím svůj projev.

Yoko Nadare

Nechápavě sledovala Usagiho a Roatsuho na střídavo.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:00

Usagi Aburame

Vyzerám na to že to viem ? ak ste si nevšimli v klane sa jaksi nevyskytujem vôbec ... to bude asi tým že ma vyhnali z klanu pred ... veľa rokmi ... povedal viac-menej znechutene a odvrátil hlavu na bok
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:03

Roatsu Koku

Zamyšleně koukal na Usagiho.,,Ach tak... větev Yuuta je větev klanu Aburame,která z Konohy odešla před několika desítkami let do Iwy,za výzkumem nových druhů hmyzu.Já jsem se tam narodil.Žili jsme v utajení jako civilisti,ale pak nás objevili a nechali vyvraždit.Jediný kdo přežil,jsem já.Tak jsem se vrátil do Konohy a hlásil se ke klanu Aburame."řekl a na závěr své řeči si poklepal na implantát.,,Přiřadili mě sem .. asi právě kvůli tobě.A taky kvůli tomu,že se soustředím na Taijutsu."usmál se na Yoko,která mu úsměv lehce opětovala,jelikož to byla i její specializace.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:09

Usagi Aburame

Ah tak ... ďalší vyvraždený ... fajn ... odpovedal chladne a teraz si pre istotu ľahol do trávy ... je to pekné že ste boli taký slabý a nechali sa vyvraždiť ... ale prečo ste sa potom vrátil do Konohy ? mohli ste ostať inde a nikto by o tom nevedel ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:12

Roatsu Koku

,,Víš... dlouho jsem nad tím přemýšlel.V iwě jsem zůstat nemohl,navíc po útoku Inariho to tam byl zmatek.Asi rok jsem chodil po světě a přemýšlel,kam jít.Pak jsem si vzpoměl,co mi otec vždycky klad na srdce.Náš domov je tady.Odešli jsme,aby jsme zkoumali a pak donesli své poznatky zpět sem.Tak jsem to udělal."

Yoko Nadare

Při zmínce o Inarim sebou lehce trhla,ale nijak moc jí to nepřekvapilo.O tomhle útoku už ze starých spisů věděla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:19

Usagi Aburame

Ah tak ... Kabutomushi no Buki ... povedal potichu a vypustil niekoľko chrobákov do celého okolia ... čo mi ešte poviete ? o aký typ chrobákov ide sensei ? ako som si stihol všimnúť sú menší než normálny chrobáci ... takže špeciálne vyšľachtený ... alebo sa mýlim ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:21

Roatsu Koku

,,Dalo by se to říct.Abych byl upřímný ani já sám nevím,co všechno dokážou.Naším týmům šlo o to,spojit všechny druhy brouků z klanu Aburame.Bohužel všechny dokumenty byly zničeni s nimi,takže si na to musím nějak pomalinku přijít sám."
povzdechl si a protáhnul si prsty.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:31

Usagi Aburame

A čo by ste povedal na samostatne vytvorené techniky mimo klanu Aburame ? omnoho silnejšie než má klan teraz ? myslíte že je to možné alebo že je to naprosté šialenstvo ... ? spýtal sa už s trocha väčším záujmom no stále sa nepohol zo zeme
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:36

Roatsu Koku

Zamyslel se nad tím.,,No.. mohlo by to být zajímavé,ale hodně pracné.Myslím,že je to možné... ale pochybuju,že já bch něco takového zládnul.Navíc s tímhle."poklepal si znovu na implantát a dál sledoval Usagiho.,,Proč se na to vůbec ptáš?Zkoušel jsi to?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:40

Usagi Aburame

Okolo Roatsuho zrazu vyrazili zo zeme kópie vytvorené len z chrobákov ... no ... možno som sa o to trocha pokúšal ... tu vidíte výsledok mojej "ľahkej" práce ... trvalo to asi pol roka kým som ich zvládol takto ovládnuť ... no už sa to dá zvládať ako chcem ja a nie oni ... teraz sa pre zmenu pousmial a otvoril oči s pohľadom priamo naň ... čo vy na to sensei ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 21:54

Roatsu Koku

Nadšeně se usmál.,,Páni,to je úžasný!Tohle by těm pitomcům z vedení klanu vyrazilo aspoň na chvilku dech."podotkl a pobaveně se na Usagiho usmál.,,Asi budeš lepší,než jsem čekal.O to lepší."usmíval se na něj dál.Pak se na chvilku podíval na Yoko,která byla od zmínky o Inarim potichu.Bylo mu jansné,o co jde.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty2/8/2011, 22:10

Usagi Aburame

To je možno pravda ... no tie techniky ktoré si vymyslím sám sú len moje ... zatiaľ teda nemám ani v pláne nikomu povedať ich vytváranie ... Usagi natiahol ruku pred seba kde sa všetci chrobáci okamžite rozleteli a vytvorili Usagimu v ruke guľu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoko,Usagi,Kagura tým 2   Yoko,Usagi,Kagura tým 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yoko,Usagi,Kagura tým 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Usagi Aburame
» Kagura Hatake
» Yoko Nadare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: