Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Taki no Heiwa

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty30/7/2011, 06:28

Spoiler:

Taki no Heiwa jsou vodopády na konci země.Vytéka jimi řeka Kawa,pryč do moře.Nachází se v obrovském lesnatém údolí a poblíž nich,u řeky,leží vesnice Hapinesu.V údolí je spousta nedůležitých výčnělků,avšak j k jednomu vede most.Říká se mu Tokki no Shorai.Obyvatelé vesnice Hapinesu v něm vybudovali menší chrám,ve kterém uctívají své bohy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty1/4/2012, 06:21

Renjiro Seiji

Přišly jsme k vodopádům a naprosto mě to místo ohromilo. Myslím že kdyby se člověk soustředil ohromení by šlo poznat i přes masku. Jaký jsou tedy poslední informace co o něm máme? Tedy pokud už je tři roky pryč předpokládám že se asi nebude schovávat tady co? zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty1/4/2012, 06:55

Ichiro Hitagi

Pobaveně se pod maskou usmál. ,,Poslední informace jsou takové, že se v Henge pokoušel dostat pod vodopád." povzdechl si. ,,Tam kde vodopád stéká, se prý dá vejít do jeskyně, ale nevíme o nikom komu se to povedlo. Takže buď je mrtvý nebo z tama vede východ o kterém nevíme." povzdechl si. ,,Můžeme se zkusitpodívat do té svatyně." ukázal na most a k svatyni za ním.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty1/4/2012, 21:20

Renjiro Seiji

Poslouchám Hitagiho a přemýšlím co s tím. Tak v henge pod vodopád? Pokud tam je cesta tak už může být kdekoliv a v Henge nám nepomůže ani jeho podoba...Sakra... pomyslím si.
No můžeme jí zkusit...třeba se něco dozvíme... řeknu a vydám se pomalu k svatyni.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty2/4/2012, 07:46

Ichiro Hitagi

Přikývl na souhlas a rázným krokem se vydal přes most ke svatyni. V půlce se však zastavil a podíval se dolů, tam kam spadal vodopád. ,,Je to tak vysoké, že ani nejde vidět spodek. Jestli tam budeme potom chtít jít, budeme muset najít nějakou cestu!" křikl na Renjira, protože hluk dopadající vody dopadal až k nim. Mávl na něj rukou a vydal se dál ke svatyni.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty3/4/2012, 02:46

Renjiro Seiji

Jsou fakt obří...ale budeme se k nim muset nějak dostat pokud ho chceme najít... řeknu když se zadívám na ty vodopády a nakročil na most. Za chvíli budeme ve svatyni.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty3/4/2012, 08:18

Ichiro Hitagi

Otevřel dveře do malé svatyně, tak maximálně pro čtyři lidi a nahnal Renjira dovnitř. Když tam konečně byli oba, zavřel za nimi, aby se konečně pořádně slyšeli. ,,No, navrhoval bych abychom nejprve uctili zdejší bohy, přece jen je to slušnost. A pak bych tu svatyni prohledal. Co ty na to?" vyzval ho a sám si klekl před malý oltář, na kterém byly položené nějaké symblické předměty. ,,Hm..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty3/4/2012, 10:35

Renjiro Seiji

Když tam dojdeme uvědomím si že svatyně je celkem malá. Tak určitě by to bylo vhodné... řeknu a kleknu si vedle něj. Po chvíli modlitby se zvednu. Chtěl bych se zeptat máme pak něco podle čeho bychom ho mohl najít? něco na čem by mohl zůstat jeho pach?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty5/4/2012, 00:59

Ichiro Hitagi

,,Rýhy."
ukázal na rýhy, které byly zřetelné v jedné ze stěn svatyně. ,,Byl jeden z vlastníků zbraní šermířů. Je pravda, že když odcházel, jeho povaha se stávala dost agresivní. Řekl bych, že pokud půjdeme dobře, pár takových ještě najdeme." rozhlédl se znovu. ,,No, při nejmenším tu musel být nějaký čas skrytý."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty5/4/2012, 02:58

Renjiro Seiji

Když mi o nich řekne taky si jich všimnu. Ale pak se zarazím. Vlastnil jeden z mečů? Který? zeptám se. Vždycky jsem chtěl patřit mezi ty Legendární Šermíře...Hlavně o Chōjūrōvi a Hiramekanei jsem toho hodně četl...prý patřil do osobní stráže Mizukage-sama... řeknu ale pak dodám. No myslím že začneme více s hledáním.
Složím pečetě kousnu se do prstu a praštím rukama o zem. Kuchiyose no Jutsu a přede mnou se objeví jeden z mých vlků. Shizuka nejlepší stopařka ze smečky.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty5/4/2012, 05:39

Ichiro Hitagi

,,Hiramekanei. Zdědil ho."
nostalgicky se usmál, když na to vzpomínal. ,,Myslím, že to ještě více prohloubilo jeho nenávist. Stal se tím mečem posedlý." smutně zavrtěl hlavou. ,,Juu.. Jasně, že mě to nenapadlo." spokojeně se usmál a praštil taky do země. Kuchiyose no Jutsu!" z dýmu se vynořila veverka podobné te z dřívějška, tahle však měla kolem pasu pásek s taštičkami. ,,Ty moje roztomilé ťuťntě." poškrábal veverku za ušima.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty5/4/2012, 05:47

Renjiro Seiji

Ahoj Renjiro-san jak se máme? Už dlouho jsi mě nevyvolal... zeptala se mi Shizuka mile. Ale potřebuji pomoci najít jednoho z ninjů co ho pronásledujeme a koho jinýho bych mě přivolat než tebe Shizuka-chan... odvětím jí s úsměvem. A ona začne hledat stopy. Pak se otočím na Hitagiho. Takže on je potomek Choujura?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty5/4/2012, 07:08

Ichiro Hitagi

,,Jo, nějak vzdáleně, ale byli příbuzní."
povzdechl si, pustil veverku na zem a ta vesele odcupitala k trhlinám po zbrani. Vytáhla jakousi mini lupičku a začala si je prohlížet z blízka. ,,Kdyby to jen Choujuro viděl." znovu si povzdechl si. ,,Tak jak to vypadá?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 01:34

Renjiro Seiji

Myslím že se otáčí v hrobě... řeknu mu a stále hledám co by se tu dalo najít.
Renjiro-san jsou tu cítit zbytky zvláštní chakry ale už jenom malý nepatrný zbytek...myslím že se tu určitě zdržoval ale už to bude nějaký čas... ozvala se Shiz a já přemýšlel o jejích slovech.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 03:26

Ichiro Hitagi

,,Jo, to je trefné."
natáhnul dlaň k veverce, ta mu vyšplhala na rameno a začala mu něco švitořit do ucha. ,,Hmm.. Tak fajn, řekněme že by to mohla být jeho stopa. Otázka je, kam se ale vydal dál." zamyšleně se rozhlédl po interiéru. ,,Asi bychom mohli konečně slézt dolů. I když.." podíval se na Renjira. ,,Co myslíš? Má cenu tu ještě hledat?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 05:59

Renjiro Seiji

Myslím že zde už toho moc nenajdeme ale nerad bych kdyby nám tu něco uniklo řeknu vážně. Něco tu musí být... pomyslím si a rozhlížím se po místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 06:25

Ichiro Hitagi

,,Když myslíš, tak se ještě rozhlídneme. Zajímalo by mě, jestli u sebe bude ještě mít tu zbraň až ho najdeme. No doufám že nebude živý, to by bylo nepříjemné."
odvolal veverku. ,,Hmm.. Zkus stěny, přece jen byl na takové věci cvičený. Hledej nějaké nerovnosti nebo tak, často si takové dělal a ukrýval v nich důležité věci." přitisknul se k jedné ze stěn a začal jí prohmatávat. ,,Nějaká mapa nebo tak..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 06:40

Renjiro Seiji

Pokud bude živý tak s tím bude dost práce ale bude mít u sebe Hiramekanei a mohly by jsme jí přinést zpět do vesnice, pokud bude mrtvý ten meč už asi nikdy neuvidíme... řeknu zamyšleně a při tom kontroluji zeď. Pak narazím na jakýsi pohyb jedné z cihel i když nepatrný. Šéfe? Myslíte že by to mohlo být tady? Jedna z cihel je docela uvolněná...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 06:44

Ichiro Hitagi

,,Pokud bude živý, budeme mít problém. Byl ve svém oboru jednička. A teď je k tomu ještě šílený. Zlá kombinace."
povzdechl si. ,,Samozřejmě, naším cílem je přivést ho, pokud bude živý. Pokud ne, tak si zaslouží aspoň pohřbít." zamyslel se nad tím a přešel k němu. ,,Dej pozor, pokud je to jeho práce, čekal bych nějakou past, pečeť nebo tak něco." položil ruku na cihlu kterou měl Renjiro na mysli a začal do ní vpouštět chakru. ,,Sakra.. tohle jsem už strašně dlouho nedělal. Připomeň, že tě to mám pak naučit." spokojeně se posumál.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 06:51

Renjiro Seiji

V každém případě budeme mít problém, škoda že není s námi ale proti nám... řeknu zamyšleně. A ustoupím Hitagimu aby mohl dělat svou práci.
Jsem zvědavý co v tom bude...určitě to není jen tak... pomyslím si.
A nebojte připomenu se... řeknu se smíchem když mi poví že mě naučí tento trik.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 06:58

Ichiro Hitagi

,,Ti nejsilnější mají největší sklony k tomu nechat se přetáhnout na špatnou stranu. To kdysi řekl on osobně."
pronesl s pobaveným úsměvem. ,,Něco na tom je, že?" povzdechl si. ,,Anzen ni Me.." pronesl potichu a na jeho dlaní byly zřetelné malé proudy chakry, které vedly do stěny. Když skončil, odtáhnul se a promnul si ruku. ,,Výbušná past. To je potvora. Zničilo by to celou svatyni." vytáhnul opatrně cihlu a nahmátnul dovnitř. ,,Vypadá to na nějak papíry." začal je postupně vytahovat a podával je po jednom Renjirovi.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 07:04

Renjiro Seiji

Bohužel to tak je... řeknu trochu sklesle a pak se dívám jak likviduje past.
Tak výbušná? Ještě štěstí že jsem tu cihlu nechal být...kdybych jí vytáhl tak by nás to tu rozcupovalo na kusy... pomyslím si.
A pak si převezmu papíry. Prohlížím si je. Jedna mapa a na dalších třech jsou nějaké texty ale nevím co znamenají, možná nějaká šifra... řeknu mu a podám mu papíry i s mapou zpět aby se na to koukl.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 07:10

Ichiro Hitagi

,,Máš pravdu, je to šifra. Každá jednotka má svou určitou, asi nečekal, že by po něm šel někdo z jeho vlastní jednotky."
povzdechl si. ,,Nemáme čas to šifrovat ani posílat do Kiri." mávnul nad tím rukou a schoval si papíry do tašky. ,,Ta mapa je ale zajímavá. Vůbec nechápu co má znázorňovat. Ty ano?" poškrábal se nechápavě na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 07:18

Renjiro Seiji

Asi věděl že po něm půjde naše jednotka jakožto jednotka na lov nukeninů. řeknu zamyšleně na text a pak když přijde řeč na mapu zamyslím se. Nejsem si jistý, přišlo mi ale že to má něco společného s vodopádem ale doufal jsem že budete tušit více vy. řeknu s omluvným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty6/4/2012, 07:21

Ichiro Hitagi

,,Přiznám se, že netuším. Ale mohlo by to být, nějaký plán jeho cesty."
řekl zamyšleně a znovu si pečlivě prohlédl mapu. ,,V tom případě by jsme si měli trošku přebalit věci. To co nebudeme nutně potřebovat necháme tady. Budeme muset slézt dolů pod vodopádem řekl bych." otřásl se při myšlence na tolik vody a položil na zem svou tašku. ,,No já si sebou vezmu jen ty papíry, plášť, masku a katanu." upevnil si svou zbraň a počkal na Renjira.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Taki no Heiwa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taki no Heiwa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: