Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu Ni

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty6/7/2011, 02:26

First topic message reminder :


Spoiler:

Cvičiště týmu Ni se nachází kousek za vesnicí,mezi ní a řekou.Je to vysoký skalnatý výběžek na jehož spičce je postavena mohyla míru,která zde byla postavena po útoku na Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty31/7/2011, 05:26

Kenshi Karitori

Ok, hned sem tam. Zkusim trošku vyskočit a když dopadám, tak se sice zastavim, ale nohama těsně pod hladinou. Udělám pár kroků ke břehu a zkusim to znova a zase né tak, jak sem si představoval. Zkoušel sem to takhle celou cestu až ke břehu a když sem tam došel, tak už mi to šlo.
Delší dobu sem nespad do vody, takže sem už oschnul a tak sem se oblík. Jen chodidla sem měl mokrý a to mi nevadilo.
Takže teď chůze po stromech, co? Řeknu a položim meč na zem.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty5/8/2011, 02:41

Hiruko Sumōku

,,No tak vyběhni na vršek tohohle stromu.'' Ukážu na jeden hodně vysokej. ,,Počkám tě nahoře.'' Vyběhnu na vedlejší strom který je stejně vysoký a stoupnu si na úplně na vršku.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty5/8/2011, 06:15

Kenshi Karitori

OK, du na to. Nasoustředim chakru do nohou a rozeběhnu se na strom. Jedinev výsledek byl ten, že sem díky chakře trochu promáčknul strom, ale vůbec sem se neudržel. Půjdem na to jinak. Jednou nohou zůstanu stát na zemi a druhou položim na strom a zkoušim se k němu přilepit.
Tahle metoda se ukázala jako výhodnější, protože sem zbytečně nepadal na zem a po nějaký době sem zjistil, jaký množství chakry soustředit do nohou, aby mě to udrželo. O pár kroků sem ustoupil a vyběhl na strom. Dostal sem se až do půlky, když sem nechtěně přerušil soustředění chakry a odlepil se od stromu. Ve vzduchu sem se přetočil a dopad sem na nohy.
Za chvilku sem nahoře! Křiknu k vršku a znova se rozeběhnu. Tentokrát sem si dával pozor a v pohodě pokračoval nahoru. Když se strom začal hodně zužovat, tak to šlo hůř, ale dostal sem se nahoru v pořádku. Nahoře sem si dřepnul a rukama se přidržoval, než se strom přestal kymácet a pak sem se postavil.
Tak tohle by bylo. Řeknu nadšeně Hirukovi a začnu se rozhlížet, jestli už uvidim senseie. Jak si přišel ke Kubikirimu? Zeptám se z ničeho nic, protože nad tim musim pořád přemejšlet.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty5/8/2011, 08:34

Hiruko Sumōku

Jak vyleze na strom řeknu. ,,Dobře tak to by bylo.'' Pak se zeptá na Kubirikiho. ,,Tohle není věc s kterou bych se svěřoval někomu koho neznám.'' Seskočil jsem ze stromu a sedl si u kmene.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty5/8/2011, 09:06

Kenshi Karitori

Kdyby šlo o něco jinýho, tak to nechám bejt, ale tohle je Kubikiri. Skočim za nim dolu a zvednu svůj meč. Ale vždyť mě už znáš. A navíc sme tým, měli bysme si důvěřovat. Řeknu po tom, co k němu dojdu blíž.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty11/8/2011, 00:14

Hiruko Sumōku

''A co takhle cvičnej boj se vším co má mít?'' Optám se abych toho vlezdoprdelku odehnal od své minulosti.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty11/8/2011, 02:06

Kenshi Karitori

Když změnil téma, tak sem se usmál. Vypadá to, že mi to neřekne. Chvilku sem přemejšlel nad jeho návrhem, protože si moc dobře uvědomuju, že to při boji často přeženu, ale nakonec sem se rozhod. Dobře, aspoň uvidim, co dokážeš. Sundám ze zad meč a udělám pár kroků, abych stál 5 metrů od něj a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty11/8/2011, 08:23

Vytáhnu Kunai a aktivuju techniku Futon:Fū no kyōka tsūru a vytvořím na něm větrnou čepel, která se začne prodlužovat. Poté co se mi na Kunai vytvoří větrný meč se rozběhnu proti němu a seknu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty11/8/2011, 09:24

Kenshi Karitori

Sleduju skládání pečetí a přitom si všimnu, jak mu kolem kunaie proudí vítr. Tohle znám, takhle používá zbraně otec, ale s raitonem. Vítr nerozkmitá, aby prošel skrz, ale stejně nevim, jakou to má výhodu. Musim si dávat pozor. Najednou se rozeběhl a já se připravil na odražení.
Se sekem začal moc brzo na to, aby mě zasáhl kunaiem a jelikož sem měl meč připravenej na odražení, tak sem jen udělal rychlej krok dopředu, abych se k němu dost přiblížil a kunai mu zablokoval mečem. Ostří naštěstí nesměrovalo na mě, takže mě nezasáhlo ani to větrné. Hned na to sem vyrazil kolenem na jeho břicho. Ať se zásah povedl nebo ne, tak sem hned uskočil o pár metrů vzad a začal s pečetěma na Kirigakure no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 04:56

Hned jak po mě sel tak jsem to vykryl tím, že jsem zpevnil vzduch svou chakrou a zaútočil jsem na něj. Zrovna začal dělat pečetě, tak jsem sekl a přitom jsem chakrou udělal se vzduchem to, že byl méně tvrdý a nezastaví ho ani pevná hmota.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 06:33

Kenshi Karitori

Útok kolenem nesplnil moje očekávání a nevěděl sem proč. Nic na břiše neměl, ale i tak sem od něj odskočil. Když sem viděl, že na mě útočí, tak sem nechtěl riskovat, že mě zasáhne a s pečetěma sem přestal. Vyrazil sem proti němu a mečem sem mu znovu čepel kunaie vyblokoval. (Já to bral takhle už na začátku. To větrný ostří nemůžu zastavit, ale samotnej kovovej kunai jo. Fuuton neni jako Raiton, že ho rozkmitáš a projdeš s nim přez hmotný věci, pomocí fuutonu je zbraň ostřejší a můžeš prodloužit její ostří ne? Nebo alespoň takhle sem to pochopil, jestli funguje stejně jako čepel potažená raitonem, tak se omlouvám a změnim to.) Ale tentokrát později jak předtím a větrným ostřím mě lehce vzal po rameni. Překvapeně sem se podíval na rozříznutý oblečení na rameni a říznutí. Sakra, vždyť se mě ani nedo.... Podíval sem se na směr jeho kunaie a došlo mi to. To musí bejt větrný ostří, pomocí Fuutonu prodloužil ostří. Zase sem uskočil, ale tentokrát víckrát za sebou, abych byl ještě dál a začal sem skládat pečetě. Použil sem Kirigakure no Jutsu a všude kolem se vytvořila hustá, neprůhledná mlha.
To byl dobrej trik. Sotva to dořeknu, tak se bezslyšně přesunu o 5 metrů nalevo.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 07:08

Kdyš se kolem udělá mlha, tak aktivuju techniku Fuuton: Fū no āmādesu a kolem mě se začne točit vítr, až zesílí na tolik, že začne rozfoukávat mlhu. ,,Mám tě!'' Když ho uvidím, rozběhnu se na něj a seknumu po ruce, ve které má meč.

http://naruto.wikia.com/wiki/Wind_Release:_Wind_Enhanced_Tools (Odkaz na tu techniku, s vítrem se dá manipulovat, tak že se prostě ''Rozestoupí'' tam kde je pevná hmota a zase se spojí za ní.)
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 07:25

Kenshi Karitori

Z ničeho nic sem uslyšel vítr a najednou mlha kolem Hiruka začala řídnout, až byla odfouknutá. Než to postoupilo a odfouklo to i mlhu kolem mě, tak sem byl připravenej a jakmile promluvil, tak sem se rozeběhl do strany. Jen abych se znovu schoval v mlze. Pak sem vyskočil do vzduchu a použil Suiton: Mizuame Nababara a z úst sem před sebe vypustil kaluž sirupu, kterej přilepí všechno co se na něj dostane. Sirup se roztekl do rozlohy necelých 15 čtverečných metrů.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 07:30

Zrušil jsem svou techniku a udělal Kawarimi no Justu a nahradil se za špalek, který následně zalila vlna sirupu. Udělal jsem Bunshin no Jutsu a nechal jsem klon stát v mlze, zatímco já jsem se schoval za strom a zrušil techniku s kunaiem. Kunai jsem zastrčil zpět, kam patřil a připravil si Kubiriki.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 07:35

Kenshi Karitori

Dopad sem zpátky na zem na okraji sirupu a usmál sem se. Tak a mám tě. Řeknu radostně. To s tim větrem bylo dobrý, ale na mě to nestačilo. Během poslední věty hodim meč zpátky na záda a přihlouple se usmívám.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 07:53

To si jenom myslíš... Pomalu a tiše se pohybuju směrem za něj. Klon pořád stojí v mlze a sirupu. Už jsem úplně za ním a přiložím mu Kubiriki ke krku. ,,Blbče.'' Chvíli je ticho a pak dodám. ,,Asi jsem vyhrál co?''
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 08:54

Kenshi Karitori

Ucítil sem za sebou pohyb, ale už bylo pozdě. Kubikiri byl u mýho krku a mě bylo jasný, že sem prohrál. Do pytle. Rukou odsunu Kubikiri a nechám zmizet mlhu. Vemu do ruky kunai a hodim ho po tom, co stojí v sirupu. Obyčejnej klon. Sakra, jaktože sem se nechal napálit takovou primitivní technikou?
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 08:57

Dám si Kubiriki na záda. ,,Tak třeba ten špalek ti nic neříká? A jak to že klon nebyl od sirupu?? To jsou zásadní detaili.'' Řeknu mu a snažím se aby to vyznělo pohoršeně.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 09:02

Kenshi Karitori

Pořádně sem zaostřil na ten klon a pak se podíval na Hiruka. Teď to poznat de, ale ještě před chvílí tady byla mlha. Sice ten sirup většinu rozehnal, ale né dost, abych viděl takový detaily. Toho klonu sem si ale moh všimnout. Kdybych nebyl tolik nadšenej, že sem ho tak lehce porazil, tak bych si všimnul. Určitě bych ho i slyšel za zádama. Já sem takovej vůl. Musim přestat podceňovat ostatní geniny.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 09:07

,,Něco ti řeknu. Vyhni se používání technik, které by se mohli obrátit proti tobě. Například mlha.'' Řeknu mu a přátelsky ho rukou požduchnu. Pak si vzpomenu co předtím chtěl a tak řeknu. ,,Chtěl jsi vědět jak jsem přišel ke Kubirikimu?''
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty12/8/2011, 09:12

Kenshi Karitori

Prohra jako taková by mi ani nevadila, ale prohrát kvůli tomu, že sem nedával pozor, mě štvalo. Když začal o tý mlze, tak sem mu chtěl říct, že se bez zraku dokážu dobře pohybovat a dokonce i rychle, ale nechal sem toho, protože začal o Kubikirim. Jo, to by mě celkem zajímalo. A taky to proč si podobnej Zabuzovi, ale to nechám na jindy.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty13/8/2011, 05:02

Sasu Sumōku

Objevil se zpátky na cvičišti společně s jednou dívkou a dvěma chlapci.,,Promiňte za zdržení... Shishi byl tak hodný,že mi půjčil svůj tým.Tohle je Chunninský tým Hachi,specializují se na boj se zbraněmi,tak snad vás něco naučí."řekl s úsměvem a poodešel od nich.

Rei Sora

Mile se na ty dva usmála.,,Těší mě,jsem Rei Sora.Ten zelenovlasý je Aki Hikaru a ten druhý je Shin Takeru.Budeme se snažit vás něco naučit."představila celý tým a na znamení toho kolem sebe švihla černou kosou.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty13/8/2011, 06:02

Kenshi Karitori

Už to vypadalo, že mi řekne odkud má Kubikiri, když se vrátil náš sensei s nějakým jiným týmem. Sakra, hůř si vybrat nemoh.
Kenshi Karitori, taky mě těší. Pozdravim zdvořile, ale moc rád je nevidim, protože sem se nedozvěděl, odkud má Hiruko ten zatracenej meč. Nevim no, ale boj s mečem a kosou mi přijde celkem rozdílnej. Pomyslim si skeppticky, ale nic na sobě nedávám znát. Budete nás učit šermovat, nebo nějaký jutsu využívající zbraň? Samotnej šerm mi totiž dost de.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty13/8/2011, 06:07

Rei Sora

Zamyslela se nad jeho otázkou.,,No tak třeba-"

Shin Takeru

Položil jí ruku na hlavu,aby zmlkla.,,Kdyby jsi ty někoho učila,tak to nedopadne dobře.Co kdyby jsi to nechala na nás,prcku?Navíc.. došlo ti,že "tohle" není asi úplně to s čím cvičí oni?"poukázal na její kosu a povzdechl si.,,Ty jsi stejně blbá jako malá."podotknul a vytáhnul si zpoza zad katanu.,,Buď si věříš tak,že šerm vynecháme a naučím tě nějakou techniku..."

Aki Hikaru

Při Shinově poznámce o Sořině kose se zamyšleně podíval na svou dvojčepel.,,Vážně je v tom takový rozdíl?"tázavě se podíval na Soru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty13/8/2011, 06:39

Kenshi Karitori

To nevypadá, že by spolu nějak moc vycházeli. Ale to je jejich věc. Jo v šermu si věřim. Dodám Shinovi a pak kouknu na Akiho. Rozdíl tam rozhodně je. U tý tvý dvojčepele sice ne takovej jako u kosy, ale i tak je. Možná sem genin, ale nejsem idiot a v šermu se vyznám. Řeknu trochu jízlivě, protože mi přijde, že z nás dělá hlupáky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu Ni
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: