Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Iba cesty

Goto down 
+11
Mokuto
Zakumy Maguha
Kuro Uzumaki
Everest-san
Reina Kana
Hideo Kayami
Usagi-chan
Etsu
Remorko
Mister_zx
Kushina Uzumaki
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty5/7/2011, 12:51

First topic message reminder :

Iba cesty....
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty20/3/2012, 08:44

Etsu Senju:
Mal som zatvorené oči. Keď dokončila svoj monológ, otvoril som ich a pozrel na ňu. Poobzeral sa okolo seba."S kým sa rozprávaš? Niekto tu bol?" povedal som. Zaškeril som sa a sledoval diane, čo bude robiť."Dobre ale už dosť. Ukľudni sa. Jasné?" zasmial som sa."No popravde dobre sa na tom bavím. Ten klan musel byť asi len dvojčlenný, čo?" povedal som popravde a stále ju sledoval. Podopieral si tvár a pomaličky a zhlboka dýchal. Nevedel som, čo také mám robiť. Tak aspoň takáto komická show ma trošku pobavila a spestrila mi môj každodenný nudný deň.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty20/3/2012, 08:48

Sanura Kyoka

Zrazu Sanura vyslala prúd ohňa asi pol metra od Etsuho. "To odvoláš !" Zasyčala naň dosť podráždene. "Kamene ... nesmiem ich využívať moc naraz ..." Opakovala si v mysli pričom letmo skúmala či neuvidí zelený kameň na zemi. "Kam mohol padnúť ? Musím ich mať všetky pri sebe ináč budem s obmedzeniami ..." Povzdychla si pre zmenu trocha smutne. "Klan Kyoka mal vyše stovky členov ... kedysi."
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty20/3/2012, 08:53

Etsu Senju:
Oheň preletel okolo mňa. Po chrbte mi prešli zimomriavky. Nečakal som, že niečo také sa stane. Pozrel som na ňu. No na také výbuchy som bol zvyknutý, stávalo sa to často. Sto ľudí, sto chutí. Každý by hneď útočil. Stále len agresivita a násilie."Chápem, chápem..." uznal som nakoniec a unudene na ňu pozrel."Dobre je čas skončiť. Videla si ma a to je priveľa informácií..." povedal som a načiahol ruku. Ruka sa mi okamžite zmenila na päť drevených pilierov. Išli smerom na Sanuru obrovskou rýchlosťou a všetkými smermi. Snažili sa ju obmotať a spacifikovať. Nechcel som bojovať ale išlo už do tuhého. Piliery jej chceli obmotať ruky, krk, hlavu a časť trupu. Hlavne aby nebola schopná pohybu, či útoku.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty20/3/2012, 09:03

Sanura Kyoka

"Mokuton .... ?" Na okamih naozaj zaváhala čo sa deje a len sa skrčila k zemi. Nechala sa obmotať koreňmi pričom sa pobavene usmievala. "Užívateľ dreveného elementu ... je to pre mňa česť po pravde ale ..." Trocha sa zarazila. "... Akatsuki plus drevo nieje moc dobrá kombinácia po pravde. Je to niečo ako spojenie ohňa a ľadu. ľad vždy vyhraje a to platí aj v tomto prípade ..." Etsuove korene začali pomaly horieť. "Vieš v čom spočíva sila klanu Kyoka ? Sme klan bez techník a pečatí. Všetko čo máme sú len ... tieto kamene." Milo sa pousmiala keď len trhla silne rukou pričom utrhla kus dreva. "Kým mám svoje kamene po ruke spolu s dostatkom chakry dokážeš mi ublížiť len veľmi ťažko." Začala si naťahovať ruku.
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty20/3/2012, 09:57

Etsu Senju:
Zasmial som sa."Ešte si toho veľa nepočula o klanu Senju. A o mne. Tvoj subjektívny názor ma nezaujíma. Mysli si, čo chceš. Ale proti Mokutonu ti nepomôžu ani tie tvoje šutre. Dobre podcenil som ťa. Ale to stále neznamená, že si môžeš dovoľovať." pozrel na ňu a stiahol som drevené piliere, ktoré naspäť nabrali podobu mojej dlane."Mokuton je časť Rikudo Sennina. Zatiaľ, čo tvoje kamienky ho najpravdepodobnejšie len potkýnali. Ak sa chceš hrať na to, kto má viac chakry. Len kľudne ďalej. Ja jej mám viac než dostatok..." povedal som pravdu. Moja zásoba chakry bola enormná a tým som bol aj veľmi známy. Pevne som stál a upravil si vlasy, ktoré mi vždy padali do tváre. Čakal som, čo urobí. No vedel som, že ma nemá s čím zaskočiť...

Musím si pohnúť. Nesmiem tu s ňou strácať čas. Potrebujem získať tú vec. Potom budem neporaziteľný... pomyslel som si a pozrel na ňu. Musím, musím sa odtiaľto dostať. Začína to byť ako nekonečný príbeh. Ale budiš...Nesmiem ju len tak nechať odísť, keď o mne zistila, že ovládam Mokuton a som z Akatsuki. To by bolo priveľmi riskantné.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 00:38

Sanura Kyoka

V tichosti si povzdychla pričom len sklonil hlavu viac k zemi. Na okamih sa zamračila na potom sa začala nezastaviteľne smiať. "T-to je ... vážne úbohé ..." Sklonila sa k zemi skadiaľ vytiahla zelený kameň. "Rikudou Sennin a moc týchto kameňov nemá nič spoločné. Samotný klan neovláda techniky a ani len podstatu nemá žiadnu ..." Opäť siahla do vrecka skadiaľ vytiahla tentoraz tri kamene. "Nesmiem prekročiť možné maximum kým si nebudem istá. Ale vážne by som bola rada za Shi keď už nič iné ..." Zvážnela no stále sa dosť bláznivo usmievala. "Vytvoriť techniku a ovládnuť ju na dokonalú úroveň je jedna vec ale ..." Zhlboka sa nadýchla. "... ovládať dokonalý kameň ktorý techniku dokáže vytvoriť za pomoci tvojej vôle je niečo iné nemám pravdu ?" Náhle si začala pohadzovať v ruke tie tri kamene. "Rýchlosť, chakra a Raiton by mali stačiť na jeho techniky. Predpokladám, že Genjutsu nepoužíva ani za mák a tak sa tomu nebudem radšej ani venovať zbytočne."
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 02:05

Etsu Senju:
Zasmial som sa. Sú to aj tak len úbohe šutríky. Aj keby vyvolali Shinru Tensei, tak by ma nezaujali. No len nech si skúsi zaútočiť. Usmial som sa a napravil si vlasy. Povzdychol som si a pokrútil krkom. Zostával som ticho, nechcel som ju poučovať ale zachvíľu uvidí sílu Mokutonu. Tak prečo jej to vysvetľovať, keď jej to môžem ukázať. Napravil si plášť Akatsuki. Mal som ho rozopnutí do polovičky hrude. Chytil som rukami strany plášťa a natiahol od seba. Usmial som sa."Tak si teda poď! Ukáž mi tie zbytočné šutríky..." Na tvári sa mi vytvoril úsmev od ucha k uchu. Vyplazil som jazyk a oblízal si pery. Následne som s nimi zamľaskal. Čakal som, čo urobí. Skoro som sa tešil. Chcel som vidieť tie kamienky a následne si možno jeden, dva zobrať. Vyzývavou pózou som ju chcel naštartovať aby zaútočila. Takže bez tých kameňov je len úbožiačka.. Dobre vedieť. usmial som sa. Teraz ti ukážem sílu Mokutonu!
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 04:07

Sanura Kyoka

Nahlas si povzdychla pričom znova strčila ruku do vrecka. Keď vytiahla ruku z vrecka mala v nej 12 kameňov ktorý svietil každý inou farbou. "Tie zbytočné šutríky chránili náš klan po stáročia a ty to len tak poškvrňuješ svojim uptlaným jazykom z triesok. Grrr ... !" Kamene začali za sebou vylietavať do vzduchu okolo Sanury kde sa začali pomaly točiť. "Dúfala som, že ich nikdy všetky naraz nepoužijem no teraz je asi príhodná situácia spraviť to !" V zápale rozhorčenia prestala úplne uvažovať nad tým čo vôbec robí a len naň natiahla ruku a začala formovať najprv hlinenú guľu ktorú obalila vodou a primiešala do nej blesky. Oči jej pomaly začali svietiť na bielo ako keby bola nejakým šialencom.
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 04:14

Etsu Senju:
"No poď! Útoč! Ale azda to tvoje šutríky nedokážu?" na tvári sa mi objavil chladnokrvný úsmev. Chcel som aby na mňa zaútočila. Spojil som ruky a rozkročil ruky."Útoč! Útoč, konečne! Alebo azda na to nemáš?" zasmial som sa a vyplazil jazyk."Tu presne, tu!" ukázal som na srdce a smial sa. Smial som sa ďalej a chcel som aby zaútočila. Bol som ochotný pre to urobiť čokoľvek."Poď! POĎ! ÚTOČ!" zasmial sa a pozrel na ňu. Bola celá bez seba. Len som sa zasmial. Plán mi vychádzal.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 06:51

Sanura Kyoka

"Hmm ... želáš si tak moc zomrieť ... ?" Spýtala sa zvedavo pričom ruku pritlačila ku guli ktorú pevne stlačila no stále nevystrelila. "Pýtam sa ... prečo ? Akatsuki už stratila všetku tú svoju svetovú silu a bojachtivosť alebo je to len tým, že všetci pravý bojovníci z Akatsuki sú už dávno mŕtvy ?" Začala sa ho pýtať dosť nepríjemným tónom hlasu. "To, že ovládaš Mokuton naznačuje len to, že Akatsuki musela dať na pokusy ktoré nemusia byť vždy úplne dokonalé a môžu prestať fungovať ..."
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 07:00

Etsu Senju:
"Keď myslíš? Prečo nezaútočíš? Bojíš sa Mokutonu?" zasmial som sa, napravil si vlasy a zahľadel sa na ňu. Ruku zvesil do dĺžky tela. Usmial som sa."Tak? Nezaútočíš?" povedal som s posmechom. Rozhadzoval s vlasmi a stále sa smial. Čakal som, čo urobí. No vedel som, že sa nemám čoho strachovať.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 07:07

Sanura Kyoka

Pomaly jej vyvrela žila na čele no stále mala ten istý chladný výraz. "K-kľud ... Sanura ... hlavne ... kľud. Nesmiem vyplytvať všetku svoju chakru keďže nieje nikto ani na blízku. Maximálne dve až tri rizikové streli ..." Ukľudňovala sa v hlaveno nakoniec uvoľnila ruku a Doto-Suito-Raito guľu vystrelila Etsuovy priamo na hruď. "Zomri ..." Povedala si potichu keď v ruke začala vytvárať v rýchlosti ďalšiu guľu.
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 07:12

Etsu Senju:
Len som sa zasmial. Taký chabý pokus... pomyslel som si. Zrazu som zmizol v zemi. Guľa preletela, niekde preč. Ako som bol pod ňou pomocou tejto techniky som presne cítil, kde je."Podcenila ma..." zasmial som sa potichy a poskládal pečate."Moku Bunshin no Jutsu!" povedal som potichy. Vedľa mňa sa vytvoril môj identický drevený klon, okamžite nabral na mňa podobu. Usmial som sa."Tak do nej!" povedal som znova potichy. Klon vyskočil zo zadu na Sanuru."Ninpou : Mogura Tataki no Jutsu!" povedal nahlas klon. Snažil sa do nej kopnúť nohou do chrbta a pritlačiť ju o zem. Spacifikovať ju aby nebola schopná pohybu. Ja som bol stále pod zemou a ujistoval sa, že nemôže zistiť, kde som...
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 08:13

Sanura Kyoka

Keď Doto-Suito-Raito guľa dopadla na zem doslova sa prilepila k nej uškvarila všetko v blízkosti pol metra do čierna. "Mokuton ... to sa dalo očakávať. Boj na tráve je skoro prehraný no ..." Zrazu pocítila tupý náraz na jej chrbticu no len priblbo stála a premýšľala čo sa vlastne stalo. Otočila sa keď uvidela klon. "Hum ... ? Útok od chrbta ? To je dosť chabé a zbabelé nemyslíš ?" Schmatla klon za nohu a povalila ho na zem. Okamžite nato začala doň vpúšťať silný prúd Raitonu ktorý pálil zem naokolo. "Využívať striedavo štyri kamene je dosť nebezpečné ale čo narobím ... Raiton, Doton, Suiton a zmysli boli dobrá kombinácia ako vidím. Rýchla zmena na silu, Raiton, odolnosť a zmysli je ale dobrá na protiútok zblízka. On si vážne myslel, že kamene ovládajú len Elementy ?"
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 08:25

Etsu Senju:
Ucítil som nad hlavou ako sa niečo páli. Sklonil som sa a dával pozor. Klon sa utápal v Raitone, no po chvíli to bolo vidieť, že to je klon. Objavila sa v ňom diera, no klon ešte fungoval. No po takej dávne Raitonu sa zmenil na úbohe drievko. Kedže klon schytal skoro všetok Raiton, nič už neprešlo ku mne. Vystrel som ukazovák a prostredník, dlaň sa ihneď zmenila na drevené klády. Bolo ich asi šesť. Obmotali ju okolo nôh, ruk, trupu. Skrátka ju zdvihli do vzduchu a spacifikovali ju. Pomocou Doton: Moguragakure no Jutsu som zmenil pôdu nad sebou na piesok a bez problémov som sa dostal na povrch. Zasmial som sa a držal ju vo vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 08:30

Yukiro

Objevil se s ledovým zavanutím větru a společně s tím jak se objevil se z nějaké nevysvětlitelného důvodu prostě rozpadly klády na třísky. ,,Nerad ruším, váš souboj vypadá velice roztomile." podíval se přísně na Sanuru. ,,Ale tady mladá slečna má povinnosti, které zanedbává. Měla by jsi se vrátit a to hned, vezmu tě." povzdechl si, jakoby ho celá tahle návštěva otravovala.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 08:38

Sanura Kyoka

Udivene dopadla na zem celá spotená pričom sa nahlas rozdýchavala. "Povinnosti ? Shi ma potrebuje ... ?" Znavene vstala zo zeme pričom jej všetky kamene popadali na zem a ona sama sa chytila za rameno ktoré začala cítiť. "Nakoniec je celkom dobré, že si sem prišiel. I keď by som ho porazila aj tak ..." "...možno." Dokončila v hlave pričom začala zozbieravať kamene zo zeme. Videla ako jej chladný pot dopadá na zem a bolesť jej postupuje s chrbtice až do mozgu pričom sa jej nohy klepali ako malej študentke na ktorú sa vrhol besný pes. Keď konečne vzala všetky kamene zo zeme oprela sa o Yukira a povzdychla si. "Je pod zemou ... Mokuton ..." Stále hlasne rozdýchavala celí boj.
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 09:24

Etsu Senju:
Konečne som mohol zmiznúť. Na túto chvíľu som čakal. Mal som dôležitejšie veci na práci."Sayonara! Čoskoro sa uvidíme..." povedal som. Usmial sa a spadol do zeme. No ešte skôr som stihol urobiť niekoľko dier aby ma nemohli prenasledovať. Nikdy nevieš. Pomaly som tuneloval, niekde do neznáma. Robil som všelijaké výhyby, otočky. Proste všetko aby za mnou stratili stopu.


/presun/
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty21/3/2012, 19:06

Hideo Kayami

Objavili sme sa v nejakom lese.Poobzeral som sa a bolo tam dievča no to som len počúval.Stál som bez známok strachu alebo niečoho podobného.Pozeral som sa na nich ako sa zhovárajú a pritom sa nenápadne obzeral.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty22/3/2012, 10:14

Sanura Kyoka

Znavene dopadla na kolená ešte viac spotená než predtým hneď ako Etsu zmizol preč. "To ste si to nevedeli načasovať lepšie, že ?" Viac-menej spokojne si oddýchla pričom si zotrela pot z čela. "Čo vlastne Shi odo mňa potrebuje ?" Pevne uchopila jeden z kameňov do ruky a tak nejak tupo naň zazerala. "Chakra ... to by sa teraz hodilo ..." Kameň začal svietiť bielim svetlom po čom sa Sanura posadila na zem. "Alebo to bola len nejaká zámienka ťa sem poslať a zachrániť ma ?"
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty22/3/2012, 10:18

Yukiro

Nejistě sledoval Sanuru jak se zhroutila. ,,Jsi blbá.." podotkl, sklonil se k ní a prostě si jí hodil přes ramena. ,,Nemáme čas se zdržovat." vysvětlil jí stručně. ,,Potřebuje, aby jsi zůstala ještě nějakou chvíli živá. Myslíš že nepozná, že je s tebou něco?" tajemně se usmál. ,,Nemám chuť zachraňovat lidi, tebe už vůbec ne. Nemám rád lidi, kromě Shi-sama a její sestry. Ale to je úplně jiná téma. Jdeme." objevil se znovu ten závan větru a oba najednou zmizeli. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty9/4/2012, 08:35

Shiya Tamashi

nešla som vôbec do skrýše vedela som no skôr som mala tušenie že ta babizňa si len tak nenechá príležitosť na to aby ma nesledovala. Bola som vo svojej pravej podobe. "Mám pocit že ta stará babizňa niečo za nami pustila" A mala som pravdu cítila som že tu je niekto alebo niečo a preto som nepokračovala ďalej na sever.Riko som odvolala a ostali sme tam iba my dve.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty10/4/2012, 03:37

Dag sledoval celou cestu toho dalšího draka jeho pach cítil velmi dobře, ale také byl opatrný a nešel blíž než to bylo nezbytně nutné, kupodivu nebyl daleko od místa, kde původně Reina narazila s Leiko na toho nukenina a proto Dagův pach Leiko i brzo zaregistrovala a usadila se mu na hřbetě. NA rozkaz Reiny nic nedělal a vyslal zpět Leiko, aby svou paní o tom informovala
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty16/4/2012, 05:04

Objevila jsem se na Dagovo hřbetě. Tohle přemisťování bylo nebezpečné.
"Jak to vidíš?"
Nic nedělá Reino.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty16/4/2012, 05:05

Shiya Tamashi

Čakala som kým niekto od nás ucíti moju chakru. Keďže Everest bol zvyklí mohol ma ucítiť konečne XDDD
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Iba cesty  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iba cesty    Iba cesty  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Iba cesty
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Temné a svetlé cesty shinobi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Okolitý svět-
Přejdi na: