Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokoj Shi Tamashi

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty11/5/2011, 07:55

First topic message reminder :

Pokoj členky organizace,Shi Tamashi.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 02:27

Shi Tamashi

Zamyšleně sledovala Toshia.,,Nejsem pořád zalezená tady... tedy vlastně sem,ale trávím ten čas ve snaze ovládnout Nayongan."povzdechla si a začala mávat rukama ve vzduchu.,,Prostě na to nemůžu přijít..."postěžovala si a sedla si zase,aby na Toshia viděla.,,No nevadí,budu to zkoušet dál."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 05:38

Toshio

Heem.. a skúšala si už.. Yukiton? spýtal som sa nadšene no len som sa mierne pousmial.. nevadilo by ti.. teda.. neuškodilo by ti keby že si dáš na chvíľku pauzu.. a prosím hlavne ho neskúšaj ovládnuť pri mne ešte by som skončil ako nejaká ľadová socha.. zasmial som sa a očami som len tak preletel nejaké poznámky na stole.. všetky sa mi však či už som chcel alebo nie zarili do pamäte a ja som vedel že bez použitia nejakej techniky ktorú som ani pouźiť nechcel ich odtial nedostanem..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 22:44

Sanura Kyoka

Zrazu sa zjavila v izbe zo širokým úsmevom na tvári Shii-chaaaaaan !! stále ste nerozkopali tých Shunov ktorý sú okolo celého sídla ... nasilu sa natiahla a cítila ako jej praskajú všetky kosti v tele ... len tak mimochodom ... že vraj Shuna dokáže poraziť len nejaká osoba ktorá bola s ním v boji ... ale zrejme zomrela ... takže asi nič no ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 23:40

Shi Tamashi

Přemýšlela nad tím,co řekl Toshio,ale v tu chvíli se objevila Sanura.Překvapeně na ní koukala a posadila se na posteli.,,Eh... cože?One je tu?"podivila se a pohotově vstala z postele.,,Počkej ... ono jich je víc?"nechápavě na Sanuru koukala a přemýšlela nad tím,co řekla.,,Osoba která s nim byla v boji..."zamyslela se nahlas a podezřívavě se při tom podívala na Toshia.,,No to je jedno,tady se mi vochomejtat nebude."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 23:48

Sanura Kyoka

Problém je v tom že ťa chce zabiť Shi-chan ... a Toshia tiež ... takže by som vám neradila ísť von ... je ich tam fáááákt moc moc moc moc moc !! rukami naznačovala veľké množstvo Shunov
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty16/8/2011, 23:51

Shi Tamashi

,,Bezva,to mě ani nepřekvapuje."
povzdechla si a rozhlédla se po místnosti.,,Hm... "zamyšleně si sedla ke stolu.,,Fajn,ale co s ním?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty17/8/2011, 00:00

Sanura Kyoka

Eh ... utiecť niekam kde vás nenájde ? to by bolo asi moc jednoduché že ... tak potom ... na chvíľku sa zamyslela a potom z úsmevom zodvihla prst ... nič ma nenapadá ... stiekla jej kvapka potu po čele
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty17/8/2011, 03:35

Toshio

Len som sa pozeral na Sanura a po tom som sa mierne pousmial na Shi.. uhm... gomeenasai Shi.. očividne sa zase budem musieť stať tým bojachtivím a úplne over shinobi .. bože.. ten Shun ma taaak štve. zamumlal som po čom som sa len postavil a pomaly som vyšiel z miestnosti..
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty19/8/2011, 02:20

Shi Tamashi

Chmatla Sanuru za rukáv a vydala se za Toshiem.,,Pojď,Sanuro-chan ... uvidíme,co nového se dozvíme."řekla potichu a vyšla společně s ní ze svého pokoje s dost silným prásknutím dveří.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty23/8/2011, 05:04

Sanura Kyoka

Sanura sa zaprela a schmatla Shi za ruku ... prepáč Shi-chan ... ale to nepôjde ... jednoduchým hmatom dostala jej ruku za chrbát a zložila ju na zem podkopnutím ... takto to nepôjde Shi-chan ... Toshio má svoju povinnosť v tomto a ty mu v tom nemôžeš zabrániť ... voľnou rukou otvorila dvere a začala tiahnuť Shi späť do jej izby
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty23/8/2011, 05:47

Shi Tamashi

Zaraženě se nechala dotáhnout zpět do místnosti a nechápavě koukala kolem.,,Proč mám dojem,že jsem jediná,kdo to tu nechápe?!"křikla naštvaně a kopla do stolu.Sedla si zamyšleně na zem a vytvořila si v ruce jednoduchý květ z ledu.,,Argh... "povzdechla si a následně ho rizdrtila v ruce.,,Sanuro.. ty víš o co jde?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty23/8/2011, 05:50

Sanura Kyoka

Shun ... majster Genjutsu ... alebo mu hovor ako chceš ... prežil prvú veľkú vojnu ninjov spolu s Toshiom ... a pôvodom bol Shun z Konohy ... dáva ti to zmysel ? Shun je už niekoľko stoviek rokov mŕtvy a chce dosiahnuť svojej pomsty ... zabiť posledného človeka ktorý prežil veľkú vojnu okrem neho doteraz ... silne štuchla do Shi a povalila ju na posteľ ... toto je mimo teba Shi ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty23/8/2011, 06:30

Shi Tamashi

Nasadila uražený výraz.,,Jestli to Toshio přežije,tak ho zabiju já."řekla naštvaně a začala kolem sebe spíše nevědomky na posteli vytvářet mřížě z věžení,až se do nich úplně zavřela.,,Baka Toshio..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 06:58

Sanura Kyoka

Neboj ... prežije to ... zaškerila sa trocha zákerne no tak aby to Shi nevidela ... neveríš svojmu kuchárovi ? uvarí Shunovy smrteľné nudle ... ktoré ho zabijú ako nič ... zrazu žmurkla priamo na Shi
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 07:06

Shi Tamashi

,,Je mi jedno, co ten idiot udělá! Chci ho zabít!"
začala najednou křičet a mříže kolem ní přešly rychle do ostrého tvaru.,,Celou dobu mi lhal!"vztekala se dál.Vlastně to vypadalo, jako když se vzteká malé dítě.Seděla v klubíčku a naštvaně dupala do peřiny své postele.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 07:28

Sanura Kyoka

Štuchla Shi do čela aby sa prevalila na chrbát na posteľ .... si tvrdohlavá ... nemôžeš povedať že si nikdy nič podobné nespravila ... hmm ? alebo snáď áno ? klamať pre svoje dobro alebo dobro ostatných ... nadšene poskočila na mieste a skočila na Shinu posteľ
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 07:41

Shi Tamashi

Naštvaně koukala do blba.,,Můžu..."řekla potichu a její chování se ve chvilce zmenilo až v ledově klidné.Zavřela azurové oči a na chvilku se dokonce zamyslela.,,Fajn, ať se tam nechá zabít, aspoň si ušteřím práci."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 07:49

Sanura Kyoka

Tak som to tiež nemyslela Shi-chan ... ide skôr o to že zatajoval niečo pre svoju ochranu ... nie ? všetci rozumný ľudia v dnešnej dobe rozmýšlajú krok do vpred ... aspoň o ten krok ... jeho krokom je zapierať existenciu silnejšej osoby v ňom ... začala okolo seba mávať rukami
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 07:53

Shi Tamashi

,,Jsi ukecaná..."
řekla chladně, jakoby se vrátila do své osobnosti před pár lety.,,Je mi jedno proč to dělal, prostě zemře, ať už to vinou kohokilv."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 08:08

Sanura Kyoka

Zrazu prešla k oknu ktoré pootvorila a vzala si kus snehu ktorý sformovala do malej guľôčky ktorú strčila Shi pod tričko ... schlaď sa trocha Shi-chan ... nemôžeš každého hneď zabíjať predsa nie ? teraz ti zachraňuje tvoj krásny zadoček aby si nemusela zomrieť ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 08:10

Shi Tamashi

Sníh s ní nic neudělal.Když otevřela oči a zamyšleně se podívala na Sanuru,bylo vidět, že jsou jiné než normálně.,,Fajn..."povzdechla si a přetočila se na posteli na bok.Mezitím se venku začala zvedat prudká bouřka a vítr s třísknutím zavřel okenice okna, které Sanura otevřela.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 08:18

Sanura Kyoka

Sanura zrazu skočila po Shi a začala ju štekliť .... aaaa tak prestaň Shi-chan !!! to ti nezáleží na ničom ? spýtala sa nešťastne a začala ju štekliť ešte viac ... zomrieš od smiechu !! muhahahahahahaha !! začala sa šialene smiať
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 08:20

Shi Tamashi

Chytla jí za ruce a povzdechla si.,,Nejsem lechtivá."řekla potichu,posadila se na posteli a mříže po pokoji se v tu chvíli rozprskly na spoustu malých kousků ledu, které mohly být velmi ostré.Popadaly na zem a vytvořili takovou lehkou vrstu.,,Sněžná bouřka..."řekla potichu a koukala z okna.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 09:15

Sanura Kyoka

Shiiii .... Sanura siahla to vrecka ktoré sa náhle rozžiarilo do červena ... ty si ... to pokazila ... izba sa zrazu nekontrolovateľne zohrievať až sa ten sneh začal roztápať ... nepodceňuj klan Kyoka fajn Shi ? môže to byť to posledné čo spravíš ... hovorila celí čas vážnym tónom hlasu
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty6/9/2011, 23:35

Shi Tamashi

,,Bezva... teď je tu voda. podotkla a procházela po pokoji, brouzdajíc vodou.Sehla se k zemi a jezdila po vodě bříškem prstu, přičemž voda za její dráhou prstu zanechávala lehkou ledovou vrstvu.,,Hmm... povzdechla si a rozbila vrstvu máchnutím vody.,,Dobrá, zabij mě, Sanuro.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   Pokoj Shi Tamashi - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokoj Shi Tamashi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokoj Shiai Tamashi
» Pokoj Asuyi Vargia
» Pokoj Tendashiho Akamiho
» Pokoj Sho Kyusuie
» Pokoj Toshia

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: