Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu Ichi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty9/5/2011, 06:59

First topic message reminder :

Spoiler:

Cvičiště se nachází kousek za vesnicí,v místech kde začíná les.Jako plac se využívá malé údolíčko,které bývalo korytem řeky,která zde protékala před stovkami let.Místo je bezpečné a nikdo sem často nechodí,právě proto se využívá jako cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 06:33

Kasumi

Hee učila? ten baka si myslel že neviem ani chodiť po vode. Povedala som nadšene a po tom som sa zaškerila. Vlastne jediné čo som sa u neho naučila .. teda skôr zdokonalila bolo taijutsu, a zaobchádzanie s katanou. Hmm.. dalo to celkom prácu nevyskúšať si na ňom nejaké to genjutsu, ale odmietol mi pomôcť s tým mojím kvôli.. etoo.. veď viete.. povedala som opatrne a po tom som sa znova tak milo zaškerila.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 06:37

Hoshi Sumōku

Zamyslela se nad tím,co Kasumi řekla.,,Počkej ... předtím te trénoval Tamao-san?Nebo kdo?"nebyla si tak úplně jistá,o kom že to mluví.I to ale měla v popisu práce vědět.Rozhodně by si označení "pracovník měsíce" nezasloužila.Ale kde by se o to staral?
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 07:05

Kasumi


Hee Tamao? kto to je? spýtala som sa skôr pre seba no po tom som to hodila za hlavu, neviem.. nepamätám si jeho meno. ani som si neni istá či mi ho povedal.. ja som ho totiž stále volala.. Baka.. alebo tak. Hovorila som zamyslene a poškrabala som sa pri tom prstom za uchom.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 07:11

Hoshi Sumōku

Zamyšleně jí pozorovala.,,Tak to buď ráda.Tamao je ten jebláznivější sensei ve vesnici,dokonce předčí i mě.Je to pacifista,ale má hodně rozházenou psychiku.Miluje přírodu a na senseie je strašně líný a nezodpovědný.Ale z nějakého důvodu mu Mizukage-sama pořád i přes to všechno důvěřuje..."mávla nad tím rukou.,,Tak fajn,pak si to ve spisech najdu,co za Baka to bylo."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:08

Kasumi


Jop, tak etoo.. nevyvoláte klon alebo? potrebovala by som sa zlepšiť v mojom mučiacom genjutsu etoo.. aj keď mi bude trocha blbé skúšať to na vás. Hovorila som trocha neisto pretože som nerada ubližovala niekomu z jednotky Ichi.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:18

Kimiko Kay Kokoro

Dlouhou chvíli seděla v koruně stromu a přemýšlela.,,Chjo ... snad Eito nepřijde na to,že jsem odešla.A navíc,stejně je teď pryč.Co je z něj Raikage a sensei se strašně málo vidím.Ale proč mi to tak strašně vadí?Citím se v Kumo strašně osamocená ... je jedinný koho znám .. a když tam není..."zahnala tyhle myšlenky a ladně seskočila ze stromu přímo mezi Kasumi a Hoshi.,,Nazdárek Hoshi!"zakřenila se na ní.

Spoiler:

Hoshi Sumōku

Otočila se na Kasumi.,,Kasumi,tohle je Kimiko Kay Kokoro z Kumo.Nějakou dobu žila v Kiri.Možná jsi jí tu záhledla při šarvátkách s Kumo.Byla tenkrát s námi."pousmála se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:30

Kasumi


Sate Kimiko-sama, etoo gomen ale jediné čo si pamätám z toho dňa je.. ehm.. nedopovedala som a trocha som sa začervenala pri pomyslení ako divne som sa cítila keď som vysala Akirovi jed z rany na ruke. Ten baka sa vtedy odtiahol a odpálil omylom pascu ktorú sám nastražil, vybuchlo to tak blízko pri nás že som to schytala a prebudila som sa až v Kiri s novým tréningovým programom. Celkom ma mrzelo že som sa s ním odvtedy nevidela a rozmýšľala som či aj on na mňa myslí, ale asi hej.. teda snáď..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:38

Tenmu Heizu

Teda kým si ju Raikage nevzal späť do Kumo ... povedal strašne potichu opretý o strom ako keby stále nevnímal ... ona vlastne nevie kto som že ? jednotka Heizu bola utajená pre všetkých. Vedel o tom iba Raikage a ľudia poverený Raikagem ... ale ona ... žeby jej to Eito poveda ? Tenmuovy to nedalo a tak sa zodvihol zo zeme a prišiel ku Kimiko .. teší ma ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:45

Kimiko Kay Kokoro

Polekaně se otočila na Tenmuho.Nevšimla si ho.,,Eto ... já ... "zakoktala se a nakonec svou větu nedokončila.,,T-ty jsi z Kumo?Co tady děláš?"podívala se na něj zvědavě.,,On si mě nikam nevzal.Šla jsem sama..."pronesla vzdorovitě.,,Sakra ... to o tom musela Hoshi mluvit,když je tu někdo z Kumo?Já nevím jestli je to láska ... nikdy jsem nikoho nemilovala."povzdechla si.

Hoshi Sumōku

Zadívala se na Kasumi.,,No?Jak jsi vlastně po tom "útoku" dopadla?"zeptala se jí a nechala Kay Kay.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:49

Kasumi


Etoo.. no.. poznáš Akira-kun, ono to nejak vybuchlo tri metre odo mňa a.. na viac si už nepamätám. Dodala som trocha zahanbene aj keď som vedela že to ani moc nebola moja vina. Mala som vedieť že niečo také omylom urobí. Vyčítala som si nahlas a rozmýšľala som ako mu.. svoje bezvedomie vynahradím, teda v dobrom, na neho sa proste nedalo nahnevať.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:52

Tenmu Heizu

Ja ... no už ani nie ... ale pochádzam stadiaľ ... Tenmu Heizu ... tak sa volám ... teší ma Kimiko Kokoro ... povedal z úsmevom na tvary ... čo tu robíte bez Raikageho ? dúfam že tu nieje teda ... keby zistil že som tu ... eh ... .. a ja .. ja tu trénujem geninov ... viac menej ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:00

Hoshi Sumōku

Vybuchla v hlasitý smích.,,Pořád nechápu jak se ten Akira mohl dostat k nám.Byl nejhorší z celé jednotky,ale působil takovým tím dojmem,že se na něj nikdo nemohl zlobit,co?"pousmála se,když se uklidnila a přestala se smát.

Kimiko Kay Kokoro

,,Heizu?To jméno už jsem slyšela..máš v Kumo rodinu?"
zeptala se ho.Pak se znovu zarazila.,,Heej!Odkud znáš moje jméno?"koukla se na něj překvapeně.,,Eh ... upřímně?Ulejvám se... cítím se v Kiri strašně opuštěná,protože je jedinný koho tam znám.Ale měl by teď být na misi.Takže jsem toho využila a stavila jsem se.Kdyby Eito přišel na to,že jsem tady,asi by něměl radost."usmála se nejistě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:03

Tenmu Heizu

Rodinu ? Nie nemám ... som sirota ... povedal už z menším úsmevom na tvary koľko blbocov v Kumo sa ešte prezradilo ? mala to byť tajná jednotka a oni si pobehujú po meste ako keby boli známi po celom svete !!! zrazu sa zaralil a z ničoho nič si dal facku ... prečo sa do toho tak starám keď už tam nepatrím ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:04

Kasumi

Keď Hoshi vybuchla od smiechu tak som sa tiež musela zasmiať a po tom som iba prikývla, Jop, ale.. bez neho by som si jednotku Ichi nevedela predstaviť. Povedala som s menším úsmevom a pohľadom som zablúdila niekam doblba. Ešte stále mi dlží večeru za to že som zacvakala aj jeho blok. Spomenula som si a už som sa nevedela dočkať ako si na mňa minie všetky svoje peniaze.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:16

Kimiko Kay Kokoro

Omluvne sklopila hlavu.,,Promiň to jsem nevěděla..."řekla potichu a hlavu zvedla,až když si dal facku.,,Proč jsi to udělal?"překvapeně se na něj podívala.

Hoshi Sumōku

Stále se pobaveně usmívala.,,Ach jo..doufám,že se ten můj problém brzo vyřeší a jednotku Ichi zase spustí.Po vás dvou se mi speciálně stýská.Váš tým byl prostě elita."podotkla s úšklebkem při vzpomínkách na Akiru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:19

Kasumi

Prikývla som a po tom som sa na chvíľu zamyslela. A čo si vlastne spravila ? že to je taký obrovský problém? spýtala som sa jej a moj úškrn naznačoval čo si myslím.. teda bolo to niečo v štýle že sa "vyspala" minimálne s desiatimi mužmi a niekto ju pri tom pričapal.. nevedela som pre čo ale hrozne som si myslela že je to žena ktorá si "užíva" života.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:20

Tenmu Heizu

Ja len ... to je ... zložité ... povedal potichu no zrazu mu v hlave niečo preblesklo prichádza ... cítim jeho chakru a tú ohromnú rýchlosť ... Tenmu v rýchlosti zložil pečate a rozbehol sa do lesa kde použil Henge a premenil sa na strom

Eito Kokoro

Zrazu sa zjavil za Kimiko vo svojom obvyklom oblečený no bez Riakageho čiapky ... Kimiko ... to si si vážne myslela že to nezistím ? kvôli tebe som odložil povinnosti Raikageho ... to znamená že som tu neoficiálne a môžem spraviť napríklad toto ... silne kopol Kimiko do nohy tak aby sa jej podlomila
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:23

Kimiko Kay Kokoro

Aniž by si to uvědomila,složila se k zemi.Překvapeně se podívala na Eita a trošku zrudla.,,Myslela jsem ... myslela jsem,že jsi pryč.."řekla potichu.Bylo jí líto,že to Eito vidí takhle.A o Tenmuovi se raději nezmínila.Nebyla si jistá,co to znamenalo,ale asi nic dobrého.Smutně se na něj podívala.,,Promiň ... jen jsem chtěla navštívit Hoshi..."

Hoshi Sumōku

Překvapeně se otočila na Eita a ignorovala otázku Kasumi.,,Tak teď sleduj,Kasumi.Tohle bude milostné drama."ušklíbla se a šeptla jí to.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:27

Kasumi

Prikývla som a sadla som si na zem pri čom som ich poriadne sledovala, vybrala som si niečo ako čipsi a tiež som ponukla Hoshi či si neprisadne ku mne a nedá si tiež.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty11/5/2011, 09:44

Eito Kokoro

Hoshi Sumōku že ? ja ťa poznám ... pozrel na okamih na Hoshi no hneď pozrel znova na Kimiko ospravedlňovať sa ? toto asi tak ľahko nepôjde ... z vrecka vytiahol pár akupunktúrnych ihiel ktoré bodol Kimiko do nôh aby ju znehybnil ... ešteže Ren bol taký ochotný a šiel na tú misiu za mňa ... túto chvíľku si vážne užijem Kimiko ... prehlásil z krvilačným úsmevom na tvári. Pozrel na Hoshi a následne na Kasumi Yami no Zoo ... povedal potichu a hneď v tej chvíli sa zjavila okolo nich dvoch temnota cez ktorú nevideli ... chcete vedieť aké je to vidieť to čo vidím ja ? nečakal na odpoveď a pred očami oboch osôb sa objavili ruky ktoré im vošli do očí a následne ich začali ťahať von z očných buliev
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty12/5/2011, 00:11

Kimiko Kay Kokoro

Bezradně se na Eita podívala.,,Eito ... nech je prosím tě.Za nic nemůžou.Chtěla jsem se vrátit,příshám..."řekla potichu a upřela na něj pohled.,,Jen se v Kumo cítím opuštěná,když tam nejsi ... to je všechno."řekla ještě tiššým hlasem než předtím,spíš nechtěla,aby to slyšel.,,Možná má Hoshi pravdu ... nenávist jsem cítila k otci,tohle není ono ..."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty12/5/2011, 03:04

Eito Kokoro

Eito znova pozrel na Hoshi a potom si len nahlas zívol ... odišla si bez ohlásenia Kimiko ... Genjutsu im vrátilo oči späť na svoje miesto no jedna ruka vošla Hoshi do hlavy a začala jej niečo robiť z mozgom ... uvidíme ako si poradíš bez svojho Kekkei Genkai Hoshi ... bude to na dosť dlhú dobu čo ho nebudeš môcť používať ... ruka vyšla z Hoshinej hlavy a Genjutsu hneď na to zmizlo ... Nekomata aj Hachibi sú nechránený v Kumogakure Kimiko ... musím do nich ešte vložiť pečať bolesti ... Eito vytiahol ešte pár ihlíc no nič s nimi zatiaľ nerobil
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty12/5/2011, 06:42

Hoshi Sumoku

Zhluboka se nadechla,ale snažila se nadát na sobě nic znát.,,Sakra ... nevyvíjí se to tak,jak jsem očekávala.Možná by se teď mohli políbit?Bylo by to jak z laciného románu .. co s nima vlastně je?A co je s Přivandrovalcem?"rozhlédla se okolo.

Kimiko Kay Kokoro

Trošku naštvaně srazila obočí,ale nic neřekla.,,To je vážně všechno,co na to řekne?Ach ... musí existovat několik druhů nenávisti,to bude ono..."napadlo jí a malinko se při tom ušklíbla.,,Možná bych se ho mohla zeptat na to jméno Heizu?No raději bych měla počkat ... teď by se to asi nehodilo."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty12/5/2011, 07:03

Eito Kokoro

Eito hodil ihlice vedľa Kimiko a hneď na to ju zodvihol zo zeme ... takže ... pripravená na cestu či nie ? chceš sa ešte pozdraviť Hoshi pred tým ? alebo máš na srdci toho ešte viac ? spýtal sa dosť potichu a znova pozrel na Hoshi ... o pár mesiacov sa ti vráti schopnosť používať tvoje Kekkei Genkai ... možno ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty12/5/2011, 07:13

Kimiko Kay Kokoro

,,Na srdci toho mám hodně..."pomyslela si a omluvně se podívala na Hoshi.,,Sbohem Hoshi..."řekla potichu trošku naštvaá za to,co se stalo.,,Eito ... můžu s tebou pak ještě mluvit?"povzdechla si.,,Buď si to s ním vyříkám teď nebo nikdy..."probesklo jí hlavou.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ichi   Cvičiště týmu Ichi - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu Ichi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni
» Tréning týmu 1
» Cvičište č.3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: