Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice v Iwě

Goto down 
+5
Kushina Uzumaki
krumla
Usagi-chan
Remorko
Mokuto
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty8/5/2011, 08:29

First topic message reminder :

Prosté ulice ve vesnici. Většinu cest tvoří mosty.


Naposledy upravil Mokuto dne 14/5/2011, 05:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 09:29

Shia Tamashi


Z mojím drakom som vlietala nad nejako dedinou a nevedela som ktorá to je až nakoniec som zistila že je to Iwagakure.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 10:38

Asuya


Běžel sem za ní a doběhl až sem.Byl sem pěkně udýchanej a naštvanej.Když sem jí zahlédl tak sem zavolal.Vy krásná slečno na tom draku můžu vás o něco požádat?
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 10:44

Shia Tamashi

Uvidela som toho chlapca a tak som drakovi prikázala aby ho vyzdvihol ku mne,keďže sa mne nechcelo dolu.Drak zletel trocha nižšie tak aby ho mohol ocasom uchopiť a posadiť na chrbát.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 10:45

Asuya


Vaše sestra mě posílá že se máte hned za ní dostavit.Řeknu a při tom si utahuju čelenky.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 11:01

Shia Tamashi

To ani náhodou.... povedala som zdorovito.Sestra mi nebude rozkazovať.
Ukázala som rukou a drak letel až nad mraky kde bolo vidieť krásne slnko.Vieš čo by sa stalo keby že ta teraz hodím na zem? zablesklo sa mi v očiach.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 11:03

Asuya


Pomocí manipulace bych se dones dolu jako na obláčku.Řekl sem smutně.A není něco co musím udělat abych tě dostal zpět ?Já nechci mít problémi hned první den.Řeknu stále ztrápeně a dál si utahuju čelenky.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 11:11

Shia Tamashi

Neboj sa já to sestre vysvetlím... usmejem sa.Drak vyletí ešte vyššie a tam sa už začalo ťažko dýchať.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 11:18

Všude se ozývaly výbuchy a řev prchajících vesničanů. Vypadalo to že nepřatelé byli více zatlačeni k lesu.

???

Vypadá to, že zde máme nezvané hosty řekl jeden z pětice, kteří se právě objevily na střeše domu. Všichni byli oděni v bílém a každý upřeně pozoroval shinobi pod nimy.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 11:37

Asuya


Udělal sem pár pečetí a na mém prstě se oběvilo tornádíčko.Maiti Five: Manipulation!Křiknu a pak hnu s rukou okolo mé hlavy a i okolo Shianiné hlavy se oběví vzduchová bublina díky které se nám opět dýchá dobře.Co se ti stalo?Řeknu jí.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 12:14

Shia Tamashi

Já som sa snažila okamžite dať dolu bublinu a tak som omylom buchla môjho draka tak že nás vykotil a my sme padali dolu,až kúsok nad zemou nás znova chytil.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 12:33

Asuya


Takže co ti udělala ?Řekl jsem když nás znovu chytil.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty4/7/2011, 23:30

Shia Tamashi

Nič,len som sa chcela isť pozrieť sem... zamávala som tým pod nami.
Asi sme upútali pozornosť.usmiala som sa
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 00:00

Asuya


Prosím vrať se semnou já opravdu nepotřebuju problém hned první den a takysem chtě trénovat.Řeknu a podívám se na ní prosebnýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 01:48

Shia Tamashi

Tak si choď sám,já mám niečo na práci... povedala som chladne
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 02:07

Asuya


Mávnul sem rukou a okolo dračí hlavy se odsál kyslíl,drak i s námi padal na zem.A teď pudeš?Řekl sem při pádu.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 03:57

Shia Tamashi

Hej!teraz náš zájme Iwa! zavrčala som a drak zmizol.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 05:14

Shi Tamashi

Překvapeně sebou trhla a úplně ignorovala Shuna.,,Sakra.. Shia."pronesla skrz zuby naštvaně a rozhlédla se okolo.,,Já jí fakt jednou zabiju."řekla si pro sebe naštvaně a podívala se na Shuna.Pak zahlédla v dálce draka,kterého celkem rychle poznala.,,Takhle jí brzo chytí."povzdechla si.,,Asi tě budeme muset opustit,musíme zachránit jednoho blázna."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 05:34

Toshio

Bež bež za svojou sestričkou Shi.. jeden z mojich talentov je tiež excelentne utekať pred etoo problémami.. zaškeril som sa pri čom som pomaly vstal.. vážne bež.. aj keď viem že ti to trhá srdce nechávať tu svôjho obľúbeného kuchára tak bude v pohode.. predsa len ti ešte musím povedať obsah tej knihy ne? neee choď už! neznášam dojemné lúčenie ! Hovoril som pri čom som pri posledných slovách zahral taký dramatický nárek a hlas plný zármutku.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:12

Shia Tamashi

Ty kokšo takt omráčiť môjho draka to si odo mňa schytáš! chytila som ho pod krk a začala som ho škrtiť.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:25

Shun Kokoro

Je to škoda no ... Shun hodil Shi knihu ktorú mal stále v jednej ruke ... ale počítaj s tým že sa ešte stretneme maličká ... ale asi nie ako nepriatelia ale spojenci ... Shun naznačil aby Shi odišla ... potrebujem prebrať s tvojim kuchárom isté recepty vieš ... ja si varím sám a tak ... no veď bež máš tam sestru ... Genjutsu sa zrazu zrušilo
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:30

Shi Tamashi

Pobaveně se ušklíbla.,,Opovaž se mu zkřivit jediný vlásek."řekla směrem k Shunovi a vydala se pryč.Zastavila se ještě u Toshia a významně se na něj podívala.,,Nevím co máš v plánu,ale dávej na sebe pozor."řekla potichu.,,...jinak pak umřu hlady."dodala s úšklebkem a zmizela hledat sestru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:36

Toshio


Jasan jasan neboj, vravím že viem dobre zdrhať.. zaškeril som sa a keď zmizla tak som nahodil vážnejší výraz. Shun Kokoro.. arigato.. vďaka tebe som si s klanom Kokoro nemusel špiniť ruky sám.. Povedal som pri čom som ruky strčil do vreciek.. ale.. stále neviem pochopiť, k čomu celosvetovo hľadaný nunkenin triedy S ktorý má viac než tri storočia života za sebou a udržuje sa pri živote len pomocou jeho extrémen silného genjutsu ktoré dokáže oklamať aj realitu pri živote.. robí v Iwagakure v podobe nejakého genina? Spýtal som sa ho a čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:40

Shun Kokoro

Snažím sa zapadnúť Toshio vieš ... naučiť sa nejaké tie nové techniky ... proste zmeniť životný štýl ... Eito je jediná osoba ktorá ma stále dokáže dostať do stavu kedy musím obnoviť to Genjutsu života ktoré používam na seba vieš ... a toto telo sa mi tak nejak zapáčilo celkom ... vyzerá tak nevinne ... Shun sa pousmial a privrel oči ... ale čo robíš ty ako kuchár v Hyoga Chikei ? o tejto organizácií viem neboj ... síce len málo no mne sa nič neutají na dlho ... pomalým krokom prešiel vedľa Toshioa ...a za vyvraždenie klanu neďakuj ... okrem mňa žijú ešte štyri osoby ... jedna z nich je dokonca pod mojím priamym velením stále ... ale je to celkom irónia že že sme sa stretli zrovna tu ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 06:55

Toshio

vravíš že je Eito jediná osoba ktorá ťa dokáže dostať do stavu aby si musel obnoviť svoje genjutsu.. typujem že vieš o mojich schopnostiach .. aspoň sčasti.. a aj tak sa ku mne približuješ na takú krátku vzdialenosť.. viem že žije ešte niekoľko členov a popravde mi je to jedno, len som chcel klan Kokoro trocha "preriediť".. ak vieš čo tým myslím.. hovoril som pri čom som sa stále pozeral na Shuna, Hee ako to povedať.. proste ma to baví.. mať takúto normálnu prácu.. zaškeril som sa a po tom som z vrecka vytiahol lízatko ktoré som si strčil do úst.. stále však nechápem, ako ťa nikto nemohol sundať tak dlho.. je to pri tom také primitívne, stačí ťa zapečatiť.. to je vážne každý až taký sprostý že na to nevie prísť? niekedy ľutujem že si ťa klan Uzumaki nevšimol a nešiel po tebe.. dopovedal som ešte a len som si ďalej spokojne cmúlal lízatko ktoré som pred chvíľou vytiahol z vrecka.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty5/7/2011, 07:01

Shun Kokoro

Heh ... zapečatiť ... nevieš asi ako funguje Genjutsu života že ? stačí zabiť samého seba pri náznaku zapečatenia a potom vo správnej chvíli obnoviť Genjutsu ... neboj aj toto mám už overené po tých stáročiach prežitých v temnote klanu Kokoro ktorý bol dokonale zapečatený ako moje väzenie ... Shun sa natočil na Toshioa ... pečať ktorá by ma dokázala udržať by musela byť nanajvýš silná tak ako tá ktorou bol zapečatený Kyuubi do Uzumaki Naruta ... rukou si zašiel do vlasov ... dokonca ani poistka ktorú Eito do mňa vložil a myslel si že ma zničí nezabrala a to je už čo povedať keďže bola špeciálne na toto vyvinutá ... alebo je ešte možnosť použiť na seba Genjutsu a zapečatiť sa znova v sídle klanu Kokoro ... je to tam celkom útulné vieš ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice v Iwě
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ulice v Iwě
» Ulice a uličky Konohy
» Ulice Sunagakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: