Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičište č.3

Goto down 
+5
Haki
Stanci
Usagi-chan
Akimichi Hiruko
Kushina Uzumaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty2/5/2011, 09:40

First topic message reminder :

Cvičište sa používají k trénování základních ninjutsu, taijutsu a ovládání zbraní pro skutečný boj.
Cvičište č.3 - Stránka 2 00ae12567a_64253463_o2
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty7/4/2012, 09:05

Klidně je mi to jedno řeknu klidně a ledově.a podívám se na ně povýšeně a poupravil jsem si oblečení
přepočítal Kunaie a pro případy nouze i výbušné lístky.
Vytáhl jsem si jeden Kunai a dal si ho do Ruky.a řeknu naprosto klidně a trochu otráveně
Kdy začnem??
No snad kvůli těmhle pakům nebudu muset použít Sharingan abych zlepšil účinky svých technik.
I Když proti Hyuugovy bduu mít na blízko problém.a zase Akimichi může změnit tuk na chakru
nesmím je zase podcenit ale až tak dobří určitě nejsou.Akimichi na mě v ničem jiném než chakře nemá
a Hyuuga je na větší vzdálenost ztracený takže mám eso v rukávu.Umím bojovat jak na dálku tak na blízko
a jsem na Akimichiho dost rychlí.
řeknu si jen pro sebe.

/rád bych postoval jinak ale Uchiha je Uchiha a můj styl by se k němu nehodil/
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty7/4/2012, 09:22

/Ok jak možeš vědět že Akimichi dokáže přeměnit chakru na tuk? Je to tajná klanová technika, nemůžeš to vědět!
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty7/4/2012, 19:51

Mia Tsuki

Líně se protáhla až jí pokřupali v těle kosti, které by asi ani praskat neměli. ,,Dobrá, ale neříkejte pak, že jsem vás nevarovala." usmála se pobaveně. ,,Já budu bojovat a ty sleduj jejich techniku. Pak uvidíme co jim vytknout." narovnala se zpátky. ,,Je to na vás, začněte kdy chcete." nedívala se ani jejich směrem, jen tak někam do prázdna.

// Já ti chování tvé postavy nijak nevyčítám, je to přece hra.. Taky časem poznáte, že Mia je pěkná potvora, ale je to jen styl mojí postavy. Každý tady přece hrajeme ^^
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty7/4/2012, 22:36

Hned jako první sem si jí začal pomalu prohlížet a vymýšlet jakou by mohla mít slabinu.
No není moc vysoká takže bude asi rychlá a celkem obratrná.
Pak si uvědomím že asi chce abychom spolupracovaly.Ukročím k Hirukovi.Ty jsi Hiruko že?
Ona určitě chce bychom spolupracovaly tak já jí rozptýlím a ty s Hyuugou na ní zaútočíte každej z jinýho směru řekni mu to.

celý jsem to šeptal a normální člověk by to neuslyšel.
Tak jsem se rozeběhl proti Mie.ale byl jsem opatrnej
na to kam šlápnu a čekal jsem na její reakce při sebemenším náznaku útoku bych uskočil
a zaůtočil z jiné strany doběhl jsem k ní a Snažil se jí rozptýlit aby si nevšimla ani Hiruka ani Raie.
A pak si uvědomím že nás může jednoduše sejmout tak jsem byl připraven když vyskočí nahoru že jí nějak dostanu zase dolů.
Bojoval jsem s ní rychlím a obratným stylem a docela jsem si věřil že by to mohlo vyjít.Ale zase jsem jí nepodceňoval.

Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 00:30

,,Běž!'' Vyhrknu na toho Uchihu a pak se otočím na Raie. ,,Dokážeš se sladit s našima technikama?'' Zeptám se ho a pak složím jednu jednoduchou pečeť. Provedu techniku Mizudan Suisha a celý se nafouknu. ,,Nikudan Sensha!'' Začvu a schovám končeniny i hlavu dovnitř ''koule''. Z otvorů okamžitě začce proudit chakry a ta mě roztočí. Dopadnu na zem a obrovskou rychlostí jedu obloukem na senseiku.
Cvičište č.3 - Stránka 2 Animation1dn3
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:52

Rai Hyuuga

Jenom si poslechnu co poví a přikývnu. Takže tréninkový boj uvidíme co s tím. zamyslím se se a pak se usměji.
Byakugan pronesu a můj vzhled se změní.
Spoiler:
Poté se rozběhnu na Senseiku a chystám se zaútočit z opačné strany než Hiruko.
Návrat nahoru Goto down
Jiraja

Jiraja


Počet príspevkov : 8
Join date : 06. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 07:30

prišiel som na tréninkové priestori a bol tam chalan pozdravil som sa ahoj a sadol si o 2 metre od neho videl ako útočí na senseiku tak som bolzvedavý a pozeral dalej potom sa postavil opýtal sa ludi čo tam boly mohol by som sa pripojiť??
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 09:27

Ičiro Hyuuga

Vrátil som sa späť na cvičisko... po neúspechu pokusu dostať sa na misiu som si musel nájsť niečo iné kým sa sensei vráti. Čas bol neurčitý a rozhodol som sa dôjsť sem. Možno zo šťastím môžem trénovať s nimi. hovoril som si po ceste. Po príchode tam som už z diaľky videl , že sa tam bojuje. Hmm asi to bude tréning ... tak rád by som sa pridal . Prišiel som bližšie a posadil vedľa neznámeho chalana. Asi bude nový... a ta isto nevie čo má robiť keďže v tíme sú už traja nebude od nich. Zdravím ... som Ičiro teší ma. prihovoril som sa mu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 20:53

Mia Tsuki

Pobaveně jen lehce uhýbala a blokovala Hakiho útoky. ,,Páni.. Že by začali při první "zkoušce" spolupracovat? Ach, Rei co jsme to dostalo za Geniny?" podivila se nad tím. Všichni přítomní mohli přijít celkem rychle na to, že je rychlá. ,,Mám nápad.. Skočíme na ten kámen? Vždycky mě zajímalo co se u klanu Akimichi stane, když netrefí cíl." uhla dalšímu útoku Reie a vyskočila zpátky na kámen na kterém stála předtím. ,,Pokud nejsou blbí, tak se jen všichni tři srazí. Pokud jsou, tak se při nejhorším zabijou." protáhla se. Jen po očku si všimla dvou lidí, co tam neměli co dělat, ale nechala je prozatím tak.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 21:17

Rai Hyuuga

Díky Byakuganu jsem si uvědomil dříve co se děje. Je rychlá...a obratná...bude to těžký souboj... pomyslím si.
Pak se protočím kolem své osy abych se vyhl kolizi s těma dvěma a pak hbitě vrhnu proti sensei tři shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 23:03

Gin

Ležal som na veľkom orlovi ktoré ho som si sám vytvoril pomocou Chōjū Giga. Orol krúžil nad cvičiskom nudil som sa a tak som iba oddychoval pričom som si kreslil na zvitok výhľad.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty8/4/2012, 23:47

Byl jsem na dráze se přímo střetnout s Hirukem.Nechtěl jsem do něj narazit
tak jsem přemýšlel co udělat.Co kdybych se odrazil a uhnul mu,Ne to bych nestihl.
Co kdybych ho zastavil silou,to ne nejsem tak silný
.A pak jsem dostal nápad.
Hiruko bylů odemně asi 3 metry a těsně přemě jsem položil výbušný lístek a rukama
jsem si zakryl obličej udělala se velká díra do které Hiruko vjel a točil se asi ještě 5 vteřin v ní a zajel
ještě více pod zem.Já byl malinko od kouře ale nic vážnějšího se mi nestalo.Hned jsem běžel proti Mie
a no ruky jsem si vzal prodloužený Kunai a bojoval jsem s ní zase jako předtím akorát s Kunaiem.
A když jsem se dostal za ní z rukávu jsem si vzal další a zaútočil jsem na ní z obou stran.
zajímalo by mě co udělá
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty9/4/2012, 00:06

Mia Tsuki

Zamyšleně mrkala na letící shurikeny. ,,Ne, to by byl blbý nápad... Já si myslím že jsou dobří." dohadovala se sama se sebou, švihla rukou a shurikeny prostě chytila do rukou. V pravé zůstala držet dva, v levé jeden, švihla rukama proti sobě a shurikeny v rukách vyblokovala Hakiho útok. ,,Nejste zase tak zlí jak vypadáte.. Možná že to přece jen někam dotáhnete." ušklíbla se pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty9/4/2012, 01:05

Předemnou to vybuchlo a trochu mě to zasáhlo. Vjel jsem do díry a trochu jsem se ještě dostal dolů. Pak jsem se zcrkl a zůstal jsem ležet v té jámě. Pomalu jsem se s obtížemi zvedl a vylezl jsem z jámy. Byl jsem celý od hlíny a ještě jsem byl trochu očouzený od toho výbuchu. Porozhlédl jsem se a zamrkal jsem, aby se mi vidění vrátilo do normálu. Trochu jsem se zamotal a pak jsem se podíval na toho Uchihu. ,,Ehmm...'' Zavrtěl jsem hlavou a promnul jsem si oči. ,,Vidím že ty spolupráci nepotřebuješ, ty se radši pokusíš zabít parťáka.'' Zavrčel jsem a vytáhl jsem Kunaie. Vyběhl jsem k Senseice a Uchihovi. V každé ruce jsem měl jeden kunai. Jedním jsem sekl po senseice a pak jsem se prudce otočil a sekl jsem tím druhým. ODskočil jsem a stál jsem jen tak na místě. Proč bych mu měl pomáhat? Pomyslím si a ušklíbnu se nad jeho pokusy zranit senseiku.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty9/4/2012, 01:23

Když mě obtížně zablokovala za zády jednou rukou jsem
jí chytil ruce a odtočil jsem se podkopl jí nohy a přehodil přes sebe.
Až by byla sebe lepší tak se z tohoto jen tak nedostane.
Jelikož ruce měla za zády a nemohla pořádně držet rovnováhu
ale jelikož byla silnější se mi uprostřed přehodu vysmíkla
a já čekal co udělá s Kunaiem.
No mohl bych na ní zaútočit pomocí
Katon-Housenka no jutsu no ale pochybuji že by jí to něco udělalo.
Nebo bych jí mohl nenápadně nahnat k Hyuugovi a ten by jí zezadu
dorazil no zkusím to.
Tak jsem začal bojovat abych jí dotlačil k Hyuugovi
A stále jem nepolevoval.Byla silnější než jáí takže to bylo dost těžké
ale nevzdával jsem se.Už jsem byl skoro na hranici svých sil už bych
moc dlouho bojovat na takovéto úrovni nevydržel.
Potřebuji vystřídat
Na zkoušku je dost těžká.
a když jsem už byl zoufalý skočím na za ní a použiju.
Katon Housenka no jutsu !
Návrat nahoru Goto down
Jiraja

Jiraja


Počet príspevkov : 8
Join date : 06. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty9/4/2012, 02:18

ahoj ja som tu teras sám lebo nemám senseia povedal takým prekvapeným hlasom prečo sa ku mne ozýva veď mna nenávidí cela vesnica a pozeral takými vipašenými očami
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty9/4/2012, 23:33

Rai Hyuuga

Sakra ona ty shurikeny prostě chytla? pomyslím si překvapeně protože jsem si myslel že jsem je hodil dostatečně silně a i rychle aby s nimi měla co dělat. Ale ona je prostě chytla. No nedá se nic dělat. Vidím že Uchiha jí slušně zaměstnává. Vyčkávám kam se vyhne jeho ohnivému jutsu a vyrazím směrem k ní. Když se dostanu k ní. Začnu zasazovat údery jeden za druhým. Co nejrychleji dovedu.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty10/4/2012, 05:40

Ičiro Hyuuga
Filler
Hakkeshou Kaiten http://naruto.wikia.com/wiki/Hakkeshou_Kaiten
C-rank
Sedel som na tráve obzeral si okolie, sledoval súboj a počúval všetky priliehajúce zvuky z okolia. Pomaly som si ľahol zatvoril oči a premýšľal čo by som tak robil. Hmm nemám čo robiť, mohol by som trénovať no keď nemám sensea bude to celkom ťažké. Nemá mi kto poradiť ani povedať ako začať. Ako som mal zatvorené oči predstavoval som si techniky klanu Hyuuga. Zastavil som sa pri technike Hakkeshou Kaiten. To je ono takú techniku by som potreboval. Výborná obrana. Viem , že musím uvoľniť chakru z celého teľa a začať rotovať. No to sa povie ľahšie než spraví. No na druhú stranu nemám čo robiť a keď sa to nenaučím aspoň získam nejaké základy pre budúci tréning. Otvoril som oči a pozrel na ostatných. No tak tu to asi nepôjde je tu dosť plno radšej sa presunie niekam mimo kde ma neuvidia , aby sme sa vzájomne nerušili. Zdvihol som sa zo zeme oprášil a pomaly šiel o kus ďalej. Vlastne zaujímalo by ma či tu techniku ovláda Rai. Keď je z hlavnej rodiny možno na to dbajú a už sa to naučil. No najprv to skúsim sám a keď budú mať po tréningu môžem sa zastaviť a spýtať sa ho. Zastavil som na priestrannom mieste. Tak tu by to aj vyhovovalo. Otec mi o tejto technike veľa vravel a tak isto aj ostatný členovia klanu. Že vraj je to technika určená hlavnej rodine klanu... hmm snáď s toho nebudú problémy... keď sa ju naučím asi ju nebudem moc predvádzať. Jedine v prípade núdze. Bude to moje eso v rukáve a každého to prekvapí. To si premyslím neskôr .. hlavné je naučiť sa ju inač je všetko ostatné zbytočné. Zasmial som sa a pomaly sa pripravoval. Začneme... takže uvoľniť chakru do okolia ? .. no možno to aj zvládnem chakru ovládam dosť dobre takže snáď to nebude taký problém. Aj keď popravde netuším ako by som mal začať. Vravel som si v hlave a zaujal postoj. Sústredím sa na chakrový obeh a snažím sa uvoľniť ju rovnomerne z celého teľa no necítil som nič. Žiaden náznak , že by sa čokoľvek stalo. Tak prvý pokus vyzeral jak prvý pokus. Povedal som si a pousmial. Vlastne keď tak premýšľam je to dosť ťažký tréning kontroly chakry. Nie je to ako chodiť po stromoch či vode. Ja si musím vybrať vždy tu najťažšiu cestu, ale aspoň mám čo robiť. Predsa stať sa ninjom nie je ľahké. Zasmial som sa sám pre seba a pokračoval ďalej. Opäť som zaujal pozíciu ale tento krát som sa zastavil a aktivoval byakugan. Byakugan ! skríkol som a mohol pokračovať. Opäť som sústredil chakru smerom von z teľa. Hmm niečo cítim... je to ako keby zo mňa sálala energia. Možno s toho aj niečo bude ... ale nebudem sa tešiť predčasne. V tej chvíli som to zakríkol a stratil koncentráciu. Ach jo pokašlal som to. Nemôžem myslieť na nič iné ako na tú techniku. Presvedčoval so sa. Uf je celkom teplo asi si dám pauzu a obzriem ako sa darí ostatným. Sadol som si na zem a otočil hlavu smerom odkiaľ som prišiel. No jak vidím stále bojujú... a sensei im to moc neuľahčuje.. pekne sa teda natrápia. Najprv som mal chuť sa k nim pridať, len nie som na moc dobrej úrovni. Keď dokončím túto techniku vytvorím si obranu no a potom ešte treba vylepšiť útok. Ale s tým by mohol pomôcť Kakashi sensei, no teda dúfam. Keď tak zájdem do sídla klanu a naučím sa ďalšiu z klanových techník. No asi by stačilo vysedávania a flákania sa tu techniku sa nenaučím len tak z ničoho nič. Ešte naposledy som sa obzrel po ostatných a šiel pokračovať v tréningu. Nabral som inšpiráciu z ich súboja, zaujal pôvodnú pozíciu a začal sa sústrediť na chakru. 3,2,1 odpočítaval som si v duchu... a videl som ako sa okolo mňa formuje chakra... Hakkeshou Kaiten ! skríkol som a snažil sa začať rotovať no nezvládol som to. Ksóó, už to vyzeralo ta nádejne. Pokoj, pokoj. Vravel som si v hlave a snažil sa pokračovať ďalej. Opakoval som to stále dokola a pomaly ma začala chytať únava. Čím ďalej tým viac sa stmievalo a aj mne dochádzali sily pokračovať v tréningu. Asi to nechám na zajtra... nepôjdem domov a prespím tu aby som mohol skoro ráno začať. Vyvalil som sa na trávu a pozeral na hviezdy kým som ešte nespal. Zaujímalo by ma aká bude moja prvá misia. Dúfam ,že sa tam budem môcť ukázať v dobrom svetle a ako užitočný ninja. Je len podivné , že sme sa ešte ako tím nestretli niekde na cvičisku spolu z Kakashi senseom... vlastne ani nepoznám nikoho nášho tímu. No na druhú stranu je to zatiaľ aj lepšie, nemusím sa zdržovať príkazmi sensea a nejakých nezmyselných cvičení či skúšok. Kým spoznám celý tím možno budem ovládať aj druhú techniku ktorú sa naučím... Stále som nad niečím premýšľal až som sa tak unavil , že som zaspal. Na druhý deň ráno ma zobudili slnečné lúče a čvirikajúci vtáci. Jáj to je mi ale krásne ráno, dnes sa bude trénovať naozaj dobre. Povedal som si nahlas a pozbieral sa zo zeme. Rád by som sa najedol ... no len nemám čoho. Hladný so si hovoril a pritom mi škŕkalo v bruchu. Už aby som to dokončil lebo hladom tu padnem na zem. Ako celý včerajší deň som sa postavil na obvyklé miesto a začal s tréningom. Byakugan ! ... Hakkeshou Kaiten. Uvoľnil som chakru a pomaly sa začal točiť. Celkom to šlo... no po chvíli som to neudržal a prestal som. Zaťal som zuby a pokračoval ďalej... Hakkeshou Kaiten, Hakkeshou Kaiten, Hakkeshou Kaiten... skúšal som to stále a stále dokola. Boli vidieť zlepšenia, no nie také aké som potreboval. Nedokázal som udržať rotáciu viac jak 10 sekúnd. Na začiatok by som potreboval aspoň tak pol minúty. Musím to dotiahnuť do konca. Skoncentroval som sa najviac jak som vedel... nevnímal som žiadne okolité zvuky... len svoj tok chakry. Zaujal som postoj a dal sa na vec Hakkeshou Kaiten !!! ... všetko išlo jak malo rotácia bola krásne plynulá a vydržala približne 28 sekúnd. Supéér konečne! toto by malo stačiť časom sa to určite zlepší. Zaslúžene som sa vyvalil na trávu a len tak si ležal...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty10/4/2012, 05:56

Mia Tsuki

Dopadla na všechny čtyři jako kočka, spokojeně se protáhla a narovnala. ,,Ne nepotřebuju pomoc.." povzdechla si najednou a jen sledovala, jak se z jejího stínu vytvořila kopule z nějaké temné hmoty a pohltila Hakiho techniku. ,,Sakra.." nasadila nespokojený výraz, zablokovala Raie a zhluboka se nadechla. ,,Dost, to by stačilo. Pěkná práce." pobaveně se usmála. ,,S tebou si to ještě vyříkám, máchat tady svojí silou jen tak..." povzdechla si. ,,Když už nic jiného tak jste sehraní, ráda bych vás vzala na nějakou misi, ale to bych vás podle pravidel musela nejdřív něco naučit. Jakým směrem hodláte vést své specializace a techniky?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Jiraja

Jiraja


Počet príspevkov : 8
Join date : 06. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty10/4/2012, 07:58

Kataaro
prisiel ku chalanovi čo ležal v tráve aahoj som kataro čo titu tak sám? opýtal sa hyyuga toto bolo tebe
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty10/4/2012, 17:37

// Jiraja : Máš zakázáno postovat, tvůj charakter byl potom co jsem ho přečetla zamítnut (Kushině něco ušlo) takže bych to být tebou šla nejdřív spravit nebo si vysoudíš ban.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty12/4/2012, 06:45

Rai Hyuuga

Jakým směrem? U mě je to celkem jednoduché. Taijustu, kontrola chakry a rodiné Hyuuga techniky.... řeknu Sensei s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty14/4/2012, 02:39

,,No já se zaměřuju na Taijutsu a Ninjutsu a dokážu je kombinovat v Nintaijutsu.'' Prohlásím a pak se zamyslím a dodám: ,,Ovládám nějaké techniky klanu Akimichi a ovládám i Katon, ale neumím zatím žádnou techniku.'' Usměju se a pak se zvědavě podívám na Uchihu. To bude Ninjutsu a Genjutsu, určitě! Pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty14/4/2012, 05:28


Brzo ráno jsem se spalil a potřebná věci jsem si dal do batohu. Přišel jsem na cvičiště a batoh jsem hodil k jednomu ze špalků, které tam stály. Pak jsem si z batohu vyndal jídlo a s chutí jsem se do něj pustil. Bulo to dobré, ale nikdy to nemůže nahradit dobré teplé jídlo které si můžu kdykoliv udělat u sebe. Když jsem to jídlo, které jsem si připravil snědl, tak jsem se ještě napil a pak jsem se už konečně vrhl na trénink. Roztáhl jsem na zemi svitek a sedl jsem si k němu. Pozorně jsem si ho pročítal a zjistil jsem že je to skoro stejné jako technika Nikudan Sensha, ale u této musím vyskočit do vzduchu udělat kotoul ve vzduchu a přitom se zvětšit, schovat končetiny a ještě se obalit vlasy, které se zpevní chakrou. Tak proto na svitku bylo napsáno s Ostny. Nuž měl jsem přečten svitek, tak jsem se mohl konečně vrhnout na praktický trénink této techniky, jelikož teorii už jsem měl úplně zvládnutou. Rozběhl jsem se dopředu a přitom jsem vyskočil. Udělal jsem kotoul a snažil jsem se zvětšit se a pak schovat končetiny a klavu. Roztočit se a ještě se obalit zpevněnýmy vlasy, ale to se samozřejmě na první pokus nepovedlo a tak jsem dopadl na zem a ještě jsem udělal kotoul na zemi. Pak jsem si stoupl a nespokojen se svým výkonem jsem se o to chtěl pokusit znova. Rozběhnu se a vyskočím do vzduchu, udělám ve vzduchu kotoul a zvětším se, přitom schovám dovnitř končeniny i hlavu a snažím se obalit se vlasy a udělat z nich ostny, které jsou extrémně tvrdé, protože jsou ''vystuženy'' chakrou.
Ovšem obalit se vlasy se mi nepodaří a tak se raději zmenším a při dopadu na zem udělám kotoul, abych nedopadl moc tvrdě. Pak už je ale čas na oběd a já přijdu ke svému batohu.
Vytáhnu si z něj něco dobrého k obědu a s chutí se do toho pustím. Když už to mám v sobě,
tak se ještě napiju a pak se natáhnu. Dám si batoh pod hlavu a chvilku si schrupnu.
Když se probudím, tak okamžitě vstanu a poodejdu od špalků.
Rozběhnu se a vyskočím do vzduchu. Udělám ve vzduchu kotoul a přitom se nafouknu,
schovám končetiny a hlavu. Snažím se obalit se vlasy a přitom je zpevnit chakrou. Tentokrát se mi to docela povede, ale než dopadnu na zem, tak se zcvrknu a vlasy se vrátí do normálu. Znova se rozběhnu a znova vyzkočím do vzduchu, udělám kotoul ve vzduchu a přitom se zvětším, schová dovnitř končetiny a hlavu a tentokrát se obalím vlasy, ty se zpevní chakrou a já dopadnu na zem, rozjedu se naproti jednomu stromu.
Nechci ho ale zničit a tak změním směr. Nějakou dobu takhle jezdím sem a tam.
Ale nejsem si jistý,
jestli to zvládnu udržet dokud chci a proto to zkouším znova a znova.
Rozběhl jsem se tedy a vyskočil jsem do vzduchu.
Udělal jsem ve vzduchu kotoul a přitom jsem se nafoukl. Schoval jsem
končetiny a hlavu. Obalý mě vlasy a pak se zpevní. Dopadnu na zem a
rozjedu se proti dalšímu stromu. Pak ale změním směr a dělám to tak
docela dlouho. Už jsem si jistý, že tuhle techniku opravdu umím.
Pak se zcvrknu a všimnu si že už je večer. Přijdu ke špalku a vezmu si batoh,
hodím si ho na záda a povyskočím radostí. Rozběhnu se směrem domů a
jsem opravdu šťastný, že jsem se naučil další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty14/4/2012, 07:23

Mia Tsuki

Znuděně na ně koukala. ,,No.. moc specializovaný tým nejste. Už chápu proč vás mám na starosti já, asi by to tu málo kdo zvládnul." povzdechla si a zaměřila se pohledem na Hakiho. ,,No a co ty,... Uchiho?" udělala trošku odmlku, jakoby zvažovala nad tím, jak ho oslovit. Nebo snad dokonce nad tím, jestli si vůbec zauslouží od ní nějaké oslovení. ,,Až tak moc nemáš Uchihy rád?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičište č.3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště č. 44 - Les Smrti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: