Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Straťená minulosť

Goto down 
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty21/5/2010, 10:45


1.čast=Straťená a nalezená

• 1.časť sa odohráva hned potom čo Shiya odišla preč z vesnice.




• Všetko to začalo jedného dna keď Shiya opustila Kumo.
• Shiya putovala už pár mesiacov.Došla jej voda a potom aj jedlo.
• Čo budem robiť?pítala sa sama seba ale to už ležala na zemi.
• Na zemi ležala 2 dni a vôbec sa nehýbala.Pred ňou sa zjavil čierný plášť,chvilu nanu pozeral a nakoniec jej dal vodu.
• Vzal ju na ramena a odkráčal preč.Prebudila sa o 3 dni.
• Ked sa prebrala niekto ju praštil do hlavy a Shiya zakričala od bolesti.
• Všetci ľudia čo tam boli sa pozreli na tú osobu čo zakričala.
Naša šípková ruženka sa konečne zobudila.
• Povedal jemný ženský hlas ktorý sa ozval v celej miestnosti.
• Všetci sa pozeraly na tú ženu a pak pozreli na Shiyu.
• Shiya sa chytila za guľu ktorí mala na hlave a uškrnula sa.
Prosím,po vieťe my kde to som a ako som sa sem dostala?Opýtala sa Shiya celá nervózna.
• Všetci sa pozreli na muža ktorý bol otočení chrbátom.
Bol to tento muž volá sa Hiruko Hantāzu.Povedala žena.Na prvý pohled sa hned veďelo že je to vodca.
Moje meno je Erza Scarlet a som vodca organizácie XIII a ty povieš nám tvoje meno?
• Shiya len pozerala na Erzu a nakoniec povedala.
J-ja neviem prečo...viem že si mám niečo pamätať ale čo? Ruky si dala na tvár a celá sa roztriasla.
A ako sa vlastne volám? Erza ju uderila a Shiya teda upadla do bezvedomia.
• Všetci sa pozrely na Erzu z otvorenou pusou.
Nakoniec Hisa povedala: Erza prosím toto si nemusela. Ale keď ona bola taká hlučná že ma rozbolela hlava. Povedala Erza so smiechom a pak odišla preč. Všetci sa len rozosmiali. Hiruko sa objavil zrazu pred Erzou.
• Erza prečo si to urobila? Šak to ubohé dievča bolo bezmocné.
• Erza sa len prekvapene pozerala.
Prečo ťa tak zaujíma?
• Opytala sa milo a pak zmizla preč.

Kumogakure no sato

Po Kumo sa rozšírilaspráva že jedna Kunoichi odešla a zraďila Kumo. Správa sa dostala až k zakladaťelovy klanu z ktorého pocházala.
Atsuko-sama doslechli sme sa správu že Shiya Tomisura zraďila Kumo. Atsuko vyleťel zo svojho kresla a zakričal aby mu priviedly Raidena. Raiden priletel ako blesk a prekvapeňe pozeral na Atsuka.
Atsuko čo?prečo?spravil som niečo? Pýtal sa hlúpo kedže sa mu správa o Shiya ešte nedostavila.
RAIDEN čo to má znamenať zo Shiyou?Ako to že utekla ?
Nemal si na ňu dávat pozor? Já ťa asi vážne zabijem!

Kričal Atsuko už pol hodiny na Raidena a Raiden bol z toho celý spoteny.
Nakoniec sa Raiden vyplížil zo sídla.
Bože o čom to zasa hovoril? Opýtal sa sám seba ale to už nadním stál zasa Atsuko.
Atsuko mu dal päsť do hlavy.
Hej odísť ani nepovedať je nevychované Raiden! Hej,Hej za čo to zasa bolo? Opýtal sa Raiden zo slzami v očiach. To už si ale dával na hlavu obväz pretože tam mal guľu.


Organizácia XIII
Mezitím sa Shiya prebrala.
Auvajs prečo ma tak praštila do hlavy? Pytala sa sama seba Shiya.
Vypadá to tak že ti už nič nie je. Povedala Hisa ktorá bola celú dobu pri Shiya.
Tak čo spomenula si si na niečo z tvojej minulosti? Opytala sa Hisa opatrne a čakala na jej reakciu.
B-bohužiaľ nie. Povedala sklesle Shiya a postavila sa na nohy.
Okamžiťe padla na zem. Hisa okamžite pribehla a pomohla jej vstať.
Prosím nenamáhaj sa.Povedala milo a posadila ju do posťele.
Odpočin si zachvilu prídem.Dopovedala a odíšla.
Prečo som tu?A kto vlastne som? Nad týmito vecami premýšľala až kým nezaspala.


2.časť=Tvoje nové meno.
Uvidíme ako sa toto ujme a pak napíšem novú.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty22/5/2010, 10:26

2.časť-Tvoje nové meno.
Potom čo Shiya utekla z vesnice.


Organizácia XIII



Hisa po 2 hodinách prišla za Shiyou.
No som späť. povedala Hisa ale to si už všimla že spí.
Ach jaj ty si vážne šípková ruženka. zasmiala sa Hisa.
Na ten jej smiech sa Shiya zobudila.
čo?čo sa robí? povedala vystrašene.
Hisa na ňu iba zo smiechom pozerala.
Jé,ja som ťa zobudila,prepáč to som nechcela. povedala milo.
Á to ste vy....em....ako že sa to voláťe babička? spýtal sa hlúpo ale to jej už letela päsť do tváre.
Ja nejsom babička...ja som ešte mladá! povedala rozzúrená Hisa.
Shiya letela 5 metrov a zastavila až na chodbe.Potom sa pozrela za seba pretože ju náraz vôbec nebolel.Pozerala sa a celá sa začervenala.
P-prepáč mi to ale nemal si mi isť do cesty Hisa vyliezla z tej izby a pozerala ako Shiya leží na Hirukovi.
Ale,ale Hiruko nebuď perverzný.
Ja nejsom perverzný,to ona prvá do mňa vrazila Chytil Shiyu za pás a ľahko ju odhoďil.
Hisa sa len smiala ,Shiya pozerala do blba.Hiruko sa postavil a pozrel na obe ženy.Nakoniec pozeral iba na Shiyu.
Tak ako sa to voláš? opýtal sa Hiruko trocha červený.Shiya neodpovedala,sedela na zemi iba v krátkej košele ktorú Erza potají vzala Yamanakimu.S Toho pohľadu sa Hisa silno rozosmiala.
Princezno Lulu. Hiruko sa pozrel prekvapene na Hisu.
čo je?prečo tak pozeráš? opýtala sa Hisa Hiruka.
Ja len ...že ako vieš že sa tak volá? pozeral na Hisu.
No...ja neviem keď ona nemá meno tak jej ho môžem dať. povedala Hisa.
A tak odteraz si princezna Lulu. povedal ženský hlas za Shiyou.Všetci sa pozreli na tú osobu.
Erza-sama to mislíťe vážne? opytala sa nadšene Shiya.
Ano,tvoje nové meno je Princezna Lul a si z organizácie XIII Erza sa usmiala a potom Lulu(Shiya),Hisa a Hiruka vyhnala spať lebo boli 3 hodiny ráno.




Kumogakure no sato



Atsuko naštvane pozeral na Raidena.Nakoniec z toho chyťil nervy a prašťil ho znova do hlavy.
Hej!čo ma furt byješ? opýtal sa Raiden zo slzami v očiach.
Pretože mám na ťeba nervy! Nakričal naňho Atsuko.
Hej!šak som nič neurobil a Shiya tiež nie! znova zakričal.
Ty nie ale tvoje dievča! povedal už pokojnejšie.
čo Shiya?čo spravila?
Utekla z vesnice a nikto nevie kďe sa teraz nachádza,ale keď ju nenájdeme môže zomrieť! povedal smutne.
čo?zomrieť?ale prečo? povedal vystrašene Raiden.
Vieš prečo jej rodina bola vylúčená z nášho klanu? opýtal sa a sadol si na zem.
Nie,Shiya mi to nepovedala. sadol si vedľa Atsuka a pozeral nanho.
Nepovedala pretože ani ona nevie prečo. Dal ruky v päsť.
Poviem ti to! Raiden iba kývol na súhlas.
Ide o to že Mia Moon jej matka mala vzácnu moc,keď bojovala tak sa jej na rukách, nohách a čele objavili kríže.Tie kríže boli prekliate. Raiden dokorán otvoril oči.
Atsuko pozrel na Raidena.
Jej klan bol už od pradávna prekliaty.Mia sa bála že aj ona bude mať znamenia,ale nakoniec sa neobjavili po 14 roku.Ty znamenia sa začaly objavovať po 14 roku života.Keď mala 16 zaľúbil sa do nej Ikuto Tomisura to bol Shiyin oťec.Zaľúbili sa do seba na prvý pohľad.9 mesiacov pred jejím 18 rokom života zisťovala že je tehotná.Presne na jej 18 narodeniny sa narodila Shiya.Ale v ten deň,v ten čas.
Atsuko pozrel na Raidena.
Sa Mie objavili prekliate znamenia.Po 3 dňoch Mia zomrela.Keď mala Shiya 5 rokov zomrel jej aj otec.Dal jej svoje meno aby nevedela že je z klanu Moon.A bojím sa aby sa jej neobjavili znamenia.Ked to nebude vediet ovládať,prosťe zomrie.
Dopovedal Atsuko a vydýchol si že už konečne to povedal Raidenovi.
Ale to nemôžem dopustiť!Idem ju pohladať! povedal Raiden nahnevane a rozbehol sa preč.Pribehol k bráne ale tam ho Atsuko zastavil.
Nikam nepôjdeš!
Ale ja Shiyu nemôžem opusťit! znova zakričal.Ale to už Atsuko vyštartoval a dal mu silnú ranu päsťami a Raiden padol na zem.
Prepáč Raiden ale je to pre tvoje dobro. Atsuko urobil pečeť a spomienky na Shiyu vymazal.


3.časť-Atsukové spomienky.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty22/5/2010, 20:37

3.časť-Atsukové spomienky
Potom čo Shiya utekla z vesnice.


Atsuko odviezol Raidena do sídla Tomisura a zatvoril ho do svojej izby.
Tak toto by sme už mali hotové. pomyslel si keď si sadol do svojho kresla.
Atsuko sa natiahol na kreslo a zatvoril oči.
Ako je to už dlho?To asi už nie je dôležité.Kde sú ťie časy čo sme boli stále spolu,môj kamarát Ikuto Ponoril sa hlbšie do svojích spomienok.

Atsukové spomienky


Bol upršaný deň a my sme trénovali.Tréning netrval dlho pretože sme bojovali mezi sebou.

Ako vždý já a Ikuto sme sa byli o to kto pozve druhého na rámen.Nakoniec nás vždy zastavila Mia Moon kunoichi do ktorej bol každý chalan zbláznení a my sme neboli

výnimky.Ked sa Mia len priblížila k niekomu všetci začali žiarliť a záviďieť.Prišla práve včas,práve som Ikutovy šiel dať plnú dávku môjho bleska.Mia nás oboch chytila za

nohy a odhodila nás do stromoch.Jej síla bola neskutočná,jedna rana a bol by si vyradení.Bola milá a tak nejako elegantná.Nikto si na ňu netrúfol,a nikto nevedel že jej klan je

prekliaty.Jedného dňa sa po vesnici rozhlásilo že Mia Moon a Ikuto Tomisura spolu niečo majú.A bola to pravda počase všetci zistili že sa majú naozaj ráďi a dokonca mu

nevaďí že je z klanu Moon.To som ale nevedel to podstatnejšie,Mia už bola ťehotná.Všetko ubehlo tak rýchlo Ikuto viac a viac trénoval a nestaral sa o ostatných.Ikuto

neveďel že je Mia tehotná a tak to malo aj ostať.Mia sa nakoniec rozišla z Ikutom po 7 dňoch sa dali znova dokopy a pak Ikutovi tehotná.Obaja boli rádi. Ale všetko sa

zmenilo ten ďeň čo sa narodila to ďieťa.O 4 dňi neskôr Mia zomrela a Ikuto ostal sám z ďieťaťom.Staral sa onu ako len mohol ale nakoniec ho jeho starosťi o dcérku tak že

ho na Misii smrtelne zranili.Shiya ostala sama,už od malička ju ľudia nenávidely len kvôli tomu že je z klanu Moon.Nakoniec to ale zvládla a zamilovala sa do môjho syna,to

je ale náhoda.Shiya trénovala a získala sílu ako jej matka.A nakoniec utiekla.


Kumogakure no sato.


Všetko si premietal v hlave a pak sa len pousmiala.

To je ale už minulosť. povedal si sám pre seba a pak sa postavil.

Musím isť skontrólovať Raidena. Tak išiel skontrólovať Raidena,Ked tam prišiel Raiden už bol hore a pretíral si ospalé oči.

4.časť-Raiden a starťená láska.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty25/5/2010, 07:54

4.časť-Raiden a straťená láska.
Potom čo Shiya utekla z vesnice.



Raiden sa pozrel na Atsuko a nechápal prečo má pocit ako by na niečo zabudol.

Si už v poriadku? Opýtal sa ho Atsuko.

Raiden iba pokrúťil hlavou.

Atsuko prečo som v tvojej izbe? Opýtal sa Raiden blbo sa pozrel na Atsuko a pozeral dookola.

Takže jutsu zabralo tak to je dobré.Teraz len ho donútit aby nechal ten pocit prázdnoty.

Pozeral Atsuko zamyslene na Raidena.Keď si toho všimol trocha sa začudoval.

Stalo sa niečo Raiden? Opýtal sa prekvapene ked sa pozrel na Raidena.
No ja len že som bol prekvapený že vieš aj ty premýšľať Atsuko.

Zasmial sa Raiden a Atsuko chyťil nervy.

Tak to by už stačilo!

Zavrieskal Atsuko ktorí už mal ruky v päsť.

prečo si taký zlý?šak som nič neurobil tak prečo už máš nervy?

Blbo sa opýtal Raiden a už ustúpil od Atsuka ďalej.

RAIDEN! zakričal Atsuko ale potom sa hneď upokojil.

Raiden prosím prestan ma provokovať usmial sa Atsuko a potom odišiel preč.
si ľahol späť do posťele a zatvoril oči.Zrazu sa mu niečo rozmazané zjavilo v mysli.

Raiden,Raiden prosím pomôž mi. hovoril mu hlas v hlave.

Prosím pomôž mi ja nechcem zomrieť.RAIDEN!Slúbil si mi že ma ochrániš tak prečo si na mna zabudol? Hovoril mu hlas v hlave chvilu bol zrazu ťicho.

Pochvýli ťicha sa ozvalo iba silné buchnuťie.Pak iba červená škvrna a mŕtve ťelo ktoré ale
bolo rozmazané.Chcel isť k nej ale nohy mal ako prikované.

Nakoniec ho niečo bodlo a spadol na zem keď sa otočil uviďel Atsuka.

Atsuko sa len ľútosťivo pozrel na Raidena.

Je to pre tvoje dobro musíš zapomenúť na všetko. povedal Atsuko v Raidenove hlave.

Načo zapomenúť?Prečo mám pocit akoby ma niečo zvnútra trhalo? hovoril si sám pre

seba Raiden pak sa pozrel znova nato ťelo ale to ťelo už stálo na nohách.

Prečo?Prečo si ma zabil Raiden?Je to všetko tvoja vina! hovorilo mu to ťelo ktoré ho už držalo pod krkom.

O čom to hovoríš ja som ťa nezabil to nie je moja vina a kto vôbec si?
rozzúrene povedal Raiden ale v tú chvýlu si neuvedomil že do toho ťela zabodol kunai.

Vidíš čo som povedala ty si ma zabil!Prečo si mi to urobil hovoril si že ma ľúbiš!?

Ťelo sa rozplynulo v nakoniec sa Raiden zobuďil celý spotený.

To čo malo znamenať musím najsť Atsuka.

Tak išiel najsť Atsuka prišiel k nemu a počul rozhovor.

Nikto nebuďe spomínať Shiyu pred Raideom nesieme dopusťit aby si spomenul!Keby odišiel kto by chránil vesnicu!Ten kto ju iba raz spomenie okamžiťe bude vyhozen z klanu povec to všetkým!
Atsuko dal príkaz aby išiel,ale v tom tam padol Raiden.

Atsuko čo to malo znamenať? A prečo my to meno je také povedomé? Opýtal sa Raiden ktorí sa triasol od zlosťi,

ATSUKO!ODPOVEDZ! Kričal Raiden.

Keď nedostal odpoveď zobral sa a šiel do svojho pokoja.

Musím zistit pravdu, musím najsť to dievča menom Shiya a dojsť na to kto je to dievča v mojej misli.

Tak si pobalil veci a vydal sa na cestu.


5.časť-Raiden a divné dievča.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty5/7/2010, 00:57

5.časť-Raiden a divné dievča
Potom čo Shiya utekla z vesnice.


Raiden hrde opustil Kumogakure a vydal sa pres rieku do sveta najít to čo staťil aj ked neveďel čo to je.

Bol na cestách už 3 dni v kuse a nenašiel žiadnu stopu.Toho koho sa opýtal či nepozná nejakú Shiyu odpovedali mu že nie.

Zastavila sa pri jednom jazere,kde videl vo vode nejakého človeka.

Haló?Môžem sa niečo opýtat? zakričal Raiden na plnú pusu.

To čo ale nevedel bolo že to vo vode je žena.

Žena sa zľakla a ponorila sa pod vodu.

Podejte mi prosím moje oblečenie. povedala žena a a načiahla ruku k Raidenovi.

Ochotne podal oblečenie a obrátil sa chrbtom aby sa žena mohla obliect.

Prepáčte že som vás vyrušil. povedal Raiden a už bol na odchode.

čo si chcel keď si ma vyrušil? opýtala sa žena.

Já len že či ne viete o kunoichi ktorá sa volá Shiya usmial sa a otočil sa k žene.

V hlave mu zrazu začalo pulzovať ako pri starom setkání.Prečo mám pocit že ju poznám??
pomyslel si ked pozeral na ženu.

Já som Raiden Tomisura a ty? opýtal sa Raiden pomali aby nebolo poznať že je nervózni.

Já som Princezna Lulu. povedala žena.

To je ďivné meno. povedal Raiden aniž by si uvedomil že to povedal nahlas.

Takže moje meno je ďivné hovoríš!! povedala Lulu zo zúrivosťou v očiach.

Já som to nechcel povedat to mi ulietlo. povedal Raiden ale to mu už leťela päst do tváre.

Já nejsom divná ty perverzáku povedala Lulu a utrela si päsť od Raidenovej krve.

Potom sa otočila a odišla preč.Ale ešte predtým na ňu zakričal menom Shiya.Lulu sa otočila a oči sa jej otvorili dokorán.

Čo si to povedal? opýtala sa a pritom pozerala na Raidena

Povedal som Shiya. povedal Raiden a pozeral na Lulu

Niečo mi to hovorí ale neviem čo. prepáč nepomôžem ti povedala a odišla.

Raiden sa ale vydal za ňou do sídla XIII.Ked tam prišiel neveril vlastným očiam.

Pod malou horou taký veľký palác, povedal Raiden sám sebe.

Lulu sa otočila a uviďela Raidena.Tu nemôžeš byt! povedala a to už ho táhla do sklepenia.

Tu ostan! Povedala a znova odišla.

Raiden tam bol zatvorení ako vezen.

6.čast-Koniec a začiatok,nové postavy prichádzajú!
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Straťená minulosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Straťená minulosť   Straťená minulosť Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Straťená minulosť
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Off Topic :: Vaša,naša tvorba :: Vaša FanFiction-
Přejdi na: