Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bratři ve zbroji

Goto down 
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty30/4/2010, 10:59

BRATŘI VE ZBROJI

DÍLY VYCHÁZEJÍ VŽDY V PÁTEK A V SOBOTU

KOLEM 23:00-01:00

VŠECHNY VYMYŠLENÉ TECHNIKY V TOMTO PŘÍBĚHU JSOU VE VLASTNICTVÍ MOKUTA





(omlouvám se že někdy vyjde díl jen v sobotu)


Naposledy upravil Mokuto dne 6/7/2010, 11:07, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty1/5/2010, 11:49

Kumogakure no Sato

Na střeše jednoho z mnoha domů se objevili dva členové Shikoku."Dnes je přesně rok, kdy Sasan opustil
vesnici" řekl jeden z dvojice." Raidene...to jsi ještě na něj nezapomněl ?"zeptala se ho ženským hlasem
druhá postava." Jak na něj můžu zapomenout ?...Vždyť sem ho skoro 15 let považoval za svého bratra
...i teď ho za něj považuju" řekl sklesle Raiden a hlavou mu prolétla jedna vzpomínka. Byla o Sasanově
útěku z Kumo." Nedokázal sem ho zstavit...kde vzal takovou sílu...Skoro sám zničil Kumo... Pomyslel
si Raiden a podíval se na znovu postavenou Kumo "Shiyo. poběž".. řekl Raiden druhé postavě a oba
dva zmizeli.

Úkryt Akatsuki

Deidara padl celý skrvavený k zemi."Nechápu jak takovej slaboch muže být v Akatsuki" ozval se temný
hlas z postavy nad Deidarou." Hmm...vítej v Akatsuki " řekl Pein který sledoval boj."Jaké je tvé jméno...
a z jaké si vesnice?" zeptal se ho Pein " Mé jméno je Sasan Tomisura, a jsem z Kumogakure.." odpověděl
Sasan " Kumo ? Hmm...konečně někdo kdo je z Kumo " zaradoval se přicházející Madara. Za chvíli došli i
ostatní členové. " Takže, teď když máme mezi sebou člena pocházející z Kumogakure, tak bude lehké se
tam dostat. Ale prv se musíme na to připravit, Kumo je velmi silná vesnice. Takže chybí nám dvou,pěti,
osmi a devítiocasý. Sasan a já pujdem pro pěti a devítiocasého, ostatní se připravte na vpád do Kumo."
řekl Pein a počkal až ostatní odejdou."Vyrazíme hned." řekl Pein Sasanovi a vyšli z úkrytu."Já jdu po
devitiocasém, pětiocasý by měl být mimo vesnici, takže tady se rozdělíme" řekl Pein Sasanovi a podíval
se na Konan která se připojila k Peinovi.

Konohakagure no Sato

Sasan se jen díval jak Pein ničí Konohu, když vtom ho vyrušil několik Jouninů z Konohy. Podíval se na ně
a Jouninové se na něj rozběhly a když byli u něj tak je probodlo ostří z Raitonu. " Ach jo...zbytečně svámi
plýtvám čas, stejně mi neřeknete kde je pětiocasý."řekl Sasan a přistoupil k zbylým dvěma Jouninům,
kteří ho sevřeli aby se nemohl hýbat. Jouninové odletěli několik metrů od Sasana a vrazil do nich blesk.
Pak se už Sasan přemístil k horám kde byl na misi Jinchuuriki pěstiocasého. Po velmi krátkém boji Jounin
a ostatní z jeho týmu leželi mrtví na zemi.
Jinchhuuriki začal využívat síly pětiocasého. " Ach jo....to je otrava." povzdechl Sasan a máchl rukou proti
geninovi a do něj začlo z nebe padat obrovské množství silných blesků. Po ještě kratším boji než předtím
Sasan odvedl genina do sílda Akatsuki kde ho ihned začli zapečeťovat bez čekání na Peina.

Kumogakure no Sato


"Cože ? Konoha byla zničená ? A Pein je mrtev ?" vyhrkl Raiden když se dozvěděl tuto novinku " A..je tady
ještě jedna věc..." řekl Raikage " Naše tajné jednotky v blízkosti Konohy zjistili že někdo z Kumo se přidal
k Akatsuki, což je velký problém.." dořekl Raikage a podíval se na Raidena "Myslíte že je to Sasan ?"
zeptal se ho Raiden a Raikage jen přikývl "Nejspíš teď pujdou do Kumo." řekl Raikage a podíval se z okna
na vesnici

TO BE CONTINUED

2.část-útok na Kumo

Země Blesku

Lesem se pomalu procházela tří-členná skupinka zahalená černými plášti s červenými obláčky (nebo co to tam maj).
"Sasane...opravdu víš jak se dostat nepozorovaně do Kumo ?" zeptal se Itachi. Sasan přikývl "Ano..vím..ale bude to
trochu déle trvat, určitě zesílily bariéru" odpověděl mu. Když byli blízko vesnice, zastavila je skupinka neznámých
ninjů. " Vy jste jako kdo ?" zeptal se Kisame neznámých ninjů. " No když teď zemřete, tak nebude vadit když vám to
řekneme...jsem organizace Apokalypsa" řekl jeden ze skupinky. " Zemřeme ?"zasmál se Kisame a podíval se na
Itachiho který kývl hlavou. Kisame se usmál a objevil se před jedním z ninjů a švihl po něm Samehadou.
Ninja padl k zemi. Pak Kisame švihl Samehadou po ostatních. Po velmi krátkém boji nezůstal nikdo z Apokalypsy živ.
" Dost si věřili.." zasmál se.

Kumogakure

" Svolejte všechny Jouniny a členy Shikoku !" zařval Raikage. Obyvatelé se už hnali do úkrytů. Po chvíli byly ve
vesnici jen ninjové.
Úkryt Shikoku:
" Raiden !..Raiden !" volal nějaký ženský hlas v podzemních chodbách. Otevřely se dveře a na chodnu vyšel rozespalý
Raiden. "Shiyo...Co se děje ?" zeptal se volající dívky. "Rychle...Akatsuki se blíží k vesnici" řekla Shiya a popadla
Raidena.V tu chvíli se jako blesk objevili na střeše jedné budovy ve vesnici.
Za bariérou:
" Sasane !..Trvá ti to už pět minut !" zaječel Kisame. " Promiň...ale pak by se mi špatně bojovalo kdyby se mi chtělo na wc"
odpověděl Sasan vycházející z křoví. " Tak..Snad tam ta pečeť zůstala" řekl pro sebe Sasan a udělal pečetě " Kuchiyose !"
Všichni tři se v momentě objevili za bariérou " dobrá, tady se rozdělíme.." řekl Itachi a šel s Kisamem najít 8-ocasého.
"Hmm..takže se zas sektám z Raidenem...uvidíme jestli na mně nezapomněl " řekl si pro sebe Sasan a rozběhl se.

Nebe se zahalilo do bouřkových mraků. Sasan se procházel v jedné ulici a zabíl každého ninju který se kněmu přiblížil na
50 metrů. V tom se zastavil " Už je to docela dlouho...Atsuko-sensei" řekl Sasan a podíval se na ninju za sebou

To Be Continued

Příště: Sasan vs Atsuko


Naposledy upravil Mokuto dne 8/5/2010, 11:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty8/5/2010, 11:55

"To bylo lehký" řekl Kisame a hodil přes rameno velmi raněného Jinchuurikiho osmiocasého." Jdem pomoct Sasanovi...
Myslím že má problémy " řekl Itachi a podíval se na černý mrak nad centrem vesnice. " Takže je to pravda..opravdu ses
přidal k Akatsuki" řekl Atsuko apřipravil se na boj. " Přišel si pro osmiocasého nebo dvouocasého ?"dodal a upřeně se
díval na Sasana" Jsme tady pro oba dva bijuu" odpověděl mu Sasan." Takže s tebou přišli další ?" řekl si pro sebe.

3.část-Sasan vs Atsuko

Oba dva se proti sobě rozběhli. Sasan vyskočil a začal kopat do Atsuka,ale Atsuka chránily blesky, takže se ho Sasan ani
nedotkl. Odskočili od sebe a Sasan udělal pečetě a z jeho ruky vyletěl velký blesk který velkou rychlostí letěl na Atsuka.
Ale ten se přeměnil na blesk a vyhl se blesku od Sasana který zničil několik budov. Atsuko se objevil vedle Sasana a praštil
ho. Sasan odletěle a prorazil zeď budovy. Atsuko se na něj podíval, ale Sasan se proměnil v blesk a zmizel " Co to ? Klon ?"
pomyslel si Atsuko. Sasan na něj zaútočil z boku, ale Atsuko se tomu lehce vyhl. " cože za mnou je další ?" podíval se za sebe
a díval se na druhého Sasana který se na něho běžel ohromnou rychlostí a v jeho pravé ruce bylo velké množství chakry a
byla obalená Raitonem. "Zemři "řekl v klidu Sasan a dal Atsukovi pěstí do břicha. Sasanova technika byla dost silná a překonala
Atsukovou bleskovou ochranu. Atsuko dostal přímý zásah, a tím vznikla tlaková vlna která zničila několik domů za Atsukem.
" Co to bylo za jutsu ?" zeptal se Atsuko a držel se za břicho. Sasan se držel za pravou ruku, které byla spálená."Je to vylepšení
techniky kussaku shin"řekl s úsměvema udělal znovu pečetě " Doton: Biggumaunten reishō" Dal ruce na zem a ze země vyletěli
dvě obří ruce které zaútočili na Atsuka.Ten vyskočil do vzduchu" Ksakru...proč se nemužu přeměnit na blesk, že by to spůsobila
ta jeho technika ?" pomyslel si Atsuko a podíval se dolů. Na něj letěli další ruce.Atsuko se od nich odrazil výš do vzduchu.
Z těch ruk vylezli tři o něco menší ruce a uvěznily Atsuka. "Tvoje technika přestala působit" řekl Atsuko který se objevil před
Sasanem. "Kinshi Sōchi: Saidai no Chikara o Sutōmuraitoningu" řekl Atsuko a nad Sasanem se vytvořil bouřkový mrak a
z něj rychlostí blesku vyletělo pět obrovských kopí a zabodli se do země okolo Sasana. Na každém kopí byla značka jednoho
elementu. " Bariéra pěti elementů" usmál se Atsuko a díval se na Sasana uvězněný v bariéře. Kopí se rozzářila a značky začli
mizet. Do Sasana začli padat blesky s oněco menší silou než má Kirin. V bariéře se vytvořil dým. " Docela si zesíli, ale proti
téhle technice nemáš šanci" usmál se Atsuko a odvolal bariéru. Pak se otočil a pomalu odcházel. Na chvíli se ještě podíval na
dým. Když se na ni podíval, tak celý stuhl. " Co je to ?" pomyslel si. Místo kouře tam bylo bleskové tornádo. Za chvilu se tornádo
změnilo na velkého Raitonového draka s rudýma očima " Tohle je síla mé kekkei Genkai.." řekl Sasan a zem pod ním ze začla bořit.
Sasan nastavil ruce a zněj vyletěl Raitonový paprsek. Před Atsukem se objevil masivní bleksový štít, který odrazil Sasanův útok,
ale dost ho to oslabilo. Atsuko začal dělat pečetě, ale hned musel přestat, když se před ním objevil černý plamen. " Sasane, jdi najít
dvou ocasého, my ho zdržíme"řekl Itachi s aktivovaným Mangekyou Shariganem.
TO BE CONTINUED

Příště: Rozhodnutí Shiyi
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty14/5/2010, 10:21

4.část-Rozhodnutí Shiyi

Sasan mířil do sídla klanu Tomisura. Itachi a Kisame zadržovali Atsuka aby Sasana nepronásledoval
,což nebylo zas tak jednoduché.

Uprostřed vesnice Kumogakure

Všude pobíhali ninjové a někteří už opravovali poničené budovy.
" Raidene....Atsuko mi poslal informace. " Řekla žena stojící vedle Raidena. " Nemusíš mi je říkat Tsukiko-sama, vím že jsou
o tom, že je Sasan ve vesnici " řekl Raiden " Cítím ho...cítím jeho chakru " dodal a podíval se na Shiyu která se vedle něho
zrovna objevila. " Měl by ses jít schovat, nevíme co dokáže a podle Atsuko velmi zesílil " řekla přísně Tsukiko a dívala se
Raidenovi do očí. " Děláš si ze mně srandu že jo, tetičko ?" řekl pobaveně Raiden. Tsukiko zavrtěla hlavou a chytla Raidena.
V momentě se jako blesk ocitli v sídle Shukaku, kde Raidena zavřela do pokoje.
Shiya se podívala směrem k sídlu klanu Tomisura a taky jako blesk se tam přemístila.

Sídlo klanu Tomisura

Sasan prošel hlavní bránou sídla. Nikdo tam nebyl. Okna na domech byla zabarikánovaná. " Tohle se mi nezdá.." pomyslel si
Sasan a otočil se aby vyšel ze sídla. Před ním stalo pět ninjů s klanu Tomisura. Sasan se jen usmál a přistoupil k pětici.
" Být vámi raději uteču " řekl temným hlasem Sasan a pětice se jen uchechtla. Byli to ninjové třídy B-S. "Hmm...Tak dobrá "
Na Sasanově těle se objevilo několik malých blesků, keré kroužil kolem jeho těla. "Kami no kaminari no" Ze Sasanova těla
vyletěli blesky a pomocí rukou je nasměroval na pětici. Ti to nečekali a blesky do nich udeřily a padli k zemi.
Sasan se jen pousmál a pomalu odcházel ze sídla. "Stůj! " vykřikl nějaký dívčí hlas na střeše jedné z budov. Sasan se opět
otočil a podíval se na místo kde se křik ozval. " Shiyo ? " vyhrkl Sasan a Shiya seskočila ze střechy. " Takže ty jsi taky
v shikoku ?" zeptal se jí. " A co tady vlastně chceš ?" dodal a úplně zapomněl že je Nukenin. Shiya se zamračila " Přišel si
pro Raidena ?" zeptala se ho a dívala se ne něho vražedným výrazem. " Heh..Pro Raidena? To ne..já tu jsem pro jeho sílu "
zasmál se Sasan " Zase ty její oči, proč mi vždy nahánějí strach ? " pomyslel si " Raidena nenajdeš, vlastně už ho nikdy
neuvidíš, protože sem tě přišla zastavit " řekla. " Myslím že v tomhle ses spletla. Neřeknu kdyby mně chtěla zastavit Tsukiko,
ale ty ?" zasmál se Sasan a nevšiml si, že Shiya se před ním objevila a byla pokrytá Raitonem. Ve velké rychlosti udělala
pečetě. Sasan byl stoho tolik překvapen že se zapomněl bránit a už jen cítil jak mu z lévého ramene stříká krev. Podíval se
na to rameno a pak hned otočil svůj zrak na Shiyu. Viděl jen pěst s velkým množstvím chakry která ho vrazila do břicha.
"ksakru ! " Ze Sasanovi pusy vystřikla krev a jeho tělo obalila světle modrá Raitonová koule a odletěl několik metrů,
kde ho zastavila skála. "Spletl ses, já jsem silnější než Raiden" zasmála se a když Sasan dopadl ze skála spátky na zem,
objevila se před ním a stejnou silou mu vrazila pěst do prostřed obličeje. Sasan prorazil skálu, takže tam vznikla velká jeskyně,
sktéré se ozýval smích. Shiya sevřela pěsti a chystala se na další ránu, ale nedávala pozor a z jeskyně na ni vyletěl paprsek
Raitonu. Shiya zavřela oči a čekala kdy to do ní narazí. Když otevřela oči uviděla usmívající se Sasana. " Spletl sem se, jsi
velmi silná " řekl a Shiya celá stuhla. " Ale i přesto na mně nemáš. " dodal. " No tak...tak mně zabij !" zařvala na něho Shiya
" Nezabiju tě, ještě se mi budeš hodit " Usmál se Sasan a přilepil na ni dva popsané lístky. "KAI !" řekl Sasan a lístky se vypařili.
Písma a kresby co byli na lístcích se objevila na Shiyině těle. " Prosím řekni mi kde je Raiden..." zeptal se Shiyi " Shi...Shiko."
nedořekla Shiya která padla do bezvědomí

TO BE CONTINUED
Přístě: Střetnutí dvou bratrů
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty15/5/2010, 11:40

5.část-Střetnutí dvou bratrů

Sídlo Shikoku

Raiden seděl na posteli. Ruce a nohy měl svázané. " Mám takový divný pocit " pomyslel si " Jakoby se něco
stalo Shiye " Raiden sevřel pěsti a snažil se protrhnout řetěz, který poutal jeho ruce. Použil i svou kekkei
genkai, ale řetěz nasál všechen Raiton. " Ach jo..stoho se nedostanu " pomyslel si. " Pomohu ti.." ozvalo se
v jeho nitru a Raidenova chakra se začla zvyšovat. Takové množství chakry řetěz nevydržel a zlomil se.
" Díky Nekomato..." pomyslel si a vyskočil z postele. Když chtěl vyběhnout z pokoje tak spadl. Řetěz, který
poutal jeho nohy byl silnější, tak vydržel nápor Nekomatiny chakry. Asi po půl hodině se mu konečně podařilo
řetěz přetrhnout. Vyběhl z pokoje " Stůj..!" ozvalo se za ním. Běželi kněmu několik jednotek Shikoku.
" Promiňte..." řekl Raiden a udělal pečetě. Za Raidenem se objevila mříž z Raitonu dost silná na to aby je
zastavila. Pak se už jen Raiden přemístil v podobě blesku na povrch.

Kumogakure no Sato

Raiden stál na střeše jedné z mála nepoškozených budov. Díval se na velkou vlnu Tsunami, která se objevila
nad skalami (Kisameho technika). Voda zaplavila asi polovinu vesnice a zničila většinu budov. Když se voda
uklidnila, tak po ní Raiden běžel k místu kde se ta voda vynořila. V polovině se zastavil a vyskočil do vzduchu,
protože z vody vyletěly dva vodní draci. Raiden vyskočil dost vysoko tak ho draci nezasáhli. Jasnou oblohu
překryl velký bouřkový mrak se kterého začli padat blesky.
" Teď už to je jen na tobě Sasane " řekl Itachi a sedl si na místo kde je dobrý výhled na zaplavenou část.
Sasan přikývl a seskočil ze skály na vodu. Jeho potrhaný a na místech spálený Akatsuki plášt se začal nabíjet
Raitonem. " Rád tě vidím Raidene...." řekl Sasan. " Sklapni ! " Zařval na něho Raiden a rozběhl se proti němu.
" Jsi nějaký zbrklý, to cheš abych tě porazil tak brzo ? " Zasmál se Sasan a chytli jeho pěst. Pak mu jen lehce kopl
do hlavy a Raiden odletěl pár metrů. " Shiya měla pravdu..." řekl Sasan a usmál se. Raiden pomalu vstal a jeho ruce
se nabily Raitonem. "Včem měla pravdu ?! " zeptal se ho Raiden a blesky z jeho rukou ze zvětšily. " Měla pravdu
vtom, že je silnější než ty " odpověděl mu Sasan a čekal na Raidenův útok. Raiden se na něj rozběhl a snažil se ho
zasáhnout jeho technikou, V tom ho chytil pod krk druhý Sasan. " Cože ?..Klon ?.." řekl překvapeně Raiden. Klon
zmizel a Raiden uskočil od Sasana.
" Dělej Sasane ! Nemáme na to celý den ! " řval na Sasana Kisame z vrchlu skály. "Tsche..." Sasan doběhl ohromnou
rychlostí k Raidenovi a dal mu několikrát pěstí do břicha, což Raidena vzneslo trochu do vdzuchu. Pak mu dal Sasan
pěstí do obličeje a Raiden zase odletěl několik metrů. Když už Raiden pomalu vstával, objevil se před ním Sasan a kopl
ho do hlavy. Raiden letěl několik metrů pod hladinu. "Nushiose no Jutsu" pomyslel si Raiden když pod vodou dodělal
pečetě. Voda v místě kde byl Raiden se rozevřela a zní vyletěl Raioki s Raidenem. Ve vzduchu vypálil Raikoki na Sasana
Raitnový paprsek. Sasan se usmál a paprsek zastavil rukou obalenou Raitonem. "Nic lepšího nemáš ?" zeptal se ho
Sasan a Raiden udělal pečetě " Raiton: Jibashi " Z Raidenovi ruky vyletěly dva siné blesky mířicího na Sasana.
" Je čas, aby si mi pomohla Shiyo " pomyslel si Sasan a uděl pečetě " Kuchyiose " Dal ruku na vodu a na ní se objevila
pečet. Objevil se kouř a když zmizel stála tam Shiya, která se nemohla hnout a na kterou letěly dva blesky od Raidena

TO BE CONTINUED
Příště: Vzpomínky
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty17/5/2010, 09:57

6.část-Vzpomínky

Na Shiyu letěli velkou rychlostí dva blesky. Shiya zavřela oči a čekala než ji to zasáhne " Raidene...To si chtěl
ublížit i jí ? " zeptal se Sasan stojící před Shiyou. " On mně zachránil ? Proč ? Proč to udělal ? " pomyslela si
Shiya. " Ty haj*le ! " zařval na mně Raiden a rozběhl se společně z Raikoim v zádech na Sasana, který jen udělal
pečetě a před Raidenem a Raiokim se objevila Blesková stěna. Blesk měl žlutou barvu. " Proč...proč si zradil
kumo ? Vždyť sme bratři....sice ne pokrevní, ale i tak, bral sem tě jako bratra, tak proč si utekl ? Co ti na kumo
vadilo ? " zeptal se Raiden. " Ty..." odpověděl mu Sasan " To ty si mi tady vadil " dodal temným hlasem Sasan.
" Co...Cože ?...Ale jak sem ti mohl vadit ? Vždyť sem se ktobě choval k jako nejlepšímu kamarádovi, i líp. " řekl
Raiden. " Taková lež ! " okřikl ho Sasan. " Hned jak všichni z klanu zjistili, že máš v sobě Nekomatu, se ke mně
chovali jako k hadru ! zařval Sasan a začal vyprávět vzpomínky z dětství :

O 12 let dříve

V kumo bylo nádherné počasí. Bylo nejméně 30°C.
" Raidene ! Jdeš si snáma zahrát nějakou hru ? " ozvaly se z dálky nělolik dětských hlasů. " Jasně...." odpověděl
jim Raiden. Sasan přiběhl k volajícím " Mužu jít svámi ? " zeptal se jich. " Strať se..." odpověděli mu a společně s
Raidenem odešli na hřiště.Sasan tam jen stál se skloněnou hlavou. Po chvilce odešel domů.
Byla už noc. Raiden se ještě nevrátil domů. Sasan se rozhodl dojít pro něj. Když se konečnš vrátil i s Raidenem domů,
stála tam naše matka. " Raidene, měl si už být doma " řekla Raidenovi a poslala ho do koupelny umýt se.
Pak se podívala na Sasana " A ty ! " zvýšila hlas " Za trest budeš týden umývat nádobí ! " řekla mu přísným hlasem.
" Ale Raiden taky přišel pozdě. A kdybych pro něj nezašel, tak by tam ještě ted byl " odpověděl jí Sasan.
" To mně nezajímá ! " řekla a odešla.
Na druhý den ráno Sasan umýval nádobí po snídani. " Raidene.." ozval se mužský hlas. " Ano tati ?" odvětil mu Raiden.
" Ty jsi už ovládl Kekkei Genkai že ? " zeptal se ho. " Ano, ale ne na moc velké úrovni " odpověděl mu Raiden.
" To chápu, jenom jeden člověk z klanu dokázal ovládnout Kekkei Genkai na nejvyšší úrovni. " řekl trochu potichu.
" Škoda že ten člověk utekl z vesnice, byl by to pro tebe skvělý učitel " řekl a obrátil svuj zrak na Sasana umývající
nádobí. Díval se na něj tak, jakoby ten člověk s vysokou urovní KG měl spojitost sním. Pak hned obrátil svůj pohled
spátky na Raidena. " Chceš naučit jednu z klanových technik ?" zeptal se ho. " Opravdu ? Ty mně naučíš jednu klanovou
techniku ?" zajásal Raiden a objal otce. Pak oba vstali a mířili ke dveřím. " Sasane ?" zavolal na Sasana jeho otec.
" Až dokončíš to nádobí, přijď na cvičiště " řekl mu a Sasanovi se na tváři objevil úsměv, protože čekal že ho taky něco
naučí. " Opravdu ? " zeptal se ho Sasan. " Ano...Někdo to tam pak uklidit musí " odpověděl mu a odešel s Raidenem z
domu. Sasanovi se místo úsměvu objevili slzy, se kterýma vyběhl z domu. Doběhl až k domu jeho strýce, který asi jako
jediný ho měl rád. Vešel se slzami dovnitř. " Co se stalo " zeptal se ho strýc, když viděl Sasanovi slzy.
" Však víš co se stalo, jako vždy se ke mně chovají jako k hadru " odpověděl mu a sedl si na židli. " Proč se tak ke mně
chovají. Udělal sem jim snad něco ? " zeptal se Sasan. "No výš, ze strachu. " odpověděl mu. " Ze strachu ? A proč mají
ze mně strach ? "zeptal se ho znova Sasan. " Ne z tebe, ale z Raidena " odpověděl mu. " Z Raidena ? A proč ?" znova
se zeptal. " Ne přímo z Raidena, ale toho co je v Raidenovi." Odpověděl mu a Sasan se na něj podíval a čekal až mu
poví co je v Raidenovi. "No už je ti šest let, tak bys to už měl vědět " řekl Sasanovi. " V Raidenově těle sídlí démon,
přesněji Dvouocasý démon-Nekomata " doddal a pak odešel. Sasan vyběhl ze strýcova domu a bežel spátky domů.
Cestou potkal Raidena celého spoceného a poškrabaného. " Nazdar Sasane...chceš vidět mou novou techniku ?"
zeptal se ho Raiden a v ruce se mu objevil raitonový senbon který hodil. Senbon poranil Sasana na levé ruce a začla
mu z něho téct krev. " Už mně to ale štve...už mně nebaví jak se ke mně lidi chovají " řekl a podíval se na místo kde
před chvílí stál Raiden, který už odběhl domů. Kolem Sasana se objevilo několik lidí z klanu. Pár do něj vrazilo a řeklo
něco ve stylu "nepleť se do cesty ". To Sasana rozzuřilo natolik že z jeho těla začli vycházet malé blesky.
Lidi se na něj začli dívat a trochu poodstoupili. Sasanovo tělo se začlo pokrývat Raitonem. " Páni na tak velké úrovni ?"
Ozvalo se z davu přihližejících. " Dosáhnul skoro urovně..." jméno už ale Sasan neslyšel protože byl velmi rozzuřen.
Blesky vycházející ze Sasanova těla zasáhlo pár lidí kolem. V tom Raiton zmizel a Sasan měl na těle plno popálenin.
Lidi se na něj usmáli a odešli. Několik dospělých tam zůstalo a ošetřilo mu rány.


TO BE CONTINUED
Příště- Rozzuřená Shiya
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty18/5/2010, 03:08

7.část-Rozzuřená Shiya

Shiya se podívala na Raidena. " Všechno mu prošlo, i když udělal nějakou špatnou věc, tak mu to prošlo.....
všichni se kněmu chovali jako k bohu......i jeho rodiče.A k Sasanovi se chovali, jako by to nebyl jejich
syn. " Pomylela si a kolem ní se objevilo několik malých blesků.Shiya se zamračila a ohromné množství
chakry vycházející z jejího těla, zničila pečeť spůsobující to že se nemuže hýbat. Raiden tam jenom stál a
díval se na Shiyu, která se proti němu rozběhla. Její ruce byli obaleny Raitonem a k tomu ještě vnich bylo
velké množství chakry. " Shiyo....C.co to děláš ?" zeptal se jí Raiden. Shiya neodpovídala a dala mu několikrát
pěstí do břicha. Což spůsobilo že Raidena obalila Raitonová koule, ale větší než Sasana, když proti němu Shiya
bojovala. Raiden odletěl dost daleko, kde ho zastavila menší skála. Při nárazu se skála rozdrtila.
Raiden pomalu celý skrvácený šel spátky k Shiye. " Proč ? Proč na mně útočíš ?" Zeptal se jí, když kní došel.
" Kvůli tvému chování ke svému bratrovi...." odpověděla mu tiše." Jak mužu milovat někoho, kdo se tak choval "
řekla už nahlas a snažila se mu dát několikrát pěstí. Raiden vyskočil na Raiokiho, který zamával křídly a na
Shiyu, vyletělo několik blesků. Shiya udělala pečetě a v podobě blesku se přemístila za Raidena a shodila ho
z Raiokiho. " Promiň Shiyo " řekl Raiden a Shiya když skočila taky z Raiokiho, se ocitla v tmavomodré bariéře.
" Jsi pomalý..." řekla Shiya která se objevila před Raidenem. " Cože ?...." Raiden se rychle otočil k bariéře,
která byla prázdná. Pak se ihned otočil k Shiya, ale to už dostal několikrát pěstmi do břicha a do obličeje.
Shiya vyskočila a ve vzduchu udělala pečetě " Raiton: Burittsu-sen san !" vyslovila a z prstů ji vyletěl raitonový
paprsek směřující na Raidena. Nad Raidenem se objevil Raioki který paprsek zastavil svým tělem.
" Raioki !...." zařval Raiden. " Promiň Raidene, ale musím odejít " řekl a zmizel.
Raiden se zuřivě podíval na Shiyu. " Tohle si už vážně přehnala ! " zařval a rozběhl se proti ní. Jeho tělo se obalilo
Raitonem. V běhu udělal pečetě " Raiton: Bariaraionzu " řekl a zastavil se. Shiya se ocitla v bariéře kolem, které
chodilo několik bleskových lvů.
Raiden se ujistil že Shiyu do bariéry chytil a pak se otočil k Sasanovi, který měl v ruce sáček s chipsy a jedl.
" Promiň Sasane...promin že sem se tak v minulosti choval " řekl mu se skloněnou hlavou. " Teď se omlouváš ?
Není to trochu pozdě ?" zeptal se ho Sasan a shoval sáček s chipsama. " Tak co mám udělat, aby jsi mi odpustil ?"
" Odpustit ?...Tsche,...vykašli se na to...je to minulost, a tu už nijak nezmněníš " řekl Sasan a rozepl si svůj
Akatsuki plášť. Pak ho sundal a podíval se na Raidena. " Vidím že jsi dosáhl velké úrovně kekkei genkai klanu
Tomisura " řekl a usmál se. " Ano...Teď jsem na tvé úrovni " odpověděl mu Raiden. " Na mé úrovni ?...
Jak směšné, mou úroveň nikdy nedosáhneš ! " řekl a kolem Sasana se objevilo Raitonové tornádo. Po chvilce,
se tornádo změnilo na tmavěmodrého bleskového draka. Pak se oba dva proti sobě rozběhli s katanou v ruce.

TO BE CONTINUED
Příště: Běsnění Nekomaty
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty22/5/2010, 10:58

8.část-Běsnění Nekomaty

Raiden a Sasan běželi proti sobě se svými meči. Když se ostří jejich meče střetlo, tak znich vyletělo několik
blesků. Oba dva od sebe uskočili a oba dva schovali své katany. Raiden udělal pečetě a na Sasana letěl
Raitonový sokol. " S takovýma technikama na mně nechoď " řekl pobaveně Sasan. I když technika letěla
rychlostí 300 km/h, tak se ji Sasan lehce vyhl. Pak znova udělal Raiden pečetě. Vedle Raidena se objevily
dva velcí lvi z Raitonu, kteří se hned vrhli na Sasana, který taky udělal pečetě " Raiton: Piasu - chikyū
ga chōshō"řekl Sasan a dal ruce na vodu. Ze země začli vystřlovat kamenné tyče, obalené Raitone.
Ty tyče probodávali lvi útočící na Sasana. Za chvilku se raitonoví lvi rozpadli. Tyče ze země taky přestali vyletávat.
Raidena popadla zuřivost, a jeho čakra se změnila na modro-fialovou. " Hmm....konečně skusím boj s Nekomatou "
řekl Sasan, trochu udýchaně. Raidenovo tělo bylo obaleno modro-fialovou čakrou. Připomínalo to docela kočku.
Za Raidenem se objevil ocas s té čakry.
Sasan rychle udělal pečetě " Doton: Chikyū doragon reishō" vyslovil a znova dal ruce na vodu. Pod Sasanem se
vynořila kamenná dračí hlava s otevřenou tlamou. Sasan stál na té hlavě, kde dělal znova pečetě
"Katon: Doragon-en chōshō " vyslovil a dal ruce na kammenou dračí hlavu. Z tlamy se vystřelil velký plamen,
který letěl na Raidena. Voda pod ohněm, se začla vypařovat, ale Nekomatina chakra najednou vybuchla a odrazila
ten plamen. Raidena obalil kouř a po chvilce z ní obrovskou rychlostí vyletěl Raiden. Zničil kammenou dračí hlavu.
Když ho chtěl Sasan kopnout do hlavy tak se Raiden objevil vedle Sasana a dal mu pěstí, po které Sasan odletěl do
nejbližší skály, která nebyla moc velká, tak se roztříštila. Sasan skočil na jeden letící velký kámen a díval se kde je
Raiden. V oblaku kouře toho moc neviděl, tak se Raiden nepozorovaně dostal za Sasana. Sasan si toho všiml, ale už
pozdě, protože mu Raiden kopl do hlavy a Sasan odletěl do vody. Dopadl až ke dnu. Raiden přistál na vodě a čekal
až se Sasan vynoří. Místo Sasana se z vody vynořily dvě obří kamenné ruce které mířily na Raidena. Čakra se na
Raidenových rukou vystřelila proti těm kameným rukám. Vystřelená čakra měla podobu kočičích tlapek s vysunutýma
drápama. Kamenné ruce se ihned po střetnutí s čakrou rozbily. Sasan se vynořil za Raidenem a ruku měl obalenou silným
tmavým Raitonem a dal Raidenovi pěstí do zad. Při nárazu se vytvořila tlaková vlna která zničila velkou skálu daleko
od nich. Raiden taky odletěl, ale hned se objevil ve vzduchu před Sasanem a kopl ho z otočky do hlavy.
Sasanovi vystřiklo z úst velké množství krve a odletěl pár metrů dál.
" Zřejmně to stakovou nevyhraju..." pomyslel si Sasan a odněkud vytáhl suchý svitek a rozmotal ho. Palcem si otřel krev
u pusy a napsal něco na vymezený prostor na svitku, který byl už popsaný. " Kai! " vyslovil Sasan a ze svitku vyletěla
chakra do jeho těla. Vyléčilo se mu pár zranění. Bylo cítit že se mu mnohonásobně zvětšila zásoba čakry.
Mezi tím se už Raiden přeměnil na dvouocasou kočku.
Sasan udělal pečetě " Kuchiyose: Chika kara fokkusu akuma " řekl Sasan a dal ruku na vodu. Objevil se velký kouř a.....

TO BE CONTINUED
Příště: Dva ocasy vs Dva ocasy
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty5/7/2010, 02:22

9. část- Dva ocasy vs Dva ocasy

" Kuchiyose: Chika kara fokkusu akuma " ozvalo se ze Sasanových úst.
Objevil se velký kouř a zněj vyšlehly dva černé ocasy směrem na Nekomatu.
Nekomata to lehce odrazila.Když kouř zmizel, stála tam velká černá liška se
dvěma ocasy." Proč si mně přivolal ?! " zařvala liška na Sasana.
" Stichni ! " okřikl ji Sasan a ukázal prstem na Nekomatu. Liška se na ni
podívala a zasmála se " To si děláš srandu ?!...To neporazíš něco tak slabého
jako Nekomata ?" zeptala se Sasana liška a přitom se děsně smála.Nekomata
nečekala a svými tlapami vytvořila velkou vlnu, která mířila na lišku. Liška jen
zabručela a dala jeden ocas před sebe. Vlna se zastavila a ocas jakoby nasál vodu.
Pak namířila ocas z vodou na Nekomatu a z ocasu vyletěl proud vody větší než
Nekomata.Nekomata svou rychlostí se dostala za lišku a svými drápy ji chtěla
seknout. Ale objevil se liščin druhý ocas a odrazil Nekomatu a přitom se vytvořila
ohnivá vlna." To je nuda....raději to rychle ukončím " zabručela liška a otočila se
k Nekomatě, která se připravovala na další útok. Liška otevřela tlamu a zní vyletěla
větrná srmšť, která proděravěla skálu za Nekomatou a Nekomatu tou dírou poslala pryč.
" Tak snad se už nevrátí " řekla liška a když už chtěla zmizet objevilo se před ní
stovka malých dvouocasých koček. " Hmm...tak i ona se dokáže rozdělit na
několik dalších...zajímavé "řekla liška. Její ocasy se zamotali do copu a nátáhli se
k nebi. " Tak...sejmu vás všechny najednou !"zařvala liška a na konci ocasu se ji
začla tvořit žlutá Raitonová koule. Všechny Nekomaty vyskočili a Raitonová koule
vyletěla k zemi. Vytvořil se velký bleskový výbuch, který zničil všechny Nekomaty
a vytvořil velký kouř, který zaplnil celé okolí.
" Co to ?....Ona to přežila ?" zarazila se liška, když viděl Nekomatu vyskakovat.
" Už mně sereš !"zařvala a velkou rychlostí, že málem Sasan spadl z její hlavy,
se objevila nad Nekomatou a zakousla se do ní a ještě ji přitlačila k zemi.
Nekomatina síla zmizela a Raiden tam ležel na zemi celý spálený a v bezvědomí.
" Tak, já mizím " řekla liška a zmizela v oblaku kouře.
Za Sasanem se objevil Itachi a Kisame." Vem ho...ať ho mužem vzít do sídla "
řekl Itachi. Sasan svázal Raidena a vzal ho přes Rameno.Pak už jen všichni
běželi spět do sídla Akatsuki

TO BE CONTINUED
Příště: Boj před sídlem Akatsuki
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty6/7/2010, 09:31

10.část-Boj před sídlem Akatsuki

Země Ohně-Les

" Ach jo...jak dlouho ještě půjdeme ? " zakňučel Kisame. " Dáme si pauzu..." řekl Itachi a sedl si pod strom.
Kisame udělal to samé co Itachi a Sasan ze sebe shodil Raidena na zem. " Opatrně...potřebujeme ho
živého ! " okřikol Sasana Kisame. Sasan si taky sedl pod strom a vytáhl si z kapsy čokoládovou tyčinku.
V tom se Raiden probudil. " Eh...Kde to jsem ? " zamumlal a podíval se na Sasana,
který měl pusu špinavou od čokolády. Když si Sasan všiml že ho Raiden pozoruje, ihned si otřel tvář. " Pořád ses nenaučil jíst čokoládu ?" zasmál se Raiden.
" Myslím že by ti teď nemělo být do smíchu, když víš co tě čeká " řekl Itachi.
" Když sme už u toho, jak je to vlastně stím zapečeťováním ? Ono mu to jen vezme Nekomatu a pak ho hned pustíme že ? " zeptal se Sasan.
" No ne tak docela..." zamumlal Kisame.
" Ono mu to vezme Nekomatu...ale přitom hostitel zemře " Dořekl Itachi za Kisameho.
Sasanovi skameněla tvář. " Teď si děláte srandu ? Že jo ? "zeptal se Sasan.
" To ne, proč ti to tak vadí ? Však kvůli němu jsi měl strašné dětství. " řekl Kisame.
" Ne...mně zakazila život Nekomata, ne Raiden " řekl trochu naštvaně Sasan.
" Nikdy nedopustím, aby můj bráška zemřel ! " Bylo vidět i cítit že je Sasan dost naštvaný.
Raiden nevěříčně zíral na Sasana. Sasan se postavil připraven k boji. Kisame popadl svou Samehadu a zaútočil na Sasana.
Sasan vytáhl svou katanu a odrazil Kisameho útok.
Itachi už měl ve svých očích svůj sharingan,
ale zatím se do souboje nezapojoval. " Hmm...kde se vněm vzalo tolik chakry ? " pomyslel si Kisame. Sasan složil ruce k sobě a zněj vyletělo několik kamených tyčí na Kisameho.
Ten to jen rozdrtil Samehadou a udělal pečetě. To ale už byl vedle něj Sasan se sevřenou pěstí, která byla obalena Raitonem a naplněna ohromným množstí chakry. Kisame dostal plnou dávku, že ho to roztrhalo na dvě půlky a odhodilo několik metrů. Itachi vstal ze země a dělal pečetě.
Sasan po posledním útoku vydychával a nemohl se pohnout. V tom z Itachiho úst vyletěla velká ohnivá koule směřující na Sasana. Sasan se přemístil jako blesk na jezero poblíž lesa. Hned tam byla skríš Akatsuki.
Položil Raidena, kterého sebral dřív než se přemístil na velký kámen.
Itachi se už objevil na jezeru. " Používat na tebe tsukuyomi bude zřejmně zbytečná stráta chakry " řekl Itachi a aktivoval mangekyou sharingan.
Sasan aktivoval svou Kekkei Genkai. Celé Sasanovo tělo se obalilo Raitonem.
Itachi zavřel jedno oko " Amaterasu ! " pomyslel si a Sasana obklopil černý oheň, který spálil i Raiton na jeho těle. " Co to ? " zarazil se Sasan a proměnil se v blesk. Sasan se objevil za Itachim a probodl ho Raitonovým mečem. Itachi se začal nafukovat. " Výbušný klon ? " znova se zarazil Sasan a odskočil od Itachiho klonu. který vybouchl. "Tohle bude těžký boj " pomyslel si Sasan a nevšiml si letících shurikenů, kteří se i přes jeho Raiton na těla zabodli do těla. " Ksakru..." zasténal Sasan a složil pečetě. Z Vody vyjelo jakási kamenná démoní hlava s otevřenou pusou. U její pusy se něco nabíjelo. Když to vystřelilo na Itachiho vypadalo to jako Raiton smíchaný z Katonem. Vyvolal se výbuch.
Sasan zkameněl při pohledu na Itachiho techniku, která zastavila jeho útok. "Susanoo " zamumlal úžasem Sasan. Pak se zamračil " Teď ti ukážu jednu z mých nejlepších technik " zařval Sasan a udělal několik pečetí. " Denki chō kyosei ! " zařval a vystoupal vzhůru. Jeho tělo se obalovalo Raitonem, dokud se
nevytvořila obří postava velikostí kterou měl Susanoo. Raitonová postava měla podobu Samuraje a uprostřed těla byl Sasan, který postavu ovládal.Samuraj vytáhl svou katanu a zaútočil na Itachiho.
Vytvořil se ohromný výbuch, který donutil ostatní členy Akatsuki vylézt ze sídla.

TO BE CONTINUED
Příště-Sasanova ultimátní technika
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty16/7/2010, 11:36

11.část-Sasanova ultimátní technika

" Co je to tu za bordel ?! " zařval Madara, když viděl Kisameho na půlky a Itachiho ležícího v plamenech.
" Ksakru....sním teda bojovat nechci " pomyslel si Sasan. Postavil se na vodu a čekal až Madara zaúočí. V tom se za Sasanem objevil Madara a dal Sasanovi pěstí, že odletěl několik desítek metrů. " Ksakru...je tak rychlý " pomyslel si Sasan a jeho pěsti se obalily Raitonem. Ve velké rychlosti se dostal k Madarovi, ale když ho chtěl sejmout, tak proletěl Madarovým tělem. " Co to ? " zarazil se Sasan. Dopadl na ruce a chtěl podkopnout Madaru, ale ten mezitím zmizel. Sasan se postavil na nohy a udělal několik raitonových klonů. " Musím použít tu techniku...ale na to potřebuju hodně soustředění " pomyslel si Sasan. Jeho klony ho bránily ze všech stran. Když chtěl Madara znovu zaútočit, tak mu vtom zabránila jakkási neviditelná bariéra. " Hmm...takže i on ovládá časoprostrové techniky...zajímalo by mně kde se to naučil." řekl si pro sebe Madara. " To já jsme ho naučila " promluvil ženský hlas. " Hmm....a ty jsi jako kdo ? " zeptal se ženy, která se objevila před Sasanovými klony, Madara. " Já jsem Aimi....Aimi Tomisura....Sasanova matka..." odpověděla žena. " Kolik těch Tomisurů ještě potkám " plácl se Madara do čela. V tom se Aimi dostala k Madarovi a kopla ho do brady. Madara vyletěl do vzduchu " Ona překonala mou časoprostrovou techniku ? Jak je to možné ? " pomyslel si Madara a objevil se spátky na vodě. " No tak...dělej...bojuj Uchiho ! " zařvala Aimi. V tom se Madara objevil před ní a chytl ji. Aimi padla na vodu. Z úst ji vystřikla krev, pak se potopila.
Pak se Madara zaměřil na Sasanovi klony, ale tam kde byli klony, teď bylo jasně bílé světlo.
To už dorazil Atsuko, s několika členou skupinou ninjů s Kumo. Pomohl Raidenovi vstát a společně pozorovali Sasana a Madaru.
Sasan se vznesl do vzduchu. Mraky na obloze začli vyzařovat stejné, jasně bílé světlo, které vyzařovalo Sasanovo tělo. " Je jedno jakou na mně použiješ techniku, ani jedna nebude fungovat....ani třídy S " smál se Madara. " Třídy S ? Hmm....tahle technika zdaleka přesahuje třídu S " řekl Sasanův hlas.
Sasan složil ruce k sobě "Tekunorojī-shin: Fainarusutēji " řekl a světlo se začlo šířit, dokud nebylo vidět na krok. Když světlo zmizelo, Madara a ostatní z Akatsuki byly pryč. I jejich sídlo zmizelo. Konoha byla znovu postavena, vypadala stejně jako před zničením. Všichni padlí ninjové byli znovu obživeni. Jinchuuriki znovu obživly a jejich bijuu se do nich navrátilo. Vše se navrátilo do normálu, ale jenom Akatsuki zmizelo.
" Sss...Sasane ! " zařval Raiden, který neměl žádné zranění. Atsuko byl stoho celý mimo. " Taková technika...kde se ji naučil ? " řekl jen tak do vzduchu. Sasan začal padat k zemi. Dřív než dopadl na zem, tak ho Raiden chytil. " Sasane....Sasane ! " řval na něj Raiden, ale Sasan začal znovu vyzařovat světlo. Ale bylo jiné. Bylo modrou barvu a nebylo tak jasné jak předtím. V tom se Sasan začal jakoby vypařovat. Jeho nohy s ezačli měnit v malinké kuličky Raitonu, které stoupali vzhůru. Tak se vypařilo jeho celé tělo.
" Sasan....to ne.." Raidenovi tekli slzy a Atsuko ho zvedl ze země.
Akatsuki je vymazáno ze světa Ninjů, ale ostatní silní Nukennini se chopli moci a začli tvořit skupinky. Napadají vesnice a zabijí každého kdo se jim postaví.

Kumogakure no Sato-věznice
Na zemi leželo několik stráží. " Dobrá....teď se ukáže, kdo je silnějí....Raidene..." zasmála se Shiya a zhodila ze sebe svůj bílí plášť, symbolizující klan Tomisura. Pak odešela.

To Be Continued
Příště: Nový začátek-Setkání Bohů

VŠECHNY VYMYŠLENÉ TECHNIKY V TOMTO PŘÍBĚHU JSOU VE VLASTNICTVÍ MOKUTA
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty18/7/2010, 04:59

Vesnice Kiiro-Země Blesku

" Tak jsme tady " zasmál se jeden ze skupinky. " A proč jsme sem vůbec přišli ?" zeptal se nejmenší a nejmladší ze skupinky. " Tato vesnice je důležitá pro Kumo. Z Materiálu, který se zde těží, vyrábějí většinu zbraní a budov. " odpověděl zřejmně vůdce skupinky. " Tak jdem !" řekl vůdce a všichni se rozběhli do vesnice.

12.část-Nový začátek-Setkání Bohů

Hora Kamiyama-Neznámo kde

" Přiveďte ho ! " řekl temný hlas. Do místnosti přišli dva muži z orlí hlavou. Táhli jakousi klec, v které byl někdo uvězněn. Když ti dva muži odešli, zabouchli se za nima dveře, které v momentě kdy se zavřeli, tak zmizeli. Kde to jsem ? zeptal se sám sebe uvězněný. " Sasan Tomisura...syn Aimi Tomisury." řekl znova temný hlas. Místnost se osvětlila a Sasan mohl spatřit ty, které na něj mluvili. Místnost byla kruhová a byla obří. Kolem Sasana seděli všichni bohové až na jednoho, Boha smrti. " Zdravím...dlouho sme se neviděli " zamával Sasan. " Ticho !...Jak si mohl použít tu techniku ? Varovali sme tě ať ji nepoužíváš ! " řvali na Sasana. " Já vím, já vím, ale musel jsem....musel jsem zničit Akatsuki, chtěly by zničit svět." odpověděl jim Sasan. " Ano...tak to mnělo vše být..." řekl Shinigami, který se právě objevil. " Ale nevadí...stačili jsem pozměnit tvá přání, a teď se tvoří mocnější nukennini než byli v Akatsuki " zasmál se Shinigami. " Co ?!...Cože ?! " zarazil se Sasan. " Jen se podívej " řekl Shinigami a máchl rukou. Před Sasanem se objevil obraz. Na něm byli ukázky zničených vesnic a hromady mrtvol " Ale měli jste zemřít jinak, než takhle. " řekl Bůh blesku a odstranil obraz. " Pošleme tě spátky, abys zabránil této zkáze, ale budeš se muset řídit několika pravidli. Vše musíš udělat sám, nesmíš se vrátit do Kumo a taky se nesmíš bavit se svými přáteli. Ani s Raidenem ne ! " řekl Bůh blesku. " Pošleme tě do vesnice Kiiro. Zrovna tam je teď jedna skupinka nukeninů. " řekl Bůh ohně. V tom Sasana obklopilo bílé světlo a pak zmizel. " Myslíte že jsem mu měli říct, aby se vyhýbal Shiyi Tomisury ? " zeptal se Shinigami.

Kancelář Raikageho-Kumogakure no Sato

" Raikage-sama ! Raikage-sama !" vběhl skřikem jounin do kanceláře. Raikage se díval z okna a mávl na jounina rukou aby začla mluvit. " Shiya...Shiya Tomisura utekla..." řekl Jounin. Raikage se jen usmál " Já vím...viděl jsem ji " odpověděl. " A ještě něco....vesnice Kiiro byla napadena " dodal jounin. Raikage se na něj otočil " To snad ne....ihned tam vyšlete tým....nejlépe tam pošlete Raidena" řekl Raikage a jounin rychle běžel pro Raidena.

To Be Continued
Příště- Hrdina

VŠECHNY VYMYŠLENÉ TECHNIKY V TOMTO PŘÍBĚHU JSOU VE VLASTNICTVÍ MOKUTA
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty15/9/2010, 00:55

13.část-Hrdina

Země Blesku-blísko vesnice Kiiro

"Ach jo...tak nudnou misi, jsem ještě nedostala" řekla dívka v Shikoku oblečení. "Ale notak...jsou tam ninjové na úrovni A" řekl Atsuko a podíval se na Raidena, který šel jako poslední se skloněnou hlavou. " A ktomu, nemáš schopnosti, aby si bojovala s někým na úrovni S " dodal Atsuko a usmál se. Po chvíli došli k bráně do vesnice, skteré se na několika místech kouřilo. " Hmm...asi jdeme pozdě " řekl spíše pro sebe Atsuko. Když prošli bránou, spatřili mrtvá těla. Když knim doběhli, zjistili, že to jsou mrtvoly těch nukenninů, kteří napadli tuhle vesnici. " No skvěle...tak jsem jsem přišli zbytečně " řekla naštvaně dívka. Raiden se podíval na mrtvoly. Zezačátku na nich nic zajímavého neviděl, ale po chvíli spatřil pro něho známé umístění ran. " Do těhle míst útočí Sasan " pomyslel si. Dali těla na hromadu a zapálili je. Po té šli dále do centra vesnice. " Kde jsou všichni ?" zeptal se sám sebe Atsuko, když vtom spatčil v jedno okně pohyb. Po chvíli začli z budov vycházet vesničané. " Můžete nám říct co se zde sta..." Atsukův hlas přerušil hlas vesničanů. " Odejděta odtud...nejste zde výtáni ". Atusko pozvedl obočí. Divil se že vyhanějí někoho, kdo je ze stejné země, a ještě ktomu je májí ochránit. Vesničené je stále vyháněli, dokud to dívku ze Shikou nenaštvalo a jednoho vesničana zhodila na zem. Vtom odněkud vyletěla raitonová tyč, která probodla dívku. Atsuko nemohl uvěřit svým očím. " Raiton na úrovni, která dokáže zabít někoho ze Shikoku ? " pomyslel si. Raidena to více přesvědčilo vto, že je zde Sasan. V tom z raitonové tyče vyletělo několik raitonových senbonů.
Oba dva se jim vyhnuli. " Kdo je to ? Odkud ksakru útočí ?" ptal se zmateně Atsuko. " Je to náš hrdina...zatímco vy jsi žijete v bezpečí v Kumogakure...on nás zachránil před nepřáteli " řekl jeden z vesničanů.
Po chvíli spatřili na jeden z budov nějakého ninju. Měl zahalenou tvář, na zádech katanu. V ruce se mu začala tvořit další raitonová tyč, kterou hodil po Raidenovi. Atsuko tyč zastavil, a hned zničil a přemístil se za tajemným ninjou. " Tak dost..." řekl a odhalyl mu tvář. " Sasan ?" pomyslel si. Sasan si hned tvář spět zahalil a Atsuko padl k zemi celý od krve.

To Be Continued
Příště: Tomisura VS Takahiro
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty5/10/2010, 07:11

14.část Tomisura vs Takahiro


Země Ohně

K vysokým horám se velkou rychlostí blížila skupinka ninjů.
„Kam to jdeme?“ zeptal se mužský hlas. „To uvidíte, až tam dojdeme“ odpověděl mu známý ženský hlas, který patřil Shiye. Skupinka dorazila k horám „Vy zůstanete tady“ nařídila skupince Shiya a sama se vydala na horu.
Dorazila na vrchol hory, kde bylo docela teplo, což bylo dosti divné. „No tak, kde jsi ?“ pomyslela si a v tom ucítila ohromné množství chakry, vycházející někde blézko.
Ihned se tam přemístila a spatřila nějakého člověka, zřejmě ninju. Bylo mu sotva 16 let, byl oděn do černého kimona a na hlavě mu vlály středně dlouhé, fialové vlasy. Právě on byl tím, kdo zavinil, že je zde takové horko. Když se kněmu chtěla Shiya dostat blíž, podklouzla ji noha a pár kamenů začlo padat z hory. Shiya se podívala dolů a pak hned spět, ale ninja zmizel. „Ksakru“ zaklela Shiya a když se chtěla vrátit spět, stál před ní ten fialovo vlasý kluk.
Netrvalo ani dvě sekundy a Shiya začla padat z hory. Přemístila se spět ke skupince „Tak co ? Pro koho ste to tam šla ?“ ptali se Shyii, která vypadal docela zděšeně. „Není čas…musíme odtut vypadnout „ ale sotva to dořekla, všude kolem začla stříkat krev. Fialovovlasý ninja se objevil uprostřed skupinky a mrknutím oka pozabíjel Shiyinu skupinku.
„ Ráda tě poznávám…Mokuto“ pousmála se Shiya a z těla ji začli vycházet elektrické výboje.
Mokuto ji nevnímal, jen se na ni díval a pak když vycenil zuby si Shiya všimla že se chová nějak divně. Na nic nečekala a ihned na něj zaútočila. Mokuto se nijak nebránil a tak dostal plnou dávku její techniky. Mokutovo tělo se obalilo do světle modré, Raitonové koule a odneslo ho to dost daleko. „Hmm…to bylo nějak moc lehké“ pomyslela si Shiya a když se otočila znova stál před ní, nijak neporaněný Mokuto, který ji v rychlosti dal dlaň před břicho.
Shiyu zasáhla nějaká tlaková vlna, protože dopadla několik metrů dál. „Musím to nějak ukončit…má extrémní sílu“ pomyslela si Shiya. Postavila se na nohy a Mokuto znova stál před ní, ale to už Shiya předpokládala a vrazila mu do srdce pěst, obalenou Raitonem. Mokuto padl k zemi a nejevil známky života. Shiya se udýchaně přesvědčila že je mrtvý a pomalým krokem šla pryč.
Po pár metrech ucítila nárust tepla. Okolní stromy a tráva se v momentě vysušila. „Co to ?“ Otočila se na Mokuta. „ To ne“.Mokuto stál znova na nohou. Znova neměl žádné zranění, ale to nebylo vše.
Jeho tělo bylo pokryto červenou, místy černou kůží. Z těla vycházelo ohromné teplo, že se Shiya začla strašně potit. Na Mokutově hlavě vyrostli velké, černé rohy. Ruce se mu změnily do podoby, jako by patřili nějaké stvůře. Kolem jeho těla šlehaly plameny. Obloha se zatemněla a když se Shiya pozorně zadívala na Mokuta, uviděla červené oči dívající se na ni.
„Musím zmizet“ řekla si a ze všech sil se rozběhla pryč. Mokuto se objevil vedle ní „Je rychlejší než předtím….co se tu děje ?“pomyslela si Shiya a Mokuto se ji lehce dotkl hlavy.
Shyia se obrovskou rychlostí řítila na horu vzdálenou od tud několik desítek metrů. Cestou narážela do země, která se tím ničila. Ani ne za pět sekund narazila velkou rychlostí do skály.
„Taková síla“ pomyslela si. Shiya se nemohla hýbat. Měla skrvavenou hlavu, a pár vyražených zubů. „Snad mu to stačilo“ řekla si v hlavě Shiya, ale Mokuto se objevil před ní a z hlasitým řevem vrazil pěstí do Shiyina těla. Hora se doslova rozdrtila na hodně malých kosků. Shiya se sama divila že ten útok přežila, protože hora byla dost mohutná. „Jednou ranou, holou pěstí, zničí celou horu“ pomyslela si Shiya letící vzduchem. Pochvíli zahlédla jak Mokuto skáče z jednoho kusu hory na další a blíží se směrem kní. Mokutova noha se objevila u Shiyiny hlavy. Po pár sekundách Mokuto kopl do její hlavy a ihned extrémní rychlostí vrazila do země. Mokuto se divil, jak to vůbec mohla ještě přežít, když viděl jak se její tělo bezmocně chvěje na zemi. Mokuto dopadl na zem a pomalu se blížil k Shiye, když vtom se jeho tělo změnilo do normální podoby a zmizel.

Země blesku
Vesnice Kiiro


Raiden ležel na zemi a na hlavě měl položenou Sasanovu nohu. Do Raidenova těla začla proudit Sasanova chakra. Raiden se přeměnil v Raiton a zmizel. Vesničané si mysleli že je mrtev, ale Sasan teleportoval Raidena spět do Kumogakure no Sato.

To be Continued
Příště-Stracená paměť
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty7/1/2011, 23:51

15. část Stracená paměť

Po několika týdnech se Shiya vzbudila. Ležela na posteli a všude kolem byli obvazy.
Vstala z postele a došla k oknu. Byl krásný letní den.
„ Kde to jsem ?“ ptala se sama sebe. Snažila se na něco přijít, ale jediné co si pamatovala
byla vzpomínka na Raidena. Dveře od pokoje se otevřeli a dovnitř vešla postarší dáma s
dalšími obvazy. „Už jsi vzhůru ?“ podivila se a zadívala se Shiye do očí.
„ Jak se cítíš?“ zeptala se. „Dobře“odpověděla Shiya a sklonila hlavu „Jen si nepamatuji
spoustu věcí“ dodala.
„ Tomu se ani nedivím, dostala si velkou ránu do hlavy“ usmála se dáma a položila
obvazy na malý stolek. „Kde to vlastně jsem“ zeptala se Shiya a dál se dívala z okna.
„V Konoze, v sídle klanu Takahiro“ odpověděla ji. „A jak jsem se sem dostala ?“ znova
se zeptala. „Donesl tě sem Mokuto, je to velmi milý chlapec, měla bys mu pak poděkovat“
Usmála se dáma a odešla z pokoje.

O několik dní později

Shiya se procházela ulicemi Konohy, když ji zastavil pár Jouninů. Prv si ji prohlíželi
a pak se zasmáli. „ Hele holka, máš kuráž se tady tak objevit a chodit si po ulicích
Konohy“. Shiya se na ně nechápavě podívala a pak jeden s jouninů vytáhl Bingo knihu.
Nalistoval nějakou stránku a pak ji ukázal Shiye. V knize byla její fotografie a pod tím
napsané, Velmi nebezpečná. „To bude asi omyl“ usmála se na ně a chtěla odejít.
Vtom ji jeden z jouninů chytil za ruku. Seběhlo se to tak rychle, netrvalo to ani
deset sekund a všichni jouniny leželi na zemi. Shiya se dala do útěku.
Doběhla do staré budovy kde se zabarikádovala. „Co jsem to provedla ?“ třásla se.
Podívala se na své ruce, které byli od krve, ale nebyla to její krev, ale od těch jouninů.
Vtom se dveře domu rozrazily a dovnitř vběhli dva ANBU. Shiya byla celá vyděšená
až stoho omdlela. Oba dva ANBU se na sebe podívaly a pak jeden znich vzal Shyiu
do náruče.
Další den se Shiya probudila, ale zjistila že je v pokoji kde přebývala předtím.
U dveří stál jeden s těch ANBU co si pro ni přišlo.
„Myslela jsem že mně chcete zavřít“ zeptala se ho. ANBU si sundal masku a s úsměvem
pohlédl na Shiyu. „To ne, ja patřím tomuhle klanu, a dostal jsem rozkaz abych tě sem přivedl.“ Přikývla a lehla si. Zavřela oči a vtom ji hlavou projela vzpomínka na Sasana.
Ihned otevřela oči a rychle se posadila. „Děje se něco ?“ zeptal se vystrašene ninja z ANBU jednotek. Vtom v Shiyině hlavě proběhla další vzpomínka na to, jak bojovala proti Raidenovi a pak proti Sasanovi. Rozbolela ji hlava, protože se ji najednou začli objevovat vzpomínky.
Až pak na poslední, kdy bojovala s Mokutem. „Vrátila se mi paměť“ zamumlala a pohlédla
na ANBU. Ted když věděla kdo je ve skutečnosti Mokuto ihned neváhala s vyskočila oknem
a utíkala pryč. ANBU zareagoval a chtěl ji chytit, jen ho zastavil něčí hlas. „Nech ji jít“ Z protější zdi vyšla postava s fialovými vlasy. „Informujte každou schopnou jednotku, at se dostaví ke mně“ řekl mu a ANBU zmizel.

To be continued
Příště-Oheň v Blesku.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty29/2/2012, 03:37

16. Část – Oheň v Blesku

Země Blesku
Začínal podzim, listy opadávaly a Sasan běžel co nejrychleji k táboru spolčených nukenninů.
Hlavou mu proběhly výčitky s usmrcení senseie svého bratra, bylo to nutné, teď si nemůže dovolit být prozrazen.
Nevědomky ale vběhl do pasti. Výbušné lístky na stromech naráz explodovaly. Sice takový výbuch Sasanovi nic neudělal, ale dobře posloužil
nukenninům jako varovný signál, že se k nim někdo blíží. Ihned obklíčili Sasana a svázali ho svými poutacími technikami.
Když mu strhli masku, tak se jim v očích objevily známky strachu. „ To je ten Tomisura“ ozývalo se ze všech koutů.
Pak ho popadli a vedli ho směrem k táboru, kde na Sasana čekalo další překvapení.
Tábor nebyl nijak zvlášť velký, ale jeho pohled stanul na jediném místě, které připomínalo něco jako trůn,
na kterém seděla žena, kterou Sasan moc dobře znal. „Ahoj Shiyo“ pozdravil ji. „Drž hubu !“ okřikla ho ihned a vstala.
Došla k němu a popadla ho za krk. Ihned v ní poznal, že se její síla hodně zvětšila od jejich posledního střetnutí.
Zadíval se ji do očí a vstoupil ji do mysli. Pátral v ní po Raidenovi, ale když to chtěl udělat, Shiya ho ze své hlavy ihned vyhodila.
„Ne! Tentokrát mně neovládneš!“ zařvala na něj a vrazila mu pěstí div mu nepřerazila čelist. Sasan jen vyplivl krev a znova se na ni zadíval.
„Asi nevíš co to pro mě bylo zaútočit na někoho, koho jsem milovala!“ a znova mu vrazila pěstí, s které zasršely malé elektrické výboje.
„ Je mi to líto, ale potřeboval jsem Nekomatu dostat pryč .“ pousmál se Sasan. „Ty svině!“ okřikla ho a kopla ho do hlavy tak silně,
že se mu zavrtala do země. Sasan s hlavou celou zakrvácenou vstal a lehce se osvobodil s poutacích technik. Všichni okolo vypadaly,
že každou chvíli omdlí strachy. „Potřebuju se dostat do Kumo, a ty mi v tom pomužeš…Kai!“ vyslovil a pečeť na Shiyi, kterou na ni Sasan dal,
když se naposled střetnuli, se aktivovala a Shiya jen přikývla jakoby zapomněla na vše co ji udělal.

Kumogakure no Sato
„Všichni jsou připraveni!“ řekl ninja s Konohy a Mokuto zavelel k útoku. Zdi Kumogakure explodovaly a začala invaze.
Ihned začal boj mezi klanem Takahiro a celou Kumogakure. Netrvalo dlouho a na bojové pole se dostali elitní jednotky,
které zvrátily průběh boje ve prospěch Kumo.
Mokuto se svými dvěma nejlepšími bojovníky čekali v úkrytu. „Většina těch nejsilnějších jsou mimo vesnici,
je tam jeden Jinchuuriky. Zřejmě dvouocasý“ řekl jeden s bojovníků a Mokuto jim pokynul k útoku. On sám čekal,
až se objeví Raikage, který se na bojišti zatím neukázal. Mokuto nechtěl moc dlouho čekat a proto použil jednu ze svých technik.
Nebe nad sídlem Raikageho zatemnělo. Po chvíli se objevila velká oranžová záře a ihned na to se mraky řítil velký meteorit,
řítící se na sídlo Raikageho.

„Co se to děje?“ pomyslel si Raiden a vykoukl z okna nemocnice. „Konoha ?!“ vyjekl „To si nemohli vybrat jinou dobu na útok?!“
sevřel pěsti „Atsuko, Sasan, Shiya…všichni mně opustily…zůstala mi jen vesnice, kterou teď budu chránit svým životem!“
Kolem něj se začala objevovat fialovomodrá aura a za ním se objevily dva ocasy. Prorazil nemocniční stěnu a zamířil na bojiště.
Vtom na sídlo Raikageho spadl meteor. „ To ne!“ Rychlostí blesku se objevil u trosek sídla. Nikde žádná mrtvá těla ani krev.
Ihned začal odhazovat velké kusy, ale zdálo se že budova byla evaukována v čas. Za ním se objevil Raikage „Připrav se na boj Raidene“
usmál se a zamířil na bojové pole. Raiden, který se v používání Nekomatiny chakry velice zlepšil, zaznamenal velmi známou chakru blízko Kumo.
„Shiya ?“ polkl a ihned se k místu rozběhl.

„To snad ne“ vydal ze sebe Sasan, když se společně se Shiyou a její partou nukenninů dívali z dálky na boje ve vesnici. Poté zaznamenal
Nekomatinu chakru, která se knim velmi rychle blížila. „Raiden?“ zeptal se spíše sám sebe, ale nečekal, že Shiya na jeho jméno zareaguje taky.
Ihned kolem ní začaly sršet výboje Raitonu. Sasan si nasadil masku a bylo mu jasné, že se Shiya dostala z jeho manipulační techniky.
Sasan, Shiya a Raiden….jeden klan znova v boji proti sobě.
TO BE CONTINUED!

Příště: Shiyino Kekkei Genkai ožívá!

Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty18/3/2012, 03:47

17. část Shiyino Kekkei Genkai ožívá

Raiden se přibližoval k místu kde cítil Shiyu. Na jeho tváři se vylinul úsměv když konečně spatřil obrys ženské postavy.
Sasan utíkal lesem dál od těch dvou, neboť mu bylo jasné, že zůstat v její blízkosti je zrovna teď pro něj dost nebezpečné.
Pak ucítil paralyzující bolest v levé noze, ke které byl připojen dlouhý řetěz z Raitonu. „Co to ?!“ bylo mu jasné, že patří Shiyi,
ale nedokázal pochopit, jak ho mohla zasáhnout na tak velkou vzdálenost. Ucítil škubnutí a letěl zpět. Přitom vrážel hlavou
a tělem do okolních stromů. Mezi tím se Raiden potichu dostal k Shiyi,
ta si však něčí přítomnosti všimla a ihned proti
Raidenovi letěly dva žluté blesky. Ten se tomu však ubránil, neboť byl stále obklopen chakrou Nekomaty. „S-Shiyo ?“ vydal ze sebe
a vtom se přiřítil Sasan, který vrazil čelem do stromu. Naštěstí měl na sobě stále masku, takže ho Raiden nepoznal.
Shiya se podívala na Raidena a její zlost se zmírnila. Elektrické výboje zní přestaly
sršet a nevěřícně koukala na Raidena.
Ten se však zaměřil na zamaskovaného Sasana. „Kdo jsi ?!“ zeptal se ho naštvaně, neboť mu zkazil příležitost si se Shiyou promluvit.
Tasil svůj meč a pomalu se k němu přibližoval. Sasan, který se celý otlučený sotva postavil na nohy se na Raidena podíval
a poté otočil hlavu směrem k Shiye. Jeho maska praskla a pomalu se sesunula k zemi. Raiden stuhl a zastavil se.
„Sasan?“ nevěřícně na něj koukal a po té si všiml Shiyi jak míří k Sasanovi.
Její pravá pěst byla naplněna Raitonem
a Sasan dostal přímý zásah do žeber. Z ůst mu vytryskla krev a po té zůstal viset na její ruce. Shiya ho pak odhodila
a otočila se k Raidenovi. Bez jakéhokoliv slova se kněmu došourala a zadívala se mu do očí. Nekomatina chakra
zmizela a Raiden ji popadl a přitiskl ji k sobě. „Chyběla jsi mi“ zašeptal ji do ucha. Shiya se kněmu přitiskla a několikrát
se mu omluvila. „Jak romantické“ zasmál se Sasan, který se právě probral z bezvědomí. Raiden se Shiyou se
od sebe odtrhly. „Proč to děláš ?“ zeptal se Raiden „Proč jsi takový ?“ zeptal se znova a Shiya ho umlčila polibkem.
Po té se na něj mile usmála otočila se k Sasanovi, který se na ty dva zhnuseně díval. „Jsi jen zmrd, který zničil
pověst klanu Tomisura“ řekla s klidem a kolem ní se začli objevovat elektrické výboje a po chvíly se její tělo obalilo Raitonem.
Raiden se do toho nevměšoval, neboť nechtěl ublížit jak Shiye tak i Sasanovi. Shiya natáhla ruku k nebi
a zní vystřelil velký žlutý blesk přímo na Sasana, který se tak tak vyhl.
„Nenuť mně bojovat znova stebou“ řekl Sasan
„Snad si pamatuješ na náš bývalý souboj“ dodal a doufal, že se Shiya uklidní, neboť její schopnosti jsou mnohem
větší než předtím. Shiya se k němu ale rozběhla a proto udělal pečetě a z úst mu vyletěla ohnivý koule.
Ta po chvíly zmizela v poryvu větru díky máchání křídel Raidenova přivolaného modrého ptáka.
„Ksakru!“ vydal ze sebe Sasan a znova dostal přímý zásah od Shiyiny techniky. Když se znova postavil,
otřel si krev z ůst a smírným úsměvem dodal „Tak dobrá“.
Exploze Chakry ze Sasanova těla odhodilo Shiyu
až k Raidenovi, který ji pomohl vstát. To ji ještě víc rozzuřilo a jejího Raitonového obalu vyšlehly desítky
raitonových řetězů, které prorazily Sasanovo tělo. Ten se jen přeměnil na čistý Raiton a zhmotnil se několik metrů dál.
Tam tleskl rukama a ze země se vynořila kamenná dračí hlava. Z pravé ruky mu vyletěl blesk směřující k Raidenovému
vyvolanému ptáku a levou položil na dračí hlavu, zjehož ůst se vynořil dosti velký ohnivý proud.
Obloha se zatemněla a okolí zalila temnota. Oheň se momentě rozplinul. Shiya stála a milým úsměvem se
dívala k Sasanovi, který zřejmě netušil co se zde děje. Její tělo ve tmě jasně zářilo, oči měla jasně modré.
„ Co je to?“ zeptal se Sasan a Shiya k němu natáhla ruku. Sasan padl na kolena a z jeho těla se začala
linout jasně modrá energie, která vlétávala do Shiyini ruky. „M-má síla…“ vydal ze sebe a sotva se pohl.
„Shiyo ? Co to děláš ? Vždyť ho zabiješ!“ zaječel Raiden a rozběhl se k Shiye.

Mokuto se zadíval k místu, kde stáli všichni tři Tomisurové. Raikage ležel u jeho nohou.
„Taková síla..snad to není ta malá holka, nebo snad ano? Zeptal se sam sebe a vyrazil k místu.
TO BE CONTINUED
Příště: Shiyin božský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty18/3/2012, 06:43

18. část Shiyin božský úsměv

Sasan ležel bezvládně na zemi a všechna jeho síla byla teď součástí Shiyi.
Raiden běžel k ní běžel, ale ta ho pouhým mávnutím ruky odhodila. Koukla na něj a stále se mile usmívala.
„Ty jsi ho zabila ?“ zeptal se po chvíly Raiden a Shiya jen lehce pokývala hlavou.
Raiden se chytl za hlavu a po tváři mu tekly slzy,
jelikož viděl svého bratra podruhé umírat. „ Bylo to nutné, nezasloužil si žít.
Zpřetrhal naše pouta, ublížil tolika lidem, málem zničil Kumo“ řekla milým hlasem
a podívala se na své ruce. „Zajímavé, tak nakonec já jsem dokázala
povznést naši Kekkei Genkai na nejdokonalejší úroveň. Cítím vše okolo, cítím jak ti proudí krev v žilách,
slyším tep tvého srdce.“ Došla až k Raidenovi a pomohla mu vstát. Přiblížila k němu
své rty a políbila ho. „Pojď jdem porazit ty svině s Konohy“ usmála se a vycítila blížící
se objekt. „Připrav se“. Kolem Raidena se začli objevovat elektrické výboje a Shiya se vznesla pár metrů výše.
Zaměřila se na blížící se cíl a pozvedla ruce.
Mraky se rozestoupily a jasný sluneční paprsek rozjasnil okolí.
Mokuto se objevil na místě a podíval se na vznášející se Shiyu.
„Myslel jsem si že to jseš ty“ řekl a Raidena si nevšímal. Ten se po něm rozběhl a se
svým mečem ho chtěl zabít. Ostří se ale jen od Mokutova těla odrazilo, jako by bylo z ocele.
Pak se jen objevilo ohnivé tornádo, které Raidena odhodilo a zároven popálilo.
„Zajímavé..Spratek z Kumo se snaží ochránit nukenina“ zamumlal si pro sebe Mokuto. Shiya se objevila před ním
„Nenadávej mu!“ řekla a stále se mile usmívala. Mokuto ji chtěl prašit svou pěstí,
to ale Shiya očekávala, ale neuhýbala.
Chtěla mu ukázat jakou má sílu. Mokutova pěst se zastavila
před jejím obličejem a mezi jí a jeho pěstí začal vznikat tlak,
který pak Mokuta odhodil. „Hmm..zřejmě si zesílila“ usmál se a dal ruce k sobě.
Mezi jeho rukama začala vznikat duhová koule. Shiya cítila jak je tato technika
silná a i na Mokuta měla velký vliv, protože i s jeho
dlaní se začalo kouřit. Po té koule vyletěla
pár metrů vzhůru a explodovala. Výbuch byl tak silný, že zasáhl i Kumo a okolní lesy a hory se
doslovy vypařily. Když oblak dýmu ustoupil, na místě kde předchýlí stáli byl hluboký kráter na jehož
dně tekl menší potůček, neboť výbuch zasáhl nedalekou přehradu
a voda se vylila. Mokuto stál na okraji kráteru a sledoval, kde se Shiya objeví.
Nakonec ji spatřil na dně kráteru společně s Raidenem, který byl v bezvědomí.
Sasanovo tělo nechala zřejmě taky vypařit. Vytvořila kolem Raidena bariériu a objevila se před Mokutem.
V dlani držela kouli z Raitonu a zasáhla Mokuta přímo do hrudi. Mokuto se ani nepohl a jen se usmál.
Technika mu nic neudělala a Shiyu lehce odkopl tak, že dopadla vedle Raidena. Ten se zdál být už při vědomí
a když u něj Shiya dopadla, ihned vyskočil na nohy rozhodnut ji ochránit. Nekomatina chakra obalila
jeho tělo a před jeho ústy začala z jeho chakry vznikat černá koule. Kterou pak vložil do úst
a zkousl. Po té, když ústa znova otevřel se zni vynořil paprsek mířící na Mokuta. Mokuto se objevil
před Raidenem prorazil mu rukou srdce. Pak i ho odkopl a jen dodal „To se mi zde vážně nikdo nevyrovná?“
Podíval se na Shiyu a pak na Raidena jehož tělo se pomalu hojilo
a znova po něm vystřelil paprsek, který Mokutovi nic neudělal. Netrvalo dlouho a na zemi ležel i Raiden.
Shiya se ze všech sil vyškrábala na nohy a koukla na Raidena, po té na Mokuta a sklonila hlavu.
Její úsměv zmizel a po tváři ji tekly slzy. „Promiň mi to Sasane...nechtěl jsem…“nedořekla,
neboť mezi ji a Mokuta něco dopadlo. „Jak ?“ nevěřícně se dívala na postavu, která se zde právě objevila.
„A ty jseš zas kdo ?“ zeptal se Mokuto. „ Ten, který se ti vyrovná“ mrkl na něj Sasan.
TO BE CONTINUED
Příště: Muž, který nehodlá zemřít
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty20/3/2012, 10:30

19.část Muž, který nehodlá zemřít

Napětí mezi Sasanem a Mokutem by se dalo krájet a přesto ani jeden ještě nezaútočil.
Sasan věděl, že sám proti němu nemá šanci. Shiya na Sasana hleděla jako na přízrak.
„Jak ? Vždyť…vždyť jsi byl mrtvý.“ Vykoktala ze sebe. Sasan se pousmál
„Víš, tu formu Kekkei Genkai totiž znám, tak jsem to jen na tebe zahrál.“ Mrkl na Shiyu.
„Ale co ta síla co jsem z tebe vyčerpala ?“ ptala se dál Shiya. „Takové menší Genjutsu“ usmál se Sasan.
„Možná si za tu dobu zesílila, ale stále se máš co učit“ dodal, ale přitom si uvědomil,
že udělal taky dost chyb. Teď se musí s Mokutem vypořádat sám. Mokutovi se mezi tím
v rukou vytvořila další duhová koule, kterou poslal přímo na Sasana. „No dobrá…tak začnem“
řekl Sasan a udělal několik ručních pečetí. Uzavřel kouli do bariéry, ve které explodovala.
Sasan udělal další pečetě a když chtěl přivolat svou dvouocasou lišku, nic se nestalo.
„ Co to ? To jsem na tom z chakrou tak špatně ?“ mumlal pro sebe a Mokuto se jen usmál.
„To to jseš ty, ten co dokázal ovládnout Nimi ?“ zeptal se Sasana. „Ty ji znáš ?“ zeptal se Sasan.
„Je to Summon mého klanu a jen já mám nad ní moc, nikdo jiný“ usmál se.
Sasanovy tato zpráva moc nepotěšila, neboť Nimi byla dlouhá léta jeho trenérka.
Vytvořil několik desítek klonů, kteří ihned zaútočily na Mokuta.
I když kloni nebyli pro něj nijak zvlášť velký problém, stačilo to na to,
aby Sasan stačil aktivovat své Kekkei Genkai. Jeho tělo bylo pokryto Raitonem,
ale bylo to mnohem silnější, než co měla Shiya nebo Raiden. Pak se nad ním objevil velký
Raitonový drak. Tleskl rukama a z dračí tlamy vyletěl paprsek čistého raitonu.
Když se po tom útoku Mokuto sebral ze země s pár popáleninami, pomalým krokem
se přibližoval k Sasanovi, který byl na dně s chakrou. „Díky“ řekl Mokuto a usmál se.
Sasan na něj nechápavě civěl a raději se trochu oddálil. „Za celý můj život seš první,
kdo mně dokázal zasáhnout a uštědřit mi aspoň menší zranění.“ Poškrábal se na hlavě a zmizel.
„To je idiot ! Zničil celou kumo jen kvůli tomu, aby ho někdo dokázal sundat k zemi ?!“ rozeřval
se Sasan, popadl Raidena a Shiyu a přemístil se snima daleko od Kumo, do svého úkrytu.

Sasanův úkryt- někde v zemi blesku


Od bitvy uběhlo několik dní a Raiden se Shiyou se stále zotavovaly. Raiden,
který už nabil vědomí se otočil na Sasana, který právě měnil Shiyi obvazy a
začal se ho ptát. „Co se stebou dělo, když jsi zemřel ?“ Sasan se na něj podíval a
sedl si na volnou postel. „Asi mi to nebudeš věřit, ale stál jsem před bohy“ odpověděl mu Sasan.
Raiden jen přikývl a došel k Shiye. „Ale ji si mi vzít nemusel“ řekl trochu naštvaně a
pohlédl na Sasana. „Jo, za to se ti omlouvám, ale bylo to nutné“ odpověděl Raidenovi a lehl si.
„Konečně jsme zase spolu…já,ty a Shiya…jako když jsme byli geninové…pamatuješ
si to ?“ ptal se Raiden. „Jo, to byly dobré časy“ usmál se Sasan a zadíval se na strop
„ Co budem dělat teď ?“ zeptal se Raidena. „Nevím, co navrhuješ ?“ optal se Raiden.
„Myslím že bychom se měli pomstít Konoze, ale je tam ten silnej idiot a na něj nestačím,
ani kdyby tu byl Atsuko“ řekl Sasan a hlavou mu proběhla vzpomínka na Atsuka.
Byl to právě on, kdo naučil Sasana jeho techniky a Sasan se mu za to odvděčil tím, že ho zabil.
Raiden sklonil hlavu, neboť při jeho zavraždění byl u toho, stalo se to před jeho očima.
Co se bude dít dál s trojicí Tomisurů ? Pomstí Kumo nebo odejdou ze světa Shinobi ?
TO BE CONTINUED
Příště: Kunoichi jménem Aiko Tomisura.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bratři ve zbroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bratři ve zbroji   Bratři ve zbroji Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bratři ve zbroji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Off Topic :: Vaša,naša tvorba :: Vaša FanFiction-
Přejdi na: