Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rise of the Apocalypse

Goto down 
AutorZpráva
dEVILkA

dEVILkA


Počet príspevkov : 956
Join date : 23. 03. 10
Age : 31

Rise of the Apocalypse Empty
PříspěvekPředmět: Rise of the Apocalypse   Rise of the Apocalypse Empty18/4/2010, 02:28

1.časť Vystúpenie z tieňov


Začalo sa stmievať, a no ja žena už stála pred miestom stretnutia. Pozdvihla zrak a zahľadela sa na vysokú skalu, pristúpila k nej a prešla skrz ňu priamo do sídla.
Bolo to také jednoduché, no urobiť to mohol len ten kto mal rovnaké tetovanie na ruke ako ona. Išla pár minút chodbou, ktorá očividne smerovala na samý vrch hory. Cieľ tejto výpravy bol žene jasný, toto je sídlo kde sa plánuje koniec sveta ako takého a ja som už jej súčasťou.
Po pár minútach sa dostala až na koniec chodby, kde boli dvoje dvere. Jedny viedli do haly odkiaľ viedlo množstvo vchodov k rôznym miestnostiam no druhé dvere boli iné. Keď som nimi prešla ocitla sa vo veľkej zasadacej miestnosti s neuveriteľne vysokým stropom, kde by sa zmestil aj väčší dom.

Zostala stáť vo dverách a poobzerala sa.
Som tu akurát včas, pomyslela si a odložila som si čierny dlhý plášť.
V tom sa niekto ozval a ona spoznala ten jemný podmaňujúci hlas.

„Rád ťa opäť vidím Ren“ ozval sa muž.
Ten muž bol Masato Kyouki. Ren bola len jedna z mála, ktorý žili a poznali jeho skutočné meno. Bol vysoký, mal krátke vlasy a len tak stál v rohu a opieral sa o stenu so zavretými očami. Keď ich otvoril pozrela sa svojimi červenými očami do tých jeho, no ten pohľad dlho nevydržala a odvrátila zrak.

„Tiež ťa rada opäť vidím“ povedala Ren. V tom momente sa otvorili dvere a v nich stál ďalší muž, s gaštanovo hnedými vlasmi a zelenými očami, tiež mal ale výraz na tvári akoby sa nevedel dočkať toho ,že sme sa tu opäť stretli.

„Ahojte priatelia, je to už doba však...“ povedal a usmieval sa, aj keď bol očividne jediný.
„Vitaj Inari“ pozdravila ho.
„Výborne, teraz keď sme tu všetci porada sa môže začať“ prehovoril Masato a naznačil aby sme sa posadili a tak sme aj urobili.

„Je to už 6 mesiacov, čo sme sa videli naposledy“ prehovorila Ren.
„A od tej doby sa stalo mnoho vecí o ktorých by sme si mali prehovoriť, naša Triáda je konečne opäť pohromade a môže začať konať“ dodal Masato.
„Tak čo také máš na srdci Masato ,že sme sa tu museli opäť všetci zísť po tých mesiacoch ?“ spýtala sa.

,,Dôvod je jasný." prehovoril Masato a vstal. Pohol rukou a dvere sa zatvorili. Akatsuki naberrajú silu a stávajú sa nebezpečnými. Už chytili jedno Bijuu a pokračujú v hľadaní." prehovoril vážne.,, Musíme opäť začať akcie. Spustíme pečate špiónov a zistíme čo najviac informácii aby sme vedeli aká je detailná situácia a či môžeme konečne vyvolať štvrtú akciu." dokončil.

"Hai, o pečate sa postarám" povedal Inari a vstal.
"Ak už nič nepotrebujete rád by som odišiel" povedal a čakal...

„Ak Akatsuki predstavuje tento problém mali by sme ich možno predbehnúť a sami dostať jedného z Bijuu skôr ako oni. Určite vieme aspoň o troch ktorý sú zatiaľ nedosiahnuťelný pre Akatsuki a teda z dôvodu utajenia aj pre nás. 9-chvostý je Hokage, 1-chovstvý je Kazekage. A to nehovorím o tom ,že poslednú dobu sa hovorí o ďalších dvoch v Kumo a jednom v Kiri.

Aj ked vystopovať tie tvory je náramne zložité máme k dispozícii omnoho viac ľudí ako oni“ dokončila Ren.

,,Ak na to ideš dobrovoľne tak fajn.“ prehovoril znudene Masato k Inarimu ohľadom pečatí špiónov.,, Tak teda sa o to postaraj ty nech to máme z krku potrebujeme tie dôležité informácie." dodal nakoniec a pozrel na Ren.

,, Problém bude hlavne, v tom, že Akatsuki svoje koky robili neuvážene a nechali sa odhaliť. O nich vie už celý svet a kvôli ich nevydareným pokusom vesnice nastavili prísny dozor a ochranu. Nemáme šancu sa tam ľahko dostať a osobne tam ísť nemôžme." povzdychol si.,, Ostáva nám už len výlakať jedného z Bijuu na náš piesoček a tak ho doraziť." navrhol.,, Len ako a ktorého?" opýtal sa jej.

„To nech zistia druhý“ usmiala som sa a pozrela na Inariho mysliac na jeho špehov. „Nech sa veci majú ako chcú“ vstala som „postarám sa o informácie ohľadom Bijuu osobne“ povedala Ren.

„Mimochodom Masato ten genin, o ktorom som ti hovorila čaká pred sídlom“ dodala som.
„To bude teraz na tebe Inari, genin je tvoja záležitosť tak ho poriadne trénuj pretože sa čoskoro dostaneme do války, z ktorej nebude už cesta späť“ prehovoril.

„Je to jasné“ prehovoril Masato, vstal a pomaly šiel k dverám otvoril ich a zastal tam, ešte naposledy sa obrátil a povedal
„Je čas aby Apokalypsa vystúpila z tieňov „ a pokračoval v ceste.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
 
Rise of the Apocalypse
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Off Topic :: Vaša,naša tvorba :: Vaša FanFiction-
Přejdi na: