Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 愛と戦争

Goto down 
AutorZpráva
Anonymný
Anonymní




愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: 愛と戦争   愛と戦争 Empty15/4/2010, 08:05

愛と戦争 1

„Dnes to balíme,“ povedal ninja v anbu uniforme.
„ Hai!“ povedali traja anbu za ním. Velitel anbu bol Sasuke Uchiha – jeden z najsilnejších ninjov v Konohe. Keď dorazili do dediny, zamierili rovno na ústredie anbu a odovzdali hlásenie. Potom sa Sasuke rozlúčil s priateľmi a šiel domov. Po ceste domov sa mu zdravilo mnoho ludí. Konečne dorazil do svojho bytu v južnej časti listovej. Vytiahol z chladničky ramen- ktorý otvoril ráno ale ho nedojedol – a pustil sa doňho.
„Mal by si si zobrať dovolenku,“ povedal ninja sediaci v jeho okne.
„Aaaa!!“ skríkol Sasuke a spadol zo stoličky pričom sa oblial polievkou.
„Hmm, takto plytvať ramen!“ pohoršoval sa nečakaný hosť v okne.
„Čo tu robíš Naruto?“ spýtal sa stále klepajúci sa Sasuke ktorý si nepripúšťal že sa práve skoro p***al.
„Veď ideme na žúr nie?“ spýtal natešene sa Naruto „alebo si už zabudol?“
Zabudol. „Nie samozrejme že nie!“ nechcel si priznať Sasuke. „Len sa najem a ideme“ pozrel na rozliate jedlo na zemi, „ alebo radšej poďme hneď,“ povedal rýchlo.
Vyšli spolu von. Potom čo bol porazený Madara Uchiha a zvyšní členovia Akatsuki boli uväznení, vrátil sa do dediny a spolu s Narutom zložili Chuninsku skúšku. Teraz tu však bola ďalšia hrozba. Vo svete vládol nepokoj, Tsuschikage začal napádať okolité dediny. Oblačná mu prislúbila pomoc a hrozila Štvrtá Veľká Ninjovská Vojna. Bolo len otázkou času kedy Piesková vypovedá vojnu Kamennej a potom bude musieť do vojny vstúpiť aj Konoha.
Rokudaime Hokage – Kakashi Hatake – dal príkaz na zvýšené bezpečnostné opatrenia. Preto aj jeho anbu tým prečesáva celé okolie Konohagakure no sato – hladajú špiónov ktorých poslal Tsuschikage. Ale teraz sa musí odviazať. Čakajú ho priatelia a – jeho láska – Sakura.
„Sme tu!“ vytrhol ho zo zamyslenia Naruto.
Vošli so bytu v ktorom bývala Sakura – samozrejme – ako správni ninjovia – cez okno.
„Vitajte!“ povedala ružovovlasá dievčina a hodila na Sasukeho letmý úsmev.
„Ahoj Sakura,“ povedal Naruto vošiel popri nej do miestnosti. „ Hinata?“ volal.
„Ahoj Sasuke,“ povedala Sakura a objala svojho milého.
Párty sa rozbehla keď dorazili Kiba a Shino. Všetci začali tancovať. Lee priniesol DJskú výbavu a mixoval pesničky.
O päť hodín neskôr už boli všetci na mol. Nikto nevedel kto je kto, nie to ešte s kým sa bozkáva. Párty sa pomaly začala rozchádzať. Prví odišli Shikamaru a Temari. Po nich Ino, Sai, Kiba, Shino, Kankuro, Gaara a dokonca aj Lee. Zostali už len Sasuke, Sakura, Naruto, Hinata, Neji a TenTen.
„Konečne,“ hlesol Sasuke a odtiahol Sakuru do jej spálne.
„Ja si beriem kúpelňu!“ zakričal na Naruta mierne podnapitý Neji a odtackal sa spolu s TenTen do kúpeľne.
„Takže my zostaneme tu,“ povedal Naruto a stiahol Hinatu na gauč. Nežne ju pobozkal a rozopol jej blúzku.....


Naposledy upravil Juubi dne 16/4/2010, 01:24, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 愛と戦争   愛と戦争 Empty15/4/2010, 08:07

愛と戦争 2

Naruto pomaly otvoril oči. Bol v akejsi miestnosti kde bol strašný neporiadok. Ležal na rohoži pri dverách. Hlavu mu išlo roztrhnúť. Poobzeral sa po izbe, videl Sasukeho ktorý je rozvalený na stole a Hinatu ktorá ležala na gauči. Pozrel okolo seba. Dlážka na ktorej spal bola celá ovracaná. Ako som sa sem dostal? pomyslel si. Prišlo mu zle. Utekal rovno do kúpelne kde však vo vani ležali v chúlostivej polohe Neji a TenTen. Zamieril teda ku kuchynskému drezu.
„Sasuke“ ozval sa Sakurin zlomený hlas z vedlajšej izby.
„EEEUAA!!“ mrmlal Sasuke ktorý spadol zo stola.
Naruto si vypláchol ústa. Nepomohlo. Stále mal chuť akoby mu v ústach zdochol pes.
Vtom začul divné zvuky z kúpelne. Heh. Nie som jediný komu je zle.
Spomenul si na včerajšiu párty. Už viem ako som sa sem dostal!
„A ku*va!“skríkol Naruto až zobudil Hinatu.
„GEUEUI“ mrmlal Sasuke, ležiaci na podlahe.
Hinata, ktorá pila asi najmenej, sa spýtala „ Čo je?“
Naruto pozrel na hodinky „Už hodinu som mal byť u Kakashiho! Do prdele!“
„Pozdrav ho odo mňa“ zakričala za ním Sakura ale Naruto ju už nepočul.
Neuveriteľnou rýchlosťou trielil ulicami Konohy. Cestou vrážal do ľudí a tí naňho za ním nadávali. „ČO SI SLEPÝ TY KO**T?!“ kričal za ním jeden obzvlášť nahnevaný dedinčan.
„Kakashi-sama“ hlásil sa hodinu po termíne Naruto v kancelárií Hokageho.
„Ideš neskoro“ oznámil mu Iruka.
„Noo...“ Naruto sa zatváril prekvapene, „viete.. stretol som starú babičku, ktorá niesla domov ťažký nákup a...“
„KLAMEŠ!“ zhúkol Iruka.
„A ty si jej pomohol s taškami až domov, je tak naruto?“ skonštatoval Kakashi.
„Áno! Presne tak to bolo!“ pritakával Naruto ktorý si myslel že Kakashi mu výhovorku zobral.
„Takže,“ začal Kakashi, „tvoja misia je nasledovná“, povedal, a roztvoril mapu, „pôjdeš so Sasukeho týmom až ku Kláštoru Ohňa. Tam sa rozídete, a oni pôjdu na svoju vlastnú misiu“ povedal Hokage, „ty pôjdeš ďalej až ku pobrežiu, odtiaľ loďou do zeme vody do Skrytej Hmlovej dediny, a odovzdáš tento zvitok Mizukagemu. Ale Naruto! Je na ňom podpis a pečať Hokageho, za žiadnu cenu sa nesmie dostať do zlých rúk. Mohlo by to škaredo dopadnúť. Na tvojej misii ťa ešte bude sprevádzať Nara Shikamaru.“
„Prečo zase ten ufrflanec?!“ oboril sa naňho Naruto. Keď si však všimol ako sa Iruka uškŕňa, spýtal sa: „stojí za mnou, však?“
„Ježiši toto bude otravná misia“ povedal unudene Shikamaru. Naruto udrel päsťou do steny.
„Vyrážate dnes večer“ prerušil ich Kakashi, „a povedz Sasukemu a Nejimu nech sa dajú dokopy.“
On snáď vie všetko?! Pomyslel si Naruto, a vyšiel so Shikamaruom z budovy. Povedal si že sa najprv vráti k Sakure do bytu a oznámi Sasukemu že ho zháňa Hokage.
Keď prišiel do Sakurinho bytu, zbadal Sakuru ako čistí ovracanú dlážku pri dverách. Sasuke mal hlavu strčenú v umývadle a stonal. Hinata, Neji a Ten Ten tam už neboli.
Keď odovzdal odkaz, vrátil sa domov. Musí si trochu odpočinúť.

Medzitým niekde v zemi vetra...
„Kazekage-sama“ povedal zakrvavený ninja, „prerazili náš odpor pod horou. Už sa dlho neudržíme!“
V tom čosi vedľa nich vybuchlo. Gaaru stihol ochrániť piesok, no ninja prišiel o obidve nohy.
Gaara sa sklonil ku zranenému ninjovi, „pokoj s tebou“ povedal, a zabodol mu kunai do srdca. Ninja mierne zastonal a klesla mu hlava.
Prehrávame. Povedal si Gaara. Musím konať! Preletel na piesku k bojisku. Všade lietali kunaie a okolo piesočných ninjov vybuchovali akési bomby.
„Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa!“ zakričal kazekage. Začal sa zlieatať piesok zo všetkých strán na kamenných ninjov. Fajn. „Sabaku Kyuu!“ skríkol. Všetok piesok zrazu ustal, stvrdol a spustil sa na ninjov. Piesoční shinobi začali jasať.
Nebolo to však všetko. Na troch miestach spod pieskovej lavíny zrazu vystrelili výbuchy. Spod výbuchov sa vyvalilo tridsať ninjov. Jeden z nich letel na akomsi vtákovi. Zrazu z rúk vysypal hŕbu menších vtáčikov.
V tom si Gaara spomenul na členov Akatsuki s ktorými bojoval keď ho uniesli.
„Gaara!“ zakričal naňho Kankuro zozadu.
Pokiaľ má tento ninja takú istú schopnosť ako Deidara, máme veľký problém!
A vtáčiky sa zatiaľ blížili k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 愛と戦争   愛と戦争 Empty15/4/2010, 08:08

愛と戦争 3

A národ oboril sa na národ
s úmyslom vraždy, s besom skaziteľa.
Kres spráskal pušiek, zahrmely delá:
zem stene, piští vzduch, rvú vlny vôd,

kde bleskom kmitla hrozná Astarot.
A jak v žne postať zbožia líha zrelá
pod kosou, radom váľajú sa telá;
v cveng šabieľ špľachce čŕstvej krvi brod…

Tak vo víchrici totej ukrutenstva,
nímž ani tiger dravšie nezúri,
zapadá nie svlek: výkvet človečenstva,
života radosť smrtnej do chmúry,
v prach purpur všeľudského dôstojenstva,
v sutiny jasný palác kultúry!…

(úryvok z básne P. O. Hviezdoslava: Krvavé Sonety)



Obrovský výbuch odhodil piesočných ninjov.
„Gaara!!“ skríkol zdesený Kankuro. Keď však prach opadol, zbadali veľkú pieskovú guľu. Gaara bol v nej. Ninjovia sa na seba opäť vrhli. Začali vybuchovať bomby, lietať kunaie, sekali sa mečmi a kde tu ktosi použil akési jutsu ktoré spôsobilo menší výbuch, výchricu alebo sa zo zeme zdvihli skaly.
Po hodine bojov, sa piesoční shinobi museli stiahnuť do zákopov pri ich tábore. Medzi nimi a skalnými ninjami bolo bojisko plné kráterov, jám, a zmrzačených tiel. Gaara stále nevyšiel z piesočného štítu.
„Toto je zlé“ povedal Kankuro, „je nás len desať a ich je dvadsať. A navyše nevieme čo je z Gaarom!“
„Musíme ustúpiť“ hovorili ninjovia.
„Nie!“ zahriakol ich, „musíme počkať na rozkazy od kazekageho!“ Medzitým sa k ním nenápadne doplazilo päť hadov z hliny.
„Pozor!“ zakričal Kankuro, no bolo už neskoro. Väčšina z nich stihla oskočiť, ale štyrom ninjom ktorým sa nepodarilo zaregistrovať hadov, sa nedokázali vyhnúť výbuchu.
„KATSU!“ skríkla kamenná kunoichi ktorá letela na vtákovi. Hady explodovali.
V tom sa z pieskovej gule vyrútil kazekage. Na ženu na vtákovi sa vrhli tony piesku.
Tá však stihla použiť doton bunshin (zemský klon).
Je nás príliš málo! „Ústup!“ zavelil Gaara, a ninjovia sa okamžite dali na útek.
„Musíme sa vrátiť do dediny, Kankuro.“
„Hai!“ odvetil bratovi.

V Konohe...
„Tak vyrážame, Dattebayo!“ skríkol Naruto a rozbehol sa cestou od dediny.
„Počkaj!“ kričali za ním ostatní. To je ale idiot. Pomyslel si Shikamaru.
Najskôr utekali po ceste, neskôr zabočili do lesa na západ.
„Ku pobrežiu je to dvadsať kilometrov,“ oznámil im Neji.
„To aby sme sa poponáhlali“, povedal Naruto a zrýchlil.
„A čo prestávka na obed?“ pýtal so Chouji, „musím si predsa udržovať silu!“ a vytiahol chipsy.
„Musíš sa stále napchávať?!“ pohoršoval sa Kiba, „potom si taký tučný!“
Choujimu sa blyslo v očiach. „K*RVA JA NIE SOM TUČNÝ!!“ zahučal a vrhol sa na Kibu, ktorý chudák padol na zem pod jeho váhou. Akamaru začal zlovestne vrčať.
„Heh! Dosť! Chouji! Kiba!“ snažil sa ich upokojiť Neji.
„DRŽTE PAPULE!“ zhúkol Sasuke. Choji sa okamžite postavil. Kiba zostal zarytý do zeme.
„A zdvihnite ho!“ zavelil Sasuke. Neji s Narutom zdvihli Kibu.
„Bol som... zavalený....“ vytisol zo seba, „nemôžem dýchať! On mi rozmliaždil všetky kosti!“
„Neboj sa dáš sa do kopy“, upokojil ho Neji.
„Ideme dalej!“ povedal Sasuke.

V Sune.....
„Gaara!“ šťastne zvolala Temari, „konečne ste tu, musíte ísť so mnou!“ A viedla ich po strechách cez celú dedinu až k nemocnici. Gaara zaregistroval že po celej dedine sú porozbíjané okná na všetkých domoch a niektoré domy sú dokonca zrúcané, a že na zemi sú krátery po výbuchoch.
„Čo sa tu preboha stalo?“ pýtal sa Kankuro.
„Kamenní ninjovia“, oznámila im Temari, „boli tu, leteli na akýchsi vtákoch a hádzali dole nejaké bomby.“
„Takže ich je viac?!“ zhrozil sa Kankuro, „ ako je to možné?“
„Nie“, povedal kazekage, „bol len jeden. A tých vtákov aj bomby urobil on.“
Vošli do nemocnice, Temari ich viedla po chodbe rovno na operačnú sálu.
„Baki-sensei!“ skríkol Kankuro a rozbehol sa k stolu kde ležalo telo jeho senseia, „ako sa to stalo?“ pýtal sa zo slzami v očiach.
„Zopár tých bômb zasiahlo aj úrad kazekageho“, hovorila Temari, ktorá tiež plakala, „on.. on bol vnútri aj s celou radou!“ dokončila a slzy sa jej skotúlali po tvári na zem.
„Nie...“ hlesol Gaara. V tom dostal nápad ako môže zachrániť svoju zem. Vybehol z nemocnice a zamieril k ruinám úradu.
„Túto správu pošlite do Konohy!“ povedal Gaara ninjovi pri holuboch.
„Hai! Kazekage-sama!“ odvetil ninja.

Na hranici zeme vetra......
„Súdruhovia!“ pozdravil tsuschikage päťsto nastúpených ninjov, „súdruh raikage nám prislúbil pomoc v boji, ak padne Suna! Sme vo vojne! Vo vojne za v ktorej vyhrá ten najlepší! Vo vojne, v ktorej sa musia prinášať aj obete. Rodiny padlých ninjov dostanú finančnú pomoc, a budú vedieť že ich drahí, padli za dobrú vec!“ dokončil svoju reč tsuschikage.
„Neberte žiadnych zajatcov! Pokiaľ bude žiť niekto kto bude mať silu aby sa postavil proti nášmu režimu, bude to vždy hrozba! Ale kazekageho a jeho stúpencov chcem živých! Choďte!“ zavelil a ninjovia sa rozpŕchli. Už nebude nikto kto by mi mohol odporovať! Pomyslel si a začal sa smiať.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 愛と戦争   愛と戦争 Empty15/4/2010, 08:11

愛と戦争 4

„Sme tu“ oznámil Neji, „chrám ohňa.“
„Fajn. My ideme na sever, Shikamaru s Narutom na východ ku pobrežiu!“ povedal Sasuke.
„Naruto“, hovoril Shikamaru, „môžeme vyraziť?“
„Hai! Ideme!“ odpovedal Naruto.
A tak vyrazili. Ku pobrežiu dorazili okolo obeda budúceho dňa. Loď odchádzala až o štvrtej, tak si povedali že sa zatiaľ pôjdu najesť.
„Majú tu slušné ramen, dattebayo!“ vyhlásil Naruto keď dojedol štvrtú misku.
„Nemal by si sa tolko napchávať“, kritizoval Shikamaru, „bude ti zajtra na lodi zle“, konštatoval.
„Nezmysel!“ ohradil sa Naruto. „Ďalšiu misku!“ zakričal...

Na druhý deň...
Naruto vracal z boku lode. Shikamaru sa smial: „hovoril som ti to.“
„Blee“ stonal Naruto opretý o zábradlie na lodi.

Niekde.....
Sasuke, Kiba, Chouji a Neji bežali cez les. Zrazu ich Sasuke zastavil. Spozorneli.
„Byakugan!“ povedal Neji, „ je ich dvadsať. Špehovia“, oznámil im.
„Opatrne!“ povedal Sasuke, „môže ich byť viac!“
„Vlavo!“ kričal Neji.
„Chidori!“ skríkol Sasuke a vrhol sa do kríku vedla.
Neji sa s pokrikom vrhol dopredu.
„Nikudan sensha!“ skríkol Chouji a rozkotúlal sa dopredu.
„Garuoga!“ povedal Kiba a vrhol sa do boja.
Sasuke sa vynoril z kríka. Držal dvoch zakrvavených ninjov.
Vrátil sa aj Chouji a priniesol ďalších štyroch ninjov.
Neji s Kibom priniesli ešte šiestich.
„Pozor!“ skríkol Sasuke a odhodil Kibu. Na jeho miesto dopadol fuuma shuriken.
„Za nimi!“ zavelil Sasuke. Prenasledovali ich až na väčšiu lúku. Štyria nepriatelia zastali. Štyria šli dalej. Kiba sa vrhol za nimi. Jeden z kamenných ninjov však rýchlo spravil pečate a pred Kibom sa zdvihla vysoká kamenná stena.
„Čo ste zač?“ pýtal sa ich velitel ninjov.
Sasuke stál zrazu pri ňom. „Som ten ktorý určuje osud“ zašepkal. Zrazu tam stál len on a ten ninja. Nebo zčervenalo. Svet stratil všetky farby. Ninja si zrazu uvedomil že je pripútaný k akémusi stromu.
„Tie.. tie oči!“ vytisol zo seba ninja. To je Sharingan! Sasuke vytiahol katanu a prepichol ninju. Ten zakričal od bolesti. Sasuke ho začal pichať znova a znova. A on kričal.
Ostatní to videli len tak, že ich veliteľ zrazu spadol na zem a začal sa zvíjať. Zlakli sa a utiekli.
„Nie tak rýchlo“ povedal Kiba, a vrhol sa na nich. Jedného z nich zozadu chytil a roztrhol ho napol.
„Nikudan Sensha!“ zreval Chouji a ninjov odhodila obrovská gula ktorá sa valila za nimi.
„Suiton: mizu rappa!“ povedal Neji a ninjov odhodilo smerom k Choujimu. Ten ich znova prešiel a oni sa nestihli brániť. Na zemi ostali ležať ich telá. Zrazu sa jedno z nich vyparilo.
„Aaagh“ zastonal Neji a vytiahol si shuriken z ramena. Otočil sa pokúsil sa zasiahnuť ninju ukazovákom a prostredníkom do ramena. Ten bol však rýchlejší a vyhol sa úderu.
Rýchlo spravil pečate: „Kuchyose no jutsu!“ povedal a za Kibom sa zjavil velký trojhlavý lev
„Akamaru“, povedal Kiba „myslím že sa mu môžeme rovnať!“ Vtom sa spolu s Akamaruom
premenili na velkého dvojhlavého vlka. Ten sa začal točiť a zamieril k tomu levovi. Ten sa útoku lahko vyhol a zahryzol sa vlkovi do nohy. Kiba zastonal a znova sa premenil naspäť. Dopadol na zem a držal sa za nohu.
Zrazu leva niečo chytilo. Bol to obrovský Chouji. Chytil leva jednou ranou ho vyradil.
„Ďakujem“ poďakoval sa Kiba a šli sa pozrieť naspäť na lúku kde už čakali Sasuke a Neji.
„Štyria nám ušli“ oznámil im Kiba.
„Do r*ti!“ povedal Sasuke, „aspoň máme tohto“, a ukázal na ninju na zemi. Ten sa zdvihol a chcel utiecť. Neji ho však včas odhalil a bodol ho prstom do ramena. Ninja sa zosypal na zem. Chouji ho zdvihol a obrátili sa späť do konohy.

V Konohe...
„Ahoj Hinata“ pozdravila ju Sakura, „ideme ku mne baby?“ spýtala sa TenTen a Ino.
„Poďme radšej do kaviarne“ navrhla Ino. Tak teda išli. Vošli dnu, posadili sa a objednali si.
„Znepokojuje ma že sa Sasuke stále nevrátil“, zamýšlala sa Sakura.
„Áno, Neji povedal že sa vrátia na druhý deň, a už sú preč celé štyri dni!“ pohoršovala sa TenTen .
„Sakura videla si moju novú blúzku?“ spýtala sa Ino.
„Jeej, odkial ju máš? Nadchýnala sa Sakura.... a takto to pokračovalo ešte štyri hodiny. Potom šli k Hinate domov, a bavili sa tam.
„PREBOHA!“, zvolala Sakura, „čím sa to preboha napchávaš?!“ pýtala sa Hinaty a vytrhla jej z rúk kyslé uhorky. „Bude ti od toho Zle!“ pohoršovala sa.
„Hinata robíš mi starosti“, hovorila TenTen, „dnes si nepovedala ani slovo!“
„Hinata!“ hovorila k nej Sakura, „hovoríme si všetko! Povedz čo ťa trápi?“ pýtala sa jej.
„No... ja ... vieš tá párty u teba doma...“ koktala Hinata.
„Čo s ňou?“ zo záujmom sa pýtala milovníčka klebiet Ino.
„No.. my s Narutom ... sme... „ koktala dalej.
„Zachádzaj do podrobností!“
„No a ja...... som tehotná!“ vyprskla Hinata.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 愛と戦争   愛と戦争 Empty15/4/2010, 08:14

愛と戦争 5

Sakura spadla dozadu zo stoličky. TenTen si skoro odrezala prsty kunaiom s ktorým sa hrala. Ino vypadla z okna.
Dýchaj Sakura, dýchaj! „Vy...“ Sakura uvažovala ako by zoštylizovala tú vetu, „vy ste to robili bez ochrany?!“ spýtala sa po chvílke váhania.
„No... Naruto-kun povedal....“ začala hinata.
„Ja ho zabijem“ skríkla Sakura a v očiach jej zahoreli plamienky, „ten debil!“
„To on akože... akože fakt?“ neverila Ino, „no povedz aké to bolo?“
„No... uhm...“ zdalo sa, že Hinata hladá správny výraz.
„Dobre! Až také podrobnosti vedieť nechcem!“ zahriakla tú klebetnicu Sakura, „skôr by som chcela vedieť čo budeš robiť! Ako na to zareagoval otec?“ pýtala sa Sakura.
Hinata očervenala, potom zmodrala, a nakoniec ozelenela.
„Ty si mu to ešte nepovedala však?!“ pýtala sa Sakura otázku, na ktorú poznala odpoveď.
„N..nie,“ povedala Hinata a takmer pri tom odpadla, „asi napíšem Narutovi nech sa nevracia do Konohy! Nie to bude stále blízko... Už viem! Poviem mu nech ide do Európy! Počula som že to je daleko! Ale nie, tam má otec určite nejaké známosti.“
„Nech ide do Číny“ povedala TenTen, „počula som že je tam velmi vela ludí.“
„Dievčatá, priznajme si“, začala Sakura, „nech by Naruto šiel kamkoľvek, určite by sa tam nestratil, aj keby tam bolo kolko ludí.“
„A ty moja,“ otočila sa Ino ku Hinate, „si v peknej ****!“

V Sune (aspoň myslím že tu bola).....
Kamenní nijovia nosili na kopu telá mŕtvych piesočných ninjov. V strede dediny stáli desiati ninjovia, medzi nimi ležal na zemi zviazaný kazekage. Zvyšní ninjovia čo prežili boli poviazaní a sedeli vedla skupinky, strážení ďalšími dvoma ninjami. Okolo nich boli ruiny kageho paláca a zbombardovaná vyplienená dedina. Deti bez rodičov behali s krikom po uliciach. Shinobi z kamennej dostali rozkaz zabiť každého dospelého muža, ktorý prežil. Teraz behali po dedine a plienili, pálili a zabíjali dokonca ja nevinné deti.
Zrazu vybehol z jedného zničeného domu chlapec. Nebol starý, mal možno päť či šesť rokov. Bežal ku skupinke spútaných ninjov a kričal: „Ocko! Ocko!“
„Sleduj“ povedal s krutým úsmevom na tvári jeden z ninjov ktorí ich strážili. Načiahol sa do vrecka, ktoré mu viselo za opaskom, vytiahol kunai, a hodil ho po chlapcovi. Kunai ho trafil rovno do hlavy. Chlapec spadol na zem a už sa nepostavil.
„Nieee!!“ zakričal jeden z piesočných ninjov. Zdvihol sa, roztrhol si svoje provizorné putá a vrhol sa na ninju.
Skôr než stihli ostatní zareagovať, stál už zronený ninja nad telom vraha a držal jeho hlavu.
Vtedy ostatní ninjovia zareagovali veľmi rýchlo – zrazu pri ňom stáli štyria kamenní a zabodli doňho štyri meče. Ninja skríkol a zviezol sa na zem.

............

Všetci ktorí prežili sa zhromaždili na bývalom námestí. Na pripravené pódium vyšiel tsuschikage a začal: „Odteraz patríte mne! Budete žiť len aby ste slúžili mne a môjmu ľudu!
O čokoľvek sa pokúsite, doplatíte na to životom! Deti do pätnásť rokov sa budú pripravovať v špeciálnych táboroch, aby boli v dospelosti dobrými vojakmi. Deti ktoré už majú nad pätnásť rokov, pôjdu pracovať do baní v zemi zeme! Ženy a dievčatá nad dvanásť rokov, budú pracovať v dielňach na výrobu zbraní!“ dokončil tsuschikage.
Vtedy na vtákovi z hliny priletela kamenná kunoichy so zvláštnou schopnosťou.
„Súdružka Yumi!“ pozdravil ju tsuschikage
„Tsuschikage-sama! Z hliadky ktorú sme poslali do zeme ohňa sa vrátili len štyria ninjovia!“ oznámila mu.
„Hm...Takže už o nás vedia!“ konštatoval tsuschikage, „musíme sa poponáhlať s útokom na Konohu!“

V zemi vody...
Loď pomaly doplávala do prístavu. Shikamaru s Narutom zišli z lode na dlhé drevené mólo. Priskočili k nim mlžní ninjovia. Predstavili sa ako chunini vyslanci mizukage. Viedli ich preč z prístavu dlhou ulicou plnou malých obchodíkov. Tam, kde sa končilo prístavné mestečko bezprostredne začínal les, naplnený akousi neprirodzenou hmlou. Ninjovia ich viedli lesom ďaleko do vnútrozemia zeme vody.
Po troch hodinách sa dostali k vysokému pohoriu v strede dediny. Prišli na malú čistinku v lese.
„Prepáčte ale nesmiete to vidieť“ povedal im chuunin, „Kiri gakure no jutsu!“ povedal a zrazu sa okolo nich nahromadila hmla, hustejšia ako tá ktorá tu bola stále – cez túto si nevideli ani na špičku nosa. Ninjovia ich viedli ďalej a ďalej do kopca. Zrazu zastali. Počuli ako niekto robí nejaké jutsu. Potom len chrčanie a praskanie. Naznačili im aby sa pohli. Potom im odviazali oči. Boli v akejsi jaskyni ale na mieste cez ktoré prešli bola kamenná stena.
Na konci jaskynného tunela bolo vidieť svetlo. Ninjovia im naznačili aby šli. Narutovi sa to vôbec nepáčilo. Vošli do svetla na konci. Keď si ich oči privykli na svetlo, Naruto a Shikamaru nevedeli vyjsť z úžasu! To veľké pohorie bolo čosi ako prirodzená hradba, vnútri ktorej sa skrývala ninjovská dedina. Mlžní shinobi ich viedli dole na cestu ktorá viedla stredom dediny. Nad dedinou na opačnom konci sa týčila veľká hlavná budova – tam ich títo ninjovia viedli.
„Najprv pôjdeme za mizukage-sama“ povedal jeden z nich.

V konohe...
Sakura sa pozrela z okna na rušnú konožskú ulicu. Behali po nej ninjovia, ľudia sa zastavovali a rozprávali s priateľmi, nakupovali v malých obchodíkoch. Otočila sa že sa ide trocha upraviť predtým ako pôjde von. Zrazu ju čosi hodilo prudko dopredu. Bol to výbuch. Počula krik a ďaľšie výbuchy. Vyletela bleskovo von a zbadala, že oproti stojaca budova je v plameňoch. Pozrela sa na nebo. Nemohla uveriť vlastným očiam: nad konohou leteli stovky, možno tisícky veľkých vtákov. Na každom z týchto vtákov sedel muž a zhadzoval dole veľké hlinené gule ktoré pri dopade explodovali. Sakura sa rozbehla medzi kričiacich ľudí. Vtom vybuchla ďalšia bomba.
„Prosím... p.. pomôž mi!“ prosil ju umierajúci muž na zemi. Veľmi jej trhalo srdce nechať ho tam ale musela nájsť Kakashiho. Na ulici stretla TenTen a Ino. Bežali spolu smerom ku hlavnej budove konohy. Cestou zažili mnoho výbuchov. Kakashiho napokon našli na vrchu hlavnej budovy ako vydáva rozkazy.
„Zahájiť proti útok! Hneď!“ kričal Kakashi.
„Hai! Hai!“ odpovedali jonini ktorých si zavolal. Zrazu vedľa nich vybuchla bomba.
„Nie!“ skríkla Sakura a hnala sa ku zranenému Hokagemu.
„Nič mi nie je!“ povedal Kakashi ktorý sa práve zbieral zo zeme. Mal poranený bok ale inak sa zdal byť v poriadku. Podišli ku okraju plošiny na vrchu hlavnej budovy a pozreli sa dole na zničenú konohu. Ninjovia behali po strechách a hádzali kunaie na nepriateľa vo vzduchu. Celá konoha bola v plameňoch. Vtáky lietali vo vzduchu a zhadzovali bomby na dedinčanov dole. Kakashi zavrel oči sklopil hlavu. Sakura padla na kolená pozerala sa na skazu dole.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





愛と戦争 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 愛と戦争   愛と戦争 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
愛と戦争
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Off Topic :: Vaša,naša tvorba :: Vaša FanFiction-
Přejdi na: