Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lyžovačka na íle

Goto down 
AutorZpráva
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty15/4/2010, 03:09

Lyžovačka na íle 3412af157d_42406844_o2

Lyžovačka na íle

1.kapitola...Problémi sa začínajú

Orochimaru hrdo vkráčal do izby faganov.Otvoril dvere a postavil sa hrdo pred nich s vypnutým hrudníkom na ktorom sa mu hompáľali silokónové prsia."Tak detičky kdo je najlepšia mamička na svete?"Opýtal sa."Preca ty mami."Odpovedali jednohlasne."Ale nechápem prečo sa nás pýtaš takéto voloviny."Zafrflal Dosu načo mu dal Oro riadnu zaucho."Nerozpráj neslušne!No a keď sa už pýtaš vaša milovaná mamička a otecko Kabuto vás berieme všetkých na lyžovačku."Fagani stuhli a začali na Oriho pozerať ako na debila."To si z náš robíš prdel?Ty si nás nikdy nikam nevzal jedine tak k Deidarovi na očkovanie!"Zaku sám nedokázal uveriť že vyslovil slovo očkovanie najhoršiu vec na svete hneď po cenzurovanom Narutovi na Jetixe. Ori ho prevŕtal pohľadom. "Fajn, tak ty nikam ísť nemusíš." Zakovi sa očká naplnili slzičkami. "Ale... ale... buaaaaaaaaa!" Rozreval sa tak silno, až slzami zmietol Dosa z postele. Oroš bol hneď pri ňom a pritisol si ho na umelú hruď. "No dobre, ideš aj ty, len prestaň plakať." Zaku sa okamžite upokojil. "Nerád to vravím, no uplakanec má pravdu. Nikdy nás nikam neberieš. Čo tak odrazu?" spýtal sa Dosu, len čo sa znova vyteperil na posteľ. "Noo... chcem vám dokázať, ako veľmi vás mám rád... Tak sa prestante tak blbo vypytovať a začnite sa baliť." A vypochodoval z izby, aby zabránil ďalším zvedavým otázkam. Veď im nemohol povedať, že pobyt na horách vyhral od Tsunade v kartách! O chvíľku boli všeci nastúpený pred vchodom a každý si niesol svoj batôžtek zo spodným prádlom.Ori si ich pyšne prezeral a keždého zapravoval a upravoval im oblečenie."Mami a kdo nás odvezie?"Opýtal sa natešený Kimi kaď mu Oro nasádzal čapicu na uši."No kdo asi?Ujo Itachi!Akatsuki PIZZERIA s.r.o robí služby každého druhu tak Itachi nás zvezie na autobuse!Dokonca to mám zadarmo lebo som ich zamestnanec na materskej."Po únavnom čakaní vletel pred budovu obrovskov rýchlosťou autobus celý čierny posiaty červenými obláčikmi.Otvorili sa dvere a v nich sa objavil Itachi."UJO ITACHI!!!!"Vykríkol Zaku a hodil sa mu okolo krku."Zaki môj najmilší faganko po lyžovačke pôjdeme zabiť Sasukeho dobre?"Zaki nadšene prikívol."A potom podpálime Konohu!"Zapišťal Zaki.Itachi ho zo slzami dojatia objal."Ten chlapec je pomne." Zaki si to namieril rovno dozadu. "To si snáď robíš prdel, ne? Pakuj dopredu, nech sa zas nepoblveš!" okríkol ho Dosu a rukávom ho nepekne prepleskol. Zaku si šúchal líce a vyplazil na svojho trýzniteľa jazyk. "Ty nie si moja mama, takže si daj odpich!" Vzápetí dostal pohlavok od hrdej mamičky. "Koľko krát som ti vravel, aby si sa nevyplazoval? A teraz si všetci posadajte, nech môžeme vyraziť." Všetci si poslušne posadali a Zaku na truc obsadil miesto vzadu. Keďže nezostali voľné miesta a nikdo nechcel sedieť vedľa Zaka niektorý stáli."Ale čo toto!Všeci sadnúť!Šak autobus sa zastavý a vy si hlavyčky dokmášete!"Napomenul ich Ori.Fagani si vzdychli a sadli si dozadu.Nešťastníkmi boli Kimimaru,Dosu a Juugo."Nebjte ja sa nepoblijem!Sľubujem!"Usmial sa Zaku a otvoril si okienko."Presne keď budeš bliť tak do okna!"Zavrčal Juugo.Itachi naštartoval a autobus a ohromnou rýchlosťou sa pohol.Zaku zatial s hlavou vystrčenou z okna pišťal od radosti.Vyzeral ako šteniatko no keď to videl Ori skolo sa zbláznil."Zaki už aj daj tú hlavu preč!Veď pôjde autíčko a odfaklí ti ju!"Zaku vytiahol hlavu a sadol si."Aaaa mama môžem sa spýtať pre koho je ešte toto voľné miesto vedľa šabliaceho urevanca Zaka?"Orovi sa rozžiarila tvár."Uvidíš je to úžasné!Je to pre jedného vášho kamaráta!" Cesta ubiehala pomerne dobre. Občas si niektorý usmrkani venovali kopanec, ta a tam sa pokmásali za vlasy, a čo bolo najdoležitejšie, Zaku sa nedogrcal. Zatiaľ... "Maaamiiii, je to ešte ďaleko?" otrávene zatiahol Kimi. "Hmm... ani neviem... musím sa pozrieť do mapy... počkaj... ečte také tri centimetre a sme tam..." Kimi z tých troch centimetrov nebol o moc múdrejší, no radšej sa ďalej nevypytoval. A vtedy začala tá najhošia časť cesty - kopce. Hooore - doooole... Hooore - doooole... Zakimu začalo byť trochu šoufl, no statočne sa držal. Keď už si myslel, že pred ním sediacemu Orimu pokazí frizúru, autobus zastal. "Vidíš mamička ani som ťa neovracal!"Pochválil sa Zaki.Ori ho už už chcel pochváliť a dať mu cukrík ale pri pohľade na Zakovu zelenú tvár rozhodol sa cukrík vynechať a zostať len pri pochvale.Všeci fagani sa pozerali kde to zastali."Tábor Chidori!"Čítala Tayuya ktorá to jediná vedela."Ale čo tu robíme?Čo robíme v Konohe?Ten kamarát akože bude z Konohy?"Opýtala sa Kin pri pohlade na rozbesnené deti.Vtedy vošiel Kakashi a pritiahol zo sebou chlapca.Itachi vyvalil oči."ČO!?SASUKE!Nikam nejdem!Nie s ním!"Ale pohľad na smutných faganov ho prinútil opeť si sadnúť za sedadlo vodiča.Napadlo ho že vybúra autobus ale bál sa že by ublížil faganom."Tak Sasi!Konečne si tu!Len si sadkaj!"Vyzval ho naheppený Oro. Sasi nedôverčivo pokrčil nosom nad šoférom, no nepovedal ani slovo. Len sa poobzeral po autobuse, kam by si mohol sadnúť. Nakoniec si sadol pred Kimiho a Dosuho. Jeho zadok sa ani nestihol poriadne dotknúť sedánky a bus prudko vyrazil. Všetkých hodilo o operadlá. "Do kelu, dávaj bacha! Kvoli tebe som si pokazila účes!"Kin naštvane okríkla napoly slepého šoféra a začala si uhládzať svoj dlhý kedysi-cop. "Mamí!Ja som hladný!"Zafňukal Zaku."Ani nápad!Zase sa povrackáš!"Zahúkal Oro načo sa Zaku rozreval."Mama!Daj mu to!Lebo urevanec sa s toho po..."Dosu nestihol vetu dopovedať lebo mu Oro strelil facku."Dobre ale nepovrackaj sa..."Ori Zakimu podal sendvič a nechal ho nech ho spapká.Po pár minútach začala Zakiho pokožka meniť farbu na zelenú a nečakane ako bomba sa vyšablil.Vracka mu nestiekla po ústach ale pretože si zakríval papuľu rukov rozprskla sa na všetky svetové strany. A keďže to bola poriadna grcka, zasiahla Kimiho do tváre, Dosovi zničila nové obväzy a Sasimu účes alá kakadu. "Fuuuuuj! To je nechutné!" ozvala sa Tayuya a rukou si prikrila ústa. "Hlavne nezvracaj aj ty!" zhrozene zvolal Ori. "Herečka," pohrdlivo zamumlala Kin a obrátila pozornosť na zadné sedadlo. Zaku ešte stále zelený na seba nechal dopadať urážky od ovracaných faganov. "Ja som ti to vravel! Ale ty nee, ty ma nemóžeš počúvať, ty si na just musíš sadnúť tam, kde sa na sto pro dogrcáš!" vykrikoval Dosu a Zakovým rukávom si utieral zafašovanú tvár. "Mami mňa bolí bruško."Ori samozrejme ako správna mamička nemohol nechať Zakiho len tak fňukať s bolavým bruškom.Preto aj keď mal vlasy a jeho rúžovú kombinézu celú povracanú objal Zakiho,začal ho tíšiť a rúžovou vreckovkou mu utrel papuľku."Neboj Zaki to bude dobré.Choď si sadkať dopredu."Zaki sa postavyl a sadol si doslova dopredu na Itachiho kolená."Zaki keď už si tu mám pre teba robotu...vieš strielať?"Opýtal sa ho Itachi."Nie ujo.","Nevadí!"Itachi vytiahol spoza sedadla brokovnicu a podal ju Zakimu."Keď uvidíš fízlov tak strielaj z okna!" Zaki, ktorý nikdy pred tým nevidel zbraň, ju začal prevracať v rukách. Keď zamieril dozadu, všetci sa poskŕčali a začali hundrať neveľmi lichotivé poznámky o jeho inteligencii. Keď si Zaki prezrel zbraň zo všetkých uhlov, nazrel aj do hlavne. "A toto je na čo?" priložil prst k spúšti. "Do riti!!" zanadával Itachi a rukou v pravej chvíli odsunol hlaven mimo Zakiho tváre. Busom sa ozval výstrel a zašiel do jarku. Všetci zamreli. "Preboha! Je niekto zranený?" vydesil sa Ori a očami od strachu veľými ako tenisové loptičky začal prezerať faganov. Všetci boli v poriadku, trochu mimo, ale v poriadku. Len Sasi bol akýsi príliš ticho. "Miláčik, si v poriadku?" ustarostene ho Ori pohladkal po líčku. Sasi nań pozrel a oči mu zahoreli hnevom. "Ja toho nevzdelaného idiota zabijem! On mi ustrelil z vlasov!" Sasuke nečakal na odpoveď a vyštartoval zo svojho sedadla na Zakiho a zhodil ho na zem.Zaku sa začal smiať.Jeho mozok jaksi nezaregistroval nebezpečenstvo zo strany Sasukeho ale všetko vnímal ako hru."Ty idiot jeden sprostý!"A poriadne Zaka udrel do tváre.Zaki naňho prekvapene pozrel jedným okom druhé sa mu nedalo otvoriť.Zmraštil obočie a pohrýzol Sasukeho do ruky.Sasu vyskočil na rovné nohy a začal zavíjať od bolesti.Rozúrený Zaku sa mu zatiaľ vrhol na nohu a poiadne mu do nej zahryzol ako besný pidbul.Fagani okolo nich urobili kruh a začali povzbudzovať Sasukeho vzhľadom na to že Zaku ich pošablil a to mu tak ľahko neodpustia. Lenže nečakane zasiahol osud. "Prestante vy dvaja!" skrýkol Itachi a tvrdo odhodil Sasuke na sedadle, zatiaľ čo Zakiho nežne zdvihol na nohy a oprášil ho od blata a zvyškov pizze, čo va váľali na podlahe. "Čo sa na mňa pozeráte jak pedofil do kočárika?" spýtal sa šofér, len čo si všimol sánok okolostojacich padnútých na dlážke. "Keď ty si tu... kto šoféruje?" pomaly so seba dostala Kin. Vzápatí sa všetci rozkričali tak hlasno, že by sa za to ani Kevin zo Sám doma nehanbil. Itachi vypleštil oči a pomaly sa otočil.Jeho milovaný AKATSUKI autobus sa rútil do oproti idúcemu kamiónu."Veď mi ideme v protismere!"Zahulákala Tayuya.Itachi sa rozbehol k volantu lenže potkol sa o ležiaceho Sasukeho."Nieeeeeeee!"Zajačal.Zaku nechápal čo sa deje až keď zbadal prázdny volant.Táto veľká hračka je teraz volná a on sa môže zahrať z autobusom.Skočil na sedadlo šoféra a začal sa vyhýbať autám pričom spôsobil haváriu dvoch kabrioletov.Konečne sa dostal do správneho smeru.Všeci si vydýchli a začali jasať.Zaka to ale netrápilo jeho pohľad upútalo jazierko plné kačiek.
pokračovanie na budúce...


Naposledy upravil DeiDei dne 20/5/2010, 03:59, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty15/4/2010, 07:30

2.Kapitola-Orovi došli nervy xD

Strhol volant a vyletel do jazera.AUTOBUS sa nosom zadoril do vody.Faganom spadol celý sánkový systém."Pche!Ty debil ako som si mohol myslieť že to zvládneš ale nie ty musíš vyplašiť kačičky!"Odvrkol Dosu a Zaku mu na to s úsmevom prikívol.Preňho to bola hra a teraz získal BONUS! tým že povraždil pár kačiek. Všetci pomaly vyšli z autobusu pozrieť sa na tú spúšť. "Jéj, osem ich je v ťahu!" zajasal Zaki pri pohľade na kačky plávajúce hore bruchom. Itachi si veselú náladu svojho obľúbenca nevšímal. Trhane podišiel k nárazníku nedbajúc na chladnú vodu jazera. Priložil dlane plech a nežne ho pohladil. Nezniesol ten smutný pohľad a klesol na kolená, takže nad hladinou trčala len jeho hlava. "Nieeeee! Prečo on? Prečo som to nemohol byť ja?!" zaplakal a vydesil tým ďalšie operence obývajúce jazero. Ori smutne pokrútil hlavou a pohotovo zašiel jazykom do výstrihu. Vyriahol odtiaĺ super - ultra tenký, hyper moderný mobil. "Tak už vieme, kam zmizli sociálne dávky za uplynulé dva roky," sucho poznamenal Dosu. Ori sa tváril, že Dosovu poznámku prepočul, inak by naň musel byť zlý a to on nechcel. Poriadne mobil poutieral čistou flyšovou vreckovkou a vyťukal číslo. "Ahoj Hidanko, tu je Ori. Máme menšie problémy, nemohol by si nám prísť na pomoc?" Hidan prišiel na svojom milovanom autíčku zo znakmi jeho viery o 10 minút."Ták ľudia čo je za problém?"Opýtal sa vyliezajúc z auta."Urevanec zase všetko posral!"Zahúkal Kidoumaru a ukázal na vysmiateho Zaka všetkými šiestimi rukami.Ten si ho ani zďaleka nevšímal a ďalej pichal prstom do zdochnutej kačky a naťahoval črevá ktoré jej vyšli zo zadku."Že ma to vôbec neprekvapuje."Vzdychol si Hidan."Tak čo to tu máme..."Podyšiel k Itachimu a pobúchal ho po chrbte."To spravým neboj."Vyšiel z vody a klakol si na kolená pred každou opravou musel vykonať svoj modliaci rituál.Keď to Zaki videl natešene k nemu priskočil aj s malým káčatkom v ruke ktorému sa podarilo prežiť."Ja ti pomôžem!"Sadol si do tureckého sedu a spustil."Anieličku strážničku opatruj moju ninjovskú dušišku nech sú moje kunaje vždy ostré a shurikeny vždy presné..."Hidan mu zapchal ústa."Sklapni mladý!Lebo ťa podrežem ty idiot!Na tvoje priblblé modlenie niesom zvedavý!Ja mám len svoju vieru tak sa mi nevtieraj!"Zaki sa znovu zaškeril."A ja mám pán Božka mal by si to aj ty skúsiť!"Oro sa zamračil."Zaku čo som ti vravel!Tu sa vyznáva len Orochimarizmus!Tak sa modli ku mne." "Katolicizmus je aj tak lepší," zamrmlal si na pol úst Zaki a odišiel ďalej skúmať následky svojho prvého pokusu o šoférovanie. Obďaleč stál Sasi a pozorne si prezeral rany od zakiho úst. "Mami, je to normálne?" s obavami podišiel k Orimu a ukázal mu ruku. Kusanec začal puchnúť a hral všetkými farbami - červenou začínajúc a čiernou končiac. "Ehm... samozrejme že je... ale pre istotu choď za Kabutíkom, nech ti to vydezinfikuje." Sasi pokrčil plecami a šiel za Kabutom. "Mama povedala, že mi na to čosi máš dať." Kabuto si založil osmičky okuliare na blízko a začal si prezerať ranu. "Dokelu... ja som si myslel, že Zaki je z tej besnoty už vonku..." zamrmlal si popod nos. "Čo si vravel?" spýtal sa Sasi. "Ále, len že by to malo stačiť vydezinfikovať. Idem po lekárničku." Keď Hidan konečne dokončil svoj rituál vitiahol Itachiho autobus z jazera svojim odťahovákom.Itachi sa autu natešene hodil na nárazník a objal ho.Ignoroval to že bol špinavý od krvi a húpali sa na ňou kačacie vnútornosti."Ach ty moje zlatenko!"Povedal a začal ho bozkávať."Eh Itachi nemali by sme ťa s tým autobutom nechať samých?"Podpichol ho Kabuto zatial čo obviazoval Sasukemu ruku ktorá bola taká opuchnutá až sa zdalo že má na nej plávacie krídelká.Hidan sa kukol na hodinky a vzdychol si."To už je toľko.Sorry ľudia ale ja musím ísť ideme s kamošmi podpáliť kresťanský kostol a dve mešity."Nasadol do auta a vyštartoval preč."Tak zlatenká nastupovať."Zavelil Oro.Všeci naskočili a autobus naštartoval.Fagani začali po chvíli spievať."Sme hladný!Sme šťastný!Sme tábor koncentračný!Sme hladný!Sme šťastný!Sme tábor koncentračný!..."Orimu to už začínalo brnkať na nervi."Mami ale ja som fakt hladný a aj moja kačička.Aj by som ju zjedol ale sendvič je lepší.Dáš mi mami?"Zafňukal Zaki a dal si káčatko na hlavu. "Nie!" zborovo zakričali fagani. Ori si vzdychol. "Prepáč Zaki, ale to nie je dobrý nápad. Čo ak by si zase vrackal? Navyše, onedlho by sme tam mali byť, to vydržíš." Zaki zosmutnel. "Pokúsim sa..." Lenže o pár minút mu neznesiteľne začalo škvŕkať v bruchu. Kačička na jeho hlave sa tak zľakla a dala mu to patrične najavo. Zaki potriasol hlavou, káča zletelo a pristálo v zapáchajúcej mláke zvratkov. "No fuuuj... Šak počkaj, ty... ty... operenec..." Úbohá urážka, no s takým prázdnym bruchom by ste ani vy nič lepšie nevymysleli. Surovo schmatol úbohú kačaciu sirôtku a vložil si jej hlavu do úst. ,,Ty deger! Šak je celá od grcky!" vyhŕkol Kimi a zozadu plesol Zakiho po hlave. A zuby spravili cvak! Krv začala stekať Zakimu po brade a zašpinila mu tričko, o ktorom si všetci mysleli, že špinavšie už byť ani nemôže. Okamžite vyplul žlto - červenú hlavičku a tá sa odkotúlala až k Sakonovým nohám. "Čo je to?" začudovane sa spýtal Udon a zdvihol zakrvavenú guličku. Keď zistil, čo to je, dvojhlasne sa rozjačaj na celý autobus. "Čo sa stalo?" vyskočil zo sedadla Ori, ktorý pri tom monotónnom pohybe busu zaspal. "To je... kačacia hlava?" šťuhol do bývalého káčatka Kidoumaru. Ori sa otočil na Zakiho a chystal sa na naň zoslať hromy blesky. Lenže než stihol otvoriť ústa, do tváre ho zasiahla šabľa. Tento krát nepatrila Zakimu, ale Kimimu. "A DOSŤ!ITACHI ZASTAV!"Zahúkal Oro a schmatol Zakiho za krvavé tričko."A von!"Otvoril dvere autobusu a vyhodil Zaka na cestu."Nie mama prosím nie!"Zafňukal."Ale áno!Itachi naštartuj!"Zaki sa rozplakal a Itachi si vzdychol."Oro...nechaj ho je to len dieťa a on to tak nemyslel."Zaki prikívol,strčil si do úst zaťatú päsť a celú ju poslintal.Sliny mu stekali po brade na krvavo-špinavo-ovracané tričko.Vyvalil na mamu uplakané oči a z nosa mu začal tiecť sopeľ.Oro sa musel riadne snažiť aby Zakiho nevzal do náručia a nezačal ho ľutovať až z tej túhy dostával tik do pravého oka.Začal si hrýzť spodnú peru. "Nie! Už toho bolo dosť! Najprv tá šabľa, potom autobus v jazere a teraz odhryznutá hlava! Chudák Sakon a Ukon z toho budú mať doživotnú traumu. Nie, nie, je mi ľúto, ale inak to nejde. Itachi, naštartuj!" Itachi si povzdychol a venoval Zakimu ľútostivý pohľad. "Nieeeeeee! Maaaamiiiiiii!" rozreval sa Zaki a sledoval, ako bus mizne za zákrutou. Ori si sadol a¨na miesto a sklonil hlavu. Nikto nepovedal ani slova. Toto sa ešte nikdy nestalo. Nech spravili čokoľvek, vždy ho dokázali slzami ľahko zlomiť... Asi podesiatich minútach Ori vyskočil zo sedadla, akoby ho niekto kusol do zadku a nahrnul sa k Itachimu. Zdrapil ho za rameno a poriadne ním zamixloval. "Okamžite to otoč! Musíme sa vrátiť po Zakiho!" Itachi okamžite otočil autobus, vďaka čomu skončili tri autá v jarku. Fagani nesúhlasne zafrflali."Prečo sa preňho musíme vracať!Je to malá besná potvora aha čo mi spravil!"Sasuke ukázal Orovi ruku veľkosti balóna ale Oro ho neregistroval.Pozeral sa na dialnicu a očami hľadal Zakiho."Je to moja vina!Určite mu niekdo ublížil!Čo keď ho prešlo auto a nájdeme len jeho úbohé telíčko?Alebo čo keď ho niekdo zbil?Keď bude mrzáčik nikdy si to neodpustím alebo ešte horšie čo ak ho našiel nejaký hnusný,slizký,vyziabnutý a bledý pedofil?Och takých neznášam."Po pár minútach uvideli Zakovu postavu práve odchádzal opačným smerom.Itachi hneď zastavil."Zaki,Zaki zlatko!"Oro vybehol z autobusu a objal ho."Prepáč mi to..."Zaki mu do jeho silikónovej hruďi zaryl svoju uplakavú hlavičku.Ori ho vzal na ruky a odkráčal s ním do autobusu tam si s ním sadol na zadné sedadlo k ohrievačom ktoré tam nainštaloval Hidan.Itachi sa znovu vidal na chatu a Oro zatial Zakimu pusinkoval tváričku.Zaki naňho chvíľku pozeral a potom zaspal.Kin si sadla k Orovi a objala Zakiho.Ori naňu škaredo pozrel ale Kin to nevadilo a spravila Zakimu na krk veľký cuckflek.
pokračovanie nabudúce...
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty16/4/2010, 01:36

3.Jednohviezdičkový hotel...

O pár hodín konečne dorazili do cieľa. Fagani sa nadšene vyvalili z autobusu a rozospatému Zakimu sa podarilo po kolená sa zaboriť do snehu. "Haló? Pomôže mi dakto?" nešťastne sa obzeral okolo seba a hľadal pomoc. Márne. Ori s Kabutom šli okamžite na recepciu zapísať sa, fagani sa guľovali a stuhnutý šofér sa šiel do baru napiť niečoho teplého, pričom sa potkol na schodoch a trafil do zárubne. O desať minút vyšiel von Ori a začal zháňať faganov. "Detičky, vezmite si batôžky, ideme sa ubytovať." Nasledovalo páčenie zámky na kufri, keďže kľúče mal Itachi a nevedeli ho zohnať a hromadné nahrnutie do chaty. Fagani s otvorenými ústami hľadeli na zariadenie chaty. Pre nich to bol hotový palác. Pravdu povediac, chata mala sotva hviezdičku, koberce boli prašivé, lampy obité a smrdelo to tam ako prepotené ponožky. Ale oproti tej diere, kde bývajú... Zaki vykopol dvere a udýchane si sadol nazem.Musel sa snehom prejesť.Ori každému odjednal izbu po troch a poslal ich nech sa vybalia.Zatial sa dovalil krívajúci Itachi aj s Playboyom v ruke a sadol si na sedadlo pri vchode vedľa Dosa ktorému sa akosi nechcelo ísť do izby."Pozri Dosi to je delo že?"Itachi ukázal Dosimu nahú kunoichi z kunaimi v hube.Dosu pískol"Wow!Tak tú bych preťahoval celú noc."Ori to na jeho smolu počul a poriadne mu strelil."Tak toto ne!Choď sa hrať zo Zakim na doktorov na takéto veci máš ešte čas!" Dosu nadurdene vstal slimačím tempom sa bral preč. "Zaku je nudný pacient... Hej, Kin, nechceš sa zahrať na doktora?" zakričal na Kin, ktorá práve stúpala hore schodmi. Zo zadu na Dosovu hlavu dopadla poriadna rana. "Dosu! Ako sa to správaš?! Ak ešte od teba začujem podobné sviňačiny, pošlem ťa domov v bedne!" "Dúfam, že aspoň s UPC," zahundral a pozbieral sa zo zeme. Keď prechádzal okolo Kin, tá naň žmrkla. "Čakám ťa po večeri," šepla na pol úst. Oroš to našťastie nezačul. Mal čo robiť, aby Itachimu vytrhol playboja. "Okamžite mi to daj! Čo keď to náhodou deti uvidia? Však z toho budú mať komplexy!" "Prosím ťa, sú už dosť starý na to, aby sa v týchto veciach čomusi priučili," argumentoval. Nakoniec sa Ori naň hodil a tak sa mu konečne podarilo vytrhnúť mu hanbatý časák z ruky. "To je v riti... Idem do baru," vyhlásil znechutený Itachi a zamieril k alkoholickému raju, kde do seba začal systematicky hádzať borovičku. Keď si fagani konečne vybalili spodné prádlo mali sa všeci stretnúť na večeri a tam prebrať ako bude lyžovačka prebiehať.Na žranie mali palacinky aj keď Oro protestoval ale neskôr si uvedomil že to vyližujú nechcel aby fagani presiahli svoju normálnu hmotnosť 10-15 kg."Táááák detičky zajtra pôjdeme na kopec lyžovať...Kabuto bude hlavný lekár a ak bude zle zavoláme Deidaru...","Ale mama ujo Deidara je veterinár."Ozvala sa potichu Kin."Ja medzi zvieratami a vami vidím minimálny rozdiel...takže kde som to skončil?Aha už viem no a zavolal som vašich ujov aby vám pomohly."Do jedálne vošiela celá Akatsuki banda aj s ožratým a alkoholom zapáchajúcim Itachim. Pein sa postavil vedĺa Oriho za vrch stola a oprel sa oň rukami. Lenže stolík pochybnej kvality nevydržal tú ťarchu a zrútil sa. A spolu s ním aj Pein. "Do riti aj s takou robotou! Tobi! prestaň sa rehotať jak dostihová kobyla a pomôž mi!" "Tobi je dobrýýý chlapec!" vyskočil Tobi do pozoru a dal sa na vyťahovanie svojho šéfa spod trosiek. Pein už bol skoro na nohách, keď do Tobiho "nechtiac" strčil Deidara a obaja skončili na bruchu. "Tobi ty parchant malý hnusný zlez zo mňa!"Tobi zdvyhol šéfa a oprášil ho štetkou na záchod ktorú pri sebe vždy nosil keby sa náhodov Zetsovy uvoľnil štupeľ čo mu dali do zadku aby ho furt nepreháňalo."Ujo Itachííííí!"Vykríkol Zaku a vyskočil zo stoličky rovno na Itachiho.Ešte nebol až tak ožratý aby si nepametal že sa videli naposledy pred 5minútami."Ach Zaki ty moje malé sklerotické teliatko čo keby si mi šiel pre pivko?"Zaku sa natešene vybral do mrazáka splniť ťažkú misiu ktorú mu dal Itachi."Rýchlo hovor zatial čo je tá beštia preč!"Naliehal Sasuke. Pein si odkašľal a snažil sa zaujať dôstojnú pózu. Bez stola to však šlo pomerne ťažko. "Takže haranti, Ori nás poprosil, aby sme mu s vami trocha pomohli. Ja vám teraz osvetlím naše role..." Tobi ho poklepal na rameno. "Ale šéfe, my žiadne role nemáme." Pein ho prebodol pohľadom. "Sklapni dobre? Ak nám autorka pridelila nejaké úlohy, tak ich budeme mať," zasyčal skoro ako Oroš. Tobi si čosi zamrmlal popod nos a mal veľké šťastie, že ja, autorka, som ho nezačula... "To bola vyhrážka?" vyvrátil Tobi hlavu do neba, za čo od Deidari schytal poriadnu šupu po hlave. "Sklapni už, inak ťa z tohto príbehu vymažú!" Pein si odkašľal a znova sa pustil do monológu. "Takže, ako som už spomínal, máme tu nejké pridelené úlohy. Deidara bude lekár, ale to je vám asi jasné. Ja budem hlavný lyžiarsky inštruktor. Mojimi pomocníkmi bude Itachi a Tobi. Kisame bude učiť snowboarding, Sasori vám bude z dreva strúhať nové lyže, sánky a dlahy. Ostatný budu dievčatá pre všetko, no hlavne večerný dozor. Nejaké otázky?" Prihlásil sa Hidan. "Prečo práve 'dievča' pre všetko? Šak som chlap do riti!" Pein si vzdychol"Tak fajn Hidan je Tyson* na všetko"Pein si konečne sadol a Kisame vstal."Deti keby potrebuje niečo som tu pre vás viete ako vás ja ľúbim že?Tak budem vaša opatrovateľka."Kisame sa usmial a všetkým poslal veľkú pusu.Vtedy sa ozval Deidara."A aby som nezabudol chcem vám predstaviť moju pôvadnú asistentku."Do miestvosti vošiel Kakuzu v bielej blúzke,miniskukničke a čiapočke s červeným krížom ako pravá zdravotný sestra len v hrudi mal napchaté ponožky.Chodil trošku čaptavo kôli vysokým podpetkom ale vyzeral dôverihodne."Je to fakt nutné Deidara?"Vzdychol si."Je!Je!A ešteraz je!Deti to takto potrebujú!"Zatial vošiel Zaku aj s plechovkou piva v ruke."Zmeškal som niečo?"Opýtal sa načo ho Kisame objal."Ach zlatenko moje teba som tak dlho nevidel!A neboj ja ti šecko povysvetlujem."A dal Zakovi mlaskavú pusu na čelo takú akú dávajú staré babyčky svojim vnukom.Kisameho sliny Zakovi stiekli po nose. Ori ten výjav sledoval s veľkou nevôľou. Nemal rád, keď takto faganov olizoval niekto iný. Veď on je ich mamička, len on si to sme dovoliť! "Dobre Kisame, už ho pusti. Fagani musia ísť spať," zatlieskal Ori, aby tú srdcervúcu scénu ukončil. "Ale veď je len sedem hodín," vyhŕkol Sasuke a zahnal sa rukou veľkou ako bejzbalová pálka. Pôvodne ňou chcel tresknúť po stole, no keďže ten bol na triesky, stratil rovnováhu a nosom sa zaboril do kopy dreva. Kisame k nemu hneď pribehol,chytil ho do druhej ruky a bozkával ho na líčko."Ty moje čo to máš s ručičkou?"Sasuke sa nenávistne pozrel na Zaka ktorý práve ospalo klipkal očami v Kisameho náručí."Ale nič to ma len besný pidbul pokúsal že Zaku..."Zaki ho ignoroval."Mamička ale ešte sme nevideli večerníček...a dneska je špeciálny diel o kačičkách."Zafňukal Zaku."Ale zlatko nemal si dneska kačičiek už dosť?"Kimimu zase prišlo zle tak bežal na záchod.Ori si vzdychol."Tak dobre ale potom pôjdete spinkať.Fagani sa natšene rozbehli do spoločenskej miestnosti a na Konoha Tv si zapali večerníček Macko ninja.Stihli to akurát na mackovu úvodnú pesničku."Ja som Macko ninja čo zvláštny kunai mám a všetky deti rád ja mám..."Fagani jasali a zabudli na hádky.Kisame si vedľa nich natšene sadol a tiež sledoval.Chudák Ori bol nešťastný že nemôže sledovať Poštu pre teba ale nechal to tak fagani mali za sebou predsa dlhú cestu. Keď Kimi konečne opustil hajzel, bolo po večerníčku. Aj si preto zanadával. No potom previnilo podišiel k Orimu a nahodil štenací pohľad. "Mami, ja som netrafil..." Ori nechápavo zaklipkal očami. "Netrafil? Ako netrafil?" Kimi prešľapol a nohou predral chatrný koberec. "Noo... vyšablil som sa vedľa..." Ori si unavene prešiel rukou po tvári. Nebol jediný, kto mal dlhý deň. "To nič zlatko. Hidanko to vyčistí..." "Kto že to vyčistí?!" neveriacky skríkol Hidan a oblial sa pivom, ktoré bolo pôvodne určené pre Itachiho. "No ty predsa. Hádam nechceš, aby som to s mojou manikúrou čistil ja?" odvetil mu Ori a popýšil sa novými gelovými nechtami, ružovými ako cukrová vata. "Ani nápad! Ja nič čistiť nebudem! Nech si to vyčistí ten smrad, čo to spravil!" založil si ruky na hrudi a pohľadom hľadal vynníka. Lenže fagani už mali šiesty zmysel citlivý na hroziace nebezpečenstvo v podobe akejkoľvek práce, takže po nich už dávno nezostal ani smrad. Večer šiel Ori ešte skontrolovať či fagani spia.Dosu ledva stihol schovať pod vankúš playboya čo šlohol Itachimu.Oro s úsmevom odyšiel do postele rád že šeci spokojne pochrapkávajú.Lahol si vedľa Kabuta a zaspal.Asi po hodine ho zobudil zvláštny zvuk.
Pokračovanie na budúce...
*Keby dakdo nevie Tyson je jeden namakaný černošský boxer xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty16/4/2010, 05:07

4.Po tráve sa nechodí po tráve sa smeje

Oro cítil ako mu niekdo splašene dýcha na krk.Otvoril oči."Zaki čo je?","Ja sa bojím duchov mama!"Ori si vzdychol."Fajn môžeš zostať spať tu."Zaki si lahol medzi Kabuta a Ora.Hneď čo zaspal zase ho dakdo zobudil."Mami,mami videl som ducha!"Ozval sa Kimiho hlas.Ori si vzdychol."Tak si ku mne lahni."Aj keď to v tme nebolo dobre vidieť Kimi sa začervenal ."Ja,ja nemôžem."Prehltol sliny a po chvíľke pokračoval."Ja som sa pocikal."Ori si znovu vzdychol a vzal ho do kúpeľky tam ho vyzliekol,osprchoval a obliekol mu svoje rúžové pyžamo.V podprsenke a tangách sa s ním vrátil do postele. Ori si spokojne vzdychol, že už zavládol pokoj. No dlho sa neradoval. "Mami, môžem spať pri tebe?" z tmy sa ozval Sasiho hlas a už sa cpal medzi Zaka a Kimiho. "Au, skoro si mi tou pálkou vyrazil oko!" zasyčal Kimi a odstrčil Sasiho obrovskú ruku. "Aj ty vidíš duchov?" otrávene sa spýtal Ori. "Áno, ako to vieš? Ty ho vidíš tiež?" prekvapene sa opýtal Kimi. Kým Ori stihol otvoriť ústa, dnu sa nahrnuli Kidoumaru, Sakon aj Jiroubu. "Čo tu dočerta všetci robíte?" zakričal Ori a vzápätí vrhol vystrašený pohľad na spiaceho Kabuta. Lenže ten po konskej dávke sedatív spal ako nemluvňa. "Vidíme duchov," dvojhlasne odpovedal Sakon a Ukon. Ori si unavene vzdychol a pretrel si oči. "Ak sa toto čo najskôr nevyrieši, zajtra budem mať pod očami kruhy ako panda." S námahou spočítal faganov (nemal pri sebe kalkulačku, tak pre neho treba mať pochopenie) a pozrel na posteľ. Aj Kabutom tam boli natlačení ako sardinky, všetci fagani sa k nim proste nezmestia. Počkať, všetci? "Kde je Dosu? On nevidí duchov?" vyhŕkol Ori. Kidoumaru mávol pravými rukami. "Ale áno, no povedal, že tu už určite bude tesno, tak sa nacpal ku Kin a k Tayuye." Ori vystrelil z postele akoby mal vrtulu v zadku."Tak to teda nie!"Preletel chodbu a vbehol do izby dievčať lenže Dosu,Kin a ani Tayuya v postielkach neboli a ani v skrini.Ori ich našiel natlečených na sebe v kúte celých roztrasených a ufňukaných.Sadol si k nim a objl ich."Nebojte žiadny duchovia niesú."Dosu zafňukal."Ale sú!","Dosi pamätáš sa keď si Zaki myslel že máme v mikrovlnke footbalové ihrisko?Stále to tvrdil a aj tak to nebola pravda."Tayuya sa ešte viac pritisla k Oriho umelej hrudi."Ale toto je pravda!Je a je a je!" Ori sa poškrabal za uchom. Toto nie je s kostolným poriadkom. Vtedy si spomenul na časy, keď býval v Akatsuki skrýši. Boli zlaté časy hippies - miesto červených oblakov mali na plášťoch kvety a symboli mieru, čelenky s indiánskymi perami na hlavách, fajčili marišku... Oriho osvietilo a zamrazilo zároveň. Fagani našli jeho tajnú zásobu. Prečo bol taký blbý a schoval si ju?! Otočil sa na za ním stojacich faganov."Sasi povedz mi čo ste robili po večerníčku?","Kabuto nás vzal na opekačku."Ori sa nadýchol."A čím ste zapalovali oheň?"Fagani sa pozreli na Kidoumara."Nóóóó ocko nám dal toto nech s tým zapálime ohník."Vytiahol z vrecka sáčiok z marihuanov a podal ju Orimu."Vidím Ronaldina!"Zajačal nečakane Zaki a začal si vypitovať autogram od vázy."Och môj Bože!"Skríkla Kin a začala sa modliť."Zober ma do neba neodchádzaj!"Rozbehla sa k skryni a objala ju.Ori sa tľapol po čele."To musí byť riadna dávka keď Zaki vidí Ronaldina...ja som vždy videl len Robiho Wiliamsa."K Zakimu sa po chvíli pridal aj Dosi a začal si pýtať autogram od postele."Michael Jackson daj mi podpis na fáče!" Ori bol čoraz viac a viac zdesený. Keď však Sasi začal obímať kaktus v rohu a nazývať ho mamičkou, začal jačať. Jeho vysoké cé rozbilo žiarovku v lustri, okno aj vázu a a nakoniec - zobudilo aj Akatsuki. Všetci naklusali do malej izbietky s Kisamem na čele. "Čo sa preboha deje?" vydesil sa začal prezerať faganov. Itachi pristúpil k Zakimu, ktorý bol celý mimo a plač mal na krajíčku. "Ronaldino... on... sa rozbil..." tlačil zo seba a pritom nežne hladil črepiny. "Neboj moje maličké Ronaldinko šiel len na zápas pozreme si ho v telke dobre?"Itachi objal Zakiho a začal mu boskávať uplakanú tvár.Sasuke celý z krvavený usúdil že kakstus preňho asi nebude najlepší rodič a vrhol sa na okno.Ori sa pri podlade na Sasiho poškrábaný až znetvorený xichtík začal plakať."Sasi už nikdy steba nebude modelka."A mami zo mňa bude Ronaldino číslo dva?"Opýtal sa ho s nádejou v očiach Zaki."NIE!S teba bude kozmetička a budeš mi zadarmo skrášlovať xichtík."Poštípal ho na líce a Zaki urazene objal Itachiho."Ja chcem byť footbalista a nie kozmetička!" Orimu sa nechcelo s ním hádať, tak radšej neodpovedal. Pozeral sa na zúbožených faganov a srdce mu pritom pukalo. "Čo sa to s nimi u Jashina stalo? Vyzerajú, akoby to prehnali s trávou," poznamenal Hidan a sledoval, ako Dosu bozkáva čelo postele pokladajúc ho za Carmen Electru. Ori sa rozplakal nedbajúc na nočný make-up. "To Kabuto... On im dal trávu, čo mi ešte zostala z našich začiatkov..." vzlikal. Pein sa poškrabal za hlavou. "Tak to sa nedivím, že tak vyvádzajú. šak tá tráva musí byť stará jak Matuzalem..." Ori sa vrhol na Deidaru a hádzal nań uslzené psie oči. "Deidarko, prosím, ty musíš niečo spraviť! Čo ak im to vlezie na mozog?" "podaktorým to veľmi neublíži," poznamenal Tobi ukazujúc na Zakiho učupeného v kúte. Rukami si obímal ramená, hojdal sa dopredu - dozadu a pritom vravel "Ronaldino si pre mňa príde... Ronaldino si pre mňa príde..." "Pein prosím pomôž mi čo mám robiť!"Hulákal Ori a hádzal sa Peinovi okolo krku."No ja niesom doktor."Ori pozrel na Deidaru ten si zatial poriadne upil z načatej borovičky."Ja bych navrhoval elektrické šoky..."Oro vypúlil oči."Čo?Čo?Akože elektrické kreslo?To my chceš povedať?"Deidara mávol rukov."Nie ty retard to by im tú blbosť ešte zhoršilo myslím že by sme ich mali dačím poliať a povedať im aby strčili prsty do zástrčky..."Deidara ukázal na jednu zo zástrčiek a znovu si upil."Ale čo ak im to ublíži?","Ak sú aspoň trocha po tebe ,sa im nanajvýš trochu pokazí účes."Ori si predstavil Zakiho háro spevnené gelom Titan look strapaté na všetky strany s roztrapkanými končekmi a ešte k tomu dymiace.Hneď ho striaslo ,ale pri pohlade na retardovane pôsobiacich faganov bol ochotný ,podstúpiť tento krok. Vzdychol si a ružovou froté vreckovkou si rozmazal make-up (snaha o utretie sĺz). "Detičky, poďte sem," zavolal ich k sebe zlomeným hlasom. Všetci k nemu prišli, niektorý priliezli, v rozličnom časovom rozpätí. Po dvadsiatich minútach ich mal všetkých pohromade pred sebou. Viacerý sa začali triasť, Zaku a Kimi ošablili Tobiho. "Deti, naučím vás nové jutsu," začal Ori. Fagani zajasali a Dosu pritom ovracal Hidana. Dosi poď prvý ty vyzeráš taký odolný.Ukáž prštek"Dosu vystrel ruku a Ori mu na ňu naplul."Prší!"Zajasal Dosu."Tak Dosi a teraz ho strč tu do tej zástrčky."Dosu strčil prst Peinovi do nosa."Nie do tejto zástrčky!"Ori nasmeroval Dosovu ruku k zástrčke a Dosa ihneď skopalo.Odhodilo ho na niekoľko metrov a začal sa ne zemi triasť.Orimu z očí vyšli slzy chcel ho objať ale Deidara ho zastavil."Nechaj ho teraz je to nebezpečné ja sa oň postarám ty to sprav s ostatnými."Ori si zavolal Kimiho a olízol mu celú dlaň."Ták Kimi sprav to čo Dosu."Kimi poslúchol a hodilo ho rovno na trasúceho sa Dosa.Orimu sa znovu začali drať slzy na povrch. Odvrátil zrak, aby si nezničil zvyšok už aj tak pokazeného make-upu. "Sasi, teraz ty." No Sasuke od neho ustúpil. "Čo ti šibe? nenechám si pľuť na ruku." A napľul si na ňu sám. Strčil prst, z ktorého sa tiahol zelený chracheľ, do zástrčky. Poriadne ním zatriaslo a dopadol na tvoriacu sa hromadu. Chudákovi Dosovi pritom vyrazilo dych. Itachi sledoval, ako sa jeho mladší bráška klepe a krútil hlavou. "Toto bude mať vážne dôsledky na jeho psychiku a ninja-talent." Pein si ho premeral a pokrútil nosom. "Zase si to prehnal s okenou?" Ori sa začervenal."Noooo...eh....aaaa ešte Zaki nebol no poďže sem."Zaki k nemu pristúpil."Tam v kúte stojí Georg Washington a vyplazuje na mňa jazyk mami a hentam Einstein a ponúka mi obložený chlebíček."Itachi si zavrel oči nechcel pozerať ako bude jeho najmilší drobček brutálne skopaný.Ori mu oblizol ruku aj keď sa mu večina slín už minula a Zaki ruku narval do zástrčky.Poriadne ho to odhodilo postavil sa a otriasol.Chvíľku civel do prázdna."Mami?Povedz Issacovi Newtonovi nech mi dá tú zmrzlinku."Ori si klepol po čele."Že ma nemohlo napadnúť to že Zaki bude po tých rokoch v kanáli natoľko ožiarený že sa stane proti všetkému imúny." Deidara do seba kopol zvyšok borovičky, zakymácal sa a zvalil sa na zem. Kisame doň pár krát kopol, no Deidara len čosi zamrmlal a prevalil sa na druhý bok. "A veterinár je v prdeli," pokrčil plecami a podujal sa ratovať dokopaným faganom účesy. "A čo teraz?" otočil sa zúfalí Ori na Peina. "Teraz si dáme Deli!" veselo vyhŕkol Tobi a rozhodil rukami, za čo si vyslúžil kopanec do zadku od Itachiho. Tobi mal však to šťastie, že je Itachi napoli slepí, takže neschytal on ale Hidan. "Ešte,chcem ešte!"Jasal Zaki a znovu narval ruku do zástrčky takže ho odhodil ale tentoraz o meter ďalej ako predtým."Nech to nerobí lebo vypadne prúd a nepôjde telka!"Zakričal Tobi a Ori Zaka ihneď chytil lebo inak by nestihol Divokého anjela keby nešla telka."Myslím že by to mal preležať s takým rádioaktívnym deckom sa nič nedá robiť iba utratiť."Skonštatoval Hidan a už si začal nabíjať revolver."Preboha nie!"Skríkli Oro a Itachi naraz."Hidan mám v autobuse prokovnicu ak sa Zakiho čoilen dotkneš ustrelím ti gečku a zahrabem na také miesto že ju nenájdeš!"Hidan račej revolver ihneď schoval. "Čo to tu smrdí?" ozval sa odrazu Pein. Ori začuchal a temer odpadol. "To sú len fagani. Poniektorým od toho šoku povolil zadný zverák," oznámil Kisame akoby sa nechumelilo. Ori sa pozrel na Akatsukiáčov s prosbou v očiach. "No na mňa tak nečum. Sú to tvoji fagani, takže to poupratuješ ty," dištancoval sa od akejkoľvek pomoci Hidan. "A čo ich všetkých narvať do práčky?" navrhol Tobi v snahe všetkým uľahčiť prácu a ušetriť čas. "Choď si radšej dať to Deli," znechutene povedal Itachi, no v mysli s ním v podstate súhlasil. Nevedel, ako je na tom Tobi, no on bol zatiaľ dostatočne triezvy na to, aby si uvedomil, že všetci naraz by sa tam nezmestili. "Ja ich prebalím!"Zvolal natešení Kisame."Ja mám na prebalovanie aj kurz!"Ori sa mu hodil okolo krku a vyboskával ho."Och ďakujem Kisamenko ty si moja záchrana!"Neboj budú v pohode a Zaki sa s toho spametá daj ho nech sa vyspí a neboj aj pretým bol sprostučký."Itachi chytil Zakiho za ruku a natešene sa ho vybral uložiť ale musel sa vrátiť lebo omylom vzal Tobiho.Kisame sa teda vybral do rozhodovania akým púdrom napúdruje faganom zadky a Ori sa zatial natešene vybral spať a až v posteli zistil že Kabuto celý čas chrápal."Ty!S tebu si to ráno vybavím!"Zasyčal Oro a zaspal. Ráno bolo prekvapivo slnečné. Fagani sa cítili horšie, ako keď sa nadýchali omamných výparov pri výbuchu Oriho labáku. "Bože, ktorý debil mi vypicháva oči?!" zreval Dosu a rukou si zakryl tvár. "Neviem, ale určite je to ten istý hajzel, čo sa ich snaží vypychnúť aj mne," súhlasil Sasi a pritlačil si vankúš na tvár. "To je len slnko, vy tupčekovia," milo sa ozval Kisame, ktorý sa dovalil na vizitu. Skontroloval faganom pulz, prehodil na druhý bok Zakiho, ktorý strašne chrápal a začal dávať pridusenému Sasimu dýchanie z úst do úst. "Fuj! Ty si mal sardinky!" odstrčil Kisameho Sasi a snažil sa dostať mimo rybacieho zápachu. "No dovol!Ja som zásadne proti konzumácí rýb!Ryba je kamoš a nie žrádlo!","Aha tak to ty tak smrdíš!"Kisame už už chcel dačo povedať keď do miestvosti vtrhol Kabuto."Ták detičky vstávať ide sa na lyžovačku!Hor sa na raňajky."A dakde zmizol.
pokračovanie na budúce...
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty16/4/2010, 08:37

5. Prvý deň na svahu...

Všeci sa v polospánku presunuli do kuchyne samozrejme až na rádioaktívneho Zaka ktorý sa tam dovalil ohromnou nadzvukovou rýchlosťou a vrhol sa na sendviče."Hej všetko nám požerieš!Nechaj nám dačo!"Odstrčila ho Tayuya.Zaki sa skymácal na zem."Hej nebite sa!"Nepomenul Tayuyu Itachi a jemne zdvihol Zakiho.Dosu sa ešte stále triasol lebo dostal največiu dávku keďže bol prvý a v zástrčke bolo vtedy najviac prúdu."Dosi račej sa riadne obleč zdá sa mi že ti je zima."Milo poznamenal Kisame a pohladkal ho po hlavičke. Vtedy dorazil Ori aj s novou naondulovanou frizúrou. Keď videl, ako sa fagani spokojne ládujú, z očí mu vyhŕkli vďačné slzy a všetkých tuho objal "Och, aký som len rád, že ste v poriadku." Zakimu zabehlo a Dosu ho nadšene buchol po chrbte až mu skoro zlomil chrbticu. "Vďaka," hesol Zaku, keď sa vyhrabal spod stola. "A kde je Kabuto?" zlovestne sa spýtal Ori a pohľadom jastril po jedálni. "Išiel nachystať zo Sasorim lyže."Oznámil mu Pein."Táááák do autobusu haranti!"Zavelil Itachi.Všeci sa ohromnou rýchlosťou vybrali do autobusu ktorý si toho užm dosť užil pri kúpeli v jazere.Po hádkach kde bude kdo sedieť sa všeci usadili a aj Kabuto sa ukázal po boku zo sasorim ktorý práve strúhal nové boby."Tááák fagani kdo chce?"Opýtal sa s nádejou v očiach.Nikdo sa však nehlásil"Mama!Ja chcem ísť sedieť dozadu!"Zafňukal Zaki. "Ani nápad! Cestou sem si blival jak svadebný pes. Viac bliniek by tento autobus nezniesol," odmietavo zakrútil hlavou Ori. "Toto je autobus? A ja som ho pokladal za plechovku od sardiniek," poznamenal Dosu a vyhol sa letiacej riadiacej páke. "Zaki, zlatko, dones mi tú páku," požiadal Zakiho Itachi a pritom hádzal na Dosuho sharinganské pohľady sľubujúce bolestné genjutsu. Zaku bol poctený misiou ktorú mu udelil Itachi a naheppený mu páku priniesol.Itachi ju dal na miesto a naštartoval."Tááák fagani zaspievame si dobre?100 useknutých hláv visí na stene keď jedna hlava spadne..."Fagani natšene spievali do rytmu autobusu takže ich spev znel ako by ich bičovali.Keď konečne dorazili na miesto všade bola kopa snehu.Všetci vybehli z autobusu.Zaki za sebou zanechával rádioaktívne svietiace zelené otlačky nôh.S toľkého čerstvého vzduchu sa začala prejavovať Kimiho skleróza tak v jednom kuse behal na záchod lebo zabudol že tam už bol. Avšak všetci na čele s Orim boli príliš nadšený belobou okolo seba, aby na to dbali. "Toto je jak z reklami na Ariel," s úctou zašepkala Kin a nabrala si trocha snehu do ruky. Kým sa jej v hlave sformovala podlá myšlienka, zprava ju zasiahla snehová guľa. "No to ma poser... Mieril som na Sasukeho," poškrabal sa za hlavou Itachi. Toto Kin naštvalo...nikdo jej nebude ničiť účes okrem Dosa keď sa pri milovaní rozpáli.Prišla k Itachimu a poriadne ho kopla medzi nohy."Aaaaaaaaa Sasuke!Zabijem ťa!"Kričal slepí Itachi a válal sa po zemi.Zaki k nemu bezváhania skočil a tiež sa začal válať po zemi vedľa Itachiho...zem po ňom zostávala rádioaktívna."Prečo všetko po Zakim svetielkuje?"Nevedelo prísť Orimu do hlavy."No vieš to je tak trošku moja chyba...."Ozval sa Pein."Pametáš sa keď bol u nás na výkend no a my sme vtedy mali veľký kšeft mafiánsky a mali sme sa zbaviť nejakých mŕtvol z černobilu no a Zaki si ich tak trošku splietol z hračkami.","Čože!Akože Zaki je teraz ožiarený Černobilskou radiáciou!?"Vyjachtal zo seba Ori."No ale neboj sa on je odolný."Šepol Deidara neprirodzene triezvo."Ale nerieš to poďme račej na svah lebo sa zbláznim."Snažil sa zmeniť tému Sasori ale Oro bol furt omámený."Ten chalan spal včera v mojej posteli so mnou."Šepol vydesene."Teraz mi kvoli vám svetielkujú gule!" Deidaru striaslo. "Hn, kľudne by som sa zaobišiel aj bez tej informácie." Podišiel k Itachimu, ktorý sa ešte stále váľal v snehu. "Poď ty slepúch, zájdeme si do baru." "Šak počkaj Sasuke, zoženiem si slepeckého psa a nahuckám ho na teba," vysokým hlasom sa vyhrážal Itachi a nechal sa viesť k liehovému zabudnutiu. Pein si vzdychol a postavil sa pred faganov pritom veľkým oblúkom obyšiel Zakiho a Ora."Tááák nasadte si lyže,sánky a snowboardy."Deti poslúchli.Skupina snowboardistov sa vydala za Kisamem čiže iba Juugo,Suigetsu a Dosu...pokročilý lyžiary Kabuto,Kin,Tayuya a Karin za Peinom ostatný lyžiari začiatočníci šli za Tobim a Sasuke na sánkach šiel z Orom."Ujo Tobi bude zo mňa najlepší lyžiar!"Pískol Zaku a nasadil si lyže samozrejme naopak."Nie ja budem lepší!"Vyprskol Kidoumaru a dal si prezmenu naopak lyžiarky."Ja a basta fidli!"Zahučal Kimi ktorý mal preistotu naopak lyže,lyžiarky a aj bundu. "Nie! Tobi bude ten najlepší lyžiar!" rozhodil Tobi rukami a zasadil Zakimu slabší pravý hák. Chudák Zaki sa začal prevážať dozadu. Mával rukami ako veterný mlyn a pomaličky cúval dozadu. "Ujo Tobi! Pomooooooc!" zakričal Zaki a už sa viezol... Tobi sa aj s faganmi rýchlo... eh... dostavili na začiatok svahu a sledovali, ako sa Zaki rúti dolu chrbtom napred. "Tak deti, ani nežmurkajte, lebo toto tak skoro neuvidíte," pohladil Tobi Kimiho po sklerotickej hlávke a ľutoval, že pri sebe nemá kameru. Zaki kričal a zhadzoval všetkých maďarských turistov na zadky...mal dosť sedliackeho rozumu nato aby vytušil že toto nedopadne dobre."Pomóóóóóóc!"Práve minul Oriho ktorý skoro vyskočil z kože.Zaki sa ešte chvíľku viezol chrbtom napred keď sa mu lyža zakliesnila o kameň a on vyletel,spravil pár kotrmelcov a zdrbal sa do stromu.Niečo ruplo a Zakimu sa zahmlilo pred očami.Začal strašne revať lebo to bola faganská reakcia na neznáme situácie číslo jeden.Aj keď bol náraz tvrdý a bolestivý zo Zakiho aspoň pri ňom vyprchala všetká radiácia.Hneď sa okolo neho zhromaždil hlúčik ľudí a pár faganov čo už stihli zísť dolu.Po chvíľke dorazil Ori."Zaki,Zaki čo ti je nemáš nejakú zlomeninu alebo dačo zlatko?Čo ťa bolí?"Zaki ale len plakal a niečo nezrozumiteľne zablabotal.Oro sa otočil na Kisameho čo už stihol zosnowboardovať dolu."Čo hovorí?Prelož mi to veď máš na to školu!"Kisame si ešte raz v mysli prehral Zakiho blabotanie."Hovorí že sice nevie čo je to zlomenina ale že ho strašne bolí tu,tu,tu,tu,tu,tu a tu.Ale že to nemôže ukázať prstom lebo ho bolia ruky."Oro kukol na Zakiho divne tvarované ruky."V kerej krčme je zase ten Deidara!?" "Volá sa to U prítulnej cice," s radosťou prišiel na pomoc Tobi. "Bože, to znie ako meno bordelu," znechutene pokrčil nosom Ori. "Čo je to bordel?" naivne sa spýtal Kimi. ""Noo, tak to tam sú také..." nadšene sa pustil do vysvetľovania Dosu, ale zastavila ho Oriho ruka. "Že sa nehanbíš také veci rozprávať! Ešte raz a umyjem ti pusu mydlom!" "Zase? Mynule som z toho štyri dni blval..." zamrmlal Dosu a zmĺkol. Zaki zatiaľ jačal akoby ho na nože brali a Kisame sa ho snažil upokojiť. "Keď nejde Jashin k hore, musí ísť hora k Jashinovi. Ide sa za Deidarom," rozhodol Hidan a prehodil Kisamemu Zakiho cez plece, keďže Ori sa zmohol len na vzlykanie.


sry za chyby Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty16/4/2010, 21:31

6.Už žiadne francuzáky


Zaku na Kisameho pleci zavíjal ešte viac ako predtým a zas mu niečo ruplo v rukách.Zase dačo zabrblal."Chcem Itachiho!Chcem pokoj!Chcem aby ste mi neubližovali!Chcm aby si ma položil a nechal tak!Chcem muffin!"Preložil automaticky Kisame."Nebojsa dostaneš aj 50 muffinov len neplačkaj."Vzlykol Ori a pohladil ho po rukách v ktorých mu zase dačo ruplo.Konečne dorazili do bordelu U prítulnej cici."Ori ty zostaň tu idem ja a Kisame.Ty si na chlapov toto nieje pre teba."Povedal Hidan a vošiel aj s Kisamem aj zo zavýjajúcim Zakim do bordelu.Všade ryčala hudba a tancovali nahé kunoichi.Konečne zbadali Deidaru a Itachiho.Na stole im tancovala dajaká divoška.Kisame Deidarovi nečakane položil vreštiaceho Zakiho na kolená čo Deia dosť prekvapilo. Zaku zavyl no odrazu prestal. "Páni, nevedel som, že má Deidaru až tak rád," divil sa Kisame. "Lenže to nie je Deidarom," drgol ho hidan a ukázal na Zakiho tvár. Zaku čumel pred seba jak teľa na nové vráta. A kto že to bol pred ním? "Nehnevajte sa chlapci, ale toto je veľa," znervóznela kunoichi a zliezla zo stola ako ju Jashin stvoril. "Niee, počkaj!" Deidara sa zdvihol tak rýchlo, ako mu to alkohol v krvi dovoľoval a pritom zhodil Zaka na zem. Ten okamžite spustil krik ako lodná siréna. "Dokelu, prestaň už revať!" stratil nervy Hidan, no keď si všimol, ako sa polonahé krasotinky zbehli okolo nich, úchylne sa uškrnul a využil situáciu. "Čau kráska, nechceš sa dozvedieť čosi o tajných Jashinových praktikách?" prihovoril sa kunoichi vyvynutej lepšie ako Tsunade. Kunoichi sa začervenala a už už sa chystala súhlasiť keď v tom Zaki zo seba vypustil to najvišie vysoké Áááááuuuu! aké keby kdo zareval.Všeci sa vzdialili a Hidan mal chuť nakopať Zakiho za to že mu zničil takú super šancu.Deidara sa konečne rozhodol trošku mu pomôcť a začal ho tíšiť lenže nejako mu to nešlo.Vtedy do bordelu vbehol Oro.Všetko pučul a už sa mu to prestávalo páčiť.Všetky striptérky závistlivo pozerali na Oriho kvalitné silikóny a lesklé vlasy."Vypadnime odtiaľto!"Zavelil a všeci aj zo Zakim v náručí odtiaľ vypadli,rýchlo nasadli do autobusu a naštartovali speť na chatu. Keď dorazili, Ori rozrazil dvere na svojej izbe, z postele doslova vykopol Kabuta, ktorý sa potajme vytratil zo svaju aj s ľadovým Pushkinom pod pazuchou. "Ty hnusák! Najprv mi vfetuješ faganov a teraz sa ožieraš?!" zareval naň a ešte no nakopol. Medzitým Kisame uložil Zakiho do postele a Deidara sa pustil do vyšetrovania. "Hn, toto nie je dobré," mrmlal si popod nos a úplne Zakiho omámil svojim alkoholovým dychom. "Zaki si môj statočný chlapček ano zvládneš to dobre?"Plakal Ori a pohladil Zakiho po rukách v ktorých mu stále dačo rupalo."Oro prosím ťa choď von a vy ostatný tiež."Vyhlásil Deidara ako pravý doktor.Všeci vyšli von a s napetím čakali.Oro celý čas plakal a Sasuke sa stále vyškieral celý happy že zo Zakim je zle.Po dvoch hodinách ich prišiel zobudiť Kakuzu sestrička."Môžete vojsť len sa prosím vás nezlaknite."Ori sa zvovu rozreval a Sasuke nadšene vbehol do izby.Ori sa tam privliekol a skoro odpadol keď videl Zakiho vyzeral strašne."Hlavne neaktivujte výbuch použil íl som proti sadre a keby to odpálite tak by to nebolo mo dobré."Varoval ich Deidara už vyzeral triezvejšie ale stále dosť opito. "Dobre a teraz všetci von, Zaki potrebuje odpočívať," vyhnal ich z izby Kakuzu a skoro sa strepal na štekláčoch, ktoré patrili k jeho sexi uniforme. Na druhý deň sa všetci znova vydali na svah, ale už bez chudáka Zakiho a Itachiho, ktorý ho zostal strážiť. Ori bol celý skleslý a minul pol tuby tekutého make-upu aby zakryl kruhy pod očami. Lenže fagani jeho smútok nezdieľali a veselo sa bavili, najviac zo všetkých Sasuke. "Počuj, nejaký si veselý," premeral si ho Dosu. "Jaa? Aale prosím ťa," zatiahol Sasi, mávol bejzbalkovou rukou a skoro zletel zo sedadla. "Počuj nieje to preto že tu s nami nieje Zaku?"Sasuke sa usmial."Uhádol si...bez toho pidbula nám bude lepšie."Kin sa naštvala a udrela Sasukeho"Aký pidbul?Aké lepšie?Nechaj ho na pokoji dobre!!?Chudák Zaki za to nemohol že Tobi je na jedno oko slepí!A ja dúfam že sa mu kosti rýchlo zrastú.","Tak to sa mu tak skoro nezrastie."Zafrflal Dosu a pozrel koľko bude ešte travať až vlek dorazí do ciela.Nevyzeralo to rúžovo...vlek bol dlhý a za celú tú dobu bude Kin jemu a Sasukemu píliť uši."Čo?"Opýtala sa ho in a pribržala si svoj snowboard lebo jej skoro zletel nazem."Ja len že 30násobná zlomenina rúk to není bohviečo ešte k tomu rozbitá hlava vytknutá noha,odreniny,zlomený krk a ten škaredý monokel s toho sa bude dlho liečiť."Kin sa usmiala."Že vy mu len záviíte lebo Ori ho teraz bude rozmaznávať a dá mu čo bude chcieť?"Sasuke zbledol a zamračil sa."Čože mu dá?Nič!Pozri čo mám ja s rukov a nič som nedostal!","Ale dostal...besnotu."Zachichúňala sa Kin a skoro pritom vypadla. "Sklapni, ak nechceš besnotu aj ty!" zavrčal Sasi a na boby mu kvapla dlhá slina. Kin sa nebadane o kus posunula a vložila medzi nich snowboard. Vlek sa konečne dostal do cieľa. Fsgani sa znova rozdelili do skupiniek a Sasuke osamel. Chudák Ori bol taký zrdvený Zakovou nehodou, že zostal pod svahom a lakoval si nechty na upokojenie. Sasi sa poobzeral. "Super! Žiadny Tobi, žiadne nebezpečenstvo." Položil boby na kraj svahu a sadol si. Pozeral dolu a ticho zahvízdal. Svah bol strmý a dosť dlhý. To bude jazda! Poriadny nádych a ide sa na to! Sasi sa nahol a boby vyrazili. Naberal rýchlosť a od nadšenia výskal. "Nie je to Sasuke?" spýtala sa Kin, keď presvišťal okolo skupinky snowboardistov. "Chcela si povedať BOL," sucho skonštantoval Dosu, keď si všimol, kam sa to Sasi šinie. Sasuke letel rovno do stromu na ktorom sa zlámal Zaki no nejakým spôsobom sa Sasukemu podarilo sa stromu vyhnúť."Haaa!Som majster!"Zaradoval sa ale jeho radosť netrvala dlho lebo sa dostal na zľadovatenú plochu.Boby ohromne zrýchlili a Sasuke to najebal rovno do ladového výbežku vyletel dovzduchu a spadol na bradu.Orimu ktorý sedel na blízkej lavičke a všetko videl vypadol z ruky lak."Sasi!"Zhúkol a bežal sa pozrieť na škody.Sasi ležal omráčený a z úst mu valila krv.Po zemi sa válalo pár jeho zubov."Deidara!Kde si!?Dei!"Deidara aj jeho pôvabný transexuálny pomocník sa ihneď dostavili na snojich lyžiach."Čo-čo čo sa u stalo?" "Nie je to zrejmé?! Napálil to do stromu!" rupli Orimu nervy a poriadne na tých dvoch zakričal. Jeho krik počuli všetci a tak netrvalo dlho a okolo Sasiho sa zbehlo celé osadenstvo chaty. Kisame nelenil a pomohol Sasimu na nohy. "Sasi, zlatíčko, si v poriadku?" ustaarostene sa ho pýtal. Sasuke otvoril ústa v snahe čosi povedať, no z úst sa mu vyvalila kopa krvi a s ňou aj kus jazyka.
pokračovanie nabudúce...

sry za chyby Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty17/4/2010, 03:06

Lyžovačka na íle
Po zemi sa válalo pár jeho zubov."Deidara!Kde si!?Dei!"Deidara aj jeho pôvabný transexuálny pomocník sa ihneď dostavili na snojich lyžiach."Čo-čo čo sa u stalo?" "Nie je to zrejmé?! Napálil to do stromu!" rupli Orimu nervy a poriadne na tých dvoch zakričal. Jeho krik počuli všetci a tak netrvalo dlho a okolo Sasiho sa zbehlo celé osadenstvo chaty. Kisame nelenil a pomohol Sasimu na nohy. "Sasi, zlatíčko, si v poriadku?" ustaarostene sa ho pýtal. Sasuke otvoril ústa v snahe čosi povedať, no z úst sa mu vyvalila kopa krvi a s ňou aj kus jazyka. Keď to Ori zbadal, nervy to nevyržali a omdlel. "No jo... Francuzáky s ním už nebudú to, čo bývali," poznamenala Kin a pichla prstom do jazyka na zemi. "Kin nechaj to na pokoji!"zahučal Kakuzu a zabalil jazyk do servítky.Deidara zatial obýmal trasúceho sa Sasukeho."Povedz Itachimu nech štartuje autobus Tobi!"Tobi poslúchol.Sasuke sa snažil hovoriť ,ale nejako sa mu nedarilo hýbať čelusťou."Sasi ani sa nesnaž nemáš jazyk ,chýba ti kopa zubou a myslím ,že máš zlomenú čelusť...dlho budeš piť len cez slamku ,ale neboj prišijeme ti tvoj jazýček späť."Kakuzu na Deidaru zagánil lebo to čo povedal neznelo moc upokojivo.O chvíľku dorazil autobus. Všetci sa nahrnuli dnu a vyrazili. Sasukeho uložili na posteľ hneď vedľa Zakiho. "Jeej, Sasuke, ty si mal teiž úraz?" spýtal sa nahlúplo. Sasuke ho len vraždil pohľadom, keďže so zadrátovanou čeľusťou nemohol hovoriť. Do izby vtrhol Ori. "Ach, Sasuke!" zaplakal a hodil sa na Sasukeho. "Ty moje úbožiatko! Čo len s tebou bude? Z krásy ti nezostalo nič, NIČ!" "Mamíííííí!"Zvýskol natšene Zaki keď videl Oriho."Strašne si my chýbala!Všetko ma strašne bolí...daj mi bočko mami."Ori na Zakiho nešťastne pozrel.Nič nepovedal ale dal mu pusu na opuchlé líce tak ako ho o to požiadal."Mami Sasi sa so mnu nechce baviť...čo si uhryzol z jazyka či čo?L"Zaftipkoval,Sasuke naňho zagánil a Ori sa zase rozplakal."Mami prečo plačeš.Neplačkaj..."Zaku sa otočil na Sasukeho tak ako mu to len zlomený krk dovoloval."Čo si spravil meme?Prečo plače?"Sasuke sa naštval a udrel Zaka dom ubolenej tváre. Zaki sa prekoprcol a spadol na zem, len to tak zachrapčalo. "Sasi! Toto sa nerobí!" pohrozil Ori prstom a zdvihol urevaného Zaka naspeť na posteľ. "Prečo je ku mne taký zlý?" plakal Zaki a Ori si ho pritúlil na silikónom vycpanú hruď. "To nič, zlatko. To je len od bolesti," tíšil Zakiho a pritom na Sasukeho zazeral tak drsne, ako len mohol. Sasuke otrávene prevrátil očami a radšej odišiel z izby. Nespravil na chodbe ani dva kroky, keď sa potkol a spadol priamo na zadrátovanú hubu. "Hups! Prepáč, bráško, to som nechcel," s úškrnom sa ospravedlňoval Itachi páchnucí fernetom a nešetrne Sasiho zdvihol na nohy. Sasuke naňho zagánil a aj keď bol poloslepý nemohol si nešvšimnúť Sasukeho zdrôtovanú papuľu.Itachi vybuchol od smiechu."Boskával si sa z kamiónom či čo?"Sasuke vbehol naspeť do izby hodil sa Orovi akolo krku ignorujúc plačúceho Zaka."Sasi čo je ublížil ti dakdo?"Itachi vošiel."No to mi je ale rodinka.Orimu už bolo jasné čo rozplakalo Sasukeho."Ujo Itachi!"Zajasal Zaki a hneď ho prešiel plač.Itachi si k nemu sadol a objal ho."Vidím že ti už je lepšie hádaj čo som ti priniesol."Zaki sa zamyslel."Neviem...obväzy?"Nie...Itachi natšene vytiahol spod plášťa plyšáka.Zaki znovu zajasal."Tu máš to je preteba že som ti vybral pekného psíka?"Itachi položil zviera Zakimu do lona."Ano až na to že to je levík ujo."Itachi sa poškrabkal po hlave "fakt by som mal dačo robiť s tým mojim zrakom."Zabrblal ale Zakiho nejako to že jeho plyšák je iný živočíšny druh aký mu pôvodne chcel Itachi kúpiť netrápilo. Sasuke vrhol na plšáka závistlivý pohľad. Aj on takého chce! "Zase ste tu nasáčkovaný?! A užaj von!" vyhnal ich z izby Kakuzu. Ori pobozkal Zakiho na líčko a radšej so sebou vzal ja Sasiho. Keď poloslepý Itachi prechádzal okolo Kakuza, premerial si ho a zahvízdal. "Teda sestri, už vám niekedy niekto povedal, že máte sexi nohy?" Onedlho okolo Oriho a Sasiho preletel Itachi aj s podpetkom zapichnutým v strede čela. Sasuke sa na tom podľa svojich možností schuti zasmial. Potiahol Oriho za sukňu a čosi naznačil rukami. Ori sa poškiabal na brade. "Miláčik, ja absolútne neviem, čo chceš. Ideme za Kisamem." Kisame si pozrel Sasukeho znakovanie a zamyslel sa. "hm... zo znakovania som dostal za štyry... Takže buď si chce nechať spraviť silikóny ako máš ty, alebo sa pýta, čo budeme večer robiť." Ori sa potešil."Hneď zajtra ťa objednám k plastikcému chirurgovi!"Zapišťal natšene."A čo sa jedná toho čo budeme robiť herňa je pre nás otvorená."Hneď ako fagani začuli slovo herňa zhromaždili sa okolo Oriho ten ich zaviedol dolu po schodoch do herne na ktorú bol hotel veľmi hrdý.Fagani šli omdlieť bola to úplne najkrajšia a najpremakanajšia izba a všetko mali zadarmo!Lebo Orimu a podarilo od Tsunade vyhrať tisícky žetónov."Tááák detičky každému dám žetóniky."Vytiahol z vreciek žetóny a dal ich deťom.Vôbec nimi nešetril lebo ich mal ešte kopu v štyroch kuforch.Po dlhom škebraní sa podarilo Zakimu presvečiť Kakuza a Deidaru aby tiež mohol ísť aspoň sa pozerať a rozprávať sa s ostatnými do herne.Obaja ho preniesli a položili na sedačku v herni.Kimimarovi sa podarilo objaviť biliardový stôl.Vytiahol si chrbticu a použil jzu ako palicu. Napriahol sa a... natrhol plátno. "Hups!" Poobrezal sa, či ho pri tom nik nevidel a nenápadne si vložil chrbtochu na miesto. Rovnako nenápadne sa otočil na pate a pohvizdujúc si sa vzdialil od stola. Zamieril si to rovno k tomu najvačšiemu automatu. "Wow, žrádlo," ohúrene vyvalil oči a strčil žetón tam kam patrí. Stroj sa robehol a zaplavil Kimiho množstvom svetiel a ohlušujúcou hudbou. Chvíľku na to zaslepene čumel keď z prístroja vypadla čokoládová tyčinka."Aaaaaaa mňamkaaaaa!"Zvýskol natšene a vzal si ju do ruky.Kidoumaru to všeko videl a chcel si to tiež vyskúšať.Odstrčil Kimiho a narval žetón do automatu ten vypadol Kidoumaru o skúsil znovu ale nejako to nešlo.Vždy mu vypadol nebolo divu keď ho strkal do diery s ktorej vypadávajú sladkosti a nie do diery na peniaze.Kidoumaru sa riadne naštval."Ty sprostý automat.Poriadne doňho kopol až spadol.
Pokračovanie nabudúce...


sry za chyby Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty17/4/2010, 22:52

Automat sa zatriasol a spadol Kidoumarovi rovno na nohu ktorou doň kopol.Strašne zajačal."Automat ožil!Automat ožil!Automaty sa mstia tým čo do nich kopú!"Začal zmetkovať Zaki. Ori okamžite šprintoval na miesto činu. Silikóny mu lietali na všetky strany a raz ho dokonca plesli po tvári, no on na to nedbal. "Kidoumaru, čo sa stalo?!" podoprel ho a prezeral škody. "Ale dokopy nič, len si dávam šlofíka," ironicky vyštekol Kidoumaru bez seba bolesťou. Na miesto dorazili aj Akatsuki. "No tak, dajte tú odpornú vec z mojho miláčika preč!" vrieskal Ori. "Bože, vrieska akoby mal krámy," zamrmlal Hidan Sasorimu do ucha a snažil sa automat odtisnúť. "Uf, je to tažké jak krava. Pohnite zadkami a pomožte mi!" zavelil a Sasori aj s Kisamem prispechali na pomoc. Všeci Akatsuki sa zapreli a presrátili automat...nanešťastie rovno na Kidoumarovu druhú nohu."Hej a ruky by ste mi rozpučiť nechceli!?"Zapišťal Kidoumaru ledva potláčajúc krik.Akatsuki sa teda zapreli ešte raz a konečne automat odvalili."Och miláčik čo ti je?Ako sa cítiš môžeš pohnúť nožkami?"Starostlivo sa opýtal Ori a objal svojho miláčika."Čo nevidíš že sú celé rozpučené?"Fňukol Kidoumaru a nechal Oriho aby si ho ešte viac pritlačil k silikónom.Sasuke sa na to pozeral a v duchu sa radoval že ďalší človek tu trpí a on nieje sám."Kidoumaru neboj to bude sobré zavoláme veterinára!Veď ty si tak trošku pavúčik....a to je zvieratko."Snažil sa ho ukľudniť Zaki no Kidoumaru naňho vrhol nazlostený pohlad."A niesi ty tak trošku retatardovaný?" Zaki nablblo naklonil hlavu. "Redardovaný? A to je čo?" "Nie redardovaný ale retardovaný," opravil ho Dosu. "To je fuk... Čo to znamená?" nedal sa Zaki. Dosu mávol rukou a rukávom plesol neďaleko stojaceho Sasukeho. "Nechaj tak. To by si aj tak nepochopil." Zatiaľ si Kisame prehodil Kidoumara cez rameno a spolu s Orim a zvyškom Akatsuki šli za Deidarom, ktorý chľastal v izbe a čumel na porno kanál.Fagani len pokrčili ramenami a znova začali cpať automaty žetónmi. Dosa to onedlho prestalo baviť. "Je mi Kidoumara ľúto," vyhlásil a Kin len neveriacky otvorila ústa. Žeby mu konečne začalo na niekom záležať? No o sekundu už túto myšlienku zavrhla. "Kašlem to... Idem sa pozerať, ako mu budú naprávať zlomeniny." Hodil zvyšok žetónov na biliardový stôl a vzbral sa hore schodami. Sasuke ho chvíľu sledoval, no nakoniec usúdil, že sledovať bolestné naprávanie počených zlomením bude zábavnejšie než čakanie, koho zase automat privalí. Keď však vošiel pred izbu Dosu ho zastavil."Vzdaj to nepustia nás k nemu.Je to škoda...toto by si ani v tom najlepšom filme s 3D efektmi nevidel"Dosu odyšiel prekutrať zbytky v kuchyni a Sasuke zatial počúval za dverami.Chvíľku počúval keď v tom niekdo otvoril dvere a vybila mu ďalšie zuby.Zvalil sa na zem a držal si ústa.Kakuzu ho zdvihol."Dávaj pozor...trvalo kým som ti ten jazyk prišil naspeť náhodov sa odtrhne a ty ho prehltneš...to chceš?" Stále si držiac nabitú hubu pokrútil hlavou. "radšej si choď dať na to niečo studené. Ja idem pre nejaký chlast. Všetko proti bolesti zožral Zaku, dokonca aj celaskon, takže musíme Kidoumara ožrať, aby celú noc neskuvíňal jak strelené prasa," oznámil Kakuzou a odklopítal preč. Sasuke hodil závistlivým pohľadom na dvere izby a šiel do kuchyne. Ak nenájde zmzlinu alebo niečo zmrazené, použije aspoň námrazu z mrazáka. Podarilo sa mu nájsť mrazeného TWISTERA vďačne si ho priložil k lícu.Vtedy vbehol Kakuzu a vytiahol s chladničky 3 fľaše zo slivovicou.Kidoumaru zatial pišťal od bolesti."Ako budem lyžovať!?"Reval."No môj ty zajtra lyžovať nebudeš...šak by ti tie nožičky odpadli."Oznámil mu Kisame a boskával mu íl na nohách."Len aby mi neodpadli s tvojich kyselinových slín."Zafrflal popod nos. "A dá mi už konečne niekto niečo proti bolesti?! Zachvíľu mi z toho povolí zverák!" Ako na zavolanie vbehol do izby Kakuzu aj s chlastom. Jednu fľašu podal Kidoumarovi, druhú uchmatol Deidara a tretiu Itachi. "A ide sa na telku," pobozkal fľašu Deidara, chytil Itachiho okolo ramien a pospevujúc si dajakú vulgárnu odrhovačku odišli. Kidoumaru fľašu vypil na eX.Pre jeho pavúčí mozog to bola priveľká záťaž tak omdlel.Vtedy vošiel Zaki."Mami ja chcem spinkať nemám kde lebo tu je Kidoumaru."Ori si vzdychol."A prečo sa ešte nejdeš hrať?"Zaki zafňukal."Deti sa so mnou hrať nechcú lebo nemôžem nič držať v ručičkách.Ori ho objal."Šak mi pre teba dajakú hu nájdeme." "Naozaj?" fňukol Zaku. "Naozaj... A teraz utekaj spinkať... napríklad k Sasukemu." Smutný Zaku odišiel. Ori vrhol na Kidoumara neistý pohľad. "Bude v poriadku? Nepriotrávili ste ho tým chlastom?" "Bude v pohode... Keď tých desať fliaš čo vypil Dedara za tie dva dni nezabilo, tak to prežije aj on," upokojujúco ho poplácal po ramene Kakuzu. Všetci spoločne vyšli z izby a nechali Kidoumara odpočívať. "Začínam si myslieť, že táto lyžovačka nebol dobrý nápad," zamyslene povedal Ori. "Ale nebuď labuť! Jasné že to bol super nápad!" odporoval Kisame. "Len sa pozri, aký sú fagani šťastný. Tých pár nehôd nič neznamená..." Detičky sa konečne vybrali do rýše snov.
pokračovanie nabuduce

sry za chyby :pale:
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty18/4/2010, 02:46

Naďalší deň sa detičky konečne vybrali zvovu na svah.Zobrali zo sebou aj Zakiho,Sasukeho a Kidoumara.S Itachim si trojica sadla v bufete.Sasuke pil cez slamku horúcu čokoládu,Kidoumaru si dal bagetu a Itachi kŕmil Zakiho mega hamburgerom.Závistlivo pozerali na lyžujúcich a snowbardujúcich faganov.Kimi okolo nich presvišťal a zamával im.Dobre mu to šlo na to že lyžoval prvý krát.Bol zo sebou celkom spokojní a trúfol si zrýchliť.Išiel zvukovou rýchlosťou lenže sa dajako dostal na zľadovatelú časť a zletel rovno na ľadovú plochu.Keď videl že pod ním praská ľad zľakol sa a pokúsil sa štvornoškovať na breh. Neskoro. "A kur*a," stihol si ešte zanadávať, než ho pohltila ľadová voda. "O moj bože!" vykríkol Itachi, ktorý to všetko videl a vyrútil sa z baru. Pred tým ešte stihol "nechcene" vraziť do Sasukeho, ktorý si vrazil slamku až do krku a skoro sa zadrhol. Itachi bežal ako mohol. Už bol skoro tam, keď zakopol a spravil niekoľko ukážkových kotrmelcov za sebou. Pri brehu jazera konečne zastal, vstal a vypľúval sneh. Okamžite skočil do vody a plával k topiacemu sa Kimimu.Už nevládal keď ho Itachi chytil a vytiahol na breh.Hneď sa okolo zhtomaždil hlúčik faganov a ľudí.Hidan si vyzliekol svoj Akatsuki plášť a prehodil ho cez trasúceho sa Kimiho.Neskoro si uvedomil že je tam úplne naostro a teraz tam stál nahý."Pri Jahovovi!"Vykoktal ale nechcel Kimimu brať plášť aby nezamrzol.Automaticky si zakryl slabiny.Začínalo mu byť od hanby horko. Okolo stojace dámy sa zachichotali a so záujmom si ho prezerali. "Bože moj, utekaj si dať čosi na seba!" zhrozil sa Ori. Než sa Hidan vytratil, Kin a Tayuya mu čosi šepli. Hidan ledva zakryl úchylný úsmev. "Kimi, zlatíčko, si v poriadku?" obýmaj Ori trasúceho sa Kimimara. Tomu sa tak klepali zuby, že ani nevládal odpovedať. "radšej sa vrátime do chaty, aby nechytil zápaľ pľúc. Itachi, autobus," zavelil Pein ako pravý vodca. Itachi sa klepavo vzdialil. "Do kelu aj s tým... Budeme na tom svahu dakedy aj dlhšie ako pol hodiny?" naštvane zamrmlal Dosu a vliekol sa za davom k autobusu. Itachi naštartoval a autobus vyrazil neuveriteľnou rýchlosťou.Zaki sa pritúlil k trasúcemu sa Kimimu."Neboj Kimi to bude dobré."Olízol mu líce."Chutíš ako ľudský nanuk!"Ostatný nad Zakiho inteligenciou len pokrútili hlavami.Zaki začal lízať Kimiho a ten ani neprotestoval...dosť ho to totižto zahrievalo."Zaki nelíš Kimiho!"Napomenul ho Ori."Ale ja som nestihol dopapať hamburger."Oriho skoro trafil šľak."Ešte že tak!Také mastné jedlo!FUJ!"Zaki posmutnel."Neplačkaj Zaki...poď sadkaj si na mňa."Vyzval ho Kisame a Zaki si naňho natšene sadol.Kisame mu začal masírovať ramená. Poboskal ho do vláskov."Ori?Môžem si ho nechať?"Pískol Kisame a pohladil Zakimu ubolený krk."NIE!TO JE MOJE!"Zhúkol Ori."Ty máš Kimiho."Ori si pritlačil Kimiho k silikónovej hrudi."Ja si nechám všetkých mojich faganov ja ich moc ľúbim!"Deidara si sadol vedľa Oriho.Kimi si kýchol a potiahol do seba sopeľ.Deidara mu skúsil teplotu."Aj jaj ,toto nevyzerá dobre." Orimu zvlhli oči. "Úbohý Kimi. Čo ak mi umrie v tej horúčke?" Kimi znova kýchol no sopeľ sa utrieť nenamáhal. "ČOOO?! Ja umriem?!" zľakol sa. "Ale kdeže... Ja sa o teba postarám..." pohladil ho po zmrznutých vláskoch Deidara. "Tak to sa mi uľavilo," ironicky zadrkotal zubami nový pacient a znova kýchol. Tentokrát mu sopeľ vyletel a pristál na Tayuinom zátilku. "No fuuj," znechutene si utrela sopeľ z vlasov. "Na čo máš ruku?" "Aby som mohol dávať Zakimu po hlave?" "Len aby som nedal pohlave ja tebe!"Zahúkal po Kimim Itachi.Speť do chaty došli bez nehody.Okamčite uložili Kimiho do postele.Deidara mu vyšetril omrzliny a zmeral teplotu."Toto nieje dobré.Frflal si."Čo?Čo?"Vyzvedal Ori."Kimi má zápal pľúc."Ori sa rozreval."Ach ty moje úbohé malé."Kakuzu sa ho snažil ukľudniť ako transexuál transexuála.Konečne sa dostavil Hidan v civile.Plášť nechal Kimimu a na sebe mal navlečený jeden z Orových bielych županov stiahnutých fialovým lanom. "No teda Hidan, ty sa nezdáš," koketne naň Ori žmurkol. Hidan akosi divne zozelenal. "Tuším idem na vzduch..." A už ho nebolo. Na chodbe ho stretli Kin a Tayuya. Premerali si pomaly od hlavy až po päty. "Nechceš sa s nami zahrať na doktorov?" laškovne sa spýtala Kin a žmurkla. Hidanovi sa hneď vrátila zdravá farba do tváre. Obe chytil pod pazuchi a vykročil s nimi k izbe. "No, nemám síce diplom, ale určite to zvládnem." Spolu išli do Orovej izbe lebo tam bola tá najkrajšia a najhebkejšia posteľ.Zavreli za sebou dvere a už z izby vychádzali iba zvláštna zvuky.Kimi sa zatial skúcal v horúčke a ostatný fagani mu to nijako neulahčovali.Len revali že sa chcú vrátiť na svah."Tak a dosť!Kimi je chorý!"Napomenul ich Oro a znovu sa mu rozmazali šminky.Keď sa chcel znovu namalovať rúžom zistil že ho nemá.Poobzeral sa a zistil že Dosu s ním kreslí Kidoumarovi po nohách obrázky. "Dosu! Okamžite prestaň! Ten rúž je z Avonu a stál viac než ty!" vyrval mu ho z rúk a smutne hľadel na to, čo sa len zďaleka podobalo na rúž. "No super. A musím si kúpiť nový," netváril sa nadšene, no v duchu skákal od radosti. Ale teraz tiež potrebuje rúž. Nemôže tu predsa chodiť nenalíčený! Šiel do izby a zvuky z nej vychádzajúce si nevšímal. Stisol kľučku, ale dvere sa neotvorili. "Čo to?" začudoval sa a pomixloval celými dverami, až sa staré vetché drevo naštiepilo. "HALÓ! Kto je tam?!" zakričal a zabúchal. "Doriti!" znela odpoveď. Vzápätí sa ozval buchot a nadávky. Oro sa naštval.Chcel vykopnúť dvere ale bál sa že si zničí pedikúru."Deidara!"Zahúkal na veterinára.Ten ihneď pribehol."Čo?Čo?Čo sa deje?"Nevedel sa vykoktať."Užaj vyhoď tieto dvere do vzduchu!"Zahúkal naňho Oro."No fajn ale čím?Dynamitom?Granátom?Ílom?Beasebalkov?Faganom?"Bolo počuť ako sa votrelci vo vnútri snažia zdrhnúť cez okno."To je jedno!"Deidara sa natiahol po okoloidúceho Sasukeho.Chytil ho za vlasy a už už s ním chcel vyraziť dvere."NIE!SASIHO NIE!"Zvýskol Ori a schamatol Sasukeho nevnímajúc jeho zadrôtovanú papuľu. Deidara pokrčil ramenami. Zdvihol nohu a PRÁSK! zvalil sa na dvere. "Dnes už tej borovičky asi stačilo... Presedlám na malinu," zahundral a snažil sa zdvihnúť, no Ori po ňom prešiel ako parný válec vlečúč za sebou zadrôtovaného Sasiho. V izbe nik nebol, len záclonou povieval studený vietor. "Ak mi tí hajzli ukradli ružové tangáče, tak sa naštvem!" zakričal Ori a začal kontrolovať, čo chýba. "Tak, čo zmizlo?" spýtal sa Deidara, ktorému sa naveľa podarilo postaviť. "Uf, našťastie nič... Len posteľ je rozhádzaná." A...čo je toto?"Zahundral Oro a podišial k posteli...ležala tam nejaká biela mláčka.Namočil do nej prst a strčil si ho do úst."Čo to je?Takúto chuť som ešte necítil."Deidara zamrzol."Oro...to je semeno."Vyjachtal.Ori bežal na záchod zvracať.Sasuke sa pokúsil Itachimu niečo rukami neznačiť a keďže bol Deidara brutálne ožratý jeho znakovej reči rozumel."Čo je to semeno?"Zopakoval Deidara."No vieš to je niečo ako mužské materinské mlieko Sasi."Deidara ho pobúchal po chrbte a keď už si tu skontrolujem ti tvoju papuľku či sa ti jazyk a čelusť dobre zrastá. môžem ti vyrobiť aj ílové zuby." Ori sa vrátil zo záchoda a utieral si ústa. "Ja už v tej posteli nespím... Ale kto mohol čosi také... ohavné robiť v mojej posteli?" Deidara pokrčil plecami a vrávoravo odišiel aj so Sasim na kontrolu. Ori znechutene hľadel na mláčku na posteli a v zamylení vystrčil svoj dlhý jazyk. "Toto musím prešetriť." A s tým úmyslom opustil miesto činu.

Pokračovanie nabudúce...

sry za chyby Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty19/4/2010, 03:14

10.Proste chlapi...

O hodinu Kabuto všetkých splašil do hlúčiku."Tááák detičky ide sa na túru!"Hrdo vyhlásil natešený otecko."Oci!Oci aj ja chcem ísť!Že môžem?"Výskal Zaki a dokrivkal Kabutovi do náručia."Jasné zlatko veď ty musíš ísť!"Zaki sa k nemu natešene ešte viac pritisol."Oci pomôžeš mi obliecť?Mňa bolia ručičky..."Kabuto sa zamračil."Tak to nie!Si predca chlap!To zvládneš!Čo po zlomených rukách a prstoch?"Zaki sa rozbehol pre bundičku ale zastavil ho Kakuzu."Kam to ideš mladý muž?"Zaki mu vysvetlil že musí ísť s ockom aby s neho bol konečne chlap.Kakuzu sa zamračil."Tak to teda ne nikam nepôjdeš!"Ori to počul a rýchlo vbehol do miestnosti."Čo to počujem?Zaki nikam nejdeš ,Kakuzu povedal ,že nie ,tak nie!","Tááák sme hotový!"Oznámil Zetsu ktorý na pleciach niesol Kidoumara zo zlámanými nohami."Vy ste sa kam vybrali?"Čudoval sa Kakuzu a snažil sa udržať nepokojného Zakiho."Nooo idem na túru!S ujom Zetsom!Potrebuje aby nejaký šikovný pavúčik papal otravné mušky ktoré priláka mŕtvolný zápach z jeho úst." "Čo si z višne spadol?! Nikam!" dal ho dole Ori. "Ale ja chcem ísť!" plakal Kidoumaru a Zaki sa k nemu pridal. "Radšej sa nenápadne vytraďte, inak ich budeme musieť ožrať a na to máme primálo chlastu," šepol Deidara Kabutovi do ucha a ten prikývol. Dal zvyšným faganom signál a všetci sa potichu vytratili, kým Kidoumaru a Zaki revali ostošesť a nevenovali im pozornosť. "Majte sa, cucáci! A natočte mi Riskuj!" zakričal na nich medzi dverami Dosu. Keď Zaki a Kidoumaru videli zatvárajúce dvere, najrýchlejšie ako mohli ich nasledovali. Deidara a Kakuzu na nich museli skočiť, aby im zabránili v odchode. A pritom im zlámali ďalšie nepotrebné kostičky. "A Sasuke mohol ísť!"Reval Zaki od bolesti a smútku s toho že musí zostať doma."Ale Sasuke môže chodiť a potrebuje si precvičiť dýchacie cesty!A vy tu máte kopu aktivít ktoré môžete robiť s nami a s Kimim"Bránil Deidara Sasukeho,zobral si od Kakuza kýbel ílu a natrel ním Kidoumarovi ruku.Fagani zatial natšene išli hore horou a pritom si spievali ich obľúbenú pesničku "Sme hladný,sme šťastný,sme tábor koncentračný..."Chudák Jiroubo im už nestíhal a len tak sa vliekol.Sasuke sa vliekol za ním lebo sa mu nejako nedarilo Jiroubove obrovské telo obýsť. "Do kelu, ja tu za ním snáď zhnijem," pomyslel si Sasi naštvane. Keďže s tou zadrátovanou hubou nemohol rozprávať, aspoň zatlieskal, aby dal o sebe vedieť. Lenže Jiroubu to nepočul a naďalej sa vliekol slimačím tempom. Sasukeho to dožralo a strčil doň. Jiroubu zakopol a zgúľal sa dole zrázom. "Hups!" preletelo Sasimu hlavou a šiel ďalej krokom "ja nič, ja muzikant". Sasuke dohnal skupinku pozastávajúcu zo samých chlapcov, dievčatá mali totižto dosť práce s Hidanovim panictvom.Vedúci Kabuto a dvaja členovia Akatsuki ktorý boli ochotný ísť a počúvať bandu urevaných deciek ich zastavili..."Tááák deti!Teraz sa naučíme dačo o stromčekoch!"Zajasal Zetsu a začal im popisovať starý dub."Toto je dub a táto diera čo tu vidíte tak tú spravili veveričky a dá sa na nej velice dobre vyhoniť."Tabi mu zapchal ústa."Zetsu ty stromofil sú to len deti!Nechaj teraz mňa nech ich vzdelám!"Tobi sa upravil a spustil."Tak to čo je za mnou je medvedia nora...ale nemusíte sa báť medvede v zime spia...pred spánkom sa živia machom aby sa im spravil na zatku štupeľ aby nemuseli v chladných mesiacoch srať je to podobný štupeľ aký má Zetsu.Len ten čo má v zadku naša schizofrená kvetinka je korkový ,ale slúži na rovnaký účel."Sakon sa začal besne hlásiť pokial ho Tobi nevyvolal."A ukážeš nám ho?Nemyslím ten Zetsov, ten sme už videli ,ale ten medveďov."Tobi sa usmial."Ale iste"A vliezol do medvedej nory. Z nory začali vychádzať zvláštne zvuky. Onedlho vyšiel Tobi, trochu potrhaný ale inak živý, a v ruke držal čosi neindefikovateľné a strašne smradľavé. Fagani sa odtiahli a chytili si nosy. "Tak, toto je ten štupeľ," pyšne povedal Tobi. "T-tobi...h-hádam si... si mu to..." koktal Kabuto a ukazoval na machový štupeľ. "No ne, slušne som si ho vypýtal a on mi ho bez rečí dal... Jasné, že som ho vytiahol!" V tej chíli sa ozval strašný rev a z nory vyliezol medveď vysoký dobré dva metre. Údajný chlapi sa naň chvíľu zhrozene pozerali. "BEŽTEEE!" naveľa zakričal Kabuto a všetci sa rozutekali. Sakon sa snažil ako len mohol ale nebol nejlepší bežec...záťaž v podobe Ukona bola moc ťažká.Začal spomalovať.Medveď ho dohnal a poriadne sa zahnal po hlave vytŕčajúcej zo Sakona.Bolo počuť len Ukonove zavrešťanie a už obja leteli do najblyžšieho stromu."Mali sme zobrať aj pidbula Zaka!Ten by sa naňho vrhol a roztrhal ho."Pípol Dosu pri pohlade na medveďa."Čo by som teraz dal za Itachiho brokovnicu!"Vzdychol si Kabuto keď sa naňho medveď vyrútil ale našťastie preňho zasiahol Zetsu a skočil na zviera.Nejako si uvedomil ,že on nieje len na ľudí, ale aj na medvede.Podarilo sa mu odhryznúť mackovi ucho ,ale na jeho smolu vystrašené zviera ušlo.Všetci sa pozreli na Tobiho a ten sa zmohol len na jednu jedinú vetu."Tobi is good boy." "TOBI! ČO SI TY TO ZA KUS VOLA! BUDIŤ MEDVEĎA ZO ZIMNÉHO SPÁNKU!" reval Kabuto na celú horu a pritom chudáka Tobiho škrtil. Zetsu, ktorý dosiaľ smutne hľadel smerom, kde zmizol macík, obrátil svoju pozornosť na násilie za sebou. "Tobi is a good boy! Tobi is a good boy!" chrčal Tobi a snažil sa vymaniť z Kabutovho zovretia. "Nechaj ho, sú tu fagani. A vieš, čo s nimi násilie robí..." položil Zetsu Kabutovi ruku na plece a ukázal na faganov. A naozaj - fagani mali v tvárach divý výraz, oči blčali krvilačnosťou. Akonáhle však Kabuto prestal, vrátili sa do normálu. "Asi sme ich nemali dopovať tými vitamínmi," pomyslel si Kabuto a podišiel k Sakonovi, ktorý bol mierne v bezvedomí. "Chúďatká moje."Ľutoval svojho chlapčeka Kabuto.Zobral si ho na ruky a a začal boskávať jeho rozbitú hlavičku.Otočil sa na faganov s zakrvavenou papuľou a všeci znovu nehodili ten krvilačný výraz.Kabuto si utrel ústa.Skontroloval Ukona...Jeho krk bol v dosť divnej polohe ale zdalo sa ,že dýchal.Kabuto si dal chlapcov na chrbát."Poďme už račej dolu."Vyzval ich Kabuto a všeci sa vybrali po turistikom chodníčku dolu.Po chvíľke kráčania zbadali nejakú guľu v snehu. "Preboha, veď to je Jiroubu!" preľakol sa Kabuto a omylom zhodil Sakona z chrbta.


Pokračovanie nabudúce...

Sry za chyby 🤡
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty20/4/2010, 02:58

Pribehol k Jirovi a prezrel ho. Bol mimo, ale žil. "Hm, čo sa mu tak mohlo stať," nahlas zauvažoval Dosu. Sasi znova nahodil výraz "ja nič, ja muzikant" a nenápadne sa presunul na koniec. Kabuto si vzdychol a začal si všetkých premeriavať. "Zlá správa. Niekto ho bude musieť zobrať na chrbát." Ruky okamžite ukázali na Tobiho, len Tobi ukázal na Dosa. "Takže Tobi, ponesieš ho ty." "Čo?! Ale prečo?" "Lebo na teba padli všetky prsty. Tomu sa vraví demokracia. A navyše si zobudil medveďa a práve preto je chudáčik Sakon v bezvedomí. A ešte nejaké blbé reči a zmaľujem ti masku načerveno!" Tobi sa po dlhom odporovaní vzdal a odtiahol Jirouba až do chaty.Všeci doškriabaní a zmorený prišli do spoločenskej miestnosti číslo dva s televíziou a mäkkým koberčekom.Na zemi sedel Zaku s Kidoumarom a uprostred nich bol Kimi.Cez chrbát mal prehodenú deku a všeci vyzerali spokojne.Všeci čučali na Naruto vo filme."Ahojte!Ako ste sa mali?Nám je super!"Usmial sa na nich Zaki a nedalo sa nevšimnúť zlomeného nosu ,ktorý mu spôsobil Deidara pri pokuse zastaviť Zakiho útek.Fagani len závistlivo zafrflali."Háááá takže ste sa nemali dobre?Vy cucáci!"Tešil sa z ich nešťastia Kidoumaru. Dosovi zacukalo kútikom oka. Už sa chcel na vyškierajúceho sa Kidoumara vrhnúť, keď dnu vtrhol Ori. "NIEEE!" zakričal, keď zbadal Sakona na Kabutovom chrbte a Tobiho, ako vlečie Jiroubua po zemi. Hľadel z jedného na druhého a nevedel, ku ktorému má prísť skôr. Nakoniec sa len otočil na Akatsuki a požiadal ich, nech jeho miláčikov odnesú do izby. Sakona odniesol Kabuto, no s Jirom sa naťahovali ožraný Deidara, Kakuzu na štekloch, Pein frflajúci čosi o tom, že je šéf a že také čosi je pod jeho úroveň a nakoniec i Sasori, ktorému po chvíli vypadli drevené ruky z kĺbov. Tobi sa zvalil do kresla pred telkou a sťažoval sa, že má kríže v prdeli. "Tak ti treba!"Okríkol ho Zaki."Toto?Toto mi fakt nebolo treba!"Tobi si popreťahoval ruky."Ale bolo!Ty si my spravil zle."Tobi pomalyčky vstal a chcel objať Zakiho ale ten sa odtiahol.O chvíľku prišiel Ori v slzách."Chudáčik Sakonko a Jiroubko."Fňukal. "Ja som vedel, že ich nemám nikam púšťať." "Ale, veď na tom nie sú až tak zle," poznamenal Kidoumaru stratený v hŕbe ílu. "Normálne začínam mať pocit, že nám niekto nesie smolu," povedal Dosu a všetky hlavy sa otočili na Tobiho. "Ehm... Tobi is a good boy," zahlásil Tobi a radšej zdúchol. O chvíľku do miestnosti vošiel Deidara a jeho transexuálna asistent."Budú v poriadku len musia odpočívať ,ale u Zakiho sa vyskytli menšie komplikácie...ručičky sa ti zrastajú krivo takže ich musíme niečim zarovnať."Kakuzu ukázal dve duté trubičky.Zaku na to vypleštil oči."T-to čo?"Vykoktal."To trubičky!Dáme ti ich tam a uvidíš bude to super a pôjde s toho vzduch takže keď ti bude horko tak ich môžeš použiť ako ventilátor a ak by si chcel môžeme ti ich napojiť drôtikom na semeníky a mohol by si z nich striekať spermie.No nieje to úžasné?"Oboznámil ho z vynálezom Deidara."Neviem čo sú to spermie, ale to teda rozhodne nechcem!"Kakuzu si vzdychol."Musíš inak ti ich budeme musieť urezať." "Urezať? Ani nápad! Len mu to pekne do rúk strčte! Ale neopovažujte sa spraviť to s tými semenníkmi!" varoval ich Ori. "Ale ja nechcem trubice do rúk!" kričal Zaku a snažil sa ujsť. Deidara s Kakuzom ho chytili a nechcene mu vybili ďalšie dva zuby. "Neboooj, bude to fajn," snažil sa ho ukľudniť Deidara. "Ale ako ho uspíme? Veľa chlastu nám už nezostalo," šepky opáčil Kakuzou a vliekli spierajúceho sa Zakiho do Deidarovej izby. Vraj je tam vďaka alkoholovým výparom najsterilnejšie prostredie. "Hm, to bude problém... Vystrčíme Oriho z izby a poriadne faganovi vrazíme. Ale neopováž sa to potom vykecať! Vieš si hádam predstaviť, aký čardáš by nám Oroš predviedol..." Zaviedli teda odtiahli vzpierajúceho Zakiho do prázdnej miestnosti."Tak na 3 dobre?"Oznámil Kakuzu."3,2,1 teraz!"Deidara sa zahnal a dal Zakovi poriadnu ranu basebalovou pákou ktorá predtým ležala v kúte."Ták to by sme mali."Usmial sa Deidara a Kakuzovi až vyhŕkli slzy...bol zaviazaný Hippokratesovou prísahou že vždy bude svojich pacientov liečiť a nie im ubližovať a čo bolo dôležitejšie bol aj pod Peinovou prísahou že v živote neublíži Oriho faganom.Pein mal tie decká strašne rád... "Prečo si ho udrel tak silno? Šak z toho osprostie," hrešil Kakuzu Deidara a nežne hladil Zakiho po hrče. "Viac než je teraz? To ťažko," odbil ho takzvaný doktor a pustili sa do operácie. Zatiaľ pred dverami pochodoval Ori a žmolil v rukách vreckovku. "Chudatko Zaki, čo ak sa operácia nepodarí? Alebo mi ho priotrávia alkoholom? Nie, na také zlé veci nesmiem myslieť. Budem mať z nich vrásky..." Keď však začul z izby zvuk pílky, skoro omdlel. Mal sto chutí odtiaľ utiecť, no vydržal. Veď čo by to bol za matku, keby v takej ťažkej chvíli opustil svoje dieťa? Z miestnosti sa ďalej ozývali zvláštne zvuky...chvíľku to bola motorovka,potom zase vŕtačka.Orimu bolo do plaču.Už si myslel že sa povracá, keď všetko stíchlo a z dverí vyšiel Deidara s Kakuzom.Ori ani nečakal čo mu povedia hneď vbehol do izby.Objal svoje zaílované dieťatko a posial mu tvár vlhkými bozkami."Och Zaki...ako som sa len bál...ale čo je toto?"Oriho pozornosť upútala veľká hrča na Zakovej detskej hlavičke.Bola prelepená leukoplastmi, ale doktorom sa aj tak nepodarilo zakriť ju."Čo to má znamenať!?"Zhúkol Ori.Deidara a Kakuzu zmĺkli."No vieš on nám počas operácie spadol zo stola."Pípol Deidara aj keď nie moc dôverihodne."A to mám vám dvom doktorom na baterky akože veriť?" "Hm... no... áno." Deidara sa uhol letiacej stoličke. "Čo ste spravili môjmu Zakimu!" kričal Ori. "Zachránili mu ruky! Nemáš zač!" naštvane zakričal Deidara naspäť a pre istotu sa schoval za Kakuza. Ori sa upokojil. "Máš pravdu. Zachránil si Zakimu rúčky a ja som taký nevďačný. Prepáč." Ori k nemu podišiel a aj Keď sa Deidara bránil ako chcel, Ori mu vtisol na ústa vlhký bozk. Na to si Ori sadol k Zakimu a zakril ho až po bradu. Dei si znechutene odpľul, zo šuflíka vybral borovičku a poriadne sa napil. "Túto noc sa mi budú snívať hnusné sny."Zafrflal Deidara.Kakuzu sa zo slzami šťastia pozeral ako Zaki pokojne spinká a ako mu Ori odhŕňa z čela vlásky."Och aký krásny pohľad."Povedal si sám preseba."Tak Ori mal by si nechať Zakiho nech odpočíva."Upozornil ho Kakuzu ,ale Ori stále skákal okolo Zaka nevnímajúc Kakuzove rady.Tranxesuálna sestra ho chytila za ruku v snahe ho odtiahnuť."Nechaj ma!Zaki ma potrebuje!"Pišťal Ori. "No tak, buď dobrý chlapec, inak ťa tresneme bejzbalkou po hlave a odtiahneme preč!" varoval ho Kakuzu a konečne dostal prehnaane starostlivú matku z izby.

pokračovanie na buduce...

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty22/4/2010, 03:12

Keďže Ori nemohol byť pri Zakim, išiel skontrolovať ostatných fanagov. A práve včas. V telke akurát bežali mládeži neprístupné filmy. Fagani na to hľadeli s vyvalenými očami a slintali na podlahu. Ori zhrozene zapišťal a vypol telku. "Héj, ja som to pozeral!" hneval sa Itachi sediaci v kresle s pivom v ruke. "Ty nekompetentný hlupák! Ako si ich mohol nechať na to pozerať!" pretiahol ho Ori prázdnou fľašou po hlave. Nečakajte žiadne črepiny a bezvedomie, toto nie je Holywood. Itachi sa otriasol a vytrhol Orimu fľašu z ruky, aby ňou náhodou zase nedostal. "Už aj spať!Je už neskoro!"Fagani hodili na Oriho nechápavé pohľady."Ale veď je len 6 hodín mama!"Ori sa splašil."Čože!Až!A padajte do postele všeci do jedného, dneska ste mali rušný deň!"Fagani sa z frflaním vybrali do postele a Itachi si s radosťou znovu zapal neprístupný film."Takto skoro dávať takéto filmi...tým ľuďom načisto šibe!"Hneval sa Ori."Ori sme v snežnej dedine tu sa ľudia aj na lavičkách šukajú!"Oboznámil ho zo skutočnosťou Itachi a začal očami žrať obrazovku."Mali sme ísť do Suny!","Fakt?A ty chceš aby sme lyžovali na piesku alebo čo?" "Aj to sa dá. Nepozerávaš kanál s extrémnymi športami?" "Nie. U nás v skrýši chytíme akurát tak estévéčku, markízu a vlka ak si sadneš na zem..." Ori ho sústrastne poťapkal po pleci a radšej ho zanechal samého. Ako tak šiel po chodbe, videl Hidana, ako vychádza z jednej z izieb. "Čo si robil u dievčat?" podorzievavo prižmúril oči. ""Ále, len chceli čosi vedieť o Jashinizme," vyhovoril sa Hidan a spravil gesto a lá Michael Jackson. "ČO?! Hádam len nechcú konvertovať!" preľakol sa Ori a nevšimol si Hidanových lesknúcich sa očí ani jeho úchylného úškrnu. "Neboj sa, ja som im to vyhovoril. Navyše, Jashin ženy ako svojich uctievačov nechce..." Orimu viditeľne odľahlo. Zaželal Hidanovi dobrú noc a pekné sníčky a šiel aj on prdieť pod perinu. Ráno sa Ori zobudil do ďalšieho dňa veľmi pomaly.Moc sa nevyspal lebo musel behať každých 5 minút kontrolovať Zakiho, či sa už prebral.Zatial len tuho spinkal a aby to nestačilo Kimiho s toho zápalu pľúc brutálne prehnalo.Rozmýšlal, či pre tento deň lyžovačku nezruší ,ale vedel ,že Kabuto by nesúhlasil.Zišiel na raňajky k bande faganov ,ktorá sa bila o jedlo.Sadol si k stolu kde sedeli AKATSUKI a začal jesť fitnes."Ako si sa vyspal?Ja úžasne!"Pochválil sa Itachi ,lebo v túto noc sa mu snívali zvlášť erotické sny, že dokonca osemkrát vystrekol.Aj Hidan vyzeral rúžovo vyspinkaný...niet sa čomu čudovať keď zažil úžasný orgazmus a vymyslel pár nových polôh.Kin mu dokonca ukázala ako sa dá použiť rolnička pri milovaní miesto erotickej hračky a Tayuya mu ukázala čo robiť s flautou.Orimu sa nechcelo dívať ako sa šeci krásne vyspinkali, akú mali erotickú noc keďže on a Kabutko si neužili už dosť dlho a šiel znova pozrieť Zakiho. Keď ho očekoval, zišiel k autobusu. Fagani už boli nastúpený a Itachi mal naštartované. Ori s ťažkým srdcom odchádzal. "Naozaj neviem, či by sme na svah mali ísť. Čo ak sa niekomu ďalšiemu čosi stane?" s obavou v očiach sa otočil na Kabuta. "Neboj sa, nikomu sa nič nestane. Tobiho sme nechali na chate..." To ho trochu upokojilo. Kým si nespomenul, že na chate zostal Zaku. Našťastie však v tej chvíli už boli na svahu a fagani sa rozpŕchli tak rýchlo ako mor. Kisame sa snažil naučiť snowboardistov nejaký super nové triky ako napríklad prezliekať sa počas jazdy.Keďže boli len traja, tak Kisame nepotreboval moc vysvetlovať."Takže vyzliecť a obliecť chápete?"Juugo,Suigetsu a Dosu chápali."Táááákže ak to zvládnete naučím vás aj čítať si playboya počas jazdy..."Dosa sa hneď natšene vyrútil zo svahu a excelentne sa prezliekol...chcel čo najskôr čítať playboya...Juugovi as to podarilo až na tretí raz a od zlosti si zlomil snowboard takže mu Sasori musel vystrúhať nový, ale Suigetsu sa akosi bál..."No tak zvládneš to!Zubatý zubatému môže veriť!"Povzbudzoval ho Kisame...ale Suigetsu mal strach že prechladne tak ,až sa stane impotentný. "Nie... ja to nezvládnem." Odstupoval od svahu, keď tu zrazu... "Tobi is a good boy!" zaznelo mu za chrbtom. Suigetsu sa tak zľakol, že sa spustil dole svahom. Lenže s jednou voľnou nohou to nebolo ktoviečo. Cikcakovo letel dolu a na jeho smolu natrafil na mostík. Letel vzduchom ako vták so zlomenými krídlami. "Prezleč sa! Ty to zvládneš!" volal naňho Kisame. Bolo však neskoro - Suigetsu už klesal k zemi. Zle dopadol a zletel na hubu. Hodnú chvíľu sa kotúľal a sneh sa naň lepil. Do stromu narazila len obrovská snehová guľa. "Sedem bodov. Tri strhávam za blbý dopad pri zoskoku," kriticky ocenil Suigetsov samovražedný výkon Dosu. Kisame sa pomaly otočil,a za ním stál vysmiati Tobi."Tak čo chýbal som vám?"Opýtal sa z úsmevom ktorý aj tak nebolo cez masku vidieť, tak si ho fixkou dokreslil."Tobi...ty si nechal Zakiho doma samého?"Tobi stuhol."Už musím ísť a snažil sa zdrhnúť ,lenže Itachi ho stihol chytiť.Kisame sa zatial na sahamede zosnovboardoval dolu k hŕbe snehu a snažil sa z nej vyhrabať Suigetsa."Ty môj zubatý kamarád kde si!"Kisame až skoro plakal keď sa mu konečne podarilo vyhrabať Suigetsovu studenú tváričku. "Suigesu! Suigetsu! Preber sa!" triasol ním. Suigetsu pomali otvoril oči. "N-necítim s-si n-nohy," drkotal zubami. Medzitým sa naokolo všetci zhrkli, Itachiho držiaceho Tobiho pod krkom nevynímajúc.

Pokračovanie nabudúce...

sry za chyby :study:
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty23/4/2010, 02:46

"Preboha! On ochrnul!" zavil Ori, keď to začul. "Pod'ľa mňa je to tým snehom. Necíti si ich len od chladu," zamudroval Deidara. Zatiaľ čo Kisame a Sasori vyhrabávali Suigetsa spod snehu, Pein stál nad Tobim a z očí mu šľahali blesky. "TOBI!" zahrmel. "ČO TU DO PEKLA ROBÍŠ?! A AKO SI SA SEM VOBEC DOSTAL?!" Tobi sa skrčil do futbalovej lopty. "Chytil som sa podvozku autobusu, keď ste odchádzali." Orochimaru ho začal škrtiť"TY DEBIL!VEĎ NA CHATE ZOSTALI DETI!"Aj keď bol Ori v duchu rád, že Zakimu nehrozí s Tobiho strany žiadne nebezpečenstvo ,neprestával ho škrtiť."Rýchlo poďme!"Škriekal Oro a všeci nasadli.Síce bolo ťažké odtiahnuť Dosa od zasneženého svahu ale podarilo sa.Hneď ako sa dostali na chatu hodili Suigetsa do postele a Deidara ho začal liečiť...zatial si Kin odskočila na záchod a keď z neho vyšla bola dosť bledá."Čo je Kin?"Vyzvedala Tayuya od kamarátky."Videla si ,čo na hajzly narobil Kimimaru?Skoro som hodila šabľu a ešte niečo."Kin niečo zašepkala Tayuyi."Neboj to ešte nič neznamená...neboj ono to príde určite, je to spôsobené vývinom."Ubezpečovala ju.Ori sa zatial nervózne motal pred izbou, kde dávali do poriadku Suigetsa.Po chvíľke z nej vyšiel Deidara."Neboj má len pár zlomenín a Zetsu mu bude musieť dať na zuby strojček ,lebo sa mu dosť skrivili."Ori vyvalil oči."Čo?Čo akých pár zlomenín?" "Mno... nejaká tá zlomená kostička v ruke... ďalšia v nohe... šak to poznáš. Len nemaj strach, už som ho zaíloval. Teraz idem po Zetsa, nech mu dá ten strojček." Oroš bol tak mimo, že ho ani nevládal zastaviť kvôli podrobnostiam. Vošiel za Suigetsom, ktorý sa aj v bezvedomí triasol od horúčky. Ori ho pohladil po hlavičke a nahmatal veľú hrču. (Myslel si, že je od pádu, ale tú mu spravil Deidara v rámci šetrenia na chlaste ,ako na prostriedku proti bolesti.) "Och ty moje zlatíčko..."Fňukal Ori a boskával Suigetsovi hrču.Pričom zubatý teenager vždy zafňukal.Na jeho spásu sa dostavil Zetsu aj zo zubárskym náradím."Ták akej farby chceš mať strojček?Nie nič nehovor mám niečo presne pre teba."Zetsu mu hrdo ukázal strojček z AKATSUKI obláčikmi."Tak toto nie!Pekne mu daj taký, kde bude na každom zube jedno písmenko a z toho nápis OROCHIMARU!"Rozkázal Ori, ale Zetsu ho vykopol a začal mu dávať strojček z guľôčkami ,pričom sa striedala biela a čierna gulička.Ori sa zase išiel pozrieť na Zakiho ,bolo to dačo ako antistres.Na jeho radosť bol Zakino hore a neprestajne fňukal, takže Ori mohol koho utešovať. "Ty moje úbohé zlatíčko!" láskal ho Ori. Zaki zanedlho prestal fňukať. "Mami, som hladný a v ručičkách nič neudržím. Nakŕmiš ma?" hodil na Oriho pohľad raneného šteniatka. "Ale samozrejme miláčik. Idem po niečo dobré, hneď som tu." Vošiel do kuchyne a otvoril chladničku. Nič. Ani len námraza tam nebola. "Dokelu. Tí nenažranci všetko zožrali," zahudral a začal premýšľať, čo bude na večeru. Od toľkého sústredenia zmraštil tvár a vyzeral, akoby mal zniesť vajíčko. "Mám to!" luskol prstami, pričom si ulomil z nechta a podišiel k telefónu. "Tak, koľko kíl žrádla bude treba, aby mi tu neziapali od hladu?" Ori si na prstoch spočítal koľko potravín budú približne potrebovať...narátal takých 120 kilo a hneď zavolal do bio potravín Jeme zdravo.Objednal si žrádlo a natšene čakal pred chatkov, doručiť mu ho prišiel Zabuza."Ale, ale ,ty teraz rozvážaš jedlo?"Zabuza si vzdychol."Áno, najali si ma a ja som potreboval peniaze."Ori zaflirtoval očami, ale Zabuzu to nejako neočarilo.Ďalej si odišiel na svojom bio aute.Ori spravil pre Zakiho bio občerstvenie.Sadol si vedľa neho a pohladil ho po ručičkách..."Na Zaki papaj..."Ori mu dal plnú lyžičku bio gebuzíny.Zaki ju vďačne prehltol a hneď na to sa rozreval."Čo je ti zľatko?"Objal ho Ori šťastný ,že môže zase dakoho utešovať.Mami mňa to bolí keď prehĺtam!"Ori vypleštil oči a pozrel sa do Zakiho uplakaných očí."Kakuzu!"Rozkričal sa a transexuálny asistent doktora sa ihneď dostavil."Čo sa stalo?Kričíš akoby mal dakdo epileptický záchvat!"Ori schmatol Kakuza a začal ním triasť."Zakiho bolí keď prehĺta!Počuješ!Vylieč ho už aj!"Kakuzu si vzdychol vedel ,že Oro je strašne hysterický, tak sa mu to snažil vysvetliť pomaly a ukľudňujúco."Neboj Oro Zakimu je dobre...to je normálne že ho trošku bolí ,keď prehĺta, šak sa kukni čo má s krkom nečuduj sa jemu nič nieje."Ale Ori sa akosi nechcel ukľudniť."Ako to môžeš vedieť!Niesi doktor!Čo keď mu hlavička odpadne alebo dačo horšie!"Ori sa rozplakal.Kakuzu ho potľapkal po chrbte."Prepáč ,že som tak kričal ale keď vieš ja som už dlho nemal sex."Kakuzu ho objal."Neboj ani ja."Z ničoho nič dal Kakuzu Orovi francuzáka na ukľudnenie.

pokračovanie na buduce

sry za chyby 🐰
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty24/4/2010, 23:06

Ori neváhal a zašiel Kakuzovi jazykom skoro až do žalúdka. Napodiv z toho Kakuza nenaplo. "Mami? ČO to robíte?" Na veľkú smolu všetkých zarytých yaoi fandov, prerušil tento... eh... dojemný okamžik nahluply ,no nevinný Zaku. Tých jeho zvedavý hlas okamžite prebral. "To si len dávame najavo, že ten drhý nie je sám. Chápeš?" po chvílke premýšľania povedal Kakuzu. Zaki zapremýšľal. "Takže, ak budem chceť dať Sasukemu najavo, že ho mám rád a že nie je sám, že má mňa, mám spraviť to isté?" "NIE!" vykríkol Ori. "Nie, takto si prejavujú náklonnosť len dospelý,vieš?" Zaki na nich hľadel a vyzeral, že sa chce spýtať na čosi dôležité. "Tak ma konečne nakŕmite?" vypadlo z neho nakoniec. Kakuzu zbehol pre slamku a Ori zatial utieral Zakimu slzyčky."Táááák tu máš tú grc...vlastne jedlo."Ori podržal Zakimu hlavičku a Kakuzu mu poháhal prehĺtať.Obom transexuálom sa páčilo, že niečo dokážu spolu.Zaki zjedol úplne všetko a žiadal si ďalšiu porciu grcu."Ale no tak ty mašurko...bude ťa bolieť bruško..."Ori starostlivo utrel Zakimu ústa a opatrne mu vyzliekol zašpinený vršok.Vzal svoje rúžové pyžamko a obliekol mu ho."Ale ja som strašne hladný mamička."Ori si vzdychol."Kakuzu čo myslíš?" "Tak ešte trocha mu dáme, ale nie viac ako štvrť misky!" Lenže aj potom sa Zaku sťažoval, že je hladný. "Mamiiii! Ja chcem ešteee!" nariekal. "Nie Zaki, Kakuzko povedal, že viac nesmieš dostať, tak nedostaneš," rezolútne odmietol Ori a snažil sa byť silný. Zaki naň hádzal rôzne pohľady, ktoré vždy zaberali. Ori už - už poľavil, keď zasiahol Kakuzu. "už sa rozlúčte, Zaki by si mal odpočinúť." Tak dal Ori Zakimu na uplakané líce mľaskavý bozk a odišiel z izby, aby ho nezlomil a neprežral ho. Chvíľku bolo počuť cez zavreté Zakiho vzlykanie.Ori už,už chcel vykopnúť dvere a objať svojho miláčika lenže Kakuzu ho pevne držal."Neboj Ori...teraz musí hlavne odpočívať...nechaj ho tak a venuj sa mne, lebo sa od samoty rozplačem a ty predsa nechceš aby som plakal."Snažil sa ho zastaviť Kakuzu a napadlo ho, žeby mal povedať Hidanovi aby tam nainštaloval titánové,zvukotesné dvere."Ale on je sám a plače."Vzlykal Ori."Teraz hlavne ty nemôžeš byť sám."Šepol mu Kakuzu do ucha a jemne mu doň zahryzol...pomalyčky mu doň vkĺzol jazykom.Oriho to vzrušilo a chytil niť na Kakuzovom krku.Potiahol ju...Kakuzov krk sa začal párať.Pomalyčky zacúvali do dverí za nimi.Viedli na záchod...bola to malá miestnosť len zo záchodom ,ale dal sa použiť miesto postele.Tam si sadli.Obaja v objatí.Kakuzu zašial Orimu do vlasov a stiahol mu tričko.Stlačil mu bradavky. Ori zavzdychal a jazykom olizol Kakuzovi celý krk. Kakuzu si pritiahol jeho hlavu a vášnivo ho pobozkal. Ori mu rukou prechádzal po chrbte a hladil z neho vytŕčajúce hlavy. Vzduch bol čoraz ťažší, miestnosť naplnili vzdychy. Ori siahol Kakuzovi medzi nohy a Kakuzu jeho pohyb skopíroval. Na podlahu dopadol Oriho opasok. Ori si stiahol nohavice a chcel si na Kakuza sadnúť, keď tu zrazu sa otvorili dvere. "Ó moj bože!" ozvalo sa. Ori sa prekvapene pozrel na votrelca a zamrzol. Vo dverách stál Kabuto aj s Kimim, ktorý sa tváril ako na pokraji mozgovej mŕtvice. "ORO!"Zavzdychal Kabuto."Pri všetkých dioptríách ako si len mohol!?"Kimi zatriasol Kabutovím rukávom."Och áno zlatko...padajte z tohto hajzla!Kimi sa potrebuje vykakať!"Obaja sa rýchlo obliekli."Kabuto ja,ja ti to vysvetlím!","Tu nieje čo vysvetlovať!A padaj ,lebo sa Kimi posere!"Kabuto už kričal od hnevu."Ocko čo je to posrať?"Opýtal sa nevine Kimi."To je jedno!"Kabuto dal Kimimu dole nohavice a usadil ho na záchodovú dosku."Potom zakrič zlatko ja si dačo musím vybaviť."Kabuto zavrel dvere."Toto som si o tebe fakt nemyslel sklamal si ma!"Kričal Kabuto a Orimu zvlhli oči..."Ale ja...ja...","Žiadne ale si ZLÁ MANŽELKA A MATKA!","A ty si hrozný milenec!Vôbec sa mi nevenuješ ,čo som mal robiť!"Rozhúkal sa Ori a začal plakať.Kabuto zamrzol...nevedel že to Ori až takto prežíva.Vedel, že sa mu v poslednom čase moc nevenuje ale že až takto."Ori ja...ja...ja som nevedel..."Vykoktal Kabuto keď v tom sa ozval Kimiho hlas."Už som vykakaný!" Kabuto sa cvíľu nehýbal, no nakoniec zadržal dych, vošiel do hajzla a utrel Kimimu zadok. "Choď zlatko do postele a ty poď so mnou, musíme sa porozprávať." S Orim šli do spálne a sadli si oproti sebe na posteľ. "Ori, ja viem, že som sa ti v poslednom čase nevenoval, mal som však trocha horšie obdobie. Lenže to nebol dôvod na to, aby si ma podviedol." Orimu stiekla po líci slza. "A čo som mal robiť? Cítil som sa taký osamelý a frustrovaný..." "Mal si mi to povedať... Ale to už je teraz fuk. Myslím, že dnes budem spať na gauči." Ori sa hlasno vyfúkal do ružovej vreckovky. "To nepôjde. Tam už spí ožratý Itachi." Kabuto si vydychol a vstal. "V tom prípade si nájdem iné miesto. Tuším tu je ešte jedna voľná izba..." "Nie počkaj!"Zastavil ho Ori."Ja idem inam."Oro vstal a vyšiel z izby.Prišiel za Kimim do izbičky.Chcel si k nemu ľahnúť ale rozmyslel si to keď si spomenul akú má hnačku.Prišiel do kuchyne a nalial si nízkotučné mlieko.Pomaly ho celé vypil a chvíľku len tak sedel na stoličke a premýšlal ako ďalej a kde sa vyspí. Nechcel ísť za Kakuzom, aby sa Kabuto nenahneval.Ublížil mu už dosť.Rozhodol sa teda že si lahne k nejakému inému chlapcovi či dievčatku. Nakoniec skončil v prázdnej izbe, kbe by mala byť Kin. "Hm, asi si robí s Tayuyou babinec... Nebudem ich rušiť, nemám náladu sa k nim pridať," pomyslel si a ľahol si do studenej postele.

pokračovanie nabudúce...

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty26/4/2010, 05:31

Ráno sa zobudil celý rozlámaný s obrovskými kruhami pod očami.Zišiel na raňajky a sledoval, ako fagani do seba hádžu všetok obsah chladničky. "Dnes s vami na svah asi nejdem. Necítim sa dobre," povedal Kabutovi pri stole a hanba mu nedovolila pozrieť mu do očí. Ori sa rozlúčil s malou skupinkuou sbowboardistov a lyžiarov ktorá ešte zostala."Počkaj mama zostanem s tebou!"Pískol Juugo a objal mamu."Fajn a necháme ti tu aj Tobiho!A drž ho pokial nezájdeme za horizont."Povedal Itachi a vykopol Tobiho z autobusu.Teraz sa viezli už len Kabuto,Karin,Dosu a AKATSUKI samozrejme bez Tobiho.Autobus zdrhol najvyšiou rýchlosťou preč a Ori objal Juuga."Ach Juuginko som tak rád že si zostal!"Juugo ho tiež objal."Postráž Tobiho, ja musím sa musím pozrieť ako sa majú tvoji súrodenci."Ori natšene šiel pozrieť ako sa má Sasi a samozrejme ho nakŕmiť.Aj pri Kidoumarovi,Sakonovi,Suigetsovi a Juugovi to išlo všetko hladko ,ale keď prišiel za Kimim s hrôzou zistil ,že obsah jeho žalúdka nevydržal cez noc tam kde má byť. S povzdychom si šiel po gumené rukavice (ružové, samozrejme), kíbeľ a niečo na čistenie. Medzitým poslušný Juugo z Tobiho nespúšťal oči. "Hm, Juugo, a nechceš sa ísť hrať? Poker napríklad?" navrhol Tobi. "Neviem hrať poker," zamyslene odvetil Juugo. "Ale veď to je úžastné! To vôbec nevadí. Aspoň ťa ľahšie oberem o ús... eh, chcel som povedať, že ťa to môžem naučiť..." Juugo zaváhal. Mamička im kartové hry zakázala hrať. Ale keď on sa to tak veľmi chcel naučiť... "Tak dobre," súhlasil nakoniec po dlhom a namáhavom duševnom boji. Aj Ori zvádzal dlhý a ešte namáhavejší duševný boj, ale ako správna matka podarilo sa mu dať Kimiho do poriadku...leže nemal ho kde uložiť a do prázdnej izby ho predsa nemohol dať bola v nej moc veľká zima.Uložil ho teda do miestnosti s Tv kde sedeli aj ostatný zlámaný a chorý fagani.Podarilo sa mu dotiahnuť tam postel aj zo Zakim ,aby sa mohol pozerať na rozprávku a vybral sa hľadať Juuga.Našiel ho v Tobiho izbe komplet nahého a komplet rozčúleného ako hrá poker s Tobim."Tobi čo to má znamenať!"Naštval sa Oro a začal škrtiť Tobiho."Vieš on nemá žiadne peniaze tak som improvizoval!" "O to nejde! Prečo ho učíš takú hroznú hru ako poker?!" "On to chcel vedieť. Hádam si nemyslíš, že by som ho k tomu nútil," bránil sa Tobi a podarilo sa mu uniknúť z Orovho zovretia. "Juugo, obleč sa, nech neprechladneš a choť za ostatnými. pozerajú Snehulienku." Juugo poslúchol a stratil sa. Keď sa Ori otočil, že to s Tobim ešte dokončí, nebol tam. "Dokelu aj s Tobim!" zanadával si ticho a šiel ho pohľadať, aby náhodou neublížil daktorému z faganov viac, ako doteraz. Orimu sa nepodarilo Tobiho nikde nájsť ,tak sa vybral za faganmi pozerať Snehulienku,videl ju už najmenej 1000krát ,ale aj tak ho stále dojímala.Sadol si na Zakiho postieľku,sledoval Snehulienku a pritom hladkal Zakiho po vláskoch.Práve uprostred filmu. keď bol Ori najviac precitlivený vošiel Tobi."Môžem si požičať Juuga Ori?Chcem len aby mi pomohol urobiť pár topiniek a možno palacinky."Ori si utrel rúžovou vreckovkou oči."Jasné že môžeš..."A ďalej vnímal už len film a Zakiho vlásky. Juugo vošiel do kuchyne a poobzeral sa. "Čo mám robiť, ujo Tobi?" "Daj masť na panvicu a budeš na ňu dávať chleba." Tobi mal už chlieb nakrájaný a práve ho máčal vo vajíčku. Juugo spravil, ako mu bolo povedané. Prvé dva chleby vyšli dobre. Lenže potom sa to Tobimu zdalo pomalé a prišiel na úžastný nápad. "Pridaj tam toto - po tomto to bude opečené lusknutím prsta." Podal Juugovi Deidarovu fľašku s borovičkou. Juugo pokrčil plecami, pristúpil bližšie k sporáku a nalial za deci do rozpálenej masti. Panvica začala prskať a slabo horieť Juugo sa len tak,tak vyhol popálenine."WOW!To má grády!"Zahulákal Tobi."Ale stále je to strašne pomalé.Na daj tam toto."Tobi podal Juugovi benzín z Itachiho autobusu."Ale ujo tento benzín je už 25 rokov starý a je to ten po Itachiho rodičoch."Tobi len mávol rukov."Čím starší tým lepší efekt.NALEJ TO TAM!"Juugo prišiel k sporáku a komplet celý obsah benzínu nalil na panvicu.Z tej okamžite vyšľahly obrovské ohnivé jazyky Juugovi rovno do tváre a ruky ktorými držal nádobu z benzínom. "Hups! Asi som to prehnal," pískol Tobi a sledoval, ako plamene zaplavujú kuchyňu a s ňou aj Juuga. "Čo sa to...JUUGOOOOO!!!!!" reval Ori, ktorého od tej najkrajšej scény celej Snehulienky vyrušila Juugova agónia. "ČO TU STOJÍŠ JAK SVATÝ ZA DZEDZINU, ROB NIEČO!" reval na Tobiho a začal sa zháňať po hasiacom prístroji. "Jasné! Idem po kameru!" Tobi veselo sa rozbehol preč ,no Orov jazyk ho zastavil. Síce sa to nezdá, no jazyk je tá najsilnejšia časť tela, akú Ori má. Keďže hasiaci prístoj nikde nebol, musel Ori použiť plán B - Tobim začal mlátiť po plameňoch, aby ich zadusil. Trvalo to síce dlho, no za Tobiho pomoci a pomoci faganov, ktorý nosili vodu z kúpeľne v pohároch, oheň uhasili. Juugo ležal na zemi schúlený do klbka a celý sa triasol."Juugo zlatíčko...ako ti je?"Opýtala sa starostlivá mamička.Juugo opatrne zdvihol hlávku...všeci naňho čumeli ako na zjavenie."Veď vyzerá ako Dosu!"Písko Kimi a zvonu bežal na záchod.Oro objal Juuga aj keď k tomu ako vyzeral cítil určitý druh odporu.Ale materské pudy boli silnejšie.Juugo plakal do Oriho silikónov."Neboj zlatko...máme výborných doktorov..."Juugo dostal hysterický záchvat keď si predstavil,že mu Deidara omylom miesto úpravy tváre dá silikónové implantáty do hrude.

Pokračovanie nabudúce...

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty29/4/2010, 06:27

"Prehnali ste to s grilovaním?" spýtal
sa Itachi vchádzajúci do kuchyne. "JEŽIŠJOZEFMÁRIA! Fuj, ale som sa
zlakol!" skríkol, keď zbadal spáleného Juuga na podlahe. A aby svoj
výrok potvrdil, schytil sa za srdce, akoby ho chytal infakrt. "Jéj, tu
sa niečo grilovalo!" potešene zadeklamoval Kisame, no akoénáhle uvidel
Juuga, omdlel. "Grilovača!" do tretice sa potešil Zetsu. Chvíľu hľadel
na Juuga a potom si olízol pery. "Prečo nejdeme jesť, kým je to ešte
horúce?" ,"NIE!"Skríkol Ori a pritisol si úbohého Juuga k silikónom."A
zavolajte už konečne Deidaru!"Ako na zavolanie sa doktory hneď ukázali a
užaj preniesli Juuga do izby.Ori si zatial nervózne prešlapoval pred
izbou."Ako som to mohol dopustiť úbohý Juugo!Stačilo mi keď omylom Zaki
namieril Dosovi plameňomet do tváre..."Po chvíľke vyšiel Kakuzu a zavlal
ho domútra.Ori tam hneď vbehol a objal Juuga s obviazanou tváričkou a
ručičkami...smrdel od masti proti popáleninám a strašne plakal. "Už...
už ste mu aj..." súkala zo seba starostlivá mamička, ale nevládal
dokončiť. "NIe, plastiku ešte nemá. Tá sa dá spraviť až keď už budú
popáleniny zahojené, aspoň čiastočne. Zatiaľ si rozmysli, ako by mal
vyzerať. Dám ti pár časopisov, ak chceš..." "NIe! Žiadne časopisy
netreba! Chcem, aby bol taký krásny ako pred tým," rezolútne odmietol
Ori a stále láskal urevaného Juuga. "Hm... Ori? Možno by si ho nemal
toľko magosiť. Predsa len, popáleniny siedmeho stupňa musia byť sakra
citlivé na dotyk," prehovoril Kakuzu sledujúc, ako Juugo čoraz viac a
viac jačí. Ori sa naňho otočil."Ale veď sú len 3 stupne nie?"kakuzu si
vzdychol a napravil si minisukňu."Ale museli sme vymyslieť ďalšie 4 aby
sme mohli pomenovať tie Juugove vieš."Ori sa rozplakal a reval spolu s
Juugom."Tak dosť!Juugo musí odpočívať...choD´už Ori"Ale Oro Kakuza
nevnímal."Čo keby si šiel pozrieť Suigetsa?Už má ten strojček!"Oro sa
hneď postavil a vybehol von z izby omrknúť svojho ďalšieho
miláčika.Otvoril jeho izbu."Ahoj zlatko!Vraj už máš ten strojček!No tak
usmej sa na mňa." Suigetsu zaváhal, no nakoniec sa usmial. "A to čo je?!
Vravel som, že chcem, aby si tam mal napísané OROCHIMARU! Šak
ja si to
so Zetsum vybavím," zastrájal sa Ori a šiel za šestákovým zubárom.
Suigetsu si vzdychol a usmial sa do zrkadla. Jemu sa jeho strojček
páčil. Mal tam názov PLAYBOY a na oboch koncoch takého milučkého zajka.
Ori sa naštvane dovalil za Zetsom a začal ním triasť o sto šesť."ČO TO
MÁ ZNEMENAŤ!ČO SI MU TO SPRAVIL S JEHO KRÁSNYM ÚSMEVOM!"Zetsovi sa
začínala točiť hlava a mal pocit že všetko čo požral z neho vylezie...a
vďaka štupľu v jeho zatku toho bolo dosť."To bol Itachiho
nápad!"Vyjachtal napokon.Oro ho pustil na zem a naštvene šiel za
Itachim...dupel pritom ako slon...lepšie povedané rúžový slon keďže mal
na sebe bledorúžovú blúzku a krikľavo rúžové nohavice. Keď Itachi
zbadal, ako sa k nemu Ori hrnie, vyprskol pivo a snažil sa ujsť. Márne.
"ČO ŤA TO NAPADLO, DAŤ M
OJMU
MILÁČIKOVI TAKÚ OHAVNOSŤ NA ZUBY!" triasol ním ako handrovou bábikou.
"No tak, upokoj sa. Bol som trochu mimo, nevedel som, čo robím. A navyše
mu to sekne." Než ho za tie posledné slová stihol Ori
uškrtiť, zasiahla
Itachiho dobrá víla v podobe kin. "Mami, som strašne hladná a v
chladničke je len svetlo. Neobjednáš pizzu
?"
Ori sa usmial."Dobre miláčik..."Pri pomyslení na sexi Zabuziho
telo sa rozbehol k telefónu a objednal tva tucty bio-pizz.Natšene čakal
pred chatkou a prekvapilo ho že tam je aj Konan.Konečne sa dostavil
Zabuza aj s pizzami a skôr než s ním Oro stihol zaflirtovať sa Zabuza
vrhol na Konan a spravil jej riadneho cucfleka.Oro vyvalil oči."Konan!Ja
som myslel že ty a Pein..."Konan sa len zasmiala."Sme len týmový
partneri!Pein je na mŕtvoli."Orvi ovisla sánka...aké si len robil nádeje
že Pein je na chlapov. Konan pokračovala."Jeho doterajšia priateľka je
Itachiho zosnulá mama..."A začala čistiť Zabuzovu ústnu dutinu svojim
jazykom.Ori si vzdychol...nečakal že Pein je nekrofil...pedofil možno
ale nekrofil?To si fakt nemyslel. Smutný odniesol pizze dnu a díval sa,
ako sa fagani - a najmä
Kin,Tayuyu a Karin napchávajú. "Ešte šťastie, že
sme na horách a majú dosť pohybu, inak by som im musel po návrate
nasadiť prísnu diétu," krútil hlavou nad apetítom svojich dcér. "Kde je
ten šmejd Tobi?" spýtal sa Itachiho. "Leží v posteli. Ešte sa neprebral z
bezvedomia," odpovedal mu poloslepý vodič nalepený na telke. Napodiv
nemal zapnutý porno kanál (na Itachiho smolu vysiela až od šiestej) a
pozeral správy. "Hej Pein, nebývaš náhodou v takej vysokej budove v
centre Dažďovej s kamennými chrličmi, ktorá vyzerá stará tak pol druha
storočia?" "Hej, a čo s tým?" s nezáujmom odvetil Pein. "V celku nič.
Len ten barák vyhorel... Pch, a to tam furt chčie..." Peinovi zabehlo a
nebyť Kisameho pohotovej reakcie, zadrhol by sa. "ČOŽE?! Preboha a ja
nemám ani poistku!" Pein hneď bežal k telefónu."Kam ideš ujo?"Pýtal sa
starostlivo Zaki ešte stále ležiac v svojej postieľke."Idem zavolať
mojim mafiánskym kamarátom aby to vybavili!"Zakričal Pein a zmizol v
dverách."Mami čo je mafián?"Opýtal sa nevine Zaki."To je človek čo moc
zarába a pracuje preňho veľa ľudí."Povedal napokon Ori.Naivný,neviný a
hlúpučký Zaki sa zamyslel a po chvíľke chvíľke sa usmial."Mama ja už
nechcem byť footbalistom ale chcem byť mafiánom!"Ori sa zadrhol PIZZOU a
Kisame sa zase stal záchranárom."Prečo chceš byť mafiánom?ôOpýtal sa
dosť šokovaný Ori."Lebo nebudem musieť hýbať mojimi bolavými ručičkami!A
aby to robili za mňa!Ori si ho k sebe priskol."Ale veď na to máš predsa
mňa." "Áno, ja viem, ale nechcem ťa zbytočne zaťažovať. Aj ty si
zaslúžiš odpočívať." Orimu vyhŕkli slzy do očí. Ako pekne naňho len
myslí. Kiež by bolo takých faganov viac... "A chcem byť ako ujo Pein"
Ori sa striasol pri pomyslení ako Zaku šuká jeho mŕvolu. Onedlho sa Pein
vrátil. "Tak a je to. Oni už nájdu toho bastarda a sprelámu mu všetky
kosti v tele." Polámaný fagani naňho nepekne zazreli, ale Pein si ich
nevšímal.





pokračovanie na buduce...

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty30/4/2010, 07:40

Po večeri sa všetci fagani odobrali do postielok a
Itachi si pustil svoje
vytúžené porno. "Páni, to musí byť super práca,"
povedal si pre seba a závistlivo sledoval pornoherca v akcii. O polnoci
bol Zetsu celý nesvoj...v snežnej neboli žiadne kvietky ,ktoré by
uspokojili jeho sexuálne potreby.Vstal s posteli a šiel sa napíť
mlieka...pri tej príležitosti zožral celú salámu...keď sa vracal do
svojej izby zastavil sa pri izbe Karin.Zaváhal.Tá jej tvár mu
pripomínala jedovatý brečťan a jej telo kaktus...no a vlasy ruže.Vošiel
do jej izby, Karin si pozerela PLAYGIRL znudená nedostatkom sexuálneho
styku.Pozrela na Zetsa a šibalsky sa usmiala..."Len poď..."Zetsu
podišiel a sadol si k nej.Karin nečakala až ju Zetsu pozve do jeho kvetu
rovno sa naňho vrhla."Ach ty moja kvetinka!"Výskala..."Ach ty moje
ľudské,biele mäsko!!"Karin mu dala francuzáka."Vraj má černoch veľkého
vtáka, ale beloch je originálnejší!A ja to teraz skúsim s krížencom ašte k
tomu s kvetom!Aaaaa som vzrušená ,vlož svoj koreň do mojej záhrady!"
Zetsu na nenechal dva krát ponúkať a strhol z nej šaty. Vášnivo ju
pobozkal a zvalil na postel. Trocha ju nadvihol a vnikol hlboko do nej.
Karin zavzdychala a prevrátila ho na chrbát. Sadla si naň obročmo a
úplne sa odviazala. Jazdila na ňom ako splašená, ich stony sa miešali a
vzduch začal byť nedýchateľný. A vtedy to prišlo. Zetsu zreval a Karin
ručala ako býk. Vyčerpane sa naň zvalila a lapala po dychu. "Wow, tak to
som si o tebe nemyslela, že si až taký kanec." "To ani ja," zamrmlal si
pre seba stromofil. Pravdu povediac, toto bola jeho prvá skúsenosť so
ženou. Vlastne, s človekom celkovo... A celkom sa mu to pozdávalo.
Ďalšie ráno sa Ori znovu zobudil nevyspatý a mal pocit že sa každú
chvíľku zrúti celá jeho kostra.Kimiho desaťkrát prehnalo,Zaki sa chcel
jedenásť krát napiť mlieka,Sakon potreboval pätnásť krát vyčúrať a
celkovo mali všeci dosť zlé sny a sťažovali sa na zvláštne zvuky
vychádzajúce z izby Karin.Ori zišiel dolu na raňajky.Pri faganskom stole
sedel len Dosu,dievčatá ktoré si dačo šuškali a Sasuke ktorý pil cez
slamku.Natšene Orimu zamával a VEĽKÁ MAMA jeho pozdrav opetovala a sadol
si k stolu pre vedúcich.Najprv chcel ísť za Kabutom ,ale spomenul si ,že
sa pohádali ,tak šiel vedľa Kisameho.Pomaličky si uvedomoval ,že bude
musieť zostať na chate a nakŕmiť tých, čo sa nemohli sami a hneď začal
premýšlať koho nakecá, aby zostal s ním. Tobiho hneď zavrhol. Ešte by
niečo vyviedol aj jemu. Vzápätí si spomenul na opatrovateľskú školu,
ktorú Kisame "vychodil" (vyhodili ho v druhom ročníku, chudáčika).
Presvedčiť Kisameho bolo ľahšie,
než si Ori myslel. Stačilo povedať, ako
veľmi ho fagani majú radi, že potrebuje jeho pomoc a že mu požičá svoju
sexi ružovú nočnú košieľku a Kisame rád súhlasil. Ešte šli vyprevadiť
ostatných k autobusu. "A tohto tu si nechajte!" povedal Pein a vyrazil Tobiho z autobusu. "Ani ma nenapadne! Zabudli ste, čo spravil naposledy
chudáčikovi Juugovi?!" naježil sa Ori a vhodil Tobiho do autobusu oknom.
Zjazdári však nechceli riskovať a tak si chudáka Tobiho takto
prehadzovali asi dvadsať minút. "Viete čo? mám nápad!" zvolal zrazu
Kakuzu a odtiahol Tobiho kamsi nabok. Zpoza roha sa ozýval krik a
buchot. Po chvíli odtiaľ vyšiel Kakuzu a mä
dlil si ruky. "Tak, a teraz sme všetci v bezpečí." Všetci si
vymenili pohľady a utekali sa porzieť, či Kakuzu Tobiho náhodou nezabil.
Keď zahli za roh, temer odpadli od smiechu. Tobi ležal v snehu v
zvieracej kazajke, poviazaný ako Vianočný darček.
S rehotom sa všetci vrátili späť do autobusu.Išli
si bránice roztrhať od smiechu."A buďte opatrný!"Varoval ich
Ori."Neboj"Ubezpečoval ho Itachi a naštartoval Ori im zatial mával jeho
rúžovou froté vreckoukov."Táááák čo chceš robiť?"Opýtal sa ho zvedavo
Kisame.Ori sa šibalsky usmial."Mohol by si prebaliť Kimiho...máš na to
predsa školu nie?"Kisame prikívol a bezodvrávania odyšiel ,takže Orimu
zostalo len nakŕmiť faganov. Najprv sa vydal za Zakim. "Tak zlatíčko,
mám tu pre teba špeciálne raňajky - sójové hrianky s tofu." Zaki sa
mierne zaksichtil. Tofu neznášal. "A nemôžem dostať hrianky s lekvárom?
Alebo s nutelou?" Oriho jeho dychtivý výraz znepokojoval. "Nie, my sa
zásadne stravujeme len zdravo. Nutela a lekvár majú priveľa kalórii."
Zakimu sa rostriasla brada a vrhol na antisladkú mamu. "Prosím,"
zatiahol a vypúlil psie oči. Ori chvíľu odolával, no nakoniec
rezignoval. "Tak dobre. Ale len pre tento krát. Máš štastie, že vyzeráš
ako z koncentráku." "Juuuuuuj koncentrák!Koncentrák!Pojme bývať do
koncentráku!...a mama?Čo to vlastne je?Domček pri pláži?"Ori pokrútil
hlavou a šiel mu spraviť hrianky.Keď sa konečne vrátil aj s nezdravým
jedlom(samozrejme si ho držal čo najďalej od tela) Zakimu už
neznesiteľne škvŕkalo v bruchu."Kŕm!Kŕm!Kŕm ma mama!"Ori prevrátil očami
a nakŕmil ho."Mama ja si ešte prosím!"Pišťal Zaki a keďže tam nebol
Kakuzu ,aby ho zastavil dal mu ďalšiu porciu. Po deviatej porcii bol Zaki
konečne sýty. "Bože, len aby sa nepovracal. Neznášam, keď to musím
upratovať," mrmlal si Ori, keď odchádzal z izby. Šiel sa pozrieť na
ďalšieho dorantaného fagana. "Ahoj miláčik! Čo by si si dal na raňajky?"
postískal Suigetsa. "Už nič, ujo Kisame mi dal dvojitú porciu
hranoliek," pochválil sa Suigetsu a zazubil sa. Na strojčeku mal
zachytený zvyšok po totálne nezdravých raňajkách. "Preboha! Čo sa ten
Kisame zblázdnil?! A že školená opatrovateľka... Z hranoliek sú vyrážky,
to nevie?" Naštvaný vyšiel z izby, aby to s ním "prediskutoval".
Kisameho našiel v kúpeľke ako sa snažil okúpať Kimiho...Ori sa rozhodol
,že filé z neho narobí neskôr ešte by sa urazil a musel by pokakaného
Kimiho umyť on.Šiel teda za Sasukem a rozmliaždil mu nejaké banány ktoré
mohol pokojne zjesť...vlastne vypiť cez slamku.Bol dosť naštvaný ,že
ostatný môžu žuvať a on jediný musí piť.Skúšal to Orimu nejako naznačiť
ale ten si to zle vysvetlil."Jasné že si môžeš nechať spraviť liposukciu
zadku!"Ori sa zaradoval a Sasuke si len buchol po čele. Sasukemu došlo,
že Ori je v pochopení znakovej reči značne pozadu a radšej sa vzdialil.
Ešte by mu chcel poradiť, ako by si mal nechcať zadok prerobiť, aby
vyzeral ako ten jeho... Ori pripravil ďalšie raňajky (dve misky vločiek
bez chuti) a zaniesol ich Sakonovi a Ukonovi. Nadšene im prestrel a
usmieval sa ako slniečko. Lenže dvoj - fagan jeho nadšenie nezdieľal. "A
prečo Zaki mohol nutelu a Sugetsu hranolky a my máme túto grcku?!" A
treskol podnosom o zem. "Ale Sakonko...Ukonko prosím potešte svoju
mamičku a spapajte toto keď ma tu už nikdo neposlúcha..."Sakon len
zdvihol urazene bradu a odmietal jesť.Ori si vzdychol a šiel mu spraviť
tiež hriaky s nutelou.Siamský fagani ich mali hneď zjedené."My sme dvaja
tak potrebujeme dvojitú dávku!"Ori si znovu vzdychol a doniesol
Sakonovi a Ukonovi ďalšiu dávku jedla.Po dvadsiatej porci ich začalo
mierne bolieť bruško tak si k nim Ori na chvíľku lahol a hladkal ich po
bolavých častiach tela. Onedlho začuli divné zvuky...

pokračovanie na buduce

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty5/5/2010, 20:16

"Čo to je? Medveď?"
vydesena sa pýtal Sakon a Ukon si schoval hlavu pod vankúš. "Nie... to
znie ako... škvŕkanie v bruchu... JIROUBU!" Ori sa vyrútil z izby a
vrazil k Jiroubuovi. Privítalo ho také hlasné zaškvŕkanie, až sa z neho
otriasol nábytok. "Prepáč zlatko... Už aj ti idem spraviť raňajky. Čo by
si si dal?" "BIG MACK!" Okamžitú odpoveď sprevádzal ďalší otras nábytku
(hádajte od čoho). Ori si vzdychol no nesnažil sa odporovať. V štádiu
hladu bol Jiroubu aj pre neho nebezpečný. Orochimaru sa dovalil s
fúrikom po vrch naplnenom big mackmi a hádzal ich Jirouubovi do úst
zdiaľky.(preistotu)Musel sa päťkrát vrátiť pre burgery kým bol Jiroutubo
konečne nasýtený.Unavený si lahol k Juugovi do postieľky.Popálený fagan
sa ihneď pustiľ do obrovského rev
u.Ori sa tiež rozplakal a objal ho z čoho Juugo
pomaly dostával väčší a väčší hysterický záchvat."Neboj Juuginko mamička
je tu..."Šepkal mu do ucha aj keď Juugo by bol najračej keby mamička
konečne vypadla z jeho postieľky. Spasenie nakoniec prišlo v podobe
Deidary. "Ori! Okamžite ho pusti! Čo nevidíš, ako strašne ho to bolí?!"
Ori prekvapene vyskočil z postele a Juugo okamžite prestal revať.
Nahodil zvláštny výraz a prezeral si mierne sa potácajúceho doktora. "A
ty tu čo robíš?
Nemal by si byť s ostatnými na svahu?" podozrievavo
prižmúril oči. Deidara nervózne založil ruku za hlavu. "Hmm... no...
vieš... ako by som to... Kabuto mal menšiu nehodu... prišiel v nej o
vtáka..." Orimu sa akoby zrútil svet. Kabuto - JEHO Kabuto mal nehodu! A
ešte takú strašnú! Neváhal a hnal sa za svojou láskou, pričom povalil
Deidaru na zem a nepekne ho pošliapal. Ori vbehol do Kabutovej izby a s
plačom sa mu hodil okolo krku."Kabuto sa
nepokúsil ani
odporovať."Miláčik čo sa ti to stalo!?"Kabuto zo šoku ani nedokázal
hovoriť ,tak to povedal zaneho Dosu ktorý stál v kúte."Vieš mami ocko
stál na svahu a kochal sa krajinoou ale priskočil náš good boy a SOTIL
HO!Ocko sa zrútil dolu svahom a z odrazového mostíku vyletel rovno na
strechu jednej krčmi ,čo tam bola a tá strecha bola no dosť ostrá a
pristál on no..."Dosu sa zatriasol."Rovno na gule..."Dokončil.Ori sa
rozpakal."A čo jeho krásny vtáčik?"Z dverí sa vyvalil trochu podupaný
,ale vysmiaty Deidara."No mne ako najlepšiemu doktorovi na svete sa mu ho
podarilo prišiť...ale no..."Ori sa zamračil."Aké ale no?"Deidara sa
nadýchol a pokračoval."Ja som mu ho omylom...prišil naopak...a on bude
po zvyšok života inpotentný"Orochimaru vykríkol."ALE MY sme chceli mať
detičky, až mi spravia operáciu na zmenu pohlavia!" "Hmm... pokiaľ ide o
sexuálnu stránku, na takých 30% mu možno pomô
žu lieky na to určené, ako je viagra alebo zajačie hormóny,
ktoré však majú niekoľko vedľajších účinkov. Deti však už mať nikdy
nebude. Ale má to aj svetlú str
ánku -
užije si kopec srandy pri čúraní, keďže bude čúrať dohora..." Kakuzu
nad tým rečníckym prejavom uznanlivo hvízdol. V takom stave obvykle
Deidara ledva preniesol dve krátke vety... Ori sa žalostne rozreval a
nedbal na rozmazaný mejkap, ktorý z Kabutovho trička nepô
jde vyprať. Odrazu prestal ako keď utne. "Ja ho
zabijem... Tento krát ho vážne zabijem..." začal dookola opakovať ako
blázon a vyrútil sa z izby.
Ori sa po
chodbe valil ako rúžový parný válec.Poudierané faganské hlavičky
vykúkali z dverí a sledovali ako VEĽKÁ MAMA ide a z nosa akoby mu
šlahali plamene.O
či ako rúžové lasery,sila rúžového parného valca a
jazyk ako veľká rúžová basebalka...niečo také čo sa vynára z nočných
môr...(aspoň s tých čo máva Zaki)Ori sa vovalil do Tobiho izby.Good boy
bol natlačený v rohu izby."Pomoc..."Pískol.Za rúžovým vraždiacim strojom
sa zavreli dvere a boli počuť už len výkriky a to ako z poličiek padajú
veci."Oni sa spolu hrajú?"Opýtal sa Zaki vedľa stojaceho Juuga."
Nie.Ori nás chce
spasiť...prečo si myslíš že sa hrajú?"Zaki sa zamyslel."Keď toto robí
mamička s oteckom vždy povie že sa len hrajú...až na to že vtedy mamička
kričí a otecko vzdychá a nie naopak ako teraz..." Vtedy okolo nich
preletel zástup Akatsuki s Peinom na čele. Vtrhli do izby ako komando
S.W.A.T. a vyvliekli z nej vzpierajúceho sa Oriho. "PUSTITE MA! JA HO
ZABIJEM!" jačal ako nepríčetný. "Upokoj sa, inak ťa tresnem bejzbalkou,"
snažil sa ho upokojiť Itachi. Bezúspešne. Ori sa naďalej metal a
Akatsukiáči mali problém ho udržať. Zatiaľ v izbe bojoval Deidara o
Tobiho život... No... také dramatické to asi až nebude... Každopádne sa
ho snažil aj s Kakuzom dať dohomady. Ori sa upokojil a pritiskol si k
sebe najblyžšieho fagana...nanešťastia to bol práve na kožu citlivý
Juugo ktorý sa ihneď rozbučal.Ori si ho ale pritiskol ešte
silnejšie."Viem že ti je ľúto čo sa stalo ockovi ,ale nemusíš kvôli tomu
plakať zlatko...neboj to bude dobré."Kisamemu sa našťastie podarilo
Juuga zo smrtelného zovretia vyslobodiť a nahradil ho Sasorim ktorý
vďaka tomu že je z dreva nič necítil aj keď Orove silikóny boli dosť
nepríjemné.Z dverí sa ozývali zvláštne zvuky.Motorovka,vŕtačka,cinknutie
mikrovlnky..."Juuuuj ujovi Tobimu operujú ruky!"Radoval sa Zaki ktorý
si kvôli slabej diagnóze z jeho operácie skoro všetko pamätal. Onehldho z
izby vyšiel doktor aj so svojím transexuálnym pomocníkom a utieral si
spotené čelo....

pokračovanie na budúce

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty15/5/2010, 01:38

"Mám dve správy - dobrú a zlú. Tá zlá je, že sa z
toho Tobi dostane. Tá dobrá, bude to trvať strááášne dlho." Pien nakukol
do izby a mal čo robiť, aby nevyprskol do smiechu. Na posteli ležal
Tobi od hlavy až po pä
ty celý
zaílovaný, len kúsoček masky s okom a otvor na ústa mu bol vidno. "To by
malo zabrániť ďalším nehodám," spokojne prehlásil Pein a išiel za
Itachiho mamou, ktorú si na chatu prepašoval v dvoch kufroch.
Ostatný sa zatiaľ rozhodli usporiadať veľkú párty
na oslavu toho,že zneškodnili veľkého trýzniteľa.AKATSUKI všetko
pripravili a pustila sa hudba...tancovali však len dievčatá s Dosom a
pár jedincami,čo dokázali chodiť.Zaki sa pokúsil tancovať Makarenu no zo
zlámanými rukami mu to bohvieako nešlo..."Počuj Kin nejako si
pribrala!"Podpichla Tayuya kamarátku pri tanci.Kin sa začervenala a
pozrela sa na svoje brucho...a naozaj bolo väčšie.Hneď ako dojde domov
nasadí brutálnu dietu.Ale ako sa tak pozerala ani
Tayuya nemala práve
najmenšie bruško a o Karin ani nehovoriac...asi sme sa prežrali
PIZZOU.Pomyslela si a ďalej to neriešila a sadla si ku Kidoumarovi ktorý
nemohol tancovať."Ahoj!"Pozdravil ju a keďže mal problém s nadmerným
slinením pekne ju oprskal..."No fuj!Nechcel by si začať dávať uteráky k
tej tvojej sprche!?" "Tak prepáč, že som sa snažil byť milý," odul sa
Kidoumaru a odvrátil od nej hlavu. "Tak prepáč, ja som to tak nemyslela.
Len som v poslednom čase akási podráždená..." "To hej,"utrúsil
Kidoumaru a hneď mu na líci pristála facka. "Nebuď hrubý!" "Ale veď som
nič takého strašného nepovedal!" "Čo si to povedal?!" Kidoumaru sa
vydesene pozeral na zdôvodne
."Vážne bolo nutné uja Tobiho takto
zaílovať."Deidara sa zamyslel."Nie nebolo,ale nemám tu roentgen tak som
nechcel riskovať že dajakú časť tela vynechám vieš zlatko..."Deidara
pohladkal Kidoumara po hlavičke.Ori zatial sedel vedľa Kabutovej postele
a plakal."Prečo som bol taký sprostý!Keby som šiel s vami nič také by
sa nestalo!A keby som ťa nepodviedol mohli sme sa včera posledný krát
normálne šukať!"Kabuto ho pohladil po vlasoch."To nič zlatko...vidím že
máš melír."Orimu sa rozžierila tvár."Och ty si si toho všimol..."Vzal si
mezi prsty pramienok svojich teraz už čierno-rúžových vlasov a
pošteklil nimi Kabuta po zlomenom nose. Kabuto sa zasmial a nežne Oriho
pobozkal. "Takže sa už na mňa nehneváš?" spýtal sa Ori a vrhol na svojho
manžela oči hodné Zaka. "Nie, už nie... Ale pochopím, keď ma...
opustíš..." "Nebuď sprostý! Samozrejme že ťa neopustím! Aj keď ty už
nemôžeš sexovať, stále existujú metódy, ako ma aj napriek tomu hendikepu
môžeš uspokojiť," rozhodne prehlásil Ori. "Hmmmm tak to by sme mali
hneď skúsiť aspoň dve alebo tri z nich."Šepol Kabuto a pritiahol si
Oriho k sebe.Orinko si lahoľ vedľa neho a položil svoju hlavu na
Kabutovu hruď."Má to predsalen jednu výhodu..."Vzdychol Kabuto."Hm?A akú
zlatko?"Opýtal sa nevine Ori a Kabu sa zazubil."Pri tom mojom zábavnom
čúraní mi bude musieť niekdo pomáhať aby som nestrkol vedľa...a ten
niekdo si ty..."Orochimarovi sa rozžiarila tvár."Och vážne?"Kabuto
prikívol a odhrnul mu pramienok rúžových vlasov s tváre..."A hádaj
čo...mne sa práve teraz chce čúrať..." Ori nadšene pomohol Kabutovi
vstať a odviedol ho na záchod. Len čo sa však zavreli dvere, obaja sa na
seba vrhli. Kabuto oprel Oriho o umývadlo a siahol mu do nohavíce.
"Povedz čo by si rád," zapriadol Kabuto Orimu do ucha a olizol ho. Ori
zavzdychal, naklonil sa bližšie a pošepol mu svoje prianie. Kabuto sa
perverzne uškrnul a jemne kusol Oriho do spodnej pery. "Ty si ale
perverzný... To som si o tebe nikdy nemyslel..." Kabuto poláskal Oriho
vtáka...teda vlastne hada.Ori vzdychol."Och ty diabol!"Kabuto sa naňho
usmial."Ty moja vretenica krásna..."Kabuto dal Orimu dolu tričko a začal
mu masírovať silikónové prsia a zaryl mu do nich pusu.Začal mu perami
po nich prechádzať.Ori vzdychal(1% žien dostane orgazmus jednoduchým
dráždením bradaviek a je to pravda)a zdvihol Kabutovi hlavu..."Teraz
ja."Strčil mu svoj dlhý jazyk do hrdla a zrazu ho zamrazilo.Vo dverách
niekdo stál a pozerl na nich.Chcel sa pozrieť na toho šmíráka,ale s
hrôzou zistil že sa jeho jazyk zasekol Kabutove priedušky. Kabuta začalo
dusiť. Keď sa Orimu konečne podarilo jazyk vytiahnuť, Kabuto padol na
kolená celý modrý v tvári a lapal po dychu. Ori sa bleskovo obliekol a
rozpačito hľadel na narušiteľa. "Ehm... síce neviem, čo tu vyvádzate,
ale nedajte sa vyrušovať," čo najrýchlejšie sa pakoval z miesta činu
nadmieru vyvedený z rovnováhy Kimi. Ori sa zohol a pomohol Kabutovi na
nohy. "Si v poriadku?" ustarostene pozoroval jeho tvár, ktorá našťastie
nadobúdala zdravú farbu. "Nabudúce zamkneme," zasýpal Kabuto a obaja
opustili záchod. Ori sa rozhodol,že faganov už pošle spať.Mali dávno po
večierke bolo až 18:15 a to bolo dosť."Táááák decká padajte spať!"Všeci
sa s hundraním pobrali spať až na Zakiho."Mamička mne je strašne ľúto
uja Tobiho...nemôžem ho ísť prespaním pozrieť a dať mu pusinku na dobrú
noc?"Ori sa zamyslel a napokon si vzdychol."No dobre...Tobi má našťastie
ílovú karanténu takže je neškodný..."Zaki sa s nadšením rozbehol(trochu
krívajúc) dať ujovi pusinku.Ori zmraštil čelo...no chudák Tobi... Zaki
chcel jemne zaklopat, no na zaílovaných nožičkách neudržal rovnováho a
vyrazil dvere. Tobim, ktorý v tej chvíli spal sladkým snom zabudnutia,
trhlo. "Ahoj ujo Tobi. Mne bolo ľúto, že tu ležíš tak sám a zranený, tak
som ti aspoň prišiel popriať dobrú noc," prikrivkal k posteli. Tobi
nevedel, či sa má tešiť, alebo sa báť. "Ehm... Tobi is a good boy,"
povedal mierne neisto. Zaki sa nad neho nahol, znova stratil rovnováhu a
zvalil sa priamo na jeho zaílovanú hruď s niekoľkými polámanými
rebrami. Tobi zakvílil."Och prepáč ujo to som nechcel..."Zaki si račej
sadol na stoličku vedľa postele a vyložil si tú bolavejšiu nohu na Tobiho
posteľ...bohužial sa nejako netrafil kam chcel a udrel ňou Tobiho rovno
do slabín."Och ja som nechcel ujo prepáčte..."Zaki naňho nevine pozrel a
Tobi sa pokúsil o úsmev."Aj keď ma bolia nožky ,viem v týchto bielych
topánkach celkom dobre behať ujo Tobi ,chceš to vidieť!"Tobi chcel
povedať ,že mu verí a že mu to nemusí ukazovať ,ale Zaki už krúžil okolo
jeho postele. Nemotorne kríval až kým sa nepodkol a znova nepristál na
Tobim. Tobi zavyl a mal pocit, že mu prasklo ďalšie rebro. "Och, prepáč
ujo Tobi... to som nechcel. Asi si sadnem." Ako vstával z Tobiho, rukou
sa zaprel do slabín a na solar. Tobi vydal divný zvuk. Akási zmiešanina
medzi chrčaním a zavýjaním. "Och, prepáč ujo Tobi... "T
akmer si zlomil krčné stavce ako usilovne krútil
hlavou. Na jeho smolu to Zaki nevidel. Ako kráčal aj s plným pohárom
vody k jeho posteli, zakopol a celý obsah pohára mu vychrstol do tváre.

"Och prepáč ujo Tobi...ja nič poriadne
neudržím v ručičkách nehnevaj sa prosím."Tobi naňho už,už chcel nahúkať
,ale potom mu to prišlo strašne ľúto.,, Vieš čo? Ja som bol po operácii strašne
smä
dný, určite si aj ty. Donesiem ti
trocha vody." Tobi
spomenul na Oriho
nervy.Zakimu z očičiek stiekli dve slzyčky ľútosti.Tobi si vzdychol a
Zaki to pochopil tak ,že mu Tobi odpúšťa."Ujo Tobi počkaj tu dobre?"Zaki
niekam zmizol a Tobi si konečne mohol vzdychnúť ,ale jeho radosť netrvala
dlho.Zaki sa hneď vrátil s úsmevom od ucha k uchu."Pýtal som sa mamičky
a hádaj čo...môžem spinkať s tebou!"


Pokračovanie nabudúce

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty20/5/2010, 03:56

Tobi sa od hrôzy nezmohol na slovo. Zaki sa vyštveral k nemu do
postele a pár krát ho pri tom kopol. Tobi zaskučal a chcel ho poslať do
kelu, lenže vtedy sa naň Zaki otočil a tváril sa tak anjelsky natešene,
že nemal to srdce to spraviť. "Koniec koncov, keď bude spať, nehrozí mi
od neho žiadne nebezpečenstvo," pomyslel si a spoločne zaspali. Chudák
Tobi... ani nevedel, ako strašne sa mýlil... (MUAHAHAHAHA!... eh...
prepáčte, nechala som sa uniesť...) Neskoro večer sa Tobi prebudil na
to, že ho čosi koplo do tri krát zlomenej nohy. Pozrel na Zakiho, no ten
spal pokojne. Zatvoril oči a znova sa ponoril do sna, v ktorom behal
nahý po lúke zaplavenej kvetmi a proti nemu bežal s otvorenou náručou
rovnako nahý Deidara. Už si temer padli do náručia, keď ho prebudilo
ďalšie kopnutie. Naštvane zazeral na spiaceho fagana vedľa, no ten bol
pokojný. Keď znova zatváral oči, Zaki začal strašne chrápať. "Už chápem,
prečo ho na noc zatvárajú do skrine," zamrmlal Tobi a zacmukal naň ako
na koňa. Zaki sa zamrvil a priľahol Tobimu polámanú ruku. Izbou sa
ozvalo tlmené skučanie. Tobi sa snažil ruku vyslobodiť. Márne. Dosiahol
tým len to, že sa Zaki ešte viac k nemu pritisol a tým pádom mu aj viac
zavalil ruku. Keďže Tobi mal druhú ruku zafixovanú ílom v pravom uhle a
nemohol ňou hýbať, musel len mykať tou privalenou a dúfať, že sa mu
podarí oslobodiť. Po chvíli, čo mu prichodila ako bolestná večnosť, jeho
snaha priniesla ovocie. Ruka sa spod Zakiho vysúvala. Už mal pod ním
len zápä
stie. Vtedy Zaki zmenil polohu a pomalé oslobodzovanie
nezaberalo. Tobi si vzdychol. "To bude zajtra bolieť," pomyslel si a
prudko potiahol. Podarilo sa! Tobi mal chuť skákať od radosti (keby
nebol mohol). Netešil sa však dlho. Akosi nebezpečne sa začal prevažovať
na stranu. "Mami!" bleslo Tobimu mysľou a PRÁSK! Zletel na zem!

Ráno sa do izby dovalil do izby Orochimaru aj s
Deidarom ktorého preistotu priviezol keby našiel Zakiho telíčko
pripučené Tobiho ťažkým ílovým telom.Vôbec sa nevyspal...mal príliš
veľký strach o Zakiho zdravie.Ani sex s Kabutom nebol nič extra ,nevedal
sa na nič sústrediť.Prišiel k postieľke a nadšene zvýskol.Zaki spal
kľudne,nezranený a keď sa Ori pozrel pod paplón zistil ,že sa večer
nepocikal.Dal mu pusinku na čielko a chlapec otvoril očká.Bol
strapatý,očká mal trochu ospalé,pyžamko po Kabutovi mu bolo veľké,líčka
krásne rúžové a zo zaílovanými ručičkami vyzeral tak nevine ,až si Ori
myslel že ho vystíska na smrť, ale ovládol sa pri predstave ,žeby Zaki
plakal odbolesti(no a pri Juugovi si to nejako uvedomiť nevie).Na
stískanie bol Zaki moc ubolený tak si vedľa neho len sadol a pritisol si
ho k silikónom."Zlatko kde je ujo Tobi."Zaki rozospato zívol a nevinne
naňho pozrel."Ja neviem mami...asi išiel cikať..."Deidara obišiel postel
a snažil sa zadržať smiech."No myslím že nešiel cikať."Tobi ležal
nazemi v diere ktorú spôsobilo jeho ťažké ílové brnenie do plávajúcej
podlahy. "Pomôže mi niekto, prosím?" zničene zamumlal Tobi do podlahy.
"Idem po pomoc. Nikam nechoď!" nevedel si odpustiť Deidara a na chodbe
vybuchol do hurónskeho smiechu. "A kam by som tak šiel?!" naštvane
zaručal Tobi a zastonal od bolesti. Po desiatich minútach konečne prišli
Deidara, Sasori, Kakuzu a Kisame. Spoločnými silami namáhavo vyložili
Tobiho na posleľ, ktorú medzitým Zaki opustil a sledoval počínanie
Akatsukiáčov. Smutne úzeral na nahnevaného Tobiho v náručí svojej
mamičky.(íl je ťažký ale povedzme narovinu ,že Zakiho normálnu váhu
13,5kg +menšiu váhu ílu by som uniesla aj ja)Ori ho v náručí natriasal
ako bábätko a pritom ho ukľudňoval tichým pššššš..."Prepáč ja som
nechcel ujo Tobi..."Zakimu po líčku stieklo pár slzičiek."Neboj miláčik
ujo sa nehnevá."Ori hodil na zamračeného Tobiho škaredý výraz a zasyčal
takže good boy znovu nasadil výraz šteniatka a nie naštvaného
buldoga."Miláčik, poď necháme uja Tobiho a pôjdeme sa napapať dobre?"
Zaki natešene zatlieskal. Ani nevedel, či sa tešil na raňajky alebo na
ostatných faganov. Ori ho znesol do jedálne a posadil na stoličku vedľa
Kimimara. "Počul som, že si uja Tobi
ho v noci vytlačil z postele...
Dobrá práca," uznanlivo ho potľapkal po pleci. "A prečo je to dobráa
práca?" priblble sa spýtal Zaki. "Lebo si to zaslúžil!" odpovedal za
Kimiho Sakon, a Ukon súhlastne zatlieskal. "Nezaslúžil!A ja som ho
nezhodil!"Zakimu sa do očí začali ryť slzy..."Ale áno!Zhodil si ho
ty!"Zaki sa rozplakal a račej si presadol k Juugovi a Sasukemu.Hneď sa
dostavila jeho mamička a nakŕmila ho...Sasuke sa snažil zapchať si nos
lebo Juugo strašne smrdel od masti proti popáleninám.Snažil sa ho na to
upozorniť, ale Juugo si z toho vyvodil záver, že Sasuke chce plastyku nosa
a hneď to povedal Orimu."Zlatko ale to je úžasné!A rovno ti necháme aj
zväčšiť pery!"Tešil sa Ori a nevšimol si ,že Zaki zjedol lyžičku ktorou ho
kŕmil. Sasuke sa pleskol po čele a radšej si odsadol. Ori sa otočil na
Zaka. "Kde je lyžička?" spýtal sa kukal po stole. Zaku štikútol a chytil
si bruško. "Mami? Lyžička je tá divná kovová vec, ktorou si ma kŕmila?"
Ori sa naň podožrievavo pozrel a čakal, čo zo seba vypotí ďalej.
"Chutila skoro ako spinky," rozžiaril sa napokon Zaki a Ori zreval ako
tur. "Deidara!Deidara!Kde si!?"Deidara ihneď pribehol."Čo je?Čo sa
stalo?"Ori zalapal po dychu."Zaki zjedol lyžičku!"Deidara si zívol."No
a?Už som sa zľakl ,že to boli ihly...pamätáš sa ako v minule zjebol tie
ihly? Boli úplne nové!","A dobré!"Dokončil Deidaru Zaki."Dostaň to z
neho!"Hulákal Ori a triasol s Deidarom.

pokračovanie nabúce

sry za chyby
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lyžovačka na íle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lyžovačka na íle   Lyžovačka na íle Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lyžovačka na íle
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Off Topic :: Vaša,naša tvorba :: Vaša FanFiction-
Přejdi na: