Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

  Yatu Maga

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yatu Maga

Yatu Maga


Počet príspevkov : 10
Join date : 12. 05. 12

 Yatu Maga Empty
PříspěvekPředmět: Yatu Maga    Yatu Maga Empty12/5/2012, 06:15


Jméno a Přímení :
Yatu Maga

Věk :
21

Místo původu :
Kirigakure no Sato

Fóbie :
Zo smrti.

Hodnosť :
Nukenin B-Rank

Pohlaví :
Muž

Sen :
Stať sa neporaziteľním.

Klan :
Maga

Kekkei Genkai :
Shikotsoku Myaku

Schopnosť Kekkei Genkai :
Umožňuje desivé schopnosti manipulácie s vlastnou kostnou štruktúrou. Mám voľnú kontrolu nad bunkami, ktoré spôsobujú kostný rast, to mi umožňuje manipulovať s ivlastnými kosťami podľa želania. Môžem si nechať vystúpiť kosti z tela cez kožu, m vámoľnú kontrolu nad kostnou hustotou a môžem dokonca úplne regenerovať zničenú kosť. Vďaka tomu je moje telo prakticky nezničiteľné, akýkoľvek bod na tele sa môže stať tak ostrým ako oštep, je to takmer perfektná obrana.

Štýl boja:
-Taijutsu: 15%
-Ninjutsu: 80%
-Genjutsu: 5%

- Zbraň, vybavenie :
Kabutowari (ako malí som spadol do jaskyne a našiel som tam dva meČe, schovával so ich aj pred otcom. V živtopise to, nenájdete je to tu ne)
katany
shuriken
kunai


Podstata :
Katon

Výzor :
Čierne, husté, strapaté, vlasy. Čelenka dediny a Čierny plášť.

Vlastnosti :
milý,přátelský, dobromyselný, priateľský

Životopis postavy :
Narodil som sa do rodiny MAgu. Vtedy to bol silný klan. Keď sa začala vojna. Otec musel opustiť Kiri a vybral sa bojovať. Pamätám si, ako sa mi vtedy (mal som tri roky) pozrel do očí a povedal ,,Neboj, vrátim sa.“ Otec išiel do boja a z nášho klanu ostali len ženy a deti. Presne päť manželiek a osem detí. Päť mužov klanu Magu sa vybralo bojovať za správnu vec.
Dni ubehli ako voda. Mal som šesť a mama ma zapísala na akadémiu. Priateľov som si našiel, patril som medzi obľúbených žiakov. Učil som sa pilne. Na akadémii som bol už presne jeden celí týždeň. V nedeľu ku nám prišil otcov brat. Vrátil sa z vojny ako jediný Magu. Vravel že keď vyhrali v Konohe, nebol to koniec. Vybrali nejakú skupinu aby prenasledovali utečencov a zabili ich. Otec sa vraj dostal do potýčky a zabili ho. Zomrel ako hrdina. Ostatných Magu zabili počas vojny v Konohe.
Keď som zistil že môj otec zomrel, spomenul som si na jeho posledné slová, ktoré mi povedal. Bolo mi smutno. Povedal som si že kým sa nestanem najmocnejším mužom v Kiri. Začal som pilne trénovať. Každý deň, keď bolo voľno som precvičil.
Prišil deň geninských skúšok. Mal som deväť. Ráno som vstal vystresovaný, raňajkoval som vystresovaný, do akadémie som šiel vystresovaný. Geniské skúšky som spravil. Ako inak, celí vystresovaný. Mama mala so mňa veľkú radosť. Z hrdosťou som nosil na hlave Čelenku dediny.
Pridelili ma k týmu z mojimi naj kamarátmi. Plnili sme misie. Vždy sme každú misiu splnili ako sa len dalo.
Prišli dosť tvrdé dni. Mal som dvanásť rokov. Prišiel deň chuuniských skúšok. Teóriu som ako tak zvládo. Dali nás do skupín a práve mne dali zvitok. Mali sme zobrať zvitok inému týmu. Avšak, zvitok musel byť iný ako náš. Vpustili nás do Lesa Smrti. Hneď sme sa stiahli hlboko do lesa a rozmysleli sme si plán. Poštastilo sa nám. Asi dve hodiny na to sme narazili na nepriateľský tým. Porazili sme ich a získali sme ich zvitok. Zaviedli sme ho na vopred stanovené miesto a odovzdali sme ho spolu z našim. Keď mi pridelili protivníka na boj, zistil som že to je môj kamarát. Aj keď som nechcel, porazil som ho.
Bol som chuunin. Už ubehli tri roky od chuuninských skúšok. Z mojím novým týmom sme plnili misie. Boli tam dvaja silnejší ako ja. Boli sme priatelia. Tvrdili že Kiri ochránia. Položia za ňu život. No neskôr som zistil že mi klamali.
Zistil som to ako junin. Každý ninja vtedy bojoval proti nim. Jeden z nich zranil kágeho. Skoro ho zabil. Vtedy som tam pribehol ja a zavraždil starého priateľa.
Z nejakých dôvodov si všetci mysleli že som to naplánoval ja. Nevedel som čo sa chistá tak som radšej utiekol.



Vztahy :
Nikto.

Techniky :
Spoiler:

Učím sa:
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

 Yatu Maga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yatu Maga    Yatu Maga Empty12/5/2012, 16:05

prijato
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
 
Yatu Maga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Klan Maga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Okolitý svět :: charaktere nukeninov-
Přejdi na: