Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mise- Shintou

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Mise- Shintou Empty
PříspěvekPředmět: Mise- Shintou   Mise- Shintou Empty28/4/2012, 09:44

Do rukou se ti dostalo oznámení o misi, ve které stálo tohle:
Po posledních událostech rozhodla rada Iwy o eliminaci kultu. Proto je nezbytné, aby vesnice získala co největší možnou vojenskou sílu. Proto Jounin Shintou Assai byl vyslán na misi do západních hor pro přivedení "Prvního a Osmého Jestřába" zpět od vesnice. Pokud by kladly odpor je dovoleno použití násilý. Pozn. Cíle jsou extrémě nebezpečné, proto budte co nejvíce ve střehu. Termín na dokončení úkolu: 6 měsíců.

Třída mise: Neznámá
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Mise- Shintou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise- Shintou   Mise- Shintou Empty7/5/2012, 21:17

Shintou

Sbalil jsem si pár věcí do batohu- deky, sušené maso, pečivo, vodu, mapu s vyznačenými důležitými místy (jako je třeba studna), a vyrazil jsem. Technika ukrývání chakry už mi celkem šla, tlumil jsem, co se dalo, ale pokud mě někdo pozná, je to stejně nanic. Ještě se uvidíme... vzpomínal jsem na poslední slova toho chlapíka. Takže neumřel... řekl jsem nahlas zamyšleně a celkem svižným pochodem jsem vyrazil pryč.
Návrat nahoru Goto down
 
Mise- Shintou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shintou Assai
» Mise- Hibari, Rein a Kayoko
» Mise- Hibari, Madoka, Rein, Kayoko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: