Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Skrýš hlboko v lese

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty16/4/2012, 06:37

Táto skrýš sa skrýva pri lesoch neďaleko Amegakure no sato je to tu všade samá močarina preto sa sem dá ťažko dostať a len pár ľudí ako sa dostať do jednej oblasti kde je v podzemnej časti skrýš ktorá je vyhĺbená do hĺbky 50 m , než sa dostanete až dole cestou váš čaká plno pastí ak nieste členom .Je to skýš pre členou Akatsuki . V tejto skrýši je veľa tajných chodieb a únikových ciest .
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty16/4/2012, 06:41

Moje telo bolo pod zemou a sedelo v obrovskom kamennom kresle .Nehýbal som sa a predomnou bolo ďalšie telo malo všetku moju chakru . Pozeralo k môjmu telu . Takto to ďalej nepôjde ... Pomyslím si a výdjdem v inom tele z tejto skrýše pri tom každé dvere a všetko v okolí vlastne pečatím ako sa len dá aby moje telo bolo v úplnom poriadku .
Po tomto som sa odtiaľto pobral smerom preč .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty19/4/2012, 01:39

objevila jsem se ve skrýši, kterou znovu vybudoval náš šéf, připravovala jsem se snad na nejtěžší misi o skoku do neznáma
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty6/5/2012, 07:36

// sorry dal som to zle


Naposledy upravil Hideo Kayami dne 7/5/2012, 00:52, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty6/5/2012, 19:16

/asi né keďže nevieš kde tá skrýša je...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Sponsored content





Skrýš hlboko v lese  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skrýš hlboko v lese    Skrýš hlboko v lese  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skrýš hlboko v lese
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: