Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hideon Zusumi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty14/4/2012, 06:14

Meno a Priezvisko:
Hideon Zusumi
Vek:
21
Miesto pôvodu:
Kirigakure no Sato
Fóbie:
Zo smrti, z levov
Hodnosť:
Nukenin B-Rank
Pohlavie:
Muž
Sen:
dokončiť to, čo začal môj otec
Klan:
Zusumi
Kekkei Genkai: Kusumisu-
toto KG má dva stupne, dokáže ho len klan Zusumi
1. Stupeň- celé moje telo vzplanie. Budem vedieť chrliť oheň, vytvárať ohnivé gule a hádzať ich, dokážem tiež vytvoriť ochranný štít okolo seba. Všetko čo cezeň prejde zhorý na prach.
2. Stupeň- najprv celí vzblknem. Potom vystrelím ku nebu ohnivé gule. Tie sa sam ,,rozmnožia" a zväčšia. Na zem potom spadnu aj stovky ohnivých meteorov z polomerom 50 metrov.
Štýl boja:
Taijutsu: 20%
Ninjutsu: 75%
Genjutsu: 5%
Zbrane, vybavenie:
dve katany
meč klanu
kunai 10x
Shuriken 50x
Podstata:
Katon, Raiton
Výzor:
Čierne rozstrapatené vlasy, čelenka z preškrtnutým znakom Kiri cez oko, pravé oko čierne, ľavé oko čierne bielou zreničkou


Príbeh:
Prológ:
Počas štvrtej veľkej vojny shinobi môj otec bojoval na strane Akatsuki. Keď si otec uvedomil že je vojna beznádejná tak utiekol. Traja členovia Akatsuki ho naháňali no striasol sa ich. Otec sa vrátil do chaty ktorú postavil za mlada. Doma naňho čakala moja mama. Otec spravil dobre že utiekol z vojny. Bol by zomrel a ja by som sa nenarodil.
Ubehlo presne 29 roko od vojny a presne pred 9 mesiacmi som vznikol ja.

Začiatky sú ťažké Narodil som sa do klanu Zusumi. Pôrod ubehol rýchlo. Otec tiež ako skusený lekár ma odrodil.
Po nejakých hodinách si otec z mamou sadli a začali premýšľať aké meno mi dajú. Otec hovoril všelijaké divné mená, no mama ma zachránila pred menom Sushi. Dala mi meno po jednom slavnom mužovy z jej strany. Hideon.
Otec ma už ako trojročného učil rôzne bojové umenie, keďže vedel že ja na akadémiu nepôjdem.
Začal ma učiť nejaké dôležité veci o Dedinách. Vravel mi o každom Kage ktorý kedy žil.
Keď vravel o Konohe, vždy dodal že on sám ju raz zničí. Vraj nato má zbrane. Občas mi vravel aj o Akatsuki, ale to len občas.
Ako šesťročného ma otec začal učiť boj aj obranu z katanou. Trvalo mi ešte rok kým som spoznal všetky finty, ktoré sám pozná.
Mama ochorela a otec sa o nás nevedel postarať. Začal okrádať potulných liečiteľov len aby mal pre mamu nejaké lieky. Ja som zatiaľ trénoval sám. Nemal zomnou kto.
Ubehli tri dni a mama zomrela. Bol som smutný, ale aj rád že sa nemusí trápiť. Spolu z otcom sme ju pochovali lese.

O tri roky:
Otec ma stále učil rôzne bojové umenia. Dokázal som už bojovať z dvoma katanami naraz. Naučil som sa prvý stupeň nášho KG.
Otec si povedal že namiesto Lesa smrti mi vymyslí nejakú misiu v okolitom lese. Povedal mi nech okrádam a okoloidúcich. ?
Nakradol som rôzne somariny, ale aj peniaze. Otec mi niečo povedal a daroval mi jeho čelenku. Bol to pekný dar. Takto prebehli moje chuuninské skúšky.

O šesť rokov:
Už je to šesť rokov od smrti mami. Otec zostarol a nevládze. Ja denne trénujem. Nieje to také aké bývalo pred šiestimi rokmi.
O mne a otcovi sa dozvedeli nejaký jounini z Ohnivej. Zaútočili na nás. Otec ma poslal do dome nech zoberem z jeho izby tašku, katany a rodinný meč.
Vbehol som do jeho izby, vzal koženú tašku a prehidil ju cez rameno. Vzal som katanu a meč a zbehol dole. Otec ma chytil a hodil do šachty. Bola to tajná chodba. Myslel som že ide tiež. No on zabuchol dvere a asi hodinu nato pri obrane domi zomrel.

Súčastnosť:
Teraz blúdim po svete a hľadám mojho bratranca z otcovej strany.

Vzťahy:
Jediné čo mi ostalo z mojej rodiny je bratranec z otcovej strany

Techniky:
Bunshin no Jutsu
Kusumisu: Chi Yoroi
Kusumisu: Hi no Dobutsu
Kusumisu: Chimei-tekina kasai
Katon: Housenka no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu


Učím sa:
Spoiler:


Naposledy upravil Zakumy Maguha dne 12/5/2012, 05:35, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty14/4/2012, 07:17

Zaprvé, máme tady nějakou osonovu tak se jí prosím drž : https://naruto-game.forumotion.co.uk/t1365-kostra-charakteru (je úplně jedno z jaké vesnice jí použiješ, všude jsou přibližně stejné)
Zadruhé, nemůžeš mít klan, který není nikde sepsaný, přečti si pravidla.
Zatřetí, nějaké že dopíšeš později ti neberu.. -> Nepřijaté s možností opravit
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty15/4/2012, 01:47

Edit
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty17/4/2012, 03:57

A za štvrté S-ranky sa už nepovoľujú iba B-ranky !
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty17/4/2012, 06:08

Ok EDIT
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty6/5/2012, 03:15

no myslím že by to ted mělo byt v pořádku...pokud ne tak at se ktomu OSTATNÍ Z VEDENÍ vyjádří...jinak Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hideon Zusumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hideon Zusumi   Hideon Zusumi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hideon Zusumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Okolitý svět :: charaktere nukeninov-
Přejdi na: