Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Zakumy Maguha

Goto down 
AutorZpráva
Zakumy Maguha

Počet príspevkov : 36

PříspěvekPředmět: Zakumy Maguha   10/4/2012, 01:32

Meno: Zakumy Maguha
Prezývka: Zajac
Pohlavie: Muž
Vek: 20 rokov
Výška: 186 cm

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klan: Maguha
Kekkei Genkai: : - Kunoioki - Toto Kekkei genkai dokáže len klan Maguha. Má dva stupne.
1 stupeň: vytvorí na čepeli katani oheň. Ten sa rozširuje, väčšinou má viac ako jeden meter, a nadobúda krvavo červenú farbu.
2 stupeň: vzniká zapichnutím ohnivej čepele do zeme. Po zapichnutí zo zeme vyrazí vlna ohňa a zeminy. Nezasiahne však nikoho z klanu. Poznáme na to ochranu.

Podstata: Katon

Hodnosť: S Rank Hyoga Chikei

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obľúbené: zajace, zvieratá, smrteľne ťažké misie
Neobľúbené: zdĺhavé misie, prechádzky, vypaľovanie lesov (len kôly tomu že les je dobrý úkryt)
Fóbie: z Dotonu

Miesto pôvodu: Kirigakure no Sato
Terajší pobyt: Hyoga Chikei

Krvná skupina: 0
Znamenie: Býk
IQ: 135

Prológ:
Počas štvrtej veľkej vojny Shinoby môj otec (vtedy dvadsať ročný) bojoval v Konohe proti Akatsuky. Táto vojna poznačila náš klan. Z vojny sa vrátil len môj otec a jeho brat (ten o tri dny na vnútorné krvácanie zomrel v nemocnici.
Z celého klanu ostal iba môj otec, mama a o tri desaťročia som sa narodil ja.

Narodenie:
Bol chladný sobotný večer. Mama sedela na verande a pozerala na mesiac. Chytila si brucho a hladkala ho. Rozmýšľala čo teraz asi robím, keď zrazu dostala kŕč. Z bolesťami vstala a vošla do obývačky. Kričala na otca nech rýchlo príde dole. Kričala že rodí.
Otec sedel v spálni. Keď začul mamu ako naňho volá, rýchlo zbehol dole a pozrel na ňu. Všimol si na podlahe krv, zahľadel sa na ňu a všimol si že si drží brucho. Rýchlo ju odniesol do spáľne a povedal jej nech si ľahne na posteľ. Vybehol z domu ku susedom. Susedova žena bola lekárka. Spolu z jej manželom pomohli otcovi. Mama porodila syna. Bol som to ja.
Otec s mamou sa dlho rozhodovali aké meno mi dajú. Napokon sa zhodli na Zakumym.
Mama a otec ma spolu vychovali. Keď som mal tri roky moja mama zomrela. Dostala infarkt. Zomrela doma. Ostali sme z otcom len mi dvaa. Bol som smutný. Vymyslel to tak, že najal opatrovateľku detí.

Vstup do akadémie:
Ako šesťročného ma otec prihlásil na akadémiu v Kiri. Pilne som sa učil len aby bol môj otec na mňa hrdý. Tešil som sa na akadémiu od mojich šiestich rokov.
Opatrovateľku som už nepotreboval.
Učitelia nás pripravovali na geninské skúšky.
V deň skúšok som mal stresy. Bál som sa len jednej veci. Nevedel som či ich spravím. Keď odznelo moje meno, vschopil som sa a vstúpil do miestnosti. Vstúpil som dnu a zavrel za sebou dvere.

Z týmom na cestách:
Prešiel som. Prišiel som domov a povedal otcovi novinu. Bol na mňa hrdý. Povedal mi nech sa pozriem do izby, vraj tam mám prekvapenie.
Vošiel som do izby. Počul som ako niečo dychčí a potom to na mňa skočilo. Bolo to malé šteňa. Malo obojok na ktorom písalo Kibu.
Pridelili ma do týmu z mojimi dvoma kamarátmi Genhusom a Tibasuom. Snažili sme sa plniť misie čo najrýchlejšie aby sme potom mohli plniť ďalšie.

Les smrti:
Prišli dosť tvrdé dni. Mal som dvanásť rokov. Prišiel deň chuuniských skúšok. Teóriu som ako tak zvládo. Dali nás do skupín a práve mne dali zvitok. Mali sme zobrať zvitok inému týmu. Avšak, zvitok musel byť iný ako náš. Vpustili nás do Lesa Smrti. Zobral som si Kibua. Rozhodol som sa brať ho na cesti. Keď som plnil misie bolo mi za ním smutno. Aj sa to vyplatilo.
Z týmom sme sa stiahli hlboko do lesa a rozmysleli sme si plán. Poštastilo sa nám. Asi dve hodiny na to sme narazili na nepriateľský tým. Môj Kibu ma zachránil. Keď na nás zaútočil iný tým, Kibu sa zakusol chlapcovi z druhého týmu do nohy. Tomu sa podlomili nohy a spadol na zem. Omračili sme ho a zobrali im zvitok. Zaviedli sme ho na vopred stanovené miesto a odovzdali sme ho spolu z našim. Keď mi pridelili protivníka na boj, zistil som že to je môj kamarát. Aj keď som nechcel, porazil som ho.

Tažké časy:
Bol som chuunin. Už ubehli tri roky od chuuninských skúšok. Z mojím novým týmom sme plnili misie. Boli tam dvaja silnejší ako ja. Boli sme priatelia.
Otec zrazu ochorel. Bol smrteľne chorý. Všetko ho bolelo. Zvíjal sa v bolestiach. Na smrteľnej posteli mi dal do ruky kunai a povedal mi nie dosť zreteľne nech ho zabijem. Nechcelo sa mu čakať kým zomrie. Nechcel už trpieť bolesťami. Ja som ho zabiť nechcel, ale prehovoril ma. Spravil som to.

Odchod:
Od otcovej smrti som trčal v dome. Nebavilo ma sedieť na gauči a čumieť do lustru. Vstal som a vybral sa prezrieť otcovu izbu. Zhodou náhod som objavil otcov testament. Stálo tam že som zdedil celí majetok plus ,,ohnivý meč“ nášho klanu.
Nájsť ho nebolo ťažké. Ležal na povale medzi otcovými starými katanami.
Po dedine sa roznieslo že som zabil svojho otca. Schoval som sa do domu. Vzal som z povaly ohnivý meč aj otcove staré katani. Katani som si zastrčil a zaviazal o opasok. Ohnivý meč som zastrčil do koženej pošvy ktorá ležala pohodená vedľa. Na pošve bolo lanko. Meč som prehodil cez seba, zbalil som si kunaie a shurikeni. Vzal som Kibua a utiekol z dediny.
Pridal som sa ku organizácii Hyoga Chikei. Môj príbeh sa týmto vôbec nekončí............

Inventár:
Spoiler:

Inventár zvierat:
Spoiler:

Techniky:
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mokuto
Admin
Admin

Počet príspevkov : 611

PříspěvekPředmět: Re: Zakumy Maguha   10/4/2012, 01:49

Hyoga je myslím už zavřená..tudíž se další hráči do ní nepříjmají

Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Re: Zakumy Maguha   14/4/2012, 07:19

Měl by jsi si toho všimnout, je to napsané v záhlaví, že Hyoga je zavřená. Přesouvám tvůj charakter do koše, máš šanci si ho upravit a dát třeba někam jinam.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zakumy Maguha   

Návrat nahoru Goto down

Zakumy Maguha
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: