Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mister_zx
User
User

Počet príspevkov : 263

PříspěvekPředmět: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 06:13

First topic message reminder :

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Kashike

Počet príspevkov : 63

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 07:40

Kashike

Přestanu do něj pouštět elektřinu a sestoupím na zem. Počkám až vychladne a podám mu ruku. Byl jsi úctyhodným soupeřem.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Počet príspevkov : 88

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 07:43

Shintou Assai

Úctyhodným...moc dobré slovo nevybral. podíval jsem se na něj. I ty. Radši jsem to skončil, nebylo by hezké tu nechat bojovat naše démony. podíval jsem se na písek a polkl. Svaly mě brněly a pálily jak čert. Co mě ale štvalo nejvíc, bylo, že s klidem viděl i mou šestou bránu. Máš sharingan? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 07:44

Kashike

Nemám. Proč se ptáš? Proč bych se já štval se sharinganem když můžu Susano zašlapat do země??
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 07:46

Shintou Assai

Protože jsi měl přehled o tom, kde jsem i po otevření šesté chakrové brány. Tvůj cit pro písek je tedy opravdu jemný. uvažoval jsem nahlas. Ještě že většinou útočím ze zálohy. zazubil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 07:49

Kashike

To není o citu... můj démon by ti řekl jeho oblíbenou větu ,,já jsem poušť,,. Ne jen že cítím tvé kroky v písku ale taky vnímám poryvy větru, to jak ten písek víříš za letu a tak... no a ta rychlá reakce... většinou je to otázkou mé pasivní ochrany. Ale v pár případech jsem nebyl dost rychlý. Ukážu mu prohlubeň v kyrysu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User

Počet príspevkov : 263

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 09:14

Anbu

Oběvil jsem se hned po bitevní vřavě.Máte se okamžitě dostavit u Kagekage-Sama.Řekl jsem a zase zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 09:17

Kashike

Někdy mě štve že na mě volá jako na psa... MÁM PROSTŘELENÝ RAMENO TY SLEPONI!!!! zařvu na celou arénu a pak se uklidním. Sááááákra tohle jsem potřeboval.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 09:27

Shintou Assai

Jen běž, a hlavně mu řekni, žes mě porazil, aby viděl, že máš "teeemnoooou duuušiiii" řekl jsem strašidelným hlasem a pak jsem se zasmál. No...nemocnici jsem si obhlédl, než jsem si s tebou začal, takže tam trefím. Stejně to je jen na pár minutek, možná hodin si sednout a hotovson. řekl jsem a odebral se do špitálu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   26/3/2012, 09:29

Kashike

Fajn... tak se pak někde sejdem... ještě jednou díky za souboj. Pak vyrazím za kagem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   

Návrat nahoru Goto down

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: