Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Suna Město

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mister_zx
User
User

Počet príspevkov : 263

PříspěvekPředmět: Suna Město   24/3/2012, 12:00

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kashike

Počet príspevkov : 63

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   24/3/2012, 20:46

Kashike

Dojdu do jedné nenápadné budovy kousek za náměstím a když otevřu dveře, uvítá mě příjemná vůně čaje a alkoholu. Podnik je něco mezi čajovnou a hospůdkou. Projdu celý lokál a usednu ke svému oblíbenému stolu vzadu v rohu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   24/3/2012, 21:43

Tamika Rihiko

Šla celou dobu za ním, zvědavě se koukala po vesnici. ,,Tolik se toho změnilo.." mumlala si pro sebe zamyšleně. ,,No, tenhle barák tu třeba kdysi nestál." povzdechla si, ale nic nanamítala a došla až za Kashikem. ,,Uhm.. Tady to neznám." nejistě se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   24/3/2012, 22:21

Kashike

Dobrý podnik.. a mají tu milou obsluhu. Chodili jsme sem s klukama když jsme byli v ANBU. Snad jediné místo kde se ta maska dala sundat.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 00:12

Tamika Rihiko

Posadila se naproti jemu a spokojeně přikývla. ,,Tak to je fajn.." zvědavě se rozhlížela okolo, jelikož měla ráda představu o tom, kde je. Cizí místa jí trošku naháněly husí kůži. ,,Byl jste ANBU?" zvědavě se na něj podívala a tázavě naklonila hlavu na stranu. ,,Páni.."
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 02:30

Kashike

Byl... ale to už je dávno. Došlo k malé změně která mi vynesla lepší pozici a pár drobných problémů. Ale teď už je to dobré a užívám si života plnými doušky. Co ty??
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 09:22

Tamika Rihiko

,,Tak to je fajn."
zamyšleně ho sledovala. ,,Já? Já vám nemám co říct. Nejsem nijak zajímává. Prolezla jsem akademii s odřenýma ušima, jsem průměrný Genin, co zatím nic neumí a žiju sama. Mojí rodiče mají hrob na hřbitově. Chodím tam vždycky když můžu." usmívala se spokojeně. ,,Sice jsem s tátou nikdy moc nevycházela, ale to bylo tím, že nebyl moc často doma. Věřím, že to dělal proto, aby jsme se měli mámou dobře." začala se přitom vyprávění strašně spokojeně usmívat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 09:32

Kashike

Tak to pak jo... budu si muset dohledat tvé výsledky z akademie abych věděl pro co máš vlohy. Ale to udělám pak... a co tvé cíle? Nějáký sen který chceš splnit?
Návrat nahoru Goto down
Phate

Počet príspevkov : 88

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 11:04

Shintou Assai

Vyptával jsem se, chodil jsem po městě, studoval jsem uličky, architekturu a jen tak mimoděk časy hlídek, rozmístění a počty ANBU (těch viditelných samozřejmě), prošel jsem se kolem hranic vesnice, a nakonec jsem zašel i do oné kavárny (kterou v písečné vesnici opravdu nebylo těžké najít).
Vstoupil jsem dovnitř a došel k číšníkovi. Ten mi po několika dotazech potvrdil, že Kashike je opravdu onen muž sedící v rohu s tou od pohledu milou slečnou. Přišel jsem k němu a kývl slečně na pozdrav. Posílá mě Eistee. Máte vyzkoušet mé schopnosti a pokud uspěji, mám něco naučit vaše žáky. Jsem Shintou Assai. podal jsem mu ruku na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 17:52

Tamika Rihiko

Spokojeně kopala nohama a užívala si atmosféry. ,,M-Moje výsledky?" zarazila se. ,,Eh.. Ne, to prosím ne..!" svěsila ramena. ,,Je to hrůza, vážně. Málem mě nenechali projít." obhajovala se. ,,A navíc jsou ty výsledky skoro padesát let staré." nejistě se na něj usmívala. ,,No.. Ne, co jsou rodiče mrtví tak jsem ještě nikdy nepřemýšlela nad tím co dělat." nasadila přiblblý výraz. ,,Popřípadě se můžu stát senseiem jako vy a štvát takové jako jsem já." řekla spokojeně a překvapeně se otočila na nově příchozího. Hmmm..?" zvědavě si ho prohlédla. ,,Jde z něj cítit smrt.."
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 18:08

Kashike

No uvidíme... tvoje budoucnost může být jakákoliv... přesněji jakou si jí uděláš. Zvědavě se otočím na nově příchozího. Prozkoušet jo?? A je to třeba? Jste chlap jako hora pane Shintou. Potřesu si s ním rukou. Jsem Kashike Gorin, těší mě.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   25/3/2012, 20:51

Shintou

Popravdě? Myslím, že bychom se dál než ke zkoušení nedostali. Respektive pak už byste mě toho moc nenaučil. usmál jsem se trochu arogantně a přisedl jsem si. Je mi líto, že vám tu kazím...schůzku. vyhnul jsem se slovu "rande", abych neprozradil pointu. ...ale váš Kage mi řekl, abych vás vyhledal a držel se vás.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 01:53

Kashike

Hm... tak to pak jo. Smím se zeptat na vaší hodnost a zařazení? Z toho muže vyzařovala sebedůvěra a to se mi líbilo, člověk se s tím nesetkává často.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 03:33

Shintou Assai

Oinin, Iwagakure. Jinchuuriki Yonbi. odvětil jsem s klidem a objednal si saké. A vy?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 03:47

Kashike

Jounin... rank S ale pšššt... a Jinchuuriki Shukaka.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 03:48

Shintou

No...možná by náš souboj nebyl tak nudný... zauvažoval jsem nahlas a usmál jsem se. No...až budete chtít něco trénovat, tak jsem váš člověk.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 04:39

Kashike

Nebojte, určitě na to dojde. Ale ne ve vesnici... zajdem někam dál. Myslím že kdybychom těm našim mazlíčkům popustili uzdu tak se můžeme se Sunou rozloučit.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 06:04

Shintou Assai

Jestli proti tomu tedy slečna nic nemá, šel bych si dát cvičný zápas teď. usmál jsem se na onu slečnu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 06:06

Kashike

Myslím že pro slečnu to bude poučné. Jdeme. Zvednu se od stolu, zaplatím za sebe i za slečnu a vyrazím ven z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Phate

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 06:15

SHintou Assai

Následuji Kashikeho a nechám samozřejmě peníze na stole.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 2391

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 08:50

Sabaku no Sora

Kráčal po ulici s tykvou na chrbte pričom len tak bezmyšlienkovito sledoval zrnká piesku. "Milión ... Milión a pol ... je ho tu až moc na moje výpočty." Hlasne si povzdychol pričom vošiel do jednej z "reštýk" ktoré mal tak moc v láske. Sadol si hneď vedľa Tamiki ignorujúc všetky jej pohľady a objedal si rámen. "Ah ... chutné rámen." Zrazu sa len otočil bokom a nahlas zakričal pričom nadskočil do vzduchu. "Kto si ?!!" Zakričal na Tamiku celkom vystrašene.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 08:54

Tamika Rihiko

Přiblble koukala na Soru. ,,Bu?" nadzvedla tázavě obočí, jelikož jí překvapilo, že si jí nevšimlo. ,,To už i vypadám jak mrtvá?" povzdechla si a naštvaně do něj žduchla. ,,Jak kdo jsem?! Kdo jsi ty?! Jen tak si sem nakráčet!" chtěla ho shoditna zem, ale když se ho dotkla překvapeně se zarazila. ,,Jsi zvláštní... Proč sebou taháš písek?" ,,Já si až potom zjistím, co s těma dvěma bylo zač a co to z nich šlo cítit."
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 2391

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 09:00

Sabaku no Sora

Ukázal prstom na tykvu pričom na Tamiku vyvalil oči. "Čo jej mám povedať ... ? No ahóóój zlato ... kto som ? Ja som len ninja ktorý má v sebe Shukakuho DNA a len tak som si zašiel na rámen pričom som si ťa nevšimol a skoro som zinfarktoval." Premyslel si v hlave odpoveď. "Sora ...." Odpovedal však nakoniec v tichosti.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 09:03

Tamika Rihiko

Naklonila se k němu a propichovala ho podezřívavým pohledem. ,,To je divné jméno. Nehodí se k tobě." sedla si zpátky a tvářila se chytře. ,,Sora je přece ženské jméno. A znamená to nebe. To přece není logické, takové jméno se dává zvnešeným dětem císařů, kteří se rovnají s bohy, cože je stražná teokracie proto tolik zavrhována.. Ale jednoduše řečeno myslím, že mi lžeš." usmála se spokojeně svému závěru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User

Počet príspevkov : 263

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   26/3/2012, 09:15

Anbu

Oběvil jsem se vedle Tamiky.Slečna Tamika?Pokud ano,máte se dostavit se všemi do kanceláře Kazekage-Sama.Opět jsem zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Suna Město   

Návrat nahoru Goto down

Suna Město
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: