Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kashike Gorin

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Kashike Gorin Empty
PříspěvekPředmět: Kashike Gorin   Kashike Gorin Empty19/3/2012, 10:16

Jméno: Kashike Gorin

Pohlaví: Muž

Věk: 32

Výška: 187cm

Váha: 91kg

Vesnice: Sunagakure

Hodnost: Jounin S – Velitel ozbrojených složek Sunagakure a osobní strážce Kazekageho

Strach: Ze selhání

Sen: Najít si rodinu a pověsit čelenku na hřebík

Klan/Rodina: Matka a otec… v poklidu žijí v Sunagakure

Kekkei Genkai: Nevím jestli je to KG ale má v sobě od svých 15ti zapečetěného Shukaku. Zažádal si o to sám aby mohl dobře sloužit své vesnici a aby zachránil život někomu, kdo o tento dar nestojí.

Schopnosti KG: Písečný bůh Shukaku mi dává k dispozici ohromné množství chakry a schopnost absolutní kontroly nad
pískem a horninami. V minulosti to mělo i své stinné stránky, kterými si musí každý jnchuriki projít. Nyní jsem ale se svým Bijuu zadobře, i když se to může zdát divné. Jediné co z jeho moci neovládám je úplná transformace v něj.

Styl boje: Ninjutsu- primární… kvůli Shukaku
Šerm: sekundární… pokud není třeba použití Ninjutsu, tasí Kashike meč a díky letité praxi nemůže být pochyb o jeho dovednostech
Taijutsu- terciální… když někdo přijde do mé diskrétní zóny, dostane pochopitelně přes čumák
Genjutsu- neovládá… umím ho jen zrušit a nikdy jsem jeho používání neholdoval

Zbraň, vybavení: Schiavona a zbroj (kyrys, nátepníky a holeně) + Shukakova zbroj (ten písek místo kůže.

Schopnosti: Až na přeměnu disponuje Kashike kompletní paletou triků z rukávu svého Bijuu Shukaka. Díky tomu neměl potřebu se učit další techniky krom těch základních (Shunshin, Kawarimi, Bunshin.. atd.) Dále pak je Kashike zručným šermířem a v boji na blízko také úplně nezaostává. V čem je marnej je genjutsu, o které se pokoušel jen jednou a bez efektu.

Podstata: Futon

Popis: Zelené oči, černé vlasy a přes zbroj nosí plášť proti písku. Občas má kolem hlavy omotanou palestinu a koukají mu jen oči. Na spodním lemu pláště jsou našité olověné kuličky.

Povaha: Slušný a z duše milý člověk, což ovšem neznamená, že se nemůže naštvat. K nepřátelům nechová žádný soucit a pokud je třeba si při plnění úkolu zašpinit ruce, Kashike s tím nemá problém. Pokud je na vaší straně, jste šťastní lidé… pokud k vám míří s tasenou zbraní, je to správný čas k modlitbě, na víc vám totiž nezbude čas.

Životopis: Asi čekáte že tenhle příběh bude jako příběh většiny ninjů… matka s otcem mi umřeli v boji a já se jako sirotek potácel vesnicí až jsem narazil do akademie. Opak je pravdou. Měl jsem šťastné a spokojené dětství, záštitu rodiny, moje maminka byla výborná kuchařka a otec výborný učitel. Neučil mě bojovat, učil mě žít. Moje rodina měla jediný problém… drobný nedostatek financí. A tak jsem to zkusil jako ninja. Vystudoval jsem akademii jako průměrný žák a stal se ninjou. Zpočátku to nebylo nic moc, až se jednou náš tým dostal do situace pro genina nebezpečné. Jounin by se zasmál ale nás tři ta banda potulných lupičů dost děsila. Pokud čekáte že jsme je hrdinně pobili, opět se pletete. Utekli jsme a já se nestydím za to že jsem k tomu ústupu vydal rozkaz. Dostali jsme se do vesnice a podali zprávu. Kazekage s námi tehdy poslal dva Chuniny a s jejich pomocí jsme bandity zlikvidovali. Můj tým byl pochválen a já byl vyznamenán za ,,chladný úsudek tváří v tvář početné převaze,,. A tady začala má opravdová kariera.

O mém vyznamenání se doslechlo i velení ANBU jednotek a rozhodlo se že to se mnou zkusí. Já byl rád a tak jsem nastoupil do jejich řad, kde jsem se postupně dopracoval až na hodnost poručíka. V té době jsem sloužil jako jeden z členů ochranky Kazekageho a byl jsem přítomen rozhodování o Bijuu Shukakovi. Spekulovalo se o několika mladých geninech a jedné těhotné matce, což v mých uších znělo jako příprava vraždy. A tak jsem se přihlásil abych nesl to břímě sám. Bylo mi vyhověno a já po pečetícím obřadu opustil řady ANBU abych se stal novou zbraní vesnice. Vypracoval jsem se na Jounina a stal se osobním přítelem a ochráncem Kazekageho. A to je můj život… žádné hory mrtvol, žádné hrdinské činny… jen dva světlé momenty, momenty ve kterých jsem jen plnil svou povinnost… tolik stačí ke šťastnému životu.

Hlášky: Písek ve tvých životních hodinách se právě přesypal.

Mluvíš o utrpení? Já mám v sobě mývala, co mě nenechal týden spát.

Proč se na to nevykašlu a neotevřu si pískovnu?

Techniky:
Spoiler:

// tato postava je přímo na objednávku Kazekageho... obrázky budou až je budu moct postnout
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Kashike Gorin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashike Gorin   Kashike Gorin Empty23/6/2012, 20:15

Taak, neviem ako si sa vtedy dohodol s Misterom, ja však nepovolím S rank jounina do Suny. Ochranku Kazekageho tiež nie páč je ochranka niekomu, koho nikdy nevideli k ničomu.
Čo sa týka ovládania piesku- k tomu je tu klan Suna, nikde nie je napísané že vedel Gaara ovládať piesok vďaka Shukakovi, skôr by som povedal že to bolo vďaka jeho mame a Shukaku túto schopnosť len podporoval.
Ovládanie piesku má navyše klan Sora.
Ehm a čo sa týka Shukaka, bol by som rád, keby že ho znova prenecháš Removi ktorému ho Mister zobral ^^ /páč pochybujem že mu ho Rem vydal dobrovoľne xD/. Vlastne to vyzerá na celkové prerobenie charu ? v prípade ak chceš pokračovať. Povedz nie a ja ti ho hodím do koša.
Návrat nahoru Goto down
 
Kashike Gorin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Sunagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: