Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Knihovna Kumo

Goto down 
+2
Usagi-chan
Remorko
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty19/3/2012, 07:21

First topic message reminder :

V knihovni Kumogakure sa dá nájsť v podstate čokoľvek čo by malo ninjovy pomôcť buď to duševne sa rozvíjať alebo naučiť sa nové techniky zo starých zvitkov
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:26

Tenshi Konan Nayako

Nejistě na Hanura koukala. ,,Ach tak..." z tváře jí konečně zmizel vyděšený výraz. ,,Hanuro.. Pochopil jsi kdo to byl?" otřásla se při vzpomínce na Kiri. ,,Nevím ale proč odešel." nasadila najistý výraz. ,,Mohla by to být past nebo tak něco?" podívala se na díru ve zdi. ,,No, měli by jsme asi zmizet..." podotkla nakonec.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:30

Hanuro Uchiha

"Bol to užívateľ Hyoutonu ktorý bol v Henge podobe. To je všetko čo o ňom viem Tenshi. Ale dúfam, že mi viac povieš ty." Tázavo sa na ňu zahľadel. "Jeho chakra bola dosť chladná ale to je asi normálne keďže ovláda Hyouton nie ? Ale na druhú stranu nevieme prečo tu bol." Udrel sa dlaňou po hlave. "Máš pravdu ... mali by sme ísť."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:32

Tenshi Konan Nayako

,,No.. bohužel povím."
zatvářila se nejistě. ,,Určitě už jsi slyšel o pár divných případech točíčí se hlavně kolem Kirigakure no Sato. Nikdy nikdo nebyl dopaden, ale vždycky šlo o útoky ledem. A tak se tomuto jevu začalo říkat Hyoga Chikei. Časem se ukázalo že jde o nějakou organizovanou skupinu, ale nikdo nic nezjistil." otřásla se při té myšlence. ,,Viděla jsem následky jednoho útoku v Kiri. Bylo to.." nedokončila větu a nejistě polkla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:37

Hanuro Uchiha

Celí čas počúval o čom vlastne Tenshi rozprávala. "Hyoga Chikei ? Takže partička zmrznutých tíkov ktorý nemajú čo robiť vo voľnom čase. Má v tom byť nejaký problém Tenshi ? Ľad sa dá stále skvapalniť alebo vypariť." Oznámil jej skoro vedecky. "Ale o tom či som počul o Hyoge a o Kirikagure no Sato ti môžem odpovedať, že nie. V Konohe sa toho moc o Kiri nedozvieš bohužiaľ ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:39

Tenshu Konan Nayako

,,Když myslíš.."
povzdechla si a došlo jí, že Hanuro asi úplně odignoroval tu část o tom jak jsou nebezpeční. ,,Hanuro,.. Ty to nechápeš.." chtěla něco namítnout, ale nakonec si jen bezradně povzdechla a nechala to být. ,,Tak je to s ním vždycky..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:43

Hanuro Uchiha

Zrazu začal mávať na toho draka ktorý sedel Tenshi na ramene rukami aby vzlietol. "Kšá ... Kšá ty obrý vták bez peria !" Odohnával ho od Tenshi nie moc príjemným spôsobom. "Máme ešte veľa práce zo zisťovaním toho, kto je vlastne Jinchuuriky Nibi no Nekomaty." Chňapol Tenshi za rameno a potiahol ju tak aby ten drak buď vzlietol alebo padol na zem. "No ... a je pokoj konečne ..." Následne si ešte upravil katanu a naznačil Tenshi nech ide za nim.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:46

Shiya Tamashi

Ja som tam ostala schovaná "Ten si to odskáče sakra aj s ním!" povedala som si pre seba potichu. Sedela som si pekne hore nad policami knižkami a pozorovala som ich.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:08

Tenshi Konan Nayako

Nejistě na něj koukala. ,,Eh.. Hanuro, to je drak od Reiny-sama. Myslím že za ní teď poletí. No můžete jí vzkázat, že se vracíme." kývla na draka a stoupla si vedle Hanura. ,,Pojďme odtud už tedy konečně pryč." otřásla se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:15

Hanuro Uchiha

"Počkaj ..." Nastavil ruku pred Tenshi. "Stále tu cítim tú druhú slabšiu chakru." Očami začal prehľadávať celú knižnicu keď v tom zastavil u Shiy. "Ah ... len malé dievčatko ? To si robíš srandu ..." Povzdychol si trocha sklamane. "Hej ty ... dievča ! Videla si niečo ?" Spýtal sa jej varovne.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:22

Shiya Tamashi

Ukázala som prstami na Tenshi "To je Tenshi a ty si Hanuro patríte k Akatsuki a ten drak patrí Reine ta bude asi niečo ako leaderka keď vás kontróluje a zháňate info o Bijuu" povedala som v podstate úplne všetko čo som o nich vedela
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:24

Tenshi Konan Nayako

Šla zamyšleně za Hanurem a překvapeně zamrkala na Shiyu. ,,Eh.." zarazila se. ,,Co to má být...?" nejistě se podívala na Hanura a pak zpátky na dívku. ,,A ty jsi kdo? Patříš k tomu předtím?" zeptala se jí na rovinu. ,,To mi přijde divné. Co jsem v Kiri pochopila, snaží se zůstat skrytí. Že by měli něco v plánu?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:28

Shiya Tamashi


"Nie nepatrím ja som geninka z KUMOGAKURE no sato a len tak vás nenechám aby ste zjistili kde je jinchuuriky nemôžem dovoliť aby ste mi vzali poslednú moju rodinu.. hrála som zasa perfektné divadlo ktoré sa nedalo spoznať.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:33

Hanuro Uchiha

"Hovoríš rodina ?" Na okamih sám zaváhal či nepatrí k Everestovy no nakoniec sa znova pousmial a nabral dobrú náladu. "Takže naše hľadanie bude predsa len k niečomu Tenshi ..." Ukázal prstom na Shiyu "Tsukuyomi ..." Prehlásil chladne pričom si všimol, že Shyi mizne z očí farba a mení sa len na úbohú bábku v Hanurových rukách. "Až teraz môžeme ísť Tenshi. Šéf bude rád, že dostane takýto darček."
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:35

Shiya Tamashi

Nechala som potají list pre everesta tam kde som sa skrývala bol zladovatelý a mohol to iba on rozpraziť. Len som dúfala že ho nájde.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:38

Tenshi Konan Nayako

Zamyšleně ty dva sledovala. ,,Já ti nevím jestli bude rád.. Ale když myslíš." znovu si povzdechla a rozhlédla se po knihovně. ,,Fajn, teď už ale vážně mizíme." chytila do ruky motýla, který se v její dlani rozpadl. ,,Míří sem nějací lidé, mám strach že už na něco přišli. Ta díra ve zdi je přece jen nápadná." podívala se na Hanura starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:54

Hanuro Uchiha

Natiahol ruky pred seba, Shiya mu na ne okamžite skočila ako poslušný pes a stále len mlčala. "Fajn ... ale presúvame sa bleskovou službou Hanuro fajn ?" Nadšene prešiel ku dverám ktoré vykopol. "Dúfam, že nerobím hlúposť ..."
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:57

Tenshi Konan Nayako

,,Hanuro.. Jsi strašně unáhlený co jsi se vrátil."
povzdechla si, ale její slova tak nějak zmizněla. Potichu se vydala za ním, prohlížeje si poličky plné knížek. ,,Tak fajn.." pousmála se na něj (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Everest-san

Everest-san


Počet príspevkov : 62
Join date : 19. 03. 12
Age : 30

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 08:13

Kvetiny opäť prileteli do knižnice ale nikde som nevidel Shiyu. Kvetiny poletovali neiste z miesta na miesto ale nikde nebola. Ked bol vzduch čistý dorazil som tam taktiež aby som sa osobne ujistil. "Shiya kde sakra si?" Eh čo to je? Povedal som ked som si všimol list ktorý ležal v kúsku ľadu. Lad som rozmrazil a čítal som!
Návrat nahoru Goto down
Everest-san

Everest-san


Počet príspevkov : 62
Join date : 19. 03. 12
Age : 30

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 08:20

To sa dalo čakať povedal som a kráčal som smerom k východu. (Presun Hyoga)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 13:37

Leiko

To se dalo čekat... myslela si a poslouchala co ti dva řešili, musela se pousmát nad tím mco řekla ta dívenka o Reině, ale lepší když si myslí že vůdce je Reina, než aby se dozvěděli že je to Kuro.
Jakmile odešli Leiko vzlétla a odlétla dírou ve stěně pryč pochopitelně podat získané informace majitelce
Návrat nahoru Goto down
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty8/4/2012, 08:10

Rei RaitonRaion

Vošiel som dnu do knihovni z tej búrky.Je to tu prázdne a tiché, jediné ticho tu narušoval poryv chladného vzduchu.Počkať fúka?V knihovni fúka?Pýtal som sa sám seba, kým som nenašiel dôvod.V jednej zo stien v knihovni bola obrovská diera.Kto ju tu urobil?Je tu niekto?Spýtal som sa,ale ani som nečakal na odpoveď a išiel som sa pozrieť bližšie.Hmmm...To je divné.Sú tu lupene nejakej rastliny.Chcel som jeden zdvihnúť no akonáhle som tak spravil,zmrzol.No nič.Zamrmlal som si popod nos a išiel som si prezrieť knižnicu.Preto som predsa tu.Aby som trénoval.
Návrat nahoru Goto down
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty8/4/2012, 08:38

Rei RaitonRaion
Siahol som na zvitok ktorý bol o jednej technike čo sa mi celkom pozdávala.
Raiton: Hiraishin Živel blesk: Lietajúci boh blesku rank B
V ruke sa vytvorí výboj, ktorý prejde celým telom a zasiahne protivníka. Aby tato technika fungovala musí sa dotýkať protivníka hociakou časťou tela.
Návrat nahoru Goto down
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty8/4/2012, 09:50

Rei RaitonRaion


Pomaly som si začal koncentrovať chakru v mojej pravej ruke. Zameral som sa
iba na tú ruku ako to bolo v tom zvitku. Predstavoval som si ako tam vytváram
elektrický náboj, a teraz ho naraz vypustím...Nič sa nestalo. Prečo sa nič
nestalo? Niečo robím zle. Ale veď som to robil presne podľa tej knihy. Čo robím
zle? Pýtal som sa sám seba a nevedel som nájsť a odpoveď. Znovu to
skúšam, tento krát sa mi vydarí aspoň nahromadenie chakry, no keď som ju chcel
pretvoriť na elektrický náboj, len mi zabrnela ruka. Nenechám sa odradiť a skúšam
to znovu. Hromadím chakru, no pichlo ma v päte a to ma vyrušilo. Zvláštne,
lebo teraz mi to vyšlo. Ale tento krát to bolo iné. Áno, cítil som ako mi ten
prúd prechádzal cez celé telo až z päty. Možno to nie je až taký presný
návod pre každého. Nemôžem sa sústrediť len na ruku, ale na celé telo. Áno,
výboj prechádza celým telom až do ruky a potom ňou vychádza.


Sústreďujem sa znovu a teraz sa mi podaril malý výboj elektriny.
Zapracujem na tom a bude to skvelé, všetkých prekvapím. Je to predsa len
krok vpred k uskutočneniu môjho snu. Skúšam to znovu, a znovu, znovu
až ma páli ruka. Akoby bola v plameni. Myslím na sen, môj sen, ktorý ma
vedie dopredu. Sústreďujem chakru, teraz ale viac chakry než pred tým, aaaa
výboj. Toto už bolo dostatočne silné nato, aby to omráčilo dospelého človeka,
ale nie dosť silné na moju pomstu. No tak, musím to zvládnuť silnejšie. Musím
byť silnejší. Sústreďujem a výboj, znova, a znova, a znova.
Zrazu som ucítil zápach, zápach spálenej kože. Pozrel som sa na svoju ruku. Ani
som si nevšimol že po toľkých pokusoch už mám spálené končeky prstov. Nevadí,
musím pokračovať aj keby som mal mať celú čiernu ruku. No nič, znovu som to
nahromadil a urobil som výboj no tentoraz to bolo o dosť silnejšie
než pred tým.


Teraz by to už zranilo človeka do krvi. Pomyslel som si a potešený novým
výsledkom som sa do toho znovu pustil. Divné, že necítim skoro žiadny úbytok
chakry. Veď blesk by mal moju chakru úplne vysať. Za to cítim taký príjemný
pocit vzadu na krku tam, kde mám znamienko. Možno je to tým tvarom. Pomyslel
som si no ihneď som si povedal, že to s tým nič nemá a že to by som
len ja chcel aby to s tým niečo malo. Nie si ničím výnimočný. Hovorím si v duchu
sám pre seba. Začal som znovu a výboj a zase. Takto som tam strávil
ani neviem ako dlho času, lebo pri niečom, čo chcete vám čas priamo letí.
Pozrel som sa von oknom, ešte stále mám dosť času. Ešte stále je tma. Na
hodinkách mám pol jednej a ráno vstávam,
ale moc mi to nevadí, hlavne nech to viem. Z chvíľkového zamyslenia ma vytrhol
blesk, ktorý udrel vonku za oknom. Takéto silné búrky sú tu často, sme predsa
blesková dedina.


Pousmial som sa nad jednoduchou odpoveďou. To, že sú vonku mi dosť pomáha a cítim
že tento krát to bude neuveriteľné. Koncentrujem chakru, myslím na blesky,
doslova nasávam energiu z vonku aaaaa výboj. V knižnici som vytvoril
novú dieru do podlahy, akoby nestačilo, že už je jedna v stene. Ale to mi
nevadilo. Hlavné je, že tento výboj by už človeka zabil a nielen to,
doslova by usmažil zaživa aj veľké zviera. Pozrel som sa na ruku a bola celá
doráňaná. Vyšiel som z knižnice a išiel domov spať, aj tak už je
neskoro a mám predsa ráno skoro vstávať.


Naposledy upravil DragonPhoenix dne 21/4/2012, 23:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty11/4/2012, 09:09

Ren Taiyo

Celí čas sledoval Reia ako trénuje v knižnici a keď sa mu to konečne podarilo zoskočil na zem tesne pred neho. "Tak silná Raitonová technika ťa bude na tvojej úrovni stáť ohromné množstvo chakry." Upozornil ho vážne. "No dúfam, že ďalšie techniky sa budeš učiť na cvičisku Rei ..." Otočil sa Reiovy chrbtom pričom mu spod plášťa vyliezli vektory. "Ber to ako poriadnu radu od Raikageho dobre ?"
Návrat nahoru Goto down
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty21/4/2012, 06:55

Rei RaitonRaion

Do kelu.On ma videl?!
Ja viem, prepáčte mi, ale ako som uvidel tu techniku tak mi to nedalo.Ako odchádzal uvidel som záblesk nejakých zbraní.Ano má pravdu, mal by som byť vyčerpaný tou technikou, ale nie som.Dovidenia Raikage.(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna Kumo   Knihovna Kumo - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Knihovna Kumo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Knihovna Kumo
» Knihovňa Konoha
» Informácie o Kumo
» Park Kumo
» Iné klany Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: