Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ichiraku rámen

Goto down 
+4
Renjiro Seiji
Akimichi Hiruko
Haki
Kushina Uzumaki
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty17/3/2012, 10:11

Ichiraku rámen   IchiRakuRamen
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty2/4/2012, 06:08

Přicházím už navečer a jdu si dát rámen pomalu projdu přes záclonky a sednu si dobrý den.Pak hned řeknu Jeden rámen s dvoumi vejci!a k pití si dám jednu zázvorovou limonádu.
Když mi přinesou jídlo a pití tak poděkuju
Itadakimatsu!
a pustím se pomalu do jídla.Když tak jím tam mi to přišlo méně slané tak jsem si to trošku dokořenil a jím dál.byl jsem tam sám.
Tak co jak se dneska vedlo
zeptám se kuchaře.a jím dál ale koukám se na něj ale pak najednou sjedu
pohledem na jeho překrásnou dceru a nejsem schopen ze sebe dostat ani
slovo.
Pak se najednou otřepu a zase vnímám.Když pak nakonec dojím poskládám to na sebe a pomalu odejdu
nashledanou a zamávu jim.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty3/4/2012, 07:56

Procházel jsem se ulicemi, když jsem si najednou řekl že už jsem dlouho nebyl navštívit Ichiraku Rámen. Zamířil jsem tedy k němu, přímo jsem se rozběhl, byl jsem jako tank. Běžel jsem ulicí a najednou jsem viděl někoho kdo mi neuhýbal, tak jsem zařval: ,,Bacha!'' Ale bylo pozdě, už jsem byl úplně u něj a vrazil jsem do něj plnou rychlostí. Musel jsem ho srazit na zem. Já jsem udělal kotoul a pak jsem se rozplácl na zemi. Nejistě jsem si sedl a rychle zakroutil hlavou ze strany na stranu. Pak jsem se vzpamatoval a vstal jsem. Otočil jsem se a přiběhl k tomu klukovi, kterého jsem srazil. ,,Promiň, nechtěl jsem.'' Podám mu ruku, abych mu pomohl vstát.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty4/4/2012, 07:39

Když mě Hiruko srazil na zem válell jsem se protože to dost bolelo.
Pak když mi poda ruku tak jsem se zvednul ale asi jsem měl vymknutý kotník tak jsem řekl.
No děkuju. a odešel jsem směre domů cesta byla strastiplná a dlouhá ale nakonec jsem dokulhal domů.
A když jsem byl už doma nohu jsem si zavázal dal jsem si večeři a šel jsem spát.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty4/4/2012, 07:47

Podíval jsem se za ním, jak šel pryč a poškrábal jsem se na hlavě. Upravil jsem si svou červenou čelenku a pak jsem se otočil a napadlo mě že bych se mohl stavit u Hokage. Ale prva se přece jen stavím v Ichiraku. Proto jsem vešel dovnitř objednal si a zaplatil jsem. Pustil jsem se s chutí do jídla. Očima jsem sledoval jak pořád připravují další a další Rámen. Objednal jsem si tedy znova a opět jsem spořádal Rámen. Tak to šlo asi pětkrát, až jsem uznal, že jsem opravdu plnej. Zaplatil jsem a pak jsem odešel směrem k budově Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 06:17

Prošl jsem uličkami a opět jsem před sebou spatřil důvěrně známou budovu Ichiraku. Nasál jsem vůni vařeného Rámenu a vyrazil jsem k budově. Roztáhl jsem závěsy a vešel, posadil jsem se na jednu židličku a promluvil: ,,Zatím to budou dva Rámeny.'' Pán přikývl a okamžitě se pustil do práce. O nějakou tu dobu později dal na stůl dvě vrchovaté misky Rámenu. Okamžitě jsem popadl hůlky a pustil jsem se do svého prvního Rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 07:09

Rai Hyuuga

Doběhl jsem do Ichiraku až po Hirkukovy. Posadil se vedle něj. Prosím jeden extra velký Rámen dneska mám hlad... řeknu s úsměvem a zanedlouho už je přede mnou miska voňavého Rámenu. Okamžitě jsem se do něj pustil.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 07:31

Když přiběhne, tak já už mám jeden rámen snězený. ,,Takže, ty už jsi objevil Byakugan?'' Zeptám se ho a doufám že jsem se nezeptal nevhodně. Pustím se do druhého vrchovatého rámenu a přitom očima těkám sem a tam. Rovnou si objednám další rámen. ,,Musím doplňovat hodně ehm....Živin, to je to správné slovo.'' Povím směrem k Raiovi a už mám dojezený druhý Rámen. Pustím se rovnou do toho třetího.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 07:47

Hneď ako som odišiel z kancelárie hokage zamieril som do Ičiraku dúfajúc, že tam zastihnem "toho" chalana. Ako som sa približoval k Ičiraku videl som ho tam ešte sedieť. Z nadšením som sa posadil vedľa nich a objednal si jeden rámen. Dobrý deň poprosím jeden rámen poriadne mi vyhladlo. povedal som zo smiechom
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 08:00

Rai Hyuuga

Objevil...ale bylo s tím spoustu práce... řeknu s úsměvem. A živiny jsou důležité člověk musí mít dost energie... řeknu s úšklebkem. A pak si všimnu že přišel další zákazník. Poznal jsem v něm jednoho ze svého klanu. Otočil jsem se na něj. Zdravím tě, ty jsi také Hyuuga že? Z vedlejší rodiny? Těší mě...já jsem Rai Hyuuga... představím se s úsměvem a poté trochu skepticky dodám Ale to určitě víš co? protože většinou lidi ví kdo jsem a tak se ke mě chovají. Většinou se chovají tak opatrně až si mě radši nevšímají.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 08:07

Hej hej jasné. Zdravím som Ičiro Hyuuga.. teší ma. No popravde po mene som ťa nepoznal ale určite som ťa už videl.Teraz som bol u hokage kôli zápisu do tímu. Trošku som ostal sklamaný keď mi podala papier a videl som,že si v inom tíme. No nevadí. Ja si ctím hlavnú rodinu klanu.. ale verím ,že sa s tebou či z hoci kým z hlavnej rodiny môžem baviť normálne, predsa nie sú medzi nami nejaké veľké rozdieli. Počuj môžem sa spýtať ? ... tebe vlastne vadí ,že ťa ľudia berú inač alebo si si na to zvykol ?
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 08:23

,,Aha, aha..'' Pak jsem se podívál na toho nového příchozího, ale za chvíli jsem se vrátil k Rámenu. Přitom jsem je ale pořád poslouchal. Dojedl jsem ten Rámen a pak jsem si objednal další. To musejí mít obchody, když jsem jednou za čas dojde Akimichi. Pomyslel jsem si a při té myšlence jsem se zasmál. Kuchař s úsměvem položil přede mě další rámen a já jsem se do něj s chutí pustil.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 08:31

Rai Hyuuga

To že jsi v jiným týmu neznamená že si nemůžeme někdy zatrénovat... řeknu s úsměvem.
A já také nekoukám ty věci jako hlavní a vedlejší rodina...ale takhle to funguje už po generace a musíme to ctít...ale bavit se s tebou budu naprosto normálně... povím a řeknu si o ještě jeden rámen. Mám pořád hlad... pomyslím si pobaveně.
A jestli mě to vadí? Vím že jsem z hlavní rodiny takže bych se tak měl chovat a lidi by se podle toho měly chovat ke mě...ale celkem mě to štve protože kolikrát se se mnou kvůli tomu radši nebaví... a pak se otočím na Hiruka. Mají tu skvělý Rámen co? zeptám se ho se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty5/4/2012, 09:19

Tak to ma teší. No to chápem že to musí liezť na nervy.Dúfam že budeme mať spoločnú misu dostal som svoj rámen a dal som sa do jedenia.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 01:03

Dojedol som rámen a zdvihol sa zo stoličky. No tak ja pôjdem, mal by som sa zastaviť na cvičisko. Zatiaľ sa majte určite sa ešte stretneme. Nadšene som povedal a vydal sa na cvičisko
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 01:16

,,Foe?'' Zeptám se Raie a tázevě se na něj podívám. ,,Aha, jo maj dobrý Rámen.'' Usměju se a dojím ten čtvrtý rámen. ,,Tak já myslím že pro teď jsem se najedl dost.'' Zaplatil jsem a čekal jsem až Rai dojí svůj Rámen. ,,Měly by jsme najít toho Uchihu a senseiku.'' Řeknu a hledím jak do sebe cpe Rámen.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 03:00

Rai Hyuuga

Bylo by to fajn mít někdy společnou misi... řeknu Ičirovy a pak se otočím na Hiruka. No jo měly bychom je najít... řeknu s úsměvem a dojím poslední sousto druhého ramenu. Tak můžeme?
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 05:04

,,Jasně, můžeme.'' Vstanu a vyjdu ven. ,,Takže můžeme to vyzkoušet třeba na cvičišti tři co ty na to?'' Tázavě jsem se na něj podíval, ale hned po té jsem vyrazil tím směrem. ,,Podle mě je to nejlepší začátek.''
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 05:10

prišla som do reštiki a pozerala sa na tich čo sú tam ahoj
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 05:19

najdela sa a potom odsla rozlúčila sa a pohla ku bráne presun
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty6/4/2012, 06:33

Rai Hyuuga

Jasně... řeknu mu s úsměvem a vydám se na cvičiště 3 ještě cestou pozdravím s úsměvem přicházející dívku a odejdu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty24/4/2012, 23:32

Mia Tsuki

Došla na místo a dala se rovnou do vyprávění. ,,Budeme hledat věc. Věc, která je tisíc let stará, nikdy jí nikdo neviděl. Byla majetkem jednoho z démonů, tvrdí se že je velmi silná. Bude to nebezpečné, ale myslím, že by jsme to mohli společně zvládnout. vyprávěla jim, mezitím co začala jíst. ,,Být vámi se najím hned. Žádný čas na balení věcí nemáte, jdeme hned jak se najím já. Pochopili?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty24/4/2012, 23:41

Rai Hyuuga

Hai sensei... řeknu a objednám si jeden rámen, za pár chvil už ho mám před sebou a pustím se do něj. Takže ztracenou věc co patřila démonovy? Bude to zajímavá mise. Ale jako člen hlavní rodiny Hyuuga se nesmím zaleknout. Vše potřebné mám u sebe takže balit nepotřebuji. pomyslím si a pomalu se blížím ke konci toho výborného ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty25/4/2012, 07:31

Přišel jsem do Ichiraku a sedl jsem si poblíž senseiky. Pozorně jsem poslouchal a pak jsem přikývl. Objednal jsem si dva rámeny a okamžiže jsem se pustil do jednoho. Když jsem ho měl v sobě, tak jsem se letmo podíval po ostatních a co nejrychleji jsem spořádal i druhý Rámen. Pak jsem jen tak seděl a sledoval jsem jak jedí oni. Zaplatil jsem a přemýšlel jsem o tom, že bych se mohl naučit nějakou ohnivou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen   Empty27/4/2012, 02:19

Deidara

Jak prochází ulicemi, přestane kráčet a otočí se k Ichiraku rámen-obchodu, který každý chváli.Tak tohle je on? Na první pohled nic moc ... bůhví jak ten rámen vlastně chutná. A začne zkoumat pohledem, kdo se to nachází uvnitř až dospěje k závěru že asi nikdo zajímavý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku rámen   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen    Ichiraku rámen   Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku rámen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ichiraku rámen
» Ichiraku Endoshi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: