Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 kôs.........

Goto down 
+11
Jogi
Hikaku
Akimichi Hiruko
Len
Kakuzu
Bunen
Remorko
Usagi-chan
Kushina Uzumaki
isso
krumla
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty8/5/2011, 08:36

First topic message reminder :

Kagura Hatake

Zobudila som sa na zazvonenie budíka a tak natešene som vyskočila z postele, rýchlo som ho vypla aby som nezobudila svoju mamu, teda typovala som že otec je na nejakej misii abo s nejakým týmom. Dnes.. dnes je ten deeeň !! konečne ma majú priradiť k týmu. Povedala som si potichu no dosť natešene a rýchlo som vbehla do kúpeľne kde som spravila rannú hygienu, zviazala som si vlasy do takého veľkého copu ktorý bol doslova na všetky strany a obliekla som si svoje zvyčajné oblečenie. Po tom som vyrazila na miesto kde ma mali priradiť do týmu. Išla som kľudne keďže som ešte mala čas a snažila som sa zamaskovať na sebe tú radosť z toho že som sa konečne stala geninom. Ani som nevedela ako dlho som išla no zrazu som sa ocitla pri dverách hokageho a po chvíľke zaváhania som zaklopala.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty8/7/2011, 02:00

Yoko Nadare

Zaraženě jí sledovala a pak přikývnula.,,Jo .. jo jasně,už jdeme."řekla zbežně,vstala ze židle,chňapla Usagiho s úsměvem za rukáv a táhla ho pryč z kanceláře.Doufala,že Kagura půjde sama.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty13/7/2011, 22:27

Kushina Uzumaki

Na čo ešte čakáte choďte všetci traja! kríkla som po nich naštvane.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty18/7/2011, 15:44

Higeyoshi Ageyama

Na ďalší deň...Zobudil som sa o 7:00 ráno ako každý deň no tento deň je niečím výnimočný. Dnes je deň kedy mám byť zaradený do týmu.Hmm tak asi by som už mal vyraziť inak prídem neskoro pomyslel som si a obliekol sa.Naraňajkoval som sa a vybehol z domu smerom ku kancelárii Hokage.Keď som tam konečne pribehol bolo okolo 7:30.Pomaly som vošiel do budovy a prišiel až ku dverám Hokage.Zaklopal som a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty18/7/2011, 16:01

Kushina Uzumaki

Ako vždy som bola zavalená papierami až po hlavu a nevedela som kde mi hlava stojí,zrazu som počula klopanie a tak som povedala "Ďalej..." zakopaná papiermi ma nebolo vôbec vidieť a tak som nakukla spoza stola aby som sa pozrela kto to je.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty18/7/2011, 16:21

Higeyoshi Ageyama

Spoza dverí sa ozvalo "Ďalej".Otvoril som dvere a vošiel do miestnosti bola tam veľká kopa papierov no nikoho iného som v miestnosti nevidel.Hmm kde asi môže Hokage-sama bit ? povedal som si potichu pre seba.Začal som si prezerať kanceláriu Hokage-sama a čakal kým sa niekto neobjaví.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 00:33

Kushina Uzumaki

Tu som chlapče... postavím sa aby ma bolo vidieť,v rýchlosti sa tam objavili chuuninovia a odnášali hotové papiere.Ako vidím genin čo by si potreboval?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 01:54

Shew Uchiha



Zaklepu na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 04:18

Kushina Uzumaki

Pozriem znova k dverám.No ďalej! poviem a posadím sa pohodlne do kresla.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 05:41

Shew Uchiha


Nemáte pro mě nějakého senseie? zeptám se hokage sama.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 05:51

Kushina Uzumaki

Nie...vlastne mám stretnete ho za dve hodiny v rámen baru. poviem obi dvom.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 07:48

Kei

Jdu takhle cestou ke kanceláří Hokage, protože mi bylo zděleno, že se tam mám hlásit a přidělí mi senseie. V puse mám jako obvyklé stéblo trávy a můj extra pomalí krok naznačuje, že nikam nespěchám. Takže je ze mě Genin jo? Ani mi to nepřijde, připadá mi to jako včera co jsem pobíhal po hřišti a hrál přitom na ninji. Zastavil jsem se a nahodil trochu zamýšlený výraz. To vlastně bylo včera. Poté jsem šel dál a začal si ještě k tomu broukat melodii jedné písničky kterou jsem včera slyšel zpívat svého otce když se vracel domu, ano byl opilý. Konečně jsem dorazil před kancelář Hokage a slyšel, že uvnitř už někdo je. Nebudu je přece rušit. Řekl jsem si a šel jsem kousek od kanceláře dívat se z okna než tam bude volno.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 08:44

Kushina Uzumaki


Ale mal prísť aj váš tretí člen ale kde je to nemám tušenie... poviem zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 09:01

Kei

Díval jsem se z okna a viděl pár opravdu nezajímavých věci. Podíval jsem se směrem ke dveřím kanceláře Hokage a ještě nikdo z nich nevycházel. Neměl bych tam už jít? Vždyť se jenom nahlásím, to je rychlovka, nikomu to neublíží. No nicméně jsem byl nějak daleko od těch dveří (asi 5 metru) a proto jsem se rozhodl, že si odpočinu po dlouhém chození. Lehl jsem se na zem pod okno, podepřel si hlavu rukami a díval se do stropu. Nebylo by skvělé být třeba pes? Co ti můžou mít za problémy? Začínal jsem zavírat očí a pomalí spát. Já opravdu dokázal zaspat všude.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 09:39

Higeyoshi Ageyama

V rámen bare ? Hmm dúfam že to nebude nejaký žrút.No nevadí pomyslel som si a pomaly som odišiel z miestnosti.Keď som odchádzal z miestnosti všimol som si pod oknom na chodbe ležať nejakého chalana.Nevšímal som si ho a pomaly išiel ďalej.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 11:40

Kushina Uzumaki

Usmiala som sa a ešte chvíľu som tam bola a čakala kým príde tretí člen
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 12:26

Higeyoshi Ageyama

Takže kde je ten ramen bar ? opýtal som sa sám seba a obzeral som sa okolo seba.Po chvíli obzerania sa som sa opítal náhodného okolo idúceho " Dobrý deň môžete mi pomôcť? kde je ramen bar? "

Náhodný okoloidúci

Ah Dobrý deň vidíte tamtú veľkú budovu to je ten bar


Higeyoshi Ageyama


Ďakujem
povedal som a išiel do tej veľkej budovy rezervoval som si 1 stôl pre 4 ľudí sadol som si a čakal kým všetci nedorazia.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 21:28

Kei

Oči jsem měl sice zavřené, ale zaspat jsem nemohl, i když jsem chtěl. Najedou slyším, jak někdo otevírá dveře a pootevřu jedno oko. Podívám se a vidím, že někdo konečně vychází. Takže je čas tam jít, Hokage-sama určitě bude mít radost. Pomyslel jsme si ironický. Vyskočil jsem na nohy a šel ke dveřím s dobrou náladou a vysmátý od ucha k uchu. Napadlo mě, že bude lepší se usmívat, protože za Hokage-sama přeci nechodím každý den, takže se ji nechci ukázat z té horší stránky a mít přitom otrávený výraz obličeje. Zaklepal jsem, ale nečekal až mě pustí a hned vešel. Dobrý den Hokage-sama. Pozdravil jsem a hlavou mi přeběhla myšlenka, že by bylo asi lepší počkat na povolení.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty19/7/2011, 21:42

Shew Uchiha.

Šel jsem pryč.(přesun
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty20/7/2011, 00:04

Kushina Uzumaki

Ty musíš byť Kai Hyuuga choď do Ramen baru tam príde váš sensei...a prosím po druhý krát nelez na dlážke... zamávala som listom od ANBU kde bolo napísané že genin leží pri kancelárii na dlážke
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty20/7/2011, 01:52

Kei

Spletla si mé jméno? Měl bych ji opravit nebo to nechat být? No raději do toho nebudu rýpat. Řekl jsem si a na její prosbu abych neležel příště pod tím oknem, jsem jen přikývl a vydal se ven z kanceláře. Než jsem otevřel dveře, nemohl jsem si odpustit jednu věc. Mimochodem jmenují se Kei. Poté jsem už opustil kancelář a vydal se směrem k Ichiraku ramen. Takže náš sensei rád jí ramen? Jsem zvědavý, kdo to bude, to je vlastně jedno. Vyšel před budovu, nahodil jsem zase svůj neutrální výraz, dlouze si zívl a šel.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty25/7/2011, 07:30

Přijdu a pozdravím ,,Dobrý den Hokage-sama, nemáte tu pro mě něco?'' A čekám co se bude dít.

OFF:Změníš mi prosím jméno na Rinji Hyuuga?
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty25/7/2011, 23:25

(PS-Hokage tu není ona je na cvičisku Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty28/7/2011, 04:31

Junichi Yamada

Vyšel jsem z domu se svými dvěma staršími bratry a namířil si to přímo směrem
ke kanceláří Hokage. Kráčel jsem zatím jako poslední a ještě si upravoval
svou košili pod kterou jsem měl růžové tričko s obrázek mé hlavy.
Kdo jiný je přece lepší než já? Nikdo! Poté jsem se rozběhl za svými bratry a zakřičel.
Dělejte smradi! Rozběhl jsem se a o něco zakopl. Docela to bolelo a na mém
obličeji se objevily slzy. Ku*va! Pak jsem vstal a rozběhl se znova.
Zastavil jsem se po dvaceti metrech, protože jsem už nemohl a sotva popadl dech.
Šel jsem raději normálně a došel v klidu až před dveře kanceláře Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty28/7/2011, 08:14

Katsuro Yamada
Ráno ho vzbudil budík zrovna když měl nádherny sen o to m jak surfuje někde moře.Pro probuzení si dal sprchu čekala ho totiž cesta do kanceláře Hokage.Když vylezl ze sprchy připravil snídani sobě a jeho dvěma bratrům kteří ještě spali.Po vydatné snídani se i s bratry vydal do oné kanceláře.Šel úplně ve předu.Občas jsem se pootočil a sledoval mého bratra Junichoho jak se upravuje a naparuje inu když se rozběhl a zařval uhněte smradi nedalo mi to a nastavil jsem mu nohu což způsobilo jeho pád.Byl celkem rád že si toho nevšiml protože by určitě vytáhl něco jako že mu kazím image.Když se jeho bratr konečně sklidnil došel rychlím krokem k němu i s jeho bratrem Jogim a pak všichni tři společně dorazili ke dveřím do kanceláře Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty28/7/2011, 09:33

V kancelárii bol starý muž menom Sou o ktorom si každý myslel že je Hokage
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





kôs......... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: kôs.........   kôs......... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
kôs.........
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: