Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kōchi Raito

Goto down 
AutorZpráva
Akimichi Hiruko
Genin
Genin

Počet príspevkov : 130

PříspěvekPředmět: Kōchi Raito   27/12/2011, 07:22

Jméno a Přímení :
Kōchi Raito
Věk :
15
Místo původu :
Iwagakure no Sato
Fóbie :
Že ho ovládne Gobi

Hodnost :
Genin/Gobi

Pohlaví :
Muž
Sen :
Zcela ovládnout Gobiho

Kekkei Genkai :
Jinton

Schopnost Kekkei Genkai :
Uživatel může používat techniky prachu.

Styl boje:

-Taijutsu: 50%
-Ninjutsu: 50%

- Zbraň, vybavenie :
ZVN, čelenka Iwy, svitek s technikou Jintonu

Schopnosti :
Jeho rychlost je neuvěřitelná. je to díky jeho tvrdému tréninku Taijutsu. Vypěstoval si celkem slušné reflexi. Jeho zásoba chakry je průměrná, ale když začne pronikat Gobi ven, zásoba chakry mnohonásobně vzroste.

Podstata :
Doton

Vlastnosti :
Přes všechno co si už protrpěl, chce si najít kamaráda. Je až překvapivě hodný na to, že se k němu všichni chovali tak hnusně. Nikoho neodsuzuje. I když je v sebevětším nebezpečí, dokáže si zachovat klidnou hlavu a vymyslet plán. Kdyby měl nějakého přítele, klidně by se za něj obětoval.

Životopis postavy :
Narodil jsem se do uznávané rodiny do vesnice Iwagakure no Sato. Hned po porodu mi zemřela matka a já se stal polosirotkem. Když si mě otec vzal domů, tak mě automaticky dal mé sestře, které už bylo čtrnáct. Otec se o mě skoro vůbec nezajímal. Sestra mě opatrovala den co den. Když mi bylo pět, otec mě vzal do nějaké budovy a tam do místnosti plné mužů a žen. Řekl mi že tam mám zůstat, a že si ti lidé se mnou budou hrát. Lhal mi, hned jak za sebou zavřel dveře začali ti lidé divně mávat rukama, tehdá jsem nevěděl co to dělají. Zapečetili do mě démona a vše se náhle změnilo. Když jsem chodil se sestrou na nákupy, všichni se ode mě odvraceli a já to nechápal. Když jsme došli domů, sestra už to nevydržela a řekla mi vše. Že ti lidé do mě zapečetili pětiocasého démona Gobiho, a že já jsem teď Jinchuriki. Moc jsem to nechápal, ale bylo mi jasné že to nebyl žádný hodný tvor. O několik let později jsem nastoupil na ninja akademii, s jasným cílem. Zesíli, stát se ninjou a ovládnout tu nestvůru co ve mě žila. Nebyl jsem zrovna nejlepším studentem, na akademii jsem strávil skoro čtyři roky. Byl jsem neschopa neschopnej.
Nedokázal jsem skoro ani pořádně hodit shuriken. Nedokázal jsem ani bojovat s kunaiem. Taijutsu mi dělalo taky problémy, ale Ninjutsu mi šlo překvapivě dobře. Každý den, hned jak jsem došel domů a pojedl jsem, jsem se vrhl na trénink. Sestra na mě byla tvrdá, ale to bylo jen dobře. Alespoň jsem se hodně zdokonalil v Taijutsu. Taky mě naučila trefovat se kunai i shurikeny do terčů. V akademii jsem začal pořádně makat. Najednou mi šlo skoro všechno od ruky. Pořád se se mnou ale nikdo nechtěl bavit. Když jsem konečně složil závěrečnou zkoušku a dostal jsem čelenku, což je odznak ninji. Poprosil jsem sestru, aby mě naučila nějaké techniky, které uměla a tak jsem s ní začal znova trénovat. Prva mě začala učit Shunshin no Jutsu, ukazovala mi to a já se ji snažil napodobit. Po pár dnech jsem se v technice zdokonaloval a mé přesuny byly čím dál tím delší. Když už jsem techniku zvládl, žadonil jsem, aby mě naučila další, takže mě začala učit Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu. Jenže prva mi to názorně ukázala, což znamenalo že já skončil v zemi a čouhala mi jen hlava. Když mě vyprostila, snažil jsem se udělat to samé jí. Ona jen stála na místě a já se marně pokoušel o to, ji stáhnout pod zem. Když zrovna nebyla doma, já jsem trénoval na slaměném panákovy, kterého jsem se pokoušel stáhnout pod zem tak, aby čouhal jen kousek. Jednoho krásného dne jsem pozoroval sestru na zahradě, jak zrovna stojí a rozhlíží se. Bylo to ideální pro pomstu. Provedl jsem techniku a stáhl jsem ji pod zem, až jí koukala jen hlava. Konečně jsem zvládl i tuto techniku. Hned jsem ji poprosil o naučení další, ta byla podle mě lehčí, ale rankem byla vyšší. No zvládl jsem ji za šest dnů. Byl jsem schopný udělat naráz tři zemní klony. Pak ale dostala sestra a otec misi a vydali se na ni. Už nikdy se ale nevrátili. Zabili je nějací nukenini. já jsem si řekl že půjdu za svím snem dál. Přece jen by na mě byla sestra hrdá, kdybych to někdy dokázal. Onedlouho jsem zjistil, že náš klan měl jednu skrytou schopnost a to bylo KG, jmenovalo se Jinton. Chtěl jsem se ho naučit ovládat a tak jsem v klanové knihovně ukradl svitky. Moje cesta ninji pokračuje...

Obrázek :

Techniky :
E-rank:
Kawarimi no Jutsu (Technika záměny) http://naruto.wikia.com/wiki/Kawarimi_no_Jutsu
Henge no Jutsu (Technika přeměny) http://naruto.wikia.com/wiki/Henge_no_Jutsu
Bunshin no Jutsu (Technika klonování) http://naruto.wikia.com/wiki/Bunshin_no_Jutsu
Nawanuke no Jutsu (Technika útěku z pout)
D-rank:
Shunshin no Jutsu (Technika problesknutí) http://naruto.wikia.com/wiki/Shunshin_No_Jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu (Živel země: Dokonalé stětí hlavy) http://naruto.wikia.com/wiki/Earth_Release:_Double_Suicide_Decapitation_Technique

Naposledy upravil UPIRIK2 dne 2/4/2012, 07:47, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mokuto
Admin
Admin

Počet príspevkov : 611

PříspěvekPředmět: Re: Kōchi Raito   27/12/2011, 07:50

No dobrý...Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Kōchi Raito