Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kisuke Sabaton

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty27/12/2011, 01:09

Jméno: Kisuke Kurodo

Přezdívka:Květinář

Přesvědčení:je spíše neutrální když má dobrý důvod přidá se k jakékoliv straně.Ale snaží se pomáhat.V hlouby duše je dobrák.

Věk: 23(vzhledem souhlasí ale je docela malý)

Fobie: z úplného konce(smrti)

Hodnost: Vůdce Hyoga Chikei S-rank Nukenin
Pohlaví: Kluk

Rodina: Sabaton

Sen: Založit svou vlastní vesnici a najít své rodiče(do 14 let)

Klan: Sabaton

Kekkei Genkai: Haton

Schopnost Kekkei Genkai: Je to ovládání květin.Haton je velmi podobný Mokutonu akorát neovládám dřevinya le poze květiny.Jsem schopný urychlit růst květin a také zpomalit,jsem schopný květiny šlechtit.Abych mohl květinu začít ovládat musím první mít její semínka mám i speciální která mohou vyrůst i na lidském těle.U sebe mám spoutu semínek ale mohu se stát i jejich hostitelem pak mi můžou květiny vyrustat i z těla.
Druhy květin:
Chyronídie:její růst je velmi rychlí bez mé pomoci vyroste během pár minut a běem 2 hodin zvadne,živí se krví ale né krví klanu Sabaton.Jsem hostitelem této květiny(jejích semínek jinak vyroste až na soupeři)
Kalimiondra:Vyrůstá ze země její růst je přimo bleskový.Vyroste během chvíle.Používá se nejvíce na spoutání protivníka.Semínka této květiny mám u sebe.
Resendora:Velmi tvrdá květina.Používá se na bodláky na těle.Jsem hostitelem této květiny.
Yingtonga:Je to květina která mi při aktivování obroste celé tělo a zaceluje mi to rány.Jsem hostitelem této květiny.
Toto jsou všechny druhy květin které ovládám

Styl boje:Boj s mečem 40%
Taijutsu 25%
Hatonové ninjutsu 20%
Suitonové ninjutsu 15%
Zbraň & Vybavení: Má meč klanu Kurodo je to speciální meč nikdo ho nedokáže vytvořit,našly ho kdysi dávno,je celý z jednoho Kusu diamantu a je stále ostrý a téměř nerozbitný.

Schopnosti: Je velmi rychlí,méně silný,Je velmi nadaný na Hatonové ninjutsu a jeho suitonové ninjutsu je na průměrné úrovni.

Podstata: Suiton a Haton
Vzhled:Má fialové vlasy,velmi výrazně zelená oči.a je docela bledý.Jinak je docela malý(170cm)

Vztahy: nemá téměř žádné má jen pár kamarádů a jeho rodiče se ztratily když mu bylo 6.
Vlastnosti: Je milý a zároveň trochu stydlivý,nemá moc rád lidi co se až moc předvádějí.Nevíce má rád upřímné lidi.Také nesnáší chladnokrevné lidi.Má skvělí vztah k přítodě také od 6 do 12 let žil sám jen se zvířaty v přírodě.

Koníčky: Rád sbírá květiny a jentak posedává a sleduje přírodu.

Oblíbené: Knedlíčky dango

Neoblíbené: Solené ryby

Krevní Skupina: A+

Životopis/Příběh:
Začátky života
Jednoho červencvého dne se narodil malý Kisuke.První roky to byl naprosto obyčejný kluk,Rodiče se o něj stále staraly neměl žádného bratra tak se na něho plně soutředily.Když mu byli tři už se u něj začala projevovat láska k přírodě,stále sbíral květiny a venku byl až do večera.Jeho velkou zálibou bylo chytání motýlů.Jeho rodiče od něj měli plný dům květin a stále přibývaly nové.Pak se rodiče rozhodly že ho naučí Ninjutsu s květinami.Když mu bylo 6 tak nějací Shinobi mu vyvraždily rodinu.Jediní kde přežily byl on a jeho rodiče.A oni se vydali na nezdárnou cestu za pomstou přitom byli tak zaslepeni pomstou že nechali Kisukeho doma když spal.když se ráno probudil viděl pouze prázdný dům a nikdo nikde,poznal že jeho rodiče odešly až když uviděl že žádné z jejich taktických vest nebyli doma oni je nosily pouze když buď odešly nebo když šly na misi kterou jim udělil nějaký Klient.A Kisuke se je po třech dnech truchlení za vyvražděnou rodinu vydal hledat.
Hledání ztracených Rodičů
Když se vydal na nekonečnou pouť vzal si jene své hlavní čtyři druhy květin a zároveň ty nejsilnější a nejvhodnější pro boj.Hledal dlouhých šest let za tu dobu se velmi zdokonalil.Procestoval snad celý svět a naučil se dokonce i Suitonové techniky.Velmi se zdokonalil ve vyzvídání.Postupně se dostal až téměř k jeho rodičům.Ale pak se jeho rodiče znova přesunuly.Potkal spoustu banditů které dojednoho zmlátil,zmrzačil a když byli velmi vytrvalí tak je zabil.Ještě předcestou si vzal legendární meč klanu Kurodo.Ale nikdy ho nepoužil.Až v jeho 14 kdy mu šlo opravdu o život tak pomocí toho odklonil chakrovou kulku a povedlo se mu to tak že to odklonil přímo na druhého nepřítelle ten první pak utekl.Jednou se při svých cestách zatoulal do jedné ninjovské vesnice.
Vzdání se rodičů a Nový začátek
Když byl již ve vesnici jeden zkušený shinobi ho vyvedl z jeho představy.vzdal se nalezení jeho rodičů a začal doslova od znova.V této vesnici byla i Ninja Akademie.zde vystudoval za rekordní jeden rok na chuuninské zkoušky ho nepostily jelikož byla smlouva mezi touto a jinou vesnicí že když se někdo stal Geninem tak se 3 roky nesměl účastnit Chuuniské zkoušky důvod byl aby byli jejich Shinobi více zkušení.Aby nebyli v 16 Jouniny a kdyby vypukla válka tak aby to nebyla jejich první bitva.seznámil se se spoustou přátel ale když mu bylo 15 tak odešel z vesnice a vydal se na svou Pouť životem.Zde rok chodil po světě a zdokonaloval své techniky a hledal dokonalý domov.Nakonec se přitoulal do Konohy a tam začal svůj nový život.Velmi rychle se stal Chuuninem a následně Jouninem po 2 letech se stal nejspíše i tím nejlepším ve vesnici.Ale když se dozvěděl že celou zradu a vyvraždění rodiny provedl Satoshi Hoshizoku tak mu bylo jasné že clou vesnici sám neporazí tak utekl a založil Hyoga ChikeiKONEC



Techniky:Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton Bushin no justu
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: C-rank
Popis:Udělám klona z květil a na toho když se zaútočítak se promění na klubko bodlavích květin.Když tím soupeřovi projde ruka jsem schopen mu ji toho spoutat.
Chakra:50

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton-Bodláky
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: B-rank
Popis:Z jedné již dříve popisovaných květin si udělám na těle spoustu bodláků na obranu.a jsem také schopný si udělat i velký bodlák na útok.
Chakra:70
Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Haton-Léčení
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: A-rank
Popis:Jedna z dříve zmíněných květin mě začne obalovat a jedinéco mi neobalí jsou moje oči jsem schopen se normálně hýbat po nějaké době se mé rány zacelí.
Postava: Kisuke Kurodo


Technika: Haton-požítač krve
Typ: Ninjutsu - Haton
Třída: A-rank
Popis:Vyhodím semínka protivníkovi do jeho rány a tam květina začne růst a živit se jeho krví.Krev pije velmi rychle a obtížně se jí zbavuje akorát je těžší dostat semínko do rány.
Chakra:80

Postava: Kisuke Kurodo
Technika: Hatogan
Typ: Ninjutsu - haton
Třída: S-rank
Popis:Oči nasají přirodní sílu ,celé zezelenají a dokážu ovládat cokoliv přírodního.
Chakra:200 na 5 postů

Všechny mé techniky kromě Hatoganu se dají zničit A nebo S-rank Katonovou technikou



Naposledy upravil Kisuke dne 27/12/2011, 02:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Takashi Uchiha

Takashi Uchiha


Počet príspevkov : 12
Join date : 26. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty27/12/2011, 01:48

Zrob to čo sme ti povedali a ešte toto:
Postava: Kisuke Kurodo Technika: Hatogan Typ: Ninjutsu - haton Třída: S-rank Popis:Oči nasají přirodní sílu ,celé zezelenají a dokážu ovládat cokoliv přírodního. Chakra:200 na 10 postů toto nepovolím akurát keď si skrátiš na 5 postov

Ináč máš odo mňa NIE!!!!
Návrat nahoru Goto down
Takashi Uchiha

Takashi Uchiha


Počet príspevkov : 12
Join date : 26. 12. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty27/12/2011, 02:11

OK Povolené
Návrat nahoru Goto down
Satoshi Hoshizoku
User
User
Satoshi Hoshizoku


Počet príspevkov : 24
Join date : 22. 08. 11

Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty27/12/2011, 02:17

Ano

Přidělena Chakra: 1800
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kisuke Sabaton Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kisuke Sabaton   Kisuke Sabaton Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kisuke Sabaton
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: