Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo klanu Nadare

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty13/8/2011, 08:29

First topic message reminder :

sídlo klanu Nadare
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 08:52

Usagi Aburame

Eh ... ja nespím takže neboj .. .celú noc nás budem strážiť ... trocha poklepal prstom po dverách ... povedzme že to bude ešte zaujímavé ... hlavne tie noci a zima ... bude to chcieť ... kokon ... to je to správe slovo pre moju posteľ ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 08:56

Yoko Nadare

Lehce otevřela dveře a nahlédla do tmavé místnosti.,,Dávej pozor... kdesi je tu rozsypané.. sklo z fotky kterou jsem rozbila."řekla narychlo,aby o tom nebyla další debata.Sedla si na zem a začala se přehrabovat v kouscích něčeho co byla asi skříň.,,Vážně se za ten nepořádek moc omlouvám...a.. eh... do zavřených místnosti raději nechoď."řekla a nahodila takový šokovaný výraz.,,Já... neměla jsem vážně vůbec čas... a někde... by jsi mohl najít něco,co jsi nechtěl..."vykoktala ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 09:01

Usagi Aburame

Eh ... fajn ... keby to bolo v mojich ... žalúdočných silách prešiel by som sám celé sídlo ... no po tom čo si práve povedala a si ani nemám chuť to prechádzať ... keď vošiel do miestnosti "priskočil" k niečomu čo bývala kedysi postel no ľahol si na zem ... stále je to lepšie než u mňa "doma" ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 09:04

Yoko Nadare

Nechala toho a švihla sebou o postel.,,Jak myslíš..."povzdechla si a stočila se do klubíčka.,,Asi jsem naivní... ale přála bych si,aby se vrátili ty nudné dny,kdy mě každý večer matka ukládala i když jsem si pořád stěžovala,že jsem na to dost stará.Člověk si necení toho,co má..."povzdechla si smutně a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 09:07

Usagi Aburame

Ja si napríklad cením len seba ... to je jediné čo viem že mi ostane až do smrti ... zatiaľ ... posledné slovo povedal potichu ... a veci na ktorých mi záleží mám tiež už pri sebe Yoko ... takže som najšťastnejší človek na svete ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty14/8/2011, 09:21

Yoko Nadare

Smutně se usmála.,,To je dobře."řekla potichu a přetočila se na zemi směrem k němu,i když ve tmě neviděla,kde je.,,Slibuju ti,ž tě tu zítra provedu lépe... snad bude víc času."povzdechla si a zavřela oči.,,Dobrou noc... Usagi."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 00:53

Usagi Aburame

Krásne sny Yoko ... a nemaj obavy o nočné mory ... zaženiem ich nejako ... povedal z úsmevom a pretočil sa na bok ... ja budem zatiaľ rozmýšľať nad tým ako by som ti mohol viac pomôcť Yoko ... myslím že to stále nieje dosť ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:03

Yoko Nadare

,,Dobře... děkuju."
řekla potichu,zavřela oči a celkem rychle usnula,jelikož předchozí noci toho moc nenaspala.Ze začátku spala celkem klidně,později sebou však začala škubat,ale to vždycky po chvilce přešlo.Někdy i něco řekla,ale buď to byl úpný nesmysl a nebo tomu nešlo vůbec rozumět.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:07

Usagi Aburame

Celú noc pozoroval ako Yoko spí no hneď ako uvidel prvý ranný lúč vstal zo zeme a sadol si na jej posteľ. pomaly sa naklonil nad jej hlavu a zhlboka sa nadýchol no potom sa zarazil a šiel rukou pod jej tričko ... uvidíme či ju ten chlad prebudí ... pevne priložil ruku na jej bok a čakal kedy sa vzbudí
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:11

Yoko Nadare

Překvapeně "vypískla" a posadila se na místě.Chvilku překvapeně koukala kolem,až konečně pohledem našla Usagiho.,,Usagi... tohle mi nedělej!"osopila se na něj,natáhla se k němu a lehce ho tahala za vlasy.,,Tohle od tebe není vůbec hezké..."řekla a otočila se k němu "uraženě" zády.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:18

Usagi Aburame

Hmm ... vošiel jej znova rukami pod tričko no teraz ju začal štekliť ... ale už si hore takže môžem že ? spýtal sa dosť stručne popri čom nohami zakliesnil tie jej a povedať tak dobré ráno Usagi-san-chan-sama ?? alebo niečo z toho ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:22

Yoko Nadare

Začala se lehce smát,ale držela se na uzdě.,,Dobře dobře... promiň... dobré ráno broučí hlavo,nech mě už."řekla vesele a začala kolem sebe švihat rukami.,,Dobrý hele jsem vzhůru,pozdravila jsem,tak mě nech.Máme ještě hodně práce."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:35

Usagi Aburame

Začal štekliť Yoko ešte viac ... skús to trocha milšie Yoko ... je len ráno a ty už mi hovoríš chrobáčia hlava ... zaslúžim si to ? takže ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:38

Yoko Nadare

Začala kolem sebe švihat rukama a chytla ho za ruce,tak aby jí přestal lechtat.,,Dobrý,stačilo.Nejsi broučí hlava jsi Usagi-san,jediný zástupce rady klanu Nadare.Dobrá ráno tedy."usmála se na něj a natočila k němu obličej,aby na něj viděla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:44

Usagi Aburame

Vidíš že to ide Lady Yoko Nadare ... škodoradostne na ňu vyplazil jazyk a pustil ju a tiež jej prestal držať nohy .. dáš si čaj Yoko ? alebo niečo iné po prípade ? mala by si tu mať snáď všetko čo len chceš ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:47

Yoko Nadare

,,Jo všechno tu je,ale nevím kde."
pokrčila nad tím rameny.,,Teď jsem na řadě já."ušklíbla se a skočila mu kolem krku.,,Nechci nic,Lady má moc práce."řekla potom co svalila Usagiho na záda a pobaveně se na něj usmála.,,Moc moc moc práce..."povzdechla si až skoro unaveně,sotva jen vstala.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:52

Usagi Aburame

Lady by si mala oddýchnuť nie ? spýtal sa starostlivo a pre istotu priložil ruku na jej čelo ... alebo je Lady len lenivá tak že sa jej nechce nič robiť ? spýtal sa viac nadšene ... ale takto sa nehnem ani ja po pravde ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:54

Yoko Nadare

,,Nejsem líná...Ráda bych viděla tebe na mém místě..."
povzdechla si,slezla z ně a sedla si vedle něj na postel.,,Ach jo..."protáhla se a zamyslela se.,,Nemocná jsem naštěstí byla jen jednou před pár dny a to jsm to přešla.I když mi doktor hrozil,že se to pak vrátí... no to je jedno."pokrčila nad tím rameny a sledovala Usagiho.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 01:57

Usagi Aburame

Ale tým pohnutím som nemyslel že máš zliezť ... dodal z menším smiechom ... takže si úplne fit ? môžeme si zacvičiť v tom prípade nie ? sadol si za Yoko a začal jej robiť masáž ... pokiaľ viem váš klan by mal tiež vedieť bojovať nie Lady Yoko ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:09

Yoko Nadare

Překvapeně sebou trhla,ale pak nasadila spokojený výraz.,,Samozřejmě,náš klan se proslavil hlavně při druhé válce ninjů.Stávali jsme v první linii."pronesla hrdě.,,Jen... tenkrát členové našeho klanu využívali pečetě.Teďka už je zakázano je mít... dostal jí jenom vždycky momentální vůdce klanu.Samui jí také měl,vzpomínáš?Dostal jí dřív... vlastně už ani nevím proč."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:19

Usagi Aburame

a ty nemáš pečať ? a čo vôbec dokázala ? pýtal sa zvedavo ... ja som tú pečať videl ... Yoko ju má na sebe tiež ... vtedy prvýkrát ... síce to nebolo jediné čo som videl vtedy ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:25

Yoko Nadare

Zavrtěla hlavou na nesouhlas.,,Říkám že ne.Ishimaru,což byl sedmý vůdce klanu jejich používání zakázal.Když je člověk moc používal,začal se na tom stávat závislý.Šlo o to,že člověk přestal ovládat svou chakru a nechal jí tak nějak volný průběh,přičemž jí tak nějak propůjčil kousek mysli a ona se stala jakoby... živou.Nedokážu to dobře popsat,nikdy jsem to neviděla.Ale prý to byla úžasná technika.Na použití Jibaku jutsu jsme prý nemuseli ani používat znaky."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:35

Usagi Aburame

To je zvláštne ... tipol by som si že tú bežať predsa len máš ... videl som na tebe niečo podobné .. prehlásil nezaujate ... ale možno to bol len klam no nevadí ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:39

Yoko Nadare

Zamyšleně na něj koukala.,,Řekla bych,že spíš to druhé.Kdybych jí věděla,tak o tom vím."řekla a zase se usmála.,,No... tak... půjdeme,ne?"chtěla tuhle debatu ukončit,jelikož jí uváděla dost do rozpaků.,,Určitě se plete..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty15/8/2011, 02:44

Usagi Aburame

Ty mi neveríš že ? zrazu začal s Yoko dávať dole jej tričko .. uvidí sa kto má pravdu ... a zistí že to budem ja ... potom to ale bude ... zvláštne ? pýtal sa sám seba
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Nadare
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Yoko Nadare
» Kagami Nadare by Juubi
» Klan Nadare (Uzavřený)
» Sídlo klanu Takahiro
» Sídlo klanu Taiyo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: