Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo klanu Nadare

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty13/8/2011, 08:29

First topic message reminder :

sídlo klanu Nadare
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 05:46

Yoko Nadare

Podívala se na další papír.,,Aaaa.. tohle už si dělají srandu,ne?"začala máchat tím papírem.,,Jaké mírové dohody s ostatními klany vesnice?To jako že si nezabíráme území a chodíme na mírové čajové dýchanky?Pomoc."švihla tím papírem o zem.,,Na ty schůzky má chodit vůdce klanu v doprovodu s radou."zamyslela se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 05:48

Usagi Aburame

Môžem byť časť rady nie ? niesom síce Nadare ale ako zástup by som mohol fungovať ... aspoň takto by som pomohol trocha ... eh ... "dovážanie čaju" ?? to je papierovanie alebo jedálniček ? hodil papier na bok
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 05:51

Yoko Nadare

,,Musíme přece taky jíst."
podotkla a zamyslela se nad tím.,,Zástup by jsi mohl být,kdybych tě jmenovala společně za souhlasu celé rady.Ale... nechci,aby jsi to udělal."dodala.,,Víš co by to pro tebe znamenalo?"usmála se na něj trošku nervózně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 05:56

Usagi Aburame

Veľa papierovania ... viem si to predstaviť ale súhlasím s tým ... bolo by to možné aspoň nejako pomôcť ... a aspoň by si nebola na papiere sama keď už tak ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 05:57

Yoko Nadare

Zakývala hlavou na nesouhlas.,,To jsem nemyslela... musel by jsi na ty setkání chodit.Jednou do čtvrt roka musíme navštívit každý klan.Včetně tvého... chápeš?"podívala se na něj a smutně se usmála.,,Už tak pomáháš dost..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 06:52

Usagi Aburame

Nejako to prekúsnu predsa nie ? nebudú mať na výber ... deň to prežijú ... a keďže budem tvoj zástup tak mi nebudú môcť nič spraviť ... milo sa usmial ... takže v tom problém u mňa nieje ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:03

Yoko Nadare

,,Já se bála,že to bude vadit tobě.Samozřejmě,ti nesmí zkřivit jediný vlas.Znamenalo by to vyhlášení války,ale při stavu klanu by jim to asi moc nevadilo,co?"
povzdechla si a vzala další papír.,,Náš vodovod zasahuje na cizí území?Eh... potřebovala bych tak tisíc Usagiů,aby to šlo zvládnout."švihla sebou zase na zem.,,Já to nezvládnu.... Nii-san .. jak jsi mě v tom mohl nechat?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:08

Usagi Aburame

Eh ... tisíc ? to ... nebude problém ... ale stačí na to jedno telo ? spýtal sa dosť nervózne ... vlastne som ešte nikdy nespočítal koľko vás vo mne je ... zvláštne že ma to napadlo až teraz ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:12

Yoko Nadare

Otočila na něj hlavu s nechápavým pohledem.,,Myslela jsem.. eh.. tak fajn."mávla nad tím ruku a zabořila obličej zase do země.,,Možná... by jsme se měli prospat a nechat to na zítra."zívla.,,Usagi... jsi si jistý,že tu chceš zůstat?Myslela jsem si,že jsi raději sám.Nechci aby se ti to nějak příčilo.Záleží mi na tobě."usmála se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:31

Usagi Aburame

Po pravde som radšej s tebou než sám ... a Usagikiho vtipy sú už tiež dosť nudné ... len aby si ma zvládla krotiť keby som sa vymkol spod kontroly ... zvládla by si to ? asi tak ... tisíc krát keby náhodou ? začal mu tiecť po čele pot ... niekedy je táto ... choroba dosť na obtiaž ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:41

Yoko Nadare

,,Nějak bych to zvládla."
usmála se a přitáhla se k němu,stále ležíc na zemi.,,V tom případě jsem ráda,že jsi tu.Cítím se tu osaměle.Vždycky tu bylo tolik ruchu... a nemůžu v noci spát.Když už usnu,mám strašné sny."dodala potichu a zklopila zase pohled.,,Promiň... neposlouchej moje stěžování."nejistě se usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:44

Usagi Aburame

Zrazu si sadol na Yoko ... zatrpklá Yoko ... takú ťa vidím prvý krát ... vieš čo dokážu moji chrobáci že ? ako to dopadlo vtedy zo Samuiom v tej kocke ... malé ... šikovné ... potvorky ... na ruku mu vyšiel jeden malí chrobáčik ktorý zrazu uletel preč ... ale opakovať by som to nechcel ... teda asi tvoje nohavice by to zažiť nechceli ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 07:55

Yoko Nadare

Překvapeně k němu natočila hlavu.,,Nejsem zatrpklá...jen trochu smutná."povzdechla si a sledovala brouka dokud ho neztratila z dohledu.Při té vzpomínce lehce zrudla,a stočila pohled pryč.,,Eh... hm... hodně se toho změnilo."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:04

Usagi Aburame

Ale nehovor že by si to nechcela zopakovať že ? naklonil sa k Yokinej hlave ... možno v tomto kľude ... kde nebude Samui ... hmm ?? zrazu zavrel oči a usmial sa ... samozrejme ... vtedy sme sa poznali len dva dni ... teraz keĎ ma poznáš lepšie už vieš že by to bola asi blbosť že ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:08

Yoko Nadare

Pořád koukala do země,i když s ním mluvila.,,Tenkrát... se to prostě stalo."povzdechla si při té vzpomínce.,,Upřímně... nelituju toho... ani bych nelitovala,kdyby se to stalo."řekla potichu,zamyšleně s pohledem upřeným na okno,za kterým se už začínalo stmívat.,,Kde jsou ty časy..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:12

Usagi Aburame

Po mimo iné sa to môže stať znova keby niečo ... sme tu sami nie ? teda až na chrobáky ... a tentokrát by to bolo ... na dlhšie ? a nemusela by si sa báť o svoje oblečenie hlavne ... rukou jej prešiel po tričku zdola na hor ... ale asi by to bolo v tejto chvíli nemožné že ... ? keď máš toľko práce ešte ... naklonil sa k Yoko ešte bližšie tak že sa nosom dotkol jej krku
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:17

Yoko Nadare

Zrudla v obličeji a překvapeně se na něj podívala.,,Myslela jsem si... myslela jsem si,že mě po tom co se stalo nesnášíš..."povzdechla si a zklopila pohled zase stranou.,,Všechno to bylo.. chaotické.Měl jsi kvůli mě problémy se Samuiem ... a pak jsme se strašně dlouho neviděli.Byla jsem zavřená tady a tak..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:20

Usagi Aburame

Ja som si myslel že ma neznášaš ty ... zbavil som ťa snáď všetkých ... mravných vecí ktoré si mala ... a ešte som ti nekúpil ani nové oblečenie ... takže by si mala byť na mňa naštvaná ty ... pozrel na strop ... chcel by som vedieť na čo si vtedy myslela keď sa to stalo ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:24

Yoko Nadare

Nervózně se usmála.,,To... si nevzpomínám.Eh... takže tak to je."usmála se a za snahy se pod Usagim přetočila,aby na něj viděla.,,Takže všechno zase při dobrém?"usmála se na něj mile,jak se neusmívala už od té doby,co se to všechno stalo.,,Bylo ode mě nefér ... přestat se bavit se všemi... hlavně s tebou."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:27

Usagi Aburame

Nevyčítam ti to Yoko ... človek si na to zvykne rýchlo neboj ... priložil Yoko prst na pery ktorý potom pobozkal ... teraz sa so mnou bavíš nie ? a ja s tebou ... ten čo obvykle mlčí o všetko čo sa s ním deje rozpráva ako keby mal problém prestať ... to je pokrok nie ? zrazu dal prst preč a Yoko pobozkal na pery
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:33

Yoko Nadare

,,Ale... to..."
snažila se ze sebe vykoktat další omluvu,ale to už nestihla.Zrudla ještě víc,otočila pohled bokem a povzdechla si.,,To... je dobře.Vypadáš hned,tak... veseleji."otočila se na něj zpátky a lehce se pousmála.,,Jsem ráda,že tu jsi..."dodala potichu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:38

Usagi Aburame

Hmm ... asi si pôjdem ľahnúť ... aj keď nezaspím ... odpočívať môžem večne ... vstal z Yoko a podal jej ruku ... ideš si tiež ľahnúť Yoko ? vyzeráš trocha unavene ... tie papiere spravíme zajtra fajn ? spýtal sa veselím tónom ... len by som chcel ešte niečo vedieť ... ako je to medzi nami ? spýtal sa zvedavo a prižmúril popri tom oči
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:41

Yoko Nadare

Vstala a zamyslela se nad jeho otázkou.,,Eh... já... já nevím."řekla potichu,zklopila hlavu a vydala se do chodby s pokoji.,,Pojď za mnou... uvidíme,kam tě budeme moc nastěhovat,než to spravíme a budeš si moct vybrat."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:44

Usagi Aburame

Môžem ... spať u teba v izbe ... na zemi ... povedal potichu a pozrel na bok jednej zo stien ... budem aspoň bližšie k tebe keby si ma potrebovala ... povedal potichu a vyslal pár chrobákov po celom sídle aby sa rozhliadli ... možno nájdu niečo čo tu zostalo po Samuiovy ... nejaký odkaz ... alebo po iných členoch ... len dúfam že nie mŕtvolu ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty14/8/2011, 08:48

Yoko Nadare

,,Eh... ono se tam ani nedá kde jinde spát,víš?"
řekla trošku nejistě a vydala se chodbou.,,V tom případě.. tady."zastavila se před dveřmi,které vypadaly že za chvíli vypadnou z pantů.Byly oranžové barvy a šlo vidět,že na nich bylo nakreslené slunce.Vypadalo to na ruční práci.,,Jsi si jistý,že chceš spát tu?Budu tě rušit... mám teď neklidné spánky.Budím se i se slzami."dodala potichu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Nadare   Sídlo klanu Nadare - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Nadare
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Yoko Nadare
» Kagami Nadare by Juubi
» Klan Nadare (Uzavřený)
» Sídlo klanu Takahiro
» Sídlo klanu Taiyo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: