Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yatö Chikara

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Yatö Chikara Empty
PříspěvekPředmět: Yatö Chikara   Yatö Chikara Empty6/7/2011, 03:29

Jméno:Yatö Chikara

Věk:
19

Bývalé město:
Konohagakure no Sato

Fobie:
Strach o přátele

Rank:
Elitní Jounin, Nukenin

Pohlaví:
Shinobi(Muž)

Sen:
Být jinchuriki Hachibiho

Klan:Chikara

Kekkei Genkai klanu:
Kamereton (Chameleóní chakra)

-Taijutsu: Velmi často
-Ninjutsu:Velmi často
-Genjutsu: Minimálně
-Kenjutsu: Často

Výbava:
-Kunai, ninja sandáli, černé kalhoty, černý náťelník, 1 středně velká katana, černé rukavice

Schopnosti:
Obrovské množství chakry, obrovská rychlost, obrovská síla

Podstata:Suiton, Kamereton

Vlastnosti:
Milí přátelský, loajální, spravedliví

Obrázok :
Yatö Chikara 61-18


Vzhled:Fialové vlasy, nátělník, rukavice dlouhé až nad lokty, dlouhé černé kalhoty, černé ninja sandály

Techniky :
Kekkei Genkai:
Kore wa Shikumi Shiru - Nejde ani tak o techniku, jako o tajné umění, které dovoluje poznat vše o technikách protivníka. Díky tomuto pak dokáže uživatel upravit svou vlastní chakru a zakódovat do sebe již známou techniku - tzn. viděl její provedení. Funguje i na Hiden techniky a na techniky všech elementů. Techniku nelze skopírovat!

Taberu Nōryoku - Dovoluje přejmout techniky oběti, pozřením její chakry, na omezenou dobu. Doba fungování techniky je omezená množstvím pozřelé chakry a techniky lze použít pouze takové, o kterých už uživatel ví, jak se provádí (musel vidět jejich provedení a taky to, že je ovládá právě daná oběť).Techniku nelze skopírovat!


Kamereonsukin-Člověk se i se vším co má na sobě přizpůsobí okolí. Může zamaskovat i jiného člověka, tím že se ho dotkne. Tato technika je hodně účiná, pouhým okem nejde člověk vydět a i s Sharinganem a Byakuganem je to obtížné.Techniku nelze skopírovat!


Osm bran/Hachimon-Kaimon, Kyūmon, Seimon, Shōmon, Tomon, Keimon, Kyōmon, Shimon

Taijutsu:
D-rank:
Konoha Senpuu- Skok do výšky a kop dolů na nepřítele.
Dainamikku Entorii-Dinamická akce, obrání nepřítele o zbraň.
Konoha Reppū-Vyhýbání se útokům nepřítele.
C-rank:
Suiken-Styl opilecké pěsti.
Konoha Tsumuji Senpū-Zneškodnění několika nepřátel jedním kopem.
Konoha Daisenpū-Rychlá střela, člověk se odrazí od země pomocí chakry a letí s nohou nataženou dopředu přímo na nepřítele.
B-rank:
Omote Renge-Vykopnutí nepřítele do výšky a zabalení do obvazů, poté drtivý pád k zemi.
A-rank:
Ura Renge-Je jako Omote Renge, jenže využívá všech osmi bran, což je smrtelná kombinace.
Gōken-Rychlé přemístnění před nepřítele a vypálení rány pěstí přímo na něj. Využívá všech osmi bran, smrtelná kombinace.

Ninjutsu:
D-rank:
Suiton: Suishi no Jutsu
Pro tuto techniku je potřeba zdroj vody.Voda vyletí na určitý cíl a zasáhne ho.Tato technika je určena pro boj a také pro hašení.

Suiton: Suihachi
Uživatel zvedne ruku do vzduchu a začne vydávat nepřetržitý proud vody, který může zasáhnout nepřítele a nebo narušit jeho útoky.

C-rank:
Suiton: Mizu rappa
Toto jutsu vypustí větší množství vody a to vytvoří vlnu kterou je protivník zasažen.

Mizu bunshin
Technika vodních klonů.

B-rank:
Suiton: Suiryuudan no Jutsu
Z vody se vytvoří drak, který zaútočí na nepřítele.

Suiton: Suikoudan no jutsu
Ninja vytvoří z vody žraloka a ten zaútočí na nepřítele.

Suirō no Jutsu
Technika vodního vězení.

A-rank
Suiton: Kaihoudan
Z úst vystřelí vodu, která zasáhne nepřítele.

Suiton: Mizujinheki
Je jutsu, které využívá element vody.Voda se rozprostře kolem tebe a chrání tě a ještě k tomu de proti nepřítel velký proud vody, který ho bez problému odhodí.

Suiton: Suiryuuben
Nad svojí rukou vytvoří vodní kouli, ze které poté lítá velké množství vodních střel na protivníka. Tato technika je dobrá ne velké množství nepřátel nebo na klonové techniky.

Suiton: Mizu no Tatsumaki
Je Ninjutsu technika, která využívá vodu k vytvoření vodního víru kolem uživatele. Voda chrání uživatele před útoky jako bariéra. Když uživatel do nepřítele narazí, tak padne na nějakou dobu do bezvědomí.

Suiton:Mizu ken kunai
Na čepeli kunaje se nahromadí voda, ta se protáhne do délky 50 cm a na kunai vznikne vodní meč.

Genjutsu:
C-rank:
Magen: Jigoku Kouka no Jutsu
Toto genjutsu vytvoří iluzi ohně, který spadne z nebe a všude kolem začne hořet.

Kori Shinchuu no Jutsu
Přinútí cíl pohybovat se v kruhzích. Jak cíl toto Genjutsu rychle neodhalí, fyzicky i psychicky ho to vyčerpá.

B-rank:
Kawarimi Sakura genjutsu
Tělo se rozpadne na velký počet,růžových okvětních lístků.Tyto lístky následně matou a zastírají zrak nepříteli, uživatel e mezitím buď schová,nebo uteče.

Genjutsu Shibari
Při této technice stuhne celé tělo a přestane se hýbat. Tuto techniku nejde porazit hrubou silou.

Kuchiyose no Jutsu:
Bílí tygr-Obasan
Techniky:
Jūjin Bunshin-Zvíře se promění na majitele.
Tsūga-Člověk a zvíře se začnou točit na místě a to ohromnou rychlostí, pak vyletí do vzduchu a padají přímo na nepřítele. Celí tento proces vypatá jako dva malé větrné víry.
Shikyaku no Jutsu-Čtyřnohá technika, člověk a zvíře v přeměně se místo na dvou nohou pohybují na čtyřech. Nehty se jim prodlouží v jakésy drápy.
Gatsūga-Je to technika přesná jako Tsūga, s víjímkou toho že Tsūga je pouze jednorázová ale Gatsūga je několika násobný útok.
Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō-Přeměna zvířete a člověka v obrovské dvouhlavé zvíře.
Gatenga-Dvojitý kotouč, člověk a zvíře se roztočí a točí se jako kotouč. Poté ohromnou rychlostí vyrazí na nepřítele.
Obrázek/Obasan:
Yatö Chikara Haos-tigrerra



Příběh: Narodil jsem se ve vesnici Kumogakure no Sato, v jedné rodině vážených Jouninů, vždy jsem se jim chtěl podobat. Na akademii mi to šlo docela dobře, naučil jsem se techniky Suiton: Suishi no Jutsu a Suiton: Suihachi:. Na Genina jsem postoupil hned při prvním pkusu testu.Plnil jsem mise se svím týmem a senseiem. Netrvalo dlouho a byli Chunninské skoušky. Při testu jsem postoupil na jedničku, při souboji jsem zabil svého protivníka a stal se chunninem. Můj tým plnil víc a víc nebezpečnější mise. Já se učil lepší a lepší jutsu a jednoho dne ze mě byl Elitní Jounin.
Dostával jsem neobyčejně nebezpečné mise a plnil jsem je vždy tak, že jsem všechny zabil. Jednou jsem si ale řekl že je to pro mě mále, tak jsem vyhledal sídlo Akatsuki a přidal se k nim. A nyní mě čekájí daleko lepší a napínavější dobrodružství.


Naposledy upravil Yatö Chikara dne 14/7/2011, 07:25, celkově upraveno 17 krát
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yatö Chikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yatö Chikara   Yatö Chikara Empty6/7/2011, 03:36

Jako .. nechci ti do toho kecat,ale patnácti letej Genin v Akatsuki?
A na člena Akatsuki má možná málo technik,ne?
A kdyby jsi se tak trochu podíval .. aby jsi mohl psát v Akatsuki,chtělo by to trošku pestřější životopis... => nepřijaté
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Yatö Chikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yatö Chikara   Yatö Chikara Empty6/7/2011, 04:05

Fajn to je lepší,přijaté,ale musíš si počkat na Kushinu,ta ti pak řekne kam psát Smile
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Yatö Chikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yatö Chikara   Yatö Chikara Empty7/7/2011, 23:18

prijaté!
Napíš do vstup do skrýše
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Yatö Chikara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yatö Chikara   Yatö Chikara Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yatö Chikara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yato - Polikač [ZX]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: