Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rýchla jazda

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:06

Cieľ Misie: Odniesť prísne tajný zvitok do Otogakure no Sato čo možno najrýchlejšie sa to dá a predať ho vodcovi Otogakure
Typ Misie: S
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:11

Happy

Namočiť ma do takejto misie.. ksoo.. hovorila som si pri čom som vybehla z Kumogakure a trielila som smer Otagakure čo najkratšou cestou a čo najrýchlejším tempom aké som vedela vyvinúť.. očami som pri tom dávala pozor na okolie a dúfala som že to prebehne hladko.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:16

Shun Kokoro

Shun bol zavesený na strome dole hlavou a pozoroval okolie ... prestať vraždiť má aj svoje výhody ... ten božský kľud ... o ostatné sa postará Kay ... už onedlho bude presvedčený o tom že Kumo treba zničiť a aj to že musí zabiť Kimiko ináč klan Kokoro neprestane existovať ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:19

Happy

Išla som ďalej a ďalej.. prebehlo niekoľko hodín cesty a ja som už začínala byť mierne unavená.. zrazu som však "pocítila" hodne známu chakru.. Zrazu som sa zastavila a v očiach som mala vystrašený a zároveň aj naštvaný výraz.. túto "chakru" alebo aj prítomnosť som totiž cítila vtedy keď som našla všetkých svojich príbuzných a vlastne väčšinu klanu mŕtvych pred bránami Kumogakure no sato.. Shun.. šepla som a zoskočila som na zem pri čom som sa začala rozhliadať naokolo.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:25

Shun Kokoro

Shun zrazu pozrel na Happy ako sa rozhliada naokolo ... ale ... prečo teraz ? spýtal sa sám seba a zoskočil na zem popri čom takmer dokonale potlačil svoju chakru tak aby zmizla z okolia ... hej ty ... čo tu robíš ?! začal mávať smerom na Happy
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:29

Happy

Zbystrela som pozornosť keď som uvidela nejakého chalana a zrazu som prestala cítiť Shunovu chakru. Vytiahla som kunai a na jeho otázku som si len pohŕdavo odfrkla.. do toho ťa nič, uhni mi z cesty.. povedala som rozhodným hlasom a pozorne som toho niekoho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:33

Shun Kokoro

Pomalým ale istým krokom šiel k Happy ... budeme sa zabíjať navzájom ? je vidieť že sme obaja len genini tak načo bojovať keď nemáme dostatok skúseností ... Shun vytiahol svoju obvyklú Genjutsu katanu ktorá v ňom vyvolávala spomienky na vyvražďovanie klanu Kokoro ... prečo práve teraz ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:39

Happy

Ak mi uhneš tak žiadny boj nemusí prebehnúť. Povedala som pri čom som spravila asi dva kroky do zadu a postavila som sa do takej obrannej pozície.. Na toto ksakru nemám čas.. čo ak je niekde na blízku Shun? rozmýšľala som a očami som pri tom prehľadávala aj okolie a zároveň som dávala pozor na toho chalana.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:51

Shun Kokoro

A ak ti neuhnem ? kam sa tak moc ponáhľaš ? Otogakure je dosť blízko ... tam smeruješ ? spýtal sa zvedavo ako skoro pravý Genina ... môžeme ísť spolu nie ? ukázal smerom na Otogakure no Sato ... čo ty nato ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty5/7/2011, 23:58

Happy

Eh.. ako vieš kam idem? spýtala som sa ho podozrievavo a po tom som si povzdychla.. Keď som znova pootvorila oči tak mi z nim vychádzala červená žiara, z hlavy mi vyrazili dva malinké uhľovo čierne rohy. To však bolo všetko, viac som sa zatiaľ do genjutsu podoby premeniť nevedela a bolo to nad moje sily.. v momente po Shunovi leteli ihlice klanu Kokoro a ja som sa rozbehla hneď za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:05

Shun Kokoro

Takže Eito ti dal ihlice ... chjo ... katana sa mu zrazu rozplynula na ihlice ktorými odrazil tie Happyne ... myslím že táto si klanu Kokoro cení nadovšetko ... ale už to nemusím kriť aspoň ... Shun zrazu uvoľnil svoju obvyklú chakru čo však bolo oproti Happynej chakre asi dvadsaťnásobné ... útočiť na svojho nadriadeného ? ako si to dovoľuješ ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:13

Happy

S..sakra.. povedala som si a v moment som zastavila.. odstúpila som pár krokov dozadu a trocha vydesene som sa pozerala na Shuna. Č..čo tu ksakru robíš? spýtala som sa ho a vo mne prevládol taký.. no taký "hnev".. genjutsu podoba sa mi začala rozťahovať aj na ruky na ktorých mi stmavla pokožka, pod očami sa mi spravili také dve temne fialové tetovania ale to bolo tak všetko.. Zabijem ťa! skríkla som pri čom som úplne zabudla na cieľ mojej misie a rozbehla som sa znova po Shunovi pri čom som ho chcela doslova umlátiť rukami.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:17

Shun Kokoro

To hovorili všetci z klanu vieš o tom ? Shun jednoducho hodil Happy ihlice po nohách na miesta ktoré jej znemožnili pohyb. Zrazu sa objavil za nehybnou Happy a bodol jej ešte dve ihlice do chrbtice aby ju úplne znehybnil ... čo tu robím ? to je jednoduché odpočívam ... a v Kumo sa už ukázať nemôžem ani s touto podobou lebo by ma každý vycítil ... ale ty si celkom odvážna vieš o tom Happy ? zaútočiť na mňa i keď vieš že prehráš ... Shun zašiel rukou pod Happyne tričko a vzal jej zvitok ... ale presnejšie toto potrebujem ... roztrhol pečať ktorou zapečatil Ren zvitok a začal ho čítať ... stať sa vodcom Otogakure je celkom jednoduché vieš o tom ? stačí sa naučiť písať ako vodca a máš to ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:21

Happy

Shi..shimata.. zahundrala som a pocítila som bolesť v nohách a zároveň mi vďaka ihliciam v chrbiti stuhlo celé telo a ja som s ním nemohla hýbať.. pocítila som ako zobral zvitok a naštvane som tskla.. Prečo si ksakru vyvraždil klan? spýtala som sa ho spomedzi zuby a vlastne som už na začiatku vedela že mám tento súboj prehraný.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:28

Shun Kokoro

Bolo nás už jednoducho moc ... a moc slabých tak preto Happy ... Eito bol jediný silný aj to len vďaka mne ... no ja teraz vytvorím niečo silnejšie než je Eito ... poznáš Kaya Kokoro ? prežil to tiež ale preto že utiekol z Kumo už dávnejšie ... našiel som ho a mením ho na svoj obraz ... to isté asi počká aj teba ako vidím ... Shun prešiel pred Happy a zložil zvitok ... nemusíš s tým súhlasiť ... Shun vytiahol jednu ihlicu dlhšiu než všetky ostatné ... ja to spravím aj sám ... v rýchlosti zabodol Happy ihlicu do srdca
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:32

Happy

Č..čo s.. nedopovedala som keď som pocítila bodavú bolesť v hrudi ktorá mi prešla priamo do srdca.. nestihla som ani skríknuť s toho šoku no stále som sa nemohla ani pohnúť kvôli ostatným ihliciam.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:44

Shun Kokoro

Neboj ... dlho do bolieť nebude ... len kým nezomrieš úplne teraz ... za Shunom sa zjavila smrť ktorá ticho čakala na Shunove rozkazy ... zoznám sa z mojou prvou smrťou Happy ... je to taktiež moja najobľúbenejšia smrť ... chcela si ma vziať na druhú stranu ešte za veľkej ninja vojny no nejak jej to nevyšlo a len tak-tak som jej unikol ... smrť sa zrazu natiahla na Happy a začala jej vyťahovať dušu
smrť:
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:46

Happy

Č..č..čo to.. ksakru je? nemôže predsa.. ovládať smrť.. prebehlo mi hlavou a zrazu som pocítila neuveriteľnú bolesť po celom tele ako mi smrť začala vyťahovať dušu.. Začala som kričať pretože som to už nemohla vydržať a tiež som si začala priať aby to skončilo čo najskôr.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 00:59

Shun Kokoro

Ah jo ... skoro som zabudol ... Shun chytil Happyne tričko a trhavým pohybom ho roztrhol na dve časti ktoré hodil na zem ... musím nakresliť pečať ktorá udrží Happynu dušu v jej tele po dokončení techniky ... Ihlicou ktorú mala Happy v srdci si prebodol prst a začal jej na brucho kresliť znaky ....
Spoiler:
Keď znaky dokončil pozrel na smrť a jednoducho prikývol. Smrť silne trhla rukou a vyrvala Happy dušu z tela ... sladké sny Happy ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 01:06

Happy

Ďalej som len kričala od bolesti pri čom som ani nezaregistrovala že mi na brucho kerslí nejakú "pečať" alebo čo to bolo.. keď ma duša "opustila" tak som však len ostala úplne potichu a oči sa mi doslova zahmlily.. s vydeseným výrazom na tvári ktorý mi tam stuhol som tam len tak ostala stáť.. teda moje telo tam len tak ostalo stáť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 01:17

Shun Kokoro

Fajn ... môžeme začať ... smrť naklonila Happynu dušu k Shunovy ktorý jej strčil ruku do hlavy a niečo v nej začal robiť ... vieš čo je zaujímavé Happy ? i keď ma asi sotva teraz môžeš počuť no aj tak ti to poviem ... naše Kekkei Genkai je také dokonalé že môžeme dostať sami seba do Genjutsu ... napríklad Eitove Genjutsu je výnimočné tým že dokáže doslova meniť podstatu sveta mať tak tú silu uvrhol by som celí svet do jedného veľkého Genjutsu ... on to dokáže vie o tom no nechce to jutsu použiť ... Shun vytiahol ruku z Happynej hlavy a strčil ju do jej hrude ... možno ti to príde zvláštne ako ťa upravujem no to uvidíš sama ... upravil som ti myšlienky a postoj ku Kumo ... od teraz ju budeš nenávidieť a budeš môj verný tieň ktorý ma bude poslúchať na slovo ... no nechám ti aj slobodnú vôľu keď budem od teba dosť ďaleko ... ale aby toho nebolo dosť ... vedľajšie účinky úpravy duše môžu byť rýchlejšie dospievanie a dosť .. ehm ... úchylná nálada ? spýtal sa sám seba a začal skladať pečate Kinjutsu: Tamashī no ritān !! smrť sa zrazu ohnala a doslova vrazila dušu späť do Happy od teraz stačí len obnoviť tú techniku keď zomrie znova ... pečať ktorú Shun nakreslil na Happy sa do nej zrazu vstrebala
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 03:49

Happy

Po chvíľe mi do očí znova vbehol "život".. mierne vyplašene som sa poobzerala naokolo no uvedomila som si že sa kvôli ihliciam nemôžem ani pohnúť.. Pohľad mi zastal na Shunovi a ja som sa mierne pousmiala.. Masuta, prečo ste mi roztrhal tričko? spýtala som sa pri čom som sa stále tak divne "uškŕňala".
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 04:00

Shun Kokoro

Takže si späť ... výborne ... Shun sa usmial a vytiahol Happy ihlice z tela aby sa mohla hýbať ... prečo som ti roztrhal tričko ? hmm ... to je tajné Happy ... Shun ťukol Happy prstom do čela ... ako vidím všetko zabralo tak ako malo ... smrť zrazu zmizla preč
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 04:14

Happy

Hee.. čo ste so mnou robili keď som bola v bezvedomí hmm? spýtala som sa ho pri čom som ho tak zozadu objala keď zo mňa vybral tie ihlice, o chvíľku som pocítila že sa mi rany po nich zahojili a ja som sa len mierne pousmiala. Ste úchyl Masuta.. šepla som mu do ucha a nehodlala som ho len tak pustiť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty6/7/2011, 04:24

Shun Kokoro

Hovor mi Shun prosím ... natočil hlavu na Happy ... a niesom úchyl ... len som musel spraviť istú vec kým si tu nebola prítomná ... neboj nič zvrhlé som s tebou nespravil ... vložil si všetky ihlice do vrecka ... pusti ma teraz ... povedal viac menej príkazom na Happy .. daroval som ti život to si zaslúži istú vernosť ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rýchla jazda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rýchla jazda   Rýchla jazda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rýchla jazda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: