Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná budova

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty4/7/2011, 07:26

First topic message reminder :


Hlavná budova - Stránka 3 152704Suna_no_sato
Hlavná budova sa v posledných rokoch doslova zmenila na obrnenú pevnosť do ktorej púšťajú len ľudí ktorých tam sami pozvú. Sídli tu Kazekage no ani jeho najväčší stúpenci nevedia ako vyzerá, ten kto sa totiž priblíži na vzdialenosť 10 metrov od Kazekageho ten doslova "zomrie" je to celkom záhada pretože nikto nevie ako, nejedná sa o žiadnu pasť, hovorí sa však že je to zlomok schopností ktorými ovplíva Kazekage.. možno sa však predsa len jedná o pasce ktoré tám sám on nastražil, Do budovy je zakázané vláčiť zbrane, dokonca aj ochranka si musí vystačiť bez nich.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 06:50

Kaze

Len som si povzdychol na jej slová a položil som jej ruku na čelo.. gomenasai ak to vyznelo blbo.. nie nemyslím si že si magor, ale.. vysvetlovalo by to, prečo si nič nepamätáš.. a možno aj to prečo som ťa nemohol nájsť.. odpovedal som jej a po tom som sa na ňu pousmial.. po tom som sa však zatváril ako keby ma niekto oblial ľadovou vodou.. Akatsuki.. čo tu robia? spýtal som sa trocha zdesene a rozmýšľal som ako zabrániť najhoršiemu.. Sadol som si do tureckého sedu pri čom som začal abnormálnou rýchlosťou skladať pečate až sa meitom ako keby "zviditeľnil" na mojom tele, ale zatiaľ to na pohľad iný efekt nemalo.


Kakuzu
nikto sa neozíval.. stál si pred budovou pri čom sa okolo teba nemihla ani jedná živá duša ..
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 07:59

Tamika Rihiko

,,Já nevím..."
povzdechla si nakonec a zaraženě ho sledovala.,,Akatsuki... nemohli by ... eh .. Sora?"zamyslela s nahlas a překvapeně sledovala Kazeho,co dělá.,,Eh ...?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 07:59

Přijdu a stoupnu si vedle Kakuza. ,,Tak pojď dovnitř pako.'' A jdu dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 08:56

Okolie budovi--

Kým ste však stihli prísť dovnútra tak sa z dverí vyhrnul zástup "kojotov".. až na to že týto boli úplne čierny.. teda vyzeralo to že sú tvorený z nejakej nestabilnej čiernej hmoty.. oči im žiarili azurovou farbou pri čom doslova obkolesili vchod týchto dvoch členov z Akatsuki.. vycerili na nich zuby a začali na nich hodne nebezpečne vrčať.. bol to taký prázdny zvuk, plný bolesti a "smrti".

Kaze

Neboj.. Sorovi sa nič nestane.. niekto ako oni nevedia prejsť cez jeho obranu, ešte keď je u neho aj Aki, ja ale musím zabezpečiť túto časť suny ktorá ešte drží pod nápormi rebelov, ak zistia že sú tu Akatsuki, je dosť možné že počkajú kým ich sundáme a v momente zaútočia.. rozpútalo by sa peklo.. povedal som smerom ku Tamike pri čom som stále neprestal skladať pečate.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 20:28

Kakuzu

Okolí budovi



Když ten zvuk udělali tak jsem pouze uskočil do dobré vzdálenosti tam jsem hned začal dělat pečetě.


Raiton: Gian Hlavná budova - Stránka 3 F5a71f

Mělo by je to prorazit a mi mohli dál.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty13/7/2011, 20:53

Akonáhle vystrelil techniku tak sa priamo do nej jeden z týchto "kojotov" postavil, otvoril dlamu a doslova ju absorboval, technika napapálila do neho no začala sa strácať v jeho ústach a vyzeralo to že bol po jej zasiahnutí o niečo väčší. Po tom sa ostatný kojoti po vás rozbehli, boli až abnormálne rýchli a vám mohlo dojsť že sú odrodou nejakej zvláštnej techniky pretože sa dalo sa povedať za nimi ťahala taká stopa z čiernej hmoty.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 03:46

Kakuzu

začal jsem se smát


Hlavná budova - Stránka 3 15i90qo

Objevili se moje srdce a srdce Katonu udělalo.

Katon Zukkoku Hlavná budova - Stránka 3 24bnkvm
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 03:55

Yatö Chikara
Lehce uskočím a začnu skládat pečetě, pak zařvu. ,,Hachimon prolomení!'' A okamžitě aktivuju všech 8 bran. Rozběhnu se daleko od kojotů.


Naposledy upravil Yatö Chikara dne 14/7/2011, 04:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 04:12

Yato-- tuto techniku nelze nijak okopírovat ani podobne xD teda pokud nechceš byť na mieste mŕtvy ^^, poviem to rovno takto aby sa predchádzalo zbytočným komplikáciam, žiadna technika čo tu používam sa nijak nedá okopírovať ani sa pomocou nejakého kg nedá porozumieť a následne si ju kvázi privlastniť.. keby si ju použil ty alebo Kakuzu tak vravím že by ste boli na mieste mŕtvy.

Kakuzov Katon narazil do kojotov v plnej kráse, vytvorilo to ohnivý "výbuch" ktorý sa však o pár sekúnd na to sfarbil do temnej čiernej energie a následne začal miznúť v ústach jedného z kojotov. Ten v momente poslal tento útok späť na Kakuzu len v o dosť väčšom rozsahu, veľkosti, sile .. tiež vyzerala dosť rozdielne od pôvodného katonu a vám prišlo že keby vás zasiahla tak by ste to neprežili.

Hlavná budova - Stránka 3 GranRayCero
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 04:41

...


Naposledy upravil Kakuzu dne 14/7/2011, 06:23, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 04:51

žádny chlápek tam neni xD tú techniku použil jeden z kojotov ktorý absorboval tvoj katon
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 06:25

Kakuzu



Katonu jsem se vyhnul díky tomu,že jsem zmizel do ze mě jakmile to přešlo tak jsem použil Fuuton: Atsugai (Vítr: Síla krvácení) https://www.youtube.com/watch?v=UxJIrQ0xmbI
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 06:57

Kakuzu

Pak udělám potichu a nepozorovaně pečetě a místo mě se objeví klon a já nepozorovaně uniknu.Mezitím ty démoni se mi zase vrátěj na záda(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 06:59

Udělám Mizu Bunhin a zaměním ho za sebe, pak nepozorovaně zmizím za Kakuzem.(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:13

Tamika Rihiko

Starostlivě celou dobu sledovala Kazeho a nervózně se kousla do rtu.,,Neměla jsem na něj tak vyjet .. je pravda,že se na mě smrt přece podepsala i psychicky .. ale rozdvojená osobnost?"povzdechla si a všimla si,že zvyku boje ustaly.,,Eh .. Kaze-kun...?"tiše ho oslovila.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:23

Kaze

sakra.. obaja sú pri Sorovi.. ale.. je tam Aki-chan, muhehe .. možno uvoľní svoju pravú podobu.. hovoril som pre seba po čom som sa len obzrel po Tamike.. huh? spýtal som sa jej pretože som nevedel čo prestne chcela.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:25

Tamika Rihiko

Chvilku na něj zamyšleně koukala.,,Pravou podobu?"zamyslela se nad tím co řekl,ale pak se jen nejistě usmála.,,Eeh .. to nic,jen jsem se bála,jestli jsi v pořádku.Vypadal jsi .. ustaraně..."řekla potichu a zase se k němu otočila zády a povzdechla si.,,Dnešek zhodnotíme jako .. nepodařený."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:31

Kaze

Gomeeenasai.. je to trocha problém keď sa ti do takmer nechránenej oblasti dostanú dvaja členovia Akatsuki.. povedal som trocha "ustarane" no po tom som sa len mierne pousmial.. Oyasumi Tamika-chan, mala by si sa poriadne vyspať.. som si istý že sa to vyrieši aj keď.. možno bude potrebovať Aki pomoc tak sa nediv keby som tu nebol.. budem niekde tam pri nej.. Odpovedal som pri čom si si mohla povšimnúť že som Akivírovi ku koncu povedal v ženskom rode.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:36

Tamika Rihiko

,,Při ní?Myslel jsi při něm,ne?To ty by jsi se měl vyspat .. jenom žvatláš nesmysly .. já jsem v pořádku.Nechci spát."
řekla mu,stále k němu otočená zády a pohled nesmyslně zabořený do zdi.,,Promiň za to s tou osobností .. já .. možná máš pravdu.Potřebovala bych někoho,kdo by mi to nějak potvrdil..."dodala potichu provinilým tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:50

Kaze

To je v poriadku.. nehnevám sa na teba .. povedal som pri čom som sa naschvál vyhol odpovedi na jej otázku jeho či jej, a na argument źe by som sa mal vyspať.. chceš sa ísť pozrieť ako sa im darí? spýtal som sa po chvíľke.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:52

Tamika Rihiko

Překvapeně se na něj podívala.,,Mohli by jsme?"zeptala se po chvilce překvapeným tónem a horlivě přikyvovala,na souhlas.Sice nikoho z těhle lidí neznala moc dlouho,ale na Akavírovi jí zaleželo .. dlužila mu přece ještě ten rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty14/7/2011, 07:54

Kaze

Haaai.. aj keď, budeme sa držať trocha stranou.. vyzerá to tak že Sora zase použil techniku falošného spánku, aah.. človek niekedy tých Akatsuki ľutuje. Usmial som sa pri čom som ju len zobral za ruku a v momente sme sa presunuli asi 200 metrov od oblasti kde bojoval Sora a Akatsuki s Akavírom (akavírom xD?), mali sme na nich dobrý výhľad pretože sme stály na vysoko položenej skale.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty16/8/2011, 01:01

Hideki

Přijdu a zaklepu na dveře, pak vejdu a řeknu. ,,Dobrý den Kazekage-sama.''


Naposledy upravil Hiruko Sumōku dne 16/8/2011, 05:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty16/8/2011, 05:40

Vstúpil si do budovy no nič tam nebolo .. teda.. všade bola iba tma a tma, nedalo sa tam pomocou zraku pohybovať.. pred tebou sa objavil Kojot ktorý bol tvorený divnou čisto čiernou energiou a tak inteligentne sa na teba pozeral.. čo si zač? spýtal sa dosť hrubým spôsobom..
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty16/8/2011, 05:54

Hideki

,,Kdo to je???!!'' Zeptám se podiveně. ,,No já jsem novej genin, jmenuju se Hiruko. Měl jsem se nahlásit Kazekagemu.''
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná budova - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná budova
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hlavná budova
» Hlavná brána Konohy
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavní budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: