Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Pokoj Shi Tamashi

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Pokoj Shi Tamashi   11/5/2011, 07:55

Pokoj členky organizace,Shi Tamashi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kawarasi

Počet príspevkov : 15

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 07:54

Sho
Po návšteve svojej izby, a mnohých ostatných miestností sa rozhodol ísť do pokoja vodkyňe. Keď už stál pred dverami, len sa nadýchol, a jemne zaklopal.
"Tak... Som tu" povedal, popri tom sa mu v hlave ozval Sanbi.
"Tá ženská je silná, dávaj pozor" no Sho na to len prikývol.
"Čo si chcela?" opýtal sa jej, s rešpektom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 08:07

Shi Tamashi

Seděla u stolu plného knih a koukla se na Shoa s úsměvem.,,Jen dotaz ... chtěl by jsi se teď trénovat nebo ti mám věřit a rovnou tě někam poslat na misi?"zeptala se ho přímo.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 08:23

Sho
"Pokiaľ mi neveríš... Môžeš si ma vyskúšať" povedal dosť zamyslene, no v tom ho rozbolela hlava, bol to náznak démona, ktorý prakticky znamenal Si idiot. To Sho odignoroval, a len sa neprestával pozerať Shi do očí.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 08:29

Shi Tamashi

Na tváři jí stále hrál úsměv.,,Jdi do Kiri.Jsou tam Akatsuki.Zjisti mi,co chtějí.Tak aby tě nikdo neobjevil.Tam a zpátky.Rozumíš tomu?Pokud ano tak se rovnou vydej."řekla a zaklapla jednu z otevřených knih.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 09:10

Sho
Hneď po tom ako mu Mizukage povedala, že Akatsuki idú po ňom, len sa v tom momente jeho Henge vytratilo, jeho telo skvapalnilo a stratilo v hmle. Odrazu sa ocitol pred izbou Shi, tam len pokojne zaklepal a znova vošiel.
"Akatsuki sú v meste, idú po mne... Sú dvaja, jeden Uchiha" pošeptal, všetko čo vedel, a potom sa len zamyslel. Schyľovalo sa to k boju.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/5/2011, 09:13

Shi Tamashi

Zamyslela se nad tím,co řekl.,,Dobrá ... zkus si teď odpočinout.A dávej pozor na své okolí,i když tady by jsi měl být v bezpečí.Až po tobě budu chtít něco dalšího,dám ti vědět."usmála se na něj zase vlídně a vrátila se ke knihám.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

Počet príspevkov : 1263

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 07:33

Toshio

Hnal som sa chodbami sídla pri čom som v rukách držal zakrytú tácňu s tým najluxusnejším jedlom aké som vedel uvariť.. v ústach som mal špáratko a modré brýle mi sem tam padali z nosa, bol som oblečený v jednoduchej bielej košeli a dlhších bielych teplákoch. Cez plece som mal prehodenú zásteru a na tvári menši uspechaný výraz ktorý sa striedal s takým unaveným až mierne unudeným výrazom na tvári.. Meškám.. zahundral som si pre seba a v momente som stál pred dverami do izby Shi. Zaklopal som a trocha som si odkašlal.. Shii ! gomeen že tak neskoro, mám tu pre teba niečo na jedenie.. zaškeril som sa pre seba.. nikdy som nikoho v organizácii neoslovoval titulom typom -sama a -san čo si mohla Shi už dávnejšie všimnúť a tak som mierne dúfal že jej to nebude vadiť.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 07:53

Shi Tamashi

Překvapeně se na Toshia podívala.Chtěla mu vynadat,ale když zjistila,že jí nese něco na jídlo,na její tváři se objevil úsměv,což u ní bylo velice neobvyklé.Rychle vstala a nadšeně k němu docupitala.,,Vážně?Nyaa .. co to je,Toshio?Mám strašný hlad."hladově se po něm natáhla a dožadovala se odpovědi na svou otázku.Pokud šlo o Toishiovi kulinářské schopnosti,byla schopna vraždit.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 08:03

Toshio

Etoo gomeen že tak náhle.. povedal som mierne nervózne a po tom som jej s takým chvíľkovým napätím odkryl tácku a jedlo som jej položil na stôl. Tadadááá ! povedal som "slávnostne a na tácke bol tanier s krásnou a hlavne chutnou jahodovou tortou, tiež som z púzdra na všelijaké vecičky vybral nejakú vec ktorá bola zabalená v hodvábnej látke ktorú som položil vedľa torty, bol to príbor. Len som sa postavil kúsok do ústrania a dúfal som že to Shii bude chutiť.. nejak som si pamätal že má hrozne rada jahody.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 08:18

Shi Tamashi

Nadšeně se rozzářila,když spatřila dort.,,Páni,Toshio,ty jsi poklad.Bez tebe bych tady asi dávno umřela hlady nebo na otravu nějakým jídlem."povzdechla si a nadšeně se dala do jídla.,,Hm .. když už jsi tu.. nechtěl by jsi se mnou tak na skok do Kumogakure?Chci se tam podívat do knihovny po něčem,co hledám."řekla mu,zatím co jedla dál.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 08:39

Toshio

Značne som sa potešil keď sa tak rozžiarila a prstom som si tak znalecky poškrabal bradu. Po jej otázke som sa na chvíľku zamyslel. Bude mi potešením variť pre teba na ceste do Kumogakure a v Kumogakure, ale nebudem ťa. rád pôjdem len.. nebudem ťa trocha zdržovať? spýtal som sa jej pri čom mi hlavou prechádzali všelijaké myšlienky, všetko som zničil.. nikto ma tam poznať nebude.. prebehla mi posledná a po tom som nahodil taký letmý úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 08:43

Shi Tamashi

Zhltla poslední kousky dortu a spokojeně se usmála.,,Ale kdepak .. je to jen taková procházka,vůbec nemusíme spěchat.Jen to bude risk,kdyby nás někdo objevil.Sice nejsme tak známí osobitě,ale o organizaci se už pomalinku proslýchá."pobaveně se při té myšlence ušklíbla.,,Pokud tedy jdeš,tak máš deset minut na sbalení a na vrácení se sem.A děkuji za jídlo."
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 08:57

Toshio

Josh hneď som tu! povedal som s úsmevom a keď dojedla tak som jej ešte odniesol tanier do kuchyne, v rýchlosti som vyrazil do svojej ubikácie kde som si len zobral tašku v ktorej som už mal zabalené veci. Po tom som zbehol do kuchyne k takému menšiemu kufru kde bolo "kuchárske" náčinie aj s nejakými ingredienciami. O deväť minút aj päťdesiat sekúnd som už znova stál pred izbou Shii a vstúpil som dovnútra.. som tuu.. zaškeril som sa a jedno oko som hodil na hodinky.. Uff.. prebehlo mi hlavou pretože bola pravda že už som chcel na chvíľu zo sídla vypadnúť.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 09:02

Shi Tamashi

,,Fajn,tak jdeme."
řekla a nasadila zase svůj obvyklý chladný výraz.Lehce si upravila bledě modré vlasy a vydala se ze dveří,doufajíc,že Toshio pochopí,že má jít za ní.,,Cesta je trochu delší tak doufám,že jsi se pořádně prospal."
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   3/7/2011, 09:08

Toshio

Haaai.. povedal som takým melodramatickým tónom a mierne som aj zasalutoval no bolo to skôr myslené ako vtip. Je sranda.. robiť zo seba.. baku.. pomyslel som si s úškrnom na tvári a následoval som Shi. Etoo.. ja robím len dve veci.. buď varím pre teba a tvoju sestru alebo spím.. na nič iné nemám čas a ani náladu.. pousmial som sa, bolo to také ľahké klamstvo, nespal som už hodne dlho, nepotreboval som to aj keď bolo príjemné raz za čas vypnúť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 2391

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:15

Shun Kokoro

Zjavil sa v miestnosti kde prebývala Shi a začal si to tam obzerať ... fascinujúce ... takýto úkryt ... kto by čakal niečo také ... skvostné ako toto ... hovoril si sám pre seba a stále sa obzeral po miestnosti ... ale pár vecí by som predsa len pozmenil keby to bolo na mne ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:20

Shi Tamashi

,,Kdyby to bylo na tobě,tak je tu takový bordel,že se tu nedá hnout .. co tu chceš?"
povzdechla si a zvedla se od vysokého okna u kterého seděla,krytá stolem,takže jí zprvu nešlo vidět.Z okna byl krásný výhled do zasněženého údolí.Upravila si světle modré vlasy a trošku překvapeně se na Shuna zadívala.,,Teda .. eh..."odkašlala si.,,Nečekala bych zrovna tebe .. jak jsi se sem vlastně dostal?"
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:25

Shun Kokoro

Ja ... tak nejak som si to sem prišiel pozrieť ... vadí ti to ? spýtal sa pobavene smerom k Shi ... a ako som sa sem dostal ... ste organizácia čo chce zmraziť svet nie ? tak som sa troška pohrabal v mapkách tých chladnejších častí zeme ... z vrecka vytiahol jednu konkrétnu mapku ktorú hodil Shi na stôl ... chcem byť spojenec ... dodal nakoniec už vážne

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:29

Shi Tamashi

Líně se protáhla a došla k němu,ignorujíc mapku.,,No jo no .. až mi půjde o to,zasypat celý svět pískem,vyberu si úkryt v Sunagakure."řekla s úsklebkem a zamyšleně se na něj podívala.,,Hm .. co tak najednou?Jsme jen hloupá,utajená organizace,co má přehnaně skvstné sídlo,ne?"
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:34

Shun Kokoro

To je síce pravda ... no dobrý ľudia sa vám vždy hodia nie ? taktiež môžem zájsť do Akatsuki a vyzradiť im kde ste aby vás mohli zničiť ... povedal ľahostajne smerom k Shi a potom sa pousmial ... ako som povedal ... niet nad dobrú pomoc nie ? a myslím že by som vám nejako mohol pomôcť ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:37

Shi Tamashi

,,Tak fajn,tak fajn .. řekněme,že nám chceš vážně pomoc.Co čekáš,že z toho bude mít?"
tázavě se na něj podívala,posadila se na stůl,nohu přes nohu a dál ho bedlivě pozorovala,kvůli jakkékoliv nenápadné reakci.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:44

Shun Kokoro

Na okamih sa vážne zamyslel ... chcem sa naučiť len jednu techniku ktorú ovládal môj študent ... to je jediné čo očakávam ... potom vám pomôžem s čímkoľvek ... prstom si klepol po druhej ruke ... čo očakávaš odo mňa ?

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:46

Shi Tamashi

,,Co je to za techniku?"
překvapeně se na něj podívala a přestala se věnovat své manikúře.,,No ... od našich spojenců toho tak moc nechceme .. jen se snažíme je mít všude po světě,aby když se něco stalo,někdo od nás tam byl."pokrčila lehce rameny.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   12/7/2011, 08:49

Shun Kokoro

Ide o špeciálne Genjutsu ktorá nedokáže dostať do ilúzie len jednu osobu ... vieš čo tým myslím že ? Shun sa milo usmial a spravil krok k Shi ... je to Genjutsu čiste charakteristicky založené na úniku z väčších priestorov kde je mnoho ľudí ... náhle strčil ruku do vrecka ... viac vedieť nemusí ...

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shi Tamashi   

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shi Tamashi
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: