Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Záchrana Senseiov

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty10/5/2011, 09:18

First topic message reminder :

Cieľ misie: Yukito Kaguya, Zankokuna a Odayakanu Fuku. To sú mená elitných Jouninou ktorý sa stratili v okolitom svete. Plnili neznámu úlohu no už niekoľko týždňov nepodali hlásenie o priebehu misie. Vašou úlohou je nájsť týchto Jouninou a priviesť ich späť do Kumogakure no Sato
Typ misie: D-B
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty21/6/2011, 08:43

Zoramu


No asi tu dámu s Katonem.Řekl jsem a složil guan dao a dal si ho na záda.Když už jsem byl ujistěn že Gua Dao Drží udělal sem pár pečetí a na mě se oběvili řetězi.Potom zmizeli a já si povzdychl.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty30/6/2011, 06:19

Odayakana Fuku

Zvědavě Zoramuho sledovala a pak se na něj jen s mírným přikývnutím usmála.Pak se otočila zase ke Zankokunovi.,,Co budeme dělat teď?"zeptala se spíše sama sebe,ale když už to řekla nahlas,očekávala odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty1/7/2011, 03:30

Zankokuna Fuku

Teraz ? hmm ... vrátime sa do Kumo a podáme správu Raikagemu ... aspoň niečo keď už nič iné ... a potom si rozdelíme koho kto bude trénovať Odayakana ... ale už teraz ti oznamujem že Tomoku chem ja ... usmial sa celkom priateľsky a nenápadne na Tomoku žmurkol

Akomot Fuku

Takže ja budem ... trénovať s Odayakanou Sensei ? to môže byť zaujímavé ... trénovať s niekym z klanu s tak dokonalými skúsenosťami ... Akomot sa zamyslel čo všetko sa dokáže za pomoci Odayakany naučiť za techniky
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty1/7/2011, 03:39

Odayakana Fuku

Pobaveně se usmála a podívala se na Akomota.,,Vypadá to tak,Akomote."řekla zvesela a rozhlédla se po všech přítomných.,,Zorganizovat nás všechny,aby jsme se pohnuli?"

Tomoka Fuku

Koukla zvědavě na Zakokunu a šibalsky se usmála.,,Yosh!"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty3/7/2011, 10:06

Ren Taiyo

Zrazu vyskočil zo zeme na nohy a obzrel si všetkých prítomných ... tak to by sme mali ... môžem sa vrátiť do Kumo nie ? nečakal na odpoveď a hneď sa vydal smerom do Kumo

Zankokuna Fuku

Šialený Raikage ? fajn no ... a ja som si myslel že tá Kumo zomrie od nudy ale ako vidím mýlil som sa ... vzal Odayakanu a ruku a začal s ňou kráčať za Renom

Yukito Kaguya


Vsunul si kosti späť do tela a potom si ich poriadne popraskal ... to Genjutsu má svoje muchy predsa len ... ale kosti ani Genjutsu nepremôže ...

Akomot Fuku


Aspoň že to už skončilo no ... ideme domov Tomoka nie ? alebo chceš ísť na cvičisko ešte ?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty3/7/2011, 10:10

Zoramu


Vydal sem se za nimi.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty3/7/2011, 10:12

Happy/Kuro

Etoo Kuro-chan.. povedala som si skôr pre seba a v momente som sa ponorila do blaženej temnoty pri čom mi nad telom zobrala kontrolu Kuro.. Josha josha.. zase si sa unavila? baka.. tvoja genjutsu podoba nie je dokončená ani zďaleka ! a ešte ťa tak unavuje.. mala by si si dávať väčší pozor. Zahundrala som nahlas čo mohlo u niekoho pôsobiť trocha divne keďže to vyzeralo akoby som škándlila samú seba.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty3/7/2011, 10:14

Odayakana Fuku

Spokojeně se usmála a ruku v ruce vyšla společně se Zankokunou.,,Tak strašně moc jsem se domů už dlouho netěšila."řekla Zankokunovi s úsměvem a upřela pohled před sebe,na cestu.

Tomoka Fuku

Stála zůstala polovičně v bratrovi.,,Hm.. já bych šla ještě trénovat,ale to je na tom,jak se cítíš ty."usmála se a zase mu zabořila hlavu do vlasů.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty3/7/2011, 10:28

GM

Všetci došli do Kumogakure no Sato v poriadku domov a po ceste ich nezastihol už žiaden ninja (môžete sa vrátiť na cvičisko alebo ísť do mesta)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana Senseiov    Záchrana Senseiov  - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana Senseiov
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: