Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jeskyně Kimu

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty8/5/2011, 11:22

Jeskyně Kimu vypadá jako normální jeskyně. Podle legend zde má být ukryta velmi vzácná zbraň vyrobená dříve než vůbec vznikla Iwa. Jeskyně byla mnohokrát prohledána, ale jediné co vní našli bylo zlato, proto taky dostala název Kimu (zlato).

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:07

Miharu Nakashime

"Mal som tým na mysli či máte nejaký presný postup či nápad alebo sa bude len naslepo hľadať." Zasmial sa."No,vzhľadom aká je teraz situácia by sa mi tie skúsenosti veľmi hodili." Pokrútil hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:15

Mokuto

Nooo... Na chvíly jsem se zamyslel. To nemám... řekl jsem po chvíly. Vypadal jsem dost zamyšleně Ono až najdem to přesné místo tak uvidíme zda bude něco v mých silách usmál jsem se. Můj nedávný boj stím nukenninem mě celkem nažhavil a proto jsem trochu zrychlil. Nevím co tam můžem čekat...zda je to tam něčím chráněno nebo ne....tak bud připraven řekl jsem vážným tónem když jsme dorazily před jeskyni.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:18

Miharu Nakashime

Prikývol a bez slova nasledoval Mokuta až k jaskyni.Vyzerá to zaujímavo.Pomyslel si a prekročil z nohy na nohu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:24

Mokuto

Vešel jsem do jeskyně. Ze začátku bylo ještě celkem světlo, ale čím hlouběji do jeskyně tím větší tma tam byla. Houuuuuu zaječel jsem a čekal se zda se mi něco ozve. Po minutě čekání jsem jen pokrčil rameny a vešel do tmy. Vytáhl jsem menší louči, kterou jsem měl při sobě a svou chakrou ho zapálil, takže sme měli menší světlo. Hmm...snad na nás nic nevybafne zasmál jsem se a koukal na kostry mrtvol ležící okolo.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:28

Miharu Nakashime

Kráčal popri Mokutovi a niekedy priam zhrozene hľadel na tie kostry. "Ehm,všetci čo sem šli dopadli takto?" S dávkou humoru a strachu sa spýtal do hrozivého ticha.Sakra je to tu des,nech nájdeme tu zbraň a vypadneme.Preblesklo mu hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:37

Mokuto

Em...všichni né...jen ti co se nechaly zlákat zlatem odpověděl jsem mu. Došli jsme na konec jeskyně. Místo bylo velké a oválného tvaru. Zdi byly od nás asi 100 metrů. Tady jsem naposledy zkončil...hmm...zkus prohledat okolí nařídil jsem Miharuovi a ukázal směrem do leva. Podal jsem mu louči, aby si mohl posvítit a já si sedl na zem a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:42

Miharu Nakashime

Na prázdno prehltol a vykročil teda doľava.Cestou si svietil na úplne každý roh či väčší výčnelok.Čo to len môže byť vôbec za zbraň tu v jaskyni? Pozastavil sa na mieste kde to vyzeralo že ďalej cesta nevedie.Tam sa oprel o stenu aby nemal zlý pocit že ho niečo napadne zozadu a znova sa svetlom obzrel po každom rohu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:46

Když jsi se opřel o stěnu, ucítil jsi chlad na pravém rameni. Bylo to skoro jako by ti na rameno někdo položil ruku. Celá jeskyně naháněla takový divný pocit, jako by zde existovala jen temnota a utrpení.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:50

Miharu Nakashime

Chvíľu sa nehybne díval na jeden bod steny akoby mal pocit že keď sa pohne skončí to zle a potom sa prudko odlepil od steny,otočil sa a zasvietil na ňu.Čo to je do pekla? Dych sa mu o trochu zrýchlil a otočil sa na mieste aby sa uistil že nestratil cestu späť k Mokutovi.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 10:55

Jak ses otočil, asi na sekundu se ti před očima objevila postava zrkvavené ženy. Hned na to si uslyšel hlas.

Mokuto
Heeej...kde seš...pojd sem stím světlem zavolal jsem Miharua a přitom jsem kolem sebe roztáhl velký svitek a připravil si štětec s barvou.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 11:00

Miharu Nakashime

Jav tej ženy ho vyľakal natoľko že nebyť steny do ktorej vrazil tak by určite padol.T-tu je to neskutočné!! Ruky sa mu triasli a až po chvíli si uvedomil že na neho volal Mokuto.V jednom momente už skoro bežal z tej chodby.Prišiel už k Mokutovi a ešte sa obzrel za seba.Čo to bolo?čo to bolo?? Pretrel si rukou tvár a pozrel na Mokuta,teda hlavne na priestor za ním."Č-čisté." Trasľavým hlasom mu oznámil a radšej sa už pokúšal nemyslieť nato.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty31/5/2012, 11:12

Mokuto

Vůbec mi nepřipadalo divné, že vypadá tak vystrašeně, neboť i já jsem cítil jak se mě něco dotýká, ale strach jsem nepocitoval. Tak jo... uchopil jsem štětec a na svitek jsem začal kreslit znaky a různé čáry. Když byl svitek celý popsán, udělal jsem pečetě Fūji: Shīru no hiraku ! Svitek začal zářit fialovou barvou a všechny znaky na něm se vznesly vzhůru. Stiskl jsem ruce a znaky se rozmístily na zdi, a okolí se zaplnilo jemným fialovým světlem. Postavil jsem se Našel jsem vchod... ukázal na zeď před ním, na kterým byly nakresleny dva znaky 友人. Došel jsem k tomu a dlaň položil na zem, přičemž zeď najednou zmizla. Hned na to jsem odletěl pár metrů a když jsem vstal, zjistil jsem že jsem dost poškrábaný od nechtů. Pak se před námi objevila ta dívka co ji viděl Miharu.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty1/6/2012, 05:51

Miharu Nakashime

Pozeral na fialovú stenu a už už mal pocit že sa k onej zbrani dostali bližšie no keď sa tam znova zjavilo to dievča,na okamih akoby skamenel.Je to snáď démon či čo? Potriasol hlavou a hodil kunai smerom na dievča.Nemôže to byť duch keď tak doškriabala Tsuchikageho,to by trochu nedávalo zmysel!
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty2/6/2012, 09:27

Dívka

Jeho kunai jí jen proletěl, jako by tam vůbec nestála. Její oči byly temně černé a její bílá tvář vypadala dost mrtvě. Pomalu se k těm dvou přibližovala. Natáhla na ně svou pravou, okousanou ruku, na které šly vidět na pár místech i kosti a něco si pro sebe mluvila jiným jazykem.

Mokuto

Koukal jsem na dívku mile se usmál Eh...ahoj...nečekal jsem zde nikoho jiného. Kdopak jseš ? zeptal jsem se jí a všechny mé rány se vmomentě zahojily. Koukl jsem na Miharu Em, ty ji znáš ? Tvoje kamarádka ? zeptal jsem se ho a vůbec jsem si nevšímal jejího vzhledu.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty2/6/2012, 10:13

Miharu Nakashime

On si robí srandu? Preblesklo mu mysľou a na Tsuchikageho otázku len nesúhlasne pokýval hlavou.Ešte o kúsok sa stiahol vzad a zvedavo sledoval dievča a Tsuchikageho rozmýšľajúc čo-kto urobí.Kunai cez ňu preletel ale zároveň dokáže útočiť.Čo teda treba spraviť?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty2/6/2012, 10:52

Dívka

Rozevřela ústa tak, až ji spodní čelist vypadla. Ozvalo se křupnutí a její hlava vystřelila směrem na Miharua, u kterého vycítíla největší strach, přičemž se její krk protáhl od jejího těla až k nim.

Mokuto

Chytl její hlavu. Ty máš teda divný známosti... zavrtěl jsem hlavou a tělo dívky zhořelo vmomentě na popel. Asi bychom mohli vyrazit dál usmál jsem se a pomalu prošel dírou, kterou jsem zde před chvíly udělal. Je to čím dál tím víc zajímavější...uvídme na co ještě narazíme..
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty2/6/2012, 11:04

Miharu Nakashime

Slabo sa zasmial na Tsuchikageho poznámke pričom ho strach aj celkom prešiel. "No takže čo sa bude diať ďalej?" Pre istotu sa ešte obzrel či tu nieje niekto/niečo.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty4/6/2012, 11:03

Mokuto

To vážně netuším... odpověděl jsem mu a procházel dlouhou chodbou, která snad neměla konce. Zakručelo mi v břiše. Ém..nemáš hlad ? Můžem si udělat přestávku otočil jsem se na Miharu a v dálce jsem uslyšel nějaký zvuk, který se mi moc nelíbil. A zdálo se že se to k nám blíží.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty4/6/2012, 11:12

Miharu Nakashime

"Ehm,neviem či je nato správna chvíľa ale,prečo nie?" Prešiel k Mokutovi a začul ten zvláštny zvuk.Tu máme vážne jesť? Veď sa pomaly bojím otvoriť ústa!
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty6/6/2012, 05:17

Mokuto

Jasně... Sedl jsem si na zem a vytáhl malý svitek, který jsem před sebou rozložil. Svitek už byl popsán nějakou pečetí. Udělal jsem pečeť a nad svitkem se oběvil oblak kouře, ve kterém se nacházel už ugrilovaný divočák. Jak já ty pečetící techniky miluju.. pomyslel jsem si a rukou jsem ukázal na divočáka aby se Miharu najedl.
Zvuky prozatím utichly, ale i přesto jsem byl připraven na cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty7/6/2012, 07:43

Miharu Nakashime

Čo všetko ešte povolá? Zasmial sa v mysli a zobral si kus mäsa,do ktorého sa pustil.Mal však stále zlý pocit.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty8/6/2012, 08:38

Mokuto

Pokojně jsem do sebe házel jeden kus masa za druhým, když jsem ucítil neznámou auru. Ale bylo pozdě. Ze tmy se vynořily kostnaté ruce Do prd... vydal jsem ze sebe, ale to už mě táhly někam daleko do tmy. Mé tělo bylo paralizováno neznámou silou, tudíž jsem byl bezmocný.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty8/6/2012, 08:47

Miharu Nakashime

Keď videl ako Mokuta ťahajú ruky do tmy,kus mäsa mu až padol k zemi.Rýchlo si vytiahol nože a vybehol čo najrýchlejšie za ním.Do nožov samozrejme nezabudol pridať chakru.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty12/6/2012, 08:38

Když jsi bežel, cítil jsi velký chlad na svých zádech. Tma byla tak hustá, že se ti zdálo, že tě pohlcuje. Uslyšel si asi metr od tebe na pravo kroky. Ale nikdo tam nebyl. Najednou se ozvalo dupání nohou na levé straně, ale tam jsi taky nikoho neviděl. Pak se na tebe ze tmy vynořilo tělo ženy s netvořenou hlavou a hned na to tě něco odmrštilo ke zdi. Žena zmizela tak rychle jak se objevila a další její přítomnost se neprojevovala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jeskyně Kimu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jeskyně Kimu   Jeskyně Kimu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jeskyně Kimu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: