Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice v Iwě

Goto down 
+5
Kushina Uzumaki
krumla
Usagi-chan
Remorko
Mokuto
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty8/5/2011, 08:29

First topic message reminder :

Prosté ulice ve vesnici. Většinu cest tvoří mosty.


Naposledy upravil Mokuto dne 14/5/2011, 05:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 07:07

Toshio

Nehovor mi o tej, predpotopnej pečati ktorá zapečatila Kyuubiho do Uzumaki Naruta.. prosímťa.. tú som ovládol už vo svojich desiatich.... moje fujinjutsu, sú na takej úrovni.. že pomocou nich dokážem ovládať realitu.. povedal som takmer fanaticky no po tom som si lne povzdychol.. je ťažké uveriť že boli Uzumaki zničený práve kvôli ich technikám fujinjutsu.. čo by svet spravil so mnou ? aj keď heee.. polovica má v sebe práve moju pečať ktorá na mňa blokuje spomienky.. dohovoril som takmer unavene a mierne som si zívol.. príď niekedy do Hyoga Chikei.. uvarím ti niečo dobré.. možno potom pochopíš prečo ma to tak baví..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 07:13

Shun Kokoro

Je vtipné sa dohadovať o realite vieš o tom ? každý realitu vníma ináč Toshio ... moja Realita je ovládanie smrti ... spomínaš na techniku ktorú ovládal tretí ? povolal smrť ktorá ti vyrvala dušu z tela a potom zabila aj tvorcu ... ja som tú techniku predčil ... dokážem niekomu vrátiť dokonca dušu za pomoci mojej milej osobnej smrti ... otázne je ako moc sa pohrám dej osobe z mozgom ... Shun sa zatváril znova ako malé dieťa ... to Hyoga Chikei sa dostavím neboj ... len potrebujem mapku ... toto je jedna z vecí ktorú ešte neviem ... miesto kde sa nachádza ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 07:31

Toshio


Len som sa pozrel Shunovím smerom a mierne som sa pousmial.. pred Shunom sa vo vzduchu začala "vypalovať" mapa zo svetom shinobi, na nej bolo presne označené kde sa Hyoga Chikei nachádza, pár krát sa to ešte Zoomlo no po tom to zmizlo.. a ja som si povzdichal.. gomen.. ale je ťažké spraviť vôbec nejakú techniku.. keď neuvoľním pečať.. a jej uvoľnenie hmm.. neplánujem tak skoro Shi a jej sestre prezradiť niečo o mojich schopnostiach.. rád zostávam.. inkognito. Povedal som a mierne som si zívol, je ťažké hovoriť o tom kto z nás je silnejší.. ty si rozhodne najsilnejší uživateľ Genjutsu vôbec.. ja zase majtrovsky ovládam Fujinjutsu a v tomto smere som ešte nenašiel konkurenciu. reči o našom boje sú zbytočné aj tak ho asi ani jeden z nás nezačne a ten druhý tým pádom nemá dôvod bojovať.. bolo by bláznovstvo útočiť na nepriateľa pri ktorom nepoznáš plný rozsah jeho schopností.. dodal som ešte a pomaly som sa otočil smerom ktorým zmizla Shi.. teraz ak dovolíš.. idem sa zase zhostiť mojej úlohy verného kuchára v Hyoga Chikei.. rozlúčil som sa a vyrazil som smer Shi a jej sestra.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 07:41

Shun Kokoro

Shun z úsmevom zamával Toshiovy na rozlúčku ... neboj prídem čo najskôr to pôjde ... veď to problém nebude ... no nezabudni ... kuchárov nikdy nieje dosť ... a tvoje dvojičky sa môžu prechádzať voľne po svete ... Shun sa znova nenápadne usmial a začal sa vyparovať ... keď bude nutné objaví sa tvoje stratené dvojča ... zatiaľ Sayounara ... Shun sa úplne vyparil z Iwy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 09:16

Asuya


Rychle sem hnul s rukou a nechal nás odvát dál od Iwy.Ppust mě!Zaskuhral sem když mě škrtila přeci jen sem nechtěl praštit holku ale po chvilce sem si to rozmyslel a moje pravé oko se změnilo z bílého na hnědé ze země vyletěl kamený sloup který jí mířil na ruku.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 11:35

Shia Tamashi

Aktivovala som si Nayongan a hneď sme sa objavili v ľadovej gule ktorá sa nedala prasknúť.Čo si dovoľuješ ubližovať RIKO!Za to mi zaplatíš!pamätaj já nie som ako Shi ktorá ta nechá žiť! bola som fakt rozzúrená.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:26

Asuya

Sundal sem čelenky a dal si je do kapsy.Todle nás bude oba mrzet ale já jen plním rozkazy!Řekl jsem rázně a nešťastně.Uzavřený prostor ikdyž tvůj je docela blbost pokud mě chceš zabít.Řeknu a uvolním se jí ze škrcení.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:44

Shia Tamashi

Ani nie,... pustila som ho a sama som vyliezla z gule von tak aby sa on odtiaľ nedostal,pak som použila Suiton a napustila som mu tam vody po pás.Zapamätaj si jedno Shi možná je moja hlavná vodkyňa organizácie ale aj já mám práva... luskla som prstami a guľa sa rozplinula aj z vodou.Nayongan mi zmizol.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:46

Asuya


Mávnul sem rukou a mé pravé oko se změnilo na modré já i s oblečením jsem byl suchý a voda co se na mě nasákla se bznášela nad Shiou.Jmenuji se Asuya jsem nový člen a chci mít přátele a ty si sežeň ručník.Řeknu pobaveně a pustím na ni vodu.Pak se mile usměju.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:50

Shia Tamashi

Vlasy som si dala za ucho.
Ulice v Iwě - Stránka 4 Sji10
Mne to nevadí já som na zimu a studenú vodu zvyknutá,nie nadarmo chodím do jazera v horách do studenej vody... trocha som si pozerala na oblečenie a povzdychla som si.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:51

Kolem všech nezvaných shinobi se objevila pětice ninjů v bílém oblečení připraveni k boji.
Kdo jste ?! zeptal se jeden z pětice. Ostatní už složily pečetě a jen vyčkávaly, co neznámí shinobi udělají.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:54

Asuya


Nasadil sem si všech pět čelenek přes obličej abych nebyl vidět a mávnul rukou.Mé pravé oko se změnilo v bílé a já zmizel ve větru poslední co bylo slyšet bylo.Pardon. (přesun)


Naposledy upravil Mister_zx dne 5/7/2011, 13:33, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 12:54

Shia Tamashi

Já som si ich nevšímala a odišla som preč na cestu kluka som tam nechala (presun cesta)
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty5/7/2011, 21:06

Toshio

Vyľakane som sa pozrel na päticu shinobi a začal som sa tak trocha ako.. blázon smiať.. vlastne to bolo dosť nervózne a chcel som tým uvoľniť situáciu no vôbec mi to nešlo. Eh.. ja som Toshio.. osobný kuchár tuto týchto dvoch.. eh.. teda už asi iba jednej slečny.. zaškeril som sa a dúfal som že mňa z toho úplne vynechajú.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty7/7/2011, 10:58

???

Okamžitě opustete vesnici, nebo vás zatkneme za nedovolené vniknutí. řekl jeden z pětice a natáhl ruku k ostatním z jeho týmu. Byl připraven dat ihned rozkaz ostatním, aby je zatkly a při pokusu o bránění je i zabít.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty13/7/2011, 07:53

Toushiro

O niekoľko hodín po incidente s piatimi som predsa len dostal miesto kuchára.. už som ani nevedel kde.. nemienil som sa tu zdržať dlho ale bolo fajn vztýčiť okolo Iwagakure moju vlastnú bariéru.. aj keď to malo za účinok iba to že som presne vedel kedy a kto do Iwy stúpil a vystúpil. . tiež mi pomáhala s mojimi pečatiacimi technikami.. tak som len išiel po uliciach a rozmýšľal som ak odlho mi bude trvať kým sa vrátim do Hyoga Chikey.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 06:46

Projdu bránou a jdu po ulici.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 07:04

Procházím bránou s Kakuzem a jdeme dál.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 07:12

Kakuzu


Hledej lidi který by o něm mohli něco vědět. řeknu mu
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 07:13

Mokuto

Byl jsem schovaný ve zdech budov. Mou techniku jen tak někdo nezjistí. Dva jsou v mé kanceláři, další dva se potloukaj ulicemi. říkal jsem si v hlavě a sledoval jsem dva z Akatsuki jak se procházejí po ulici.Akatsuki se asi zbláznila poslat mi sem tolik členů. Ach jo...a to jsem si myslel že dnes se už bojovat nebude pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 07:40

Použiju techniku Kamereonsukin a tím se přizpůsobím okolí, a jsem neviditelný pro normální oko, a těžce viditelný pro Sharingan. Popojdu k bráně a postavím se doprostře, kdyby chtěl někdo utéct, chytím ho.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 07:49

Mokuto

Tihle dva jsou slabší než ti co jsou v hlavní budově. Hmm...dobrá tedy Dal jsem ruce k sobě a ve vesnici začaly houkat poplašné sirény. Tím jim to trochu udělám těžší Udělal jsem několik pečetí a zavřel oči. Dostal jsem se do hlavy všech Jouninů a elitních ninjů a podal jim informace o případném útoku na vesnici a dále jsem jim řekl o dvou Akatsuki u brány. Já sám jsem se vidal k hlavní budově.


O několik minut později se u brány a místa kde šli dva členové Akatsuki (Kakuzu a ten druhý) objevil ninja v bílém oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 08:12

Kakuzu

Uhni nebo skončíš špatně. zavolal jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty15/7/2011, 22:47

*Připravil jsem se na boj, ale pořád jsem udržoval techniku.*
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty16/7/2011, 01:16

Yumichika Kamishi

V očích se mi objevil 2.stupeň Mitsuganu, díky kterému jsem viděl toho neviditelného. Pak jsem přejel pohledem po tom co na mně něco mluvil. Už jsem o vás slyšel, a radím vám...opustěte vesnici, nebo vás budu muset zabít řekl jsem klidným hlasem, dal jsem ruce k sobě a čekal jsem co udělají.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice v Iwě
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ulice v Iwě
» Ulice Sunagakure no sato
» Ulice a uličky Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: