Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ulice v Iwě

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin

Počet príspevkov : 611

PříspěvekPředmět: Ulice v Iwě   8/5/2011, 08:29

First topic message reminder :

Prosté ulice ve vesnici. Většinu cest tvoří mosty.

Naposledy upravil Mokuto dne 14/5/2011, 05:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 06:55

Shi Tamashi

,,Hm .. ten Genin je nějaký divný.Kdyby tu byl Yukiro,tak by mi přesně řekl,co je zač,ale takhle nic nepoznám .. pitomí Nayongan,někdy je k ničemu."povzdechla si a naklonila se k němu.,,Třeba je nějak spojený se Shunem..."napadlo jí.,,Hm .. prcku,znáš někoho,kdo se jmenuje Shun Kokoro?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 2391

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 06:57

Shun Kokoro

Pri tej otázke sa ešte viac zarazil ... oni hľadajú mňa ?? prečo ? ... prepáčte ... to meno mi vôbec nič nehovorí ... ja sa volám Nobunaga ... koľko mien to vlastne už mám ? toto je ... tretie ? hmm ... asi by som si mal nejaké ujednotiť ... spravil pre istotu krok vzad ... mal by som poznať niekoho s tým menom ?

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:14

Shi Tamashi

Dál si ho zamyšleně prohlížela.,,Jo,řekla bych,že jo."řekla lehce naštvaným tónem a povzdechla si.,,Jestli toho chlapa nenajdeme,je po nás.Jinou možnost najít tu knihu už nemáme..."řekla si sama pro sebe naštvaným tónem a zase se narovnala.,,No tak ty,...No-cosi .. zkus e zavzpomínat,je to důležité."
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

Počet príspevkov : 1263

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:16

Toshio

Dokedy to chceš skrývať Shun-san? spýtal som sa sám seba v duchu pri čom som sa Shunobi pozeral priamo do očí no na tvári som mal falošný mierne vystrašený výraz. pre akú knihu vlastne ideme.. ? je to nejaká kuchárka? spýtal som sa na odľahčenie situácie a snažil som sa ignorovať boj ktorý v dedine prebiehal.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:21

Shun Kokoro

Opatrne strčil ruku do vrecka z knihou ... žeby ... vedeli o tom ? ale ako ? žeby boli v Kumo pred tým ? ... vážne mi to meno nič nehovorí ... vaše problémy sú mi ľúto ale ja vážne nepoznám žiadnu osobu s tým menom ... jeho pohľad sa zrazu uprel na Toshioa ... takže on je na tom takto ... hmm ... zakrývať to vie pekne ... no ja sa nemám čoho báť ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:24

Shi Tamashi

Prudce se otočila na Toshia.,,Toshio..!Copak jsi mě vůbec neposlouchal?"povzdechla si a otočila se zpátky na clapce.,,Tak mi aspoň řekni,co se to tady děje."
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:28

Shun Kokoro

Tak fajn .. fajn ... keď to chcete vedieť tak ... neviem ... Shun nahodil milí úsmev a v tom a okolo všetkých zjavila šedá miestami až čierna hmla ... asi sa chystajú zdemolovať tieto obrie veci celú Iwu ... no vtedy tu ja už nebudem keď sa to stane ... Shun ustúpil vzad ešte o jeden malí krok ... načo vám je tá kniha ? máte len niekoľko sekúnd kým sa rozhodnem vám ju nedať ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:31

Shi Tamashi

Pobaveně se ušklíbla.,,To od tebe nebylo moc hezké."povzdechla si a letmým pohledem zkotrolovala Toshia.Pak se zase obrátila na Shuna.,,Ta kniha je dokument,který sepsal můj předek.Jedinný z mé rodiny,který vládnul stejnou silou jako já a moje sestra.Jde nám jen o to pochopit... a pak nastane konec."poslední větu pronesla tiše.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:33

Toshio

Hee gomeen ale.. tie shinobi veci sú úplne mimo mňa.. viem narábať tak s kuchárskim nožíkom však ma poznáš.. zaškeril som sa no v hlave som bol dosť ostražitý.. ten jeho pohľad.. ksoo ten starý parchant ma nebodaj spoznal.. prebehlo mi hlavou a uhol som zrakom takým nervóznym spôsobom.. nemal som však v pláne nejak odkrívať svoje schopnosti.. aspoň zatiaľ nie.... po tom som však uvidel hmlu.. v momente sa mi v hlave vybavila celá jeho technika, jej slabiny, potenciál a dalo sa povedať že som pripravený na všetko.. reale som sa však len tak "scvrkol" pod tou hmlou a doslova som sa začal potiť takým tým potom ktorý je následkom nesmierneho strachu.. vždy som bol na svoje herecké umenie náležite hrdý.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:37

Shun Kokoro

Koniec hmm ?? znie to síce pekne no s tým som ja už skončil ... a myslím že táto kniha tiež ... Shun vytiahol z vrecka knihu po ktorej Shi tak moc túžila a skoro okamžite ju začal spaľovať ... kniha o niekom kto ovládal ľad ? hmm ... nevyzerá to moc pekne na niekoho tak mladého ako si ty dievča ... popol z knihy sa rozletel na všetky strany a zmizol v hmle ... plány asi skončili čo ?

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:40

Shi Tamashi

Chvíli si myslela,že vzteky vybouchne,ale pak jen pohrdavě odfrkla a koukla se jinam.,,Nejde jenom o ten led .. jde i techniku,která se nazývá Nayongan.."povzdechla si a otočila se na Toshia.,,Řekla bych,že půjdeme.Hold to vypadá,že nám potrvá delší dobu,než tomu přijdeme na kloub."
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:43

Toshio

Ona.. myslela tú knihu? prebehlo mi hlavou a v duchu som sa takmer zasmial.. čítal som ju asi sto krát.. keď som býval v Kumogakure ešte za čias druhého Raikageho, pomyslel som si no nedal som na sebe nič poznať.. Len som prikývol a otrasene som vstal pri čom som následoval Shi.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 07:48

Shun Kokoro

To je škoda že ju nechcete ... ona je tak nejak ... všestranná ? z rukávu vytiahol tú istú knihu ... to viete ... Genjutsu je ohromná sila pre niekoho z klanu Kokoro ... hlavne pre toho kto sa ňou nechal skaziť nemyslíte ? ale každý vie o tom svoje ... nenápadne pozrel na Toshioa ... chcete zamraziť svet že ? po pravde ... myslím že by som vám mohol nejako pomôcť keď sa jedná o to ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:00

Shi Tamashi

Zarazila se na místě a otočila se na Shuna.,,Odkud sakra víš,o co nám jde?"změřila si ho chladným pohledem a naznačila Toshiovi ať zůstane stát na místě.,,Není to tak jednoduché .. snažíme se k sobě přetáhnout silné lidi a přitom se už více než rok snažíme udržet v utajení .. tak jak to může vědět?!"
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:08

Toshio

Pozorne som sa pozeral na Shuna.. chjoo o čo mu ide? pomyslel som si a bol som v zlomku sekundy pripravený odistiť pečať, síce by som sa tým na 100% prezradil tak by som v prípade nutnosti stihol Shuna.. ak by sa mi teda pošťastilo zapečatiť do nejakej prázdnej flašky od vody.. v horšom prípade by som popadol Shi a začal by som zdrhať, vedel som že genjutsu klanu Kokoro sú dosť nepríjemné aj na to aby nepriateľa na mieste zabili.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:13

Shun Kokoro

Po prečítaní tej knihy veľmi rýchlo človek príde na to čo chcete spraviť ... a ešte k tomu sa stačí len na vás pozrieť ... a myslím že by ste sa nehnali len tak pre zábavu za tou knihou že ? voľnou rukou sa poklepal po čele ... no nič ... mám možnosť vás zabiť alebo nechať ísť ... je to dosť ťažké rozhodovanie viete ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:17

Shi Tamashi

,,Je pravda,že jsem o tobě slyšela,že jsi silný,ale být tebou bych si zase tak moc nevěřila."
řekla potichu a protáhla se.,,No hlavně se rozhoduj rychle,jsem zaměstnaný člověk a mám toho ještě fůru na práci."řekla mu,zatím co se do protáhla a dala se do lupání prstů na rukou.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:21

Toshio

Hmm.. robí si srandu.. to nemyslí vážne.. ani on nedokáže poraziť vodcu Hyoga Chikei spolu so mnou.. teda v prípade že by som začal bojovať.. musí to vedieť.. chjoo.. Rozmýšľal som no nedal som na sebe nič poznať.. etoo Shi, neechcem byť nejaký hrr ale.. eh.. ja som tú knihu tiež čítal.. viem ju odrecitovať od písmenka do písmenka.. zaškeril som sa pretože som sa chcel zbytočnému boju vyhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:24

Shun Kokoro

Počula si o tom že som silný ... ale videla si tú silu aj v realite ? Genjutsu zamerané na fyzické rany je iné než obvyklé Genjutsu ... viem čo hovorím ... založil som klan Kokoro ... podotkol z úsmevom ... no .. asi nemám na výber a budem vás musieť zabiť ... nič iné neostáva ...

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:25

Shi Tamashi

Otočila se na Toshia a překvapeně zamrkala.,,A to mi říkáš až teď?Bezva..."povzdechla si a otočila se zpátky na Shuna.,,No .. hold ho prostě zabijeme a pak mi to pěkně povyrpávíš,co ty na to?"houkla přes rameno na Toshia.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:28

Toshio

Okeej.. muhehe, zaškeril som sa a po tom som si sadol na zem.. veeľa šťastia.. povedal som ešte Shii pretože som to stále hral na "debila". oči som však uprel na Shuna a bol som celkom zvedavý či vie o jednej z mojich schopností.. o tej totiž nevedel ani môj sensei a ten bol fakt trieda na pozorovanie ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:34

Shun Kokoro

Zabiť hmm ? tak to prajem veľa šťastia maličká ... len to skús ... pokusov máš veľa ... z vrecka vytiahol ihlice a začal si ich pohadzovať v ruke ... a tvoj "kuchár" sa nepridá ? za Toshiom sa zjavil Shunov klon ktorý sa okamžite nalepil na jeho rameno ... my vieme svoje že ? spýtal sa klon potichu

Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:37

Shi Tamashi

,,Jenom proto,že jsi nějakej nesmrtelnej nebo neznamená,že ostatním můžeš říkat "maličtí"
řekla naštvaně a otočila se na něj a na Toshia.,,Nech ho být .. on s tím nemá nic společného."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:38

Toshio

Presne tak ! ja s tým nemám nič spoločného ! skríkol som a na tvári som nahodil obvzlášť pohoršený výraz že sa do toho snaží zavrhnúť aj civila. Alebo osobu ktorá sa na civila hrá..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   4/7/2011, 08:41

Shun Kokoro

Klon sa náhle vyparil a pravý Shun sa len pousmial ... utiecť smrti je jedna vec ... druhá je ovládnuť ju ... za Shunom sa zrazu zjavila osoba v čiernom plášti a z dlhými kostnatými rukami a s kosou v nich ... je to celkom fajn vedieť ovládať smrť viete ... cítite sa tak ... nesmrteľne ... Shun sa pousmial a čakal na ich reakciu

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   

Návrat nahoru Goto down

Ulice v Iwě
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: