Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice v Iwě

Goto down 
+5
Kushina Uzumaki
krumla
Usagi-chan
Remorko
Mokuto
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty8/5/2011, 08:29

First topic message reminder :

Prosté ulice ve vesnici. Většinu cest tvoří mosty.


Naposledy upravil Mokuto dne 14/5/2011, 05:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty16/7/2011, 01:57

Kakuzu



Slovo já vás budu muset zabít slyšívám často bohužel pro mě je to pomalu nemožné.řeknu



Doton Dotetsu (element země: kůže z kamene)


Ulice v Iwě - Stránka 5 Shippuuden73kakuzu1


Rozeběhnu se proti němu a snažim se mu dát pěstí jakmile by jsem mu dal pěstí tak by letěl do nejblížší budovy.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty16/7/2011, 06:23

Yumichika Kamishi


Díky pohledu do jeho očí jsem věděl ihned co chce udělat S něčím takovým na mně nechoď Par metrů předemnou se ze země vynořila skála a Kakuzu udeřil do ní. Ten úder měl velkou sílu pomyslel jsem si při pohledu na kusy kamenů. Znova jsem dal ruce k sobě Shōgekiha vyslovil jsem a vytvořila se tlaková vlna obřích rozměrů, která ihned smetla okolní budovy a velkou rychlostí mířila i na ty dva z Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty16/7/2011, 07:08

Kakuzu


Raiton: Gian vykřikl jsem a vlna se odrazila od Gianu a mezitim jsem udělal klona tak aby to nespozoroval oběvil se za ním a hned jsem se snažil udeřit

Doton Dotetsu Ulice v Iwě - Stránka 5 Shippuuden73kakuzu1
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty16/7/2011, 07:19

Pořád jsem stál na místě a začal jsem čerpat obyčejnou chakru.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty16/7/2011, 07:56

Kakuzu

Yato zaútoč též tento protivník má hodně chakry.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty17/7/2011, 09:35

Yumichika Kamishi

Ucítil jsem výskyt dalších shinobi v okolí. Dobrá, ted to ukončím řekl jsem si v hlavě a nechal se udeřit Kakuzou. Úder mně odmrštil do nejbližší budovy. Když jsem se znova postavil bez skoro žádného poškození těla, tak jsem si sundal vršek oblečení a začal dělat pečetě. Fuuton: Ankoku Uindo vyslovil jsem a kolem těla se mi začal objevovat černý vír a v očích se mi objevil 3.stupen Mitsuganu. Z víru se vytvořila temná postava ze stejnýma očima jakou jsem měl já. Objevil jsem se u toho neviditelného a temná postava nademnou ho udeřila tak silně že doslova vytvořila kráter v zemi.
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty17/7/2011, 20:37

Kakuzu


Sundal jsem plášť a odskočil do bezpečné vzdálenosti.


Ulice v Iwě - Stránka 5 15i90qo


Katon: Zukokku Ulice v Iwě - Stránka 5 24bnkvm a aby to bylo silnější tak jsem udělal.

Raiton Gian
Ulice v Iwě - Stránka 5 F5a71f
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty27/7/2011, 01:58

Natsu

Objavil som sa pred tým chalanom a len som rukou narazil do jeho katonu.. doslova mi na ruke zastavil.. ja som si ruku priložil k ústam a jeho katon som zjedol.. Raiton Gain ma síce trafil no vôbec mi neublížil.. musel som sa až uchechtnúť.. bolo blaźnostvo útočiť na mňa keď som jedol oheň.. Etoo.. ja to tu zvládnem.. kľudne sa bež postarať o ostatných.. predsa len nechcem aby mi zobrali študentku.. zaškeril som sa a otočil som sa k tým Akatsuki..
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty2/2/2012, 06:58

Hibari Kyoya

Troch-.... Nestihol som dopovedať a výbuch ma odhodil von z budovy na strechu domu poblíž hlavnej budovy. Po chvíli som som sa prebral bol som mierne otrasený z toho výbuchu. Pomaly som sa postavil a pozrel sa na Tsuchikageho pracovňu. Čo to bolo za výbuch ?? povedal som a poobzeral som sa okolo seba a hľadal Tsuchikageho. He kde je ??
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty2/2/2012, 07:28

Z hlavní budovy stoupal velký dým a Tsuchikageho nešlo nikde vidět. Vesničané pobíhaly po ulici a několik shinobi z Iwy prosvištělo přes střechu a mířili k hlavní budově. Nad vesnicí se objevila ohnivá koule, která dopadla někam do západní části. Po chvíly se začli objevovat další, které dopadali do různých míst ve vesnici. Ani ne za chvíly se ze spousta míst kouřilo. Ohnivé koule vyletévali z Gobiho lesa, který začal zářit fialovou aurou.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty2/2/2012, 21:31

Hibari Kyoya

A dopr. Povedal som keď ma skoro trafila jedna z tých ohnivých gulí. Uhol som a rozbehol sa smerom ku hlavnej budove hľadať Tsuchikageho. Fuuton:Kamikaze zakričal som a vytvoril 2 stredne veľké tornáda ktoré trochu rozvýrili ten dym aby sa mi lepšie hľadalo no nikde som ho nemohol nájsť
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty3/2/2012, 09:02

Když si odvál dým, uviděl si, že kolem tebe leží několik jouninů. Opodál stála neznámá shinobi a dívala se na mrtvé jouniny. Tsuchikage byl spoután fialovou energií na zdi, která přežila výbuch. Vypadalo to že je v bezvědomí.

Orino Daiji

Otočila se na genina a mile se usmála. Prcku...mazej k mamince, tady nemáš co dělat...nebo se chceš dívat jak váš slavný Tsuchikage umírá? hlasitě se zasmála a bodla několik kunaiů do Tsuchikageho.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty3/2/2012, 09:10

Hibari Kyoya

Heh k mame ?? tú už som dosť dlho nevidel takže sa k nej len tak nemôžem vrátiť. O a nebudem sa pozerať ako Tsuchikage zomiera. Povedal som a vytiahol jednu svoju tonfu. Tak poď Baby. Povedal som a rozbehol sa smerom ku nej. Popri tom som ešte hodil pár kunaiou smerom ku nej.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty4/2/2012, 04:11

Oriono Daiji

Koukala na letící kunaie, které se před ní zastavily. Natáhla knim ruku a kunaie se začli formovat a spojovat do sebe. Stoho vznika ostrá čepel, kterou chytla do ruky a švihla sním proti Hibarimu.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty4/2/2012, 06:19

Hibari Kyoya

Takmer som nestihol uhnúť no podarilo sa, avšak dostal som zasah do hrude. Nebolo to síce vážne zranenie no ajtak to dosť krvácalo. Dopadol som na ze a pomaly sa postavil. To bola podpásovka povedal som a vykašlal trochu krvy. Ts také zranenie po jednom zásahu to sa mi stalo poprvé. Potichu som povedal a zdvihol zo zeme svoje tonfy. Boly hneď vedľa mňa. Schoval som ich a spravil pečate Fuuton:Kamikaze zakričim a urobým obrovský vzdušný vír ktorý miery smerom ku nej. Potom vytiahnem svoje tonfy a rozbehnem sa smerom ku nej obalým ich vzdušnou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty5/2/2012, 02:56

0rino Daiji

Hmm..fuuton...zajimavý klučina pomyslela si a nechala se zasáhnout jeho technikou, která ji způsobila několik sečných ran. Pro mně nejsi protivník, ale možná budeš dobrý na zkoušku pro moji učednici. usmála se a luskla prsty. Vtom se před ní objevila malá holka s dlouhými černými vlasy překrývající její oči. Její levá ruka byla vytvořena s několik pevných, do sebe spletených větví. S úst ji tekly sliny, nebo aspon jako sliny to vypadalo. Napřímila svou levou ruku a chtěla sní praštit Hibariho. Orino se pak otočila k Mokutovi a něco mu šeptala do ucha.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty5/2/2012, 03:05

Hibari Kyoya

Čo si zač? zakričal som a uhol sa útoku. Odskočil o kus dalej.Vytiahol tri shurikeny a hodile ich smerom na ňu. Shurikeny boly priviazané tenkým drôtom ktorý takmer nebol vidieť. Ts poslať proti mne niečo ako je ona, To je urážka. Pomyslel som si a držal si ranu ktorá stále krvácala.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty6/2/2012, 09:33

Dívka jen vycenila své špičaté zuby a rozběhla se na Hibariho s úmyslem ho zabít. Natáhla před sebe svou levou ruku a nechala se zasáhnout Shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty7/2/2012, 03:21

Hibari Kyoya

Ts. Odskočil som o kúsok ďalej už som bol na okraji strechy. Nevadí jej zásah shurikenmi. Mal by som sa jej čo najrýchlejšie a potom pomôcť Tsuchikagemu. Pomyslel som si a vybral si svoje tonfy.Rozbehol sa smerom ku nej z rany my stále tiekla krv. Bolesť prechádzala celým mojím telom no nedával som to najavo a bežal ďalej ked už som bol asi 3 metre pred ňou vyskočil som a nabil tonfy veternou chakrou. Pravou rukou som zaútočil smerom na jej hlavu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:00

Dívka tě jen sledovala a pak když jsi byl nad ní tak otevřela svou pusu a zní vystřelil fialový paprsek, který ti zebral skoro všechnu sílu, ale ještě jsi stačil ji svou zbraní přeseknout její hlavu a dívka se sesunula k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:06

Hibari Kyoya

Všetká moja sila je preč... To je irónia takže hrdinská chvíľa asi nebude. Pomyslel som si a padol na zem. No pomaly som sa snažil postaviť rana mi začala ešte viac krvácať a mnou prechádzala ostrá bolesť. Keď som už "stál" pomaly som išiel smerom ku Tsuchikagemu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:22

Orino Daiji

Koukala na bezvládné tělo své učednice. Trochu se zamračila a podívala se na Hibariho. Hmm...tak něco v tobě bude... zamumlala a tleskla rukama. Vtom se před ní začala formovat železná sekera, kterou hned uchopila a pomalu mířila k Hibarimu. Vypadalo to že sekera je dost těžká i na ni.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:31

Hibari Kyoya

Hmm takže zomrem tu a teraz ? Rukou tejto kunoichi... Nie! porazým ju nech sa stane čokolvek pomyslým si a z posledních sí po nej hodím 3 shurikeni priviazané na drôťe a potom ešte jeden kunai z výbušním lístkom. Podľa mojich predpokladov by mala tú sekeru odhodiť alebo sa snou brániťa ale ak je na ňu ta sekera priťažka mala by ju odhodiť. Pomyslím si a vytiahnem ešte jeden kunai z výbušním lístkom.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:39

Orino Daiji

Zastavila se a natáhla ruku. Shurikeny se zastavily a spolu zdrátém se sformovaly do tenkého kulatého štítu, který odrazil letící kunai. Porazil mou učednici a přitom si stále neuvědomil, že s kovem zde těžko něco udělá... pomyslela si a švihla sekerou za sebe, neboť na ni zaútočil Tsuchikage, který vypadal zcela zdravě.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty9/2/2012, 06:42

Hibari Kyoya

Úplne som zabudol že dokáže manipulovať z kovom. Pche no nevadí už je tu tsuchikage takže už tu niesom potreba pomyslel som si a padol na zem už som sa nevládal ani pohnúť len som sledoval zápas.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Sponsored content





Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice v Iwě   Ulice v Iwě - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice v Iwě
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ulice v Iwě
» Ulice Sunagakure no sato
» Ulice a uličky Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: