Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo klanu Takahiro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty5/5/2011, 08:10

Zde je sídlo klanu Takahiro


! VSTUP OSTATNÍM JEN S PLATNÝM POTVRZENÍM ČLENA KLANU !

Spoiler:


Naposledy upravil Mokuto dne 17/3/2012, 09:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty5/5/2011, 08:59

Natsu Doraguniru

Hee a čo s tým mieniš robiť? zavrčal som provokatívne a hlavu som priblížil do nebezpečnej blízkosti k tej jeho. Na tvári som mal taký diabolský úškrn pretože som vo vzduchu cítil to napätie ktoré ma vždy vedelo tak neskutočne rozpáliť do boja. Vyhrnul som si pomaly rukách a pripravil som sa na jeho prvý ťah.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty5/5/2011, 09:04

Mokuto

Prokřupal jsem si klouby na prstech na rukách a pomalu jsem kněmu natahoval ruku. Ta obrovská sílá zněj doslova sálala. Každý ve vesnici si mohl ucítit ten nával chakry, který koloval v jeho těle. Zaplať řekl jsem když jsem kněmu tu ruku natahl a ktomu jsem se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty5/5/2011, 09:08

Natsu Doraguniru


Eh.. vyšlo mi z úst keď natiahol ruku a povedal aby som zaplatil. Nerob si zo mňa pr.el KORA! zreval som na neho posmešne a a pravou rukou som mu chytil tú jeho ktorú ku mne naťahoval, ak sa mi to podarilo tak som si ho pritiahol bližšie a ľavou mu už letela jedna na tvár.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 07:08

Mokuto

Hlava mi cukla do leva když jsem schytal jeho ranu. Povzdechl jsem si a podíval se na něj. Podíval jsem se na ruku kterou mi on držel. Znova jsem povzdechl a pak jsem koukl na Natsua. No tak dobře... zamumlal jsem a ikdyž mi držel ruku tak jsem se jakoby vypařil a objevil jsem se par metrů od něj. Zbytečně mu ukazuju mé schopnosti...ještě to bude chtít umět taky říkal jsem si v hlavě a čekal co Natsu udělá.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 09:14

Natsu Doraguniru

Hee... je to celkom zaujímavé, obidvaja sme majstrami Katonových techník a ani na jedného by žiadna nemala účinok.. hovoril som si skôr pre seba a na tvári som mal taký nedočkavý výraz. Zaprel som sa nohami do zeme až to spravilo menšie pukliny a vo veľmi veľkej rýchlosti ktorá skôr pripomínala shunshin som vyrazil hlavou proti Mokutovi.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 09:24

Mokuto

Chytil jsem jeho hlavu a odhodil ho směrem ke skále. No nečekal jsem že to bude mít nějaky účinek, tak sem hned po jeho odhození začal dělat pečetě. Nasál jsem do sebe vzduch. Futon: Fūryoku ! Vydechl jsem a z úst mi vyletěl velký větrný proud, mířený přesně na Natsua. Technika je třídy B, takže mluvit o její síle snad není potřeba.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 09:39

Natsu Doraguniru

Vrazil som hlavou do steny že to spravilo menší kráter a pomaly som sa z nej vytrepal. Utrel som si rukou čelo na ktorom sa mi usadilo trocha omietky a poriadne takým "démonským" spôsobom som sa na Mokuta pozrel, keď sa na mňa rozletela tá technika tak som sa rozbehol proti nej a na nohách som si vytvoril ohnivý povlak takže som za sebou robil takú menšiu ohnivú čiarku. Po tom som vyskočil do vzduchu a s takým divným neľudským revom som sa rozmachol nohami proti jeho technike, odmrštilo ma to trocha dozado no jeho techniku som neutralizoval a chvíľu som len ostal stáť a užíval som si tento pocit počas boja.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 09:50

Mokuto

Položil jsem ruce na zem, přičemž jsem vyslovil Doton: Biggumaunten reishō a ze zěme se vynořily dvě obří kamenné ruce. Prsty na kamených rukou se rozdělily na půl, takže teď na každé ruce bylo deset prstů, dohromady dvacet. Prsty se od zbytek ruky oddělily a jako mířené rakety letěli na Natsua. Při kontaktu prst exploduje. Mezitím se na kamenné ruce začli vytvářet nové prsty, což netrvalo dlouho a ruce byli připraveny ihned chytit Natsua.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 10:31

Natsu Doraguniru

Naozaj si myslíš že ma sundáš takýmito technikami? jeden by si myslel že ma za tých pár rokov poznáš. Zaškeril som sa a v momente som vyrazil ohromnou rýchlosťou pomedzi tie skalnaté ruky a prsty až k Mokutovi, snažil som sa pribehnúť až tesne k nemu a znova mu vraziť päsťou do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty6/5/2011, 10:42

Mokuto

Když mi chtěl dát pěstí, tak jeho ruka jen projela mou tváří, jako by to byl vzduch. Taky že ano, byl to jen lom světla a prostoru, spůsobená mou rychlostí, tedy abych to upřesnil...když jsem se pohl tak jsem narušil prostor a tak vznikl muj vlastní odraz. Pravý já jsem se objevil za ním a chytl ho za hlavu, přičemž jsem sním vrazil o zem takovou silou, že se v tvrdé skále vytvořil kráter.
Celé okolí se zaplnilo kouřem a já jsem se objevil navrcholu hory a sledoval jsem, jestli na mně znova zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty7/5/2011, 08:10

Natsu Doraguniru


Keď sa prach usadil sedel som na jednom väčšom úlomku z podlahy a pohľad som mal upretý na Mokuta. Kora.. zatiaľ si vystačím s tým že ma nedokážeš zabiť. Zaškeril som sa na neho a postavil som sa pri čom som si pobúchal po oblečení aby som z neho dostal ten prach, byť tebou.. tak by som si kryl chrbát, bohvie ako by ostatné dediny zareagovali keby že vedia kým si. Povedal som mu trocha vážnejšie a podišiel som kúsok bližšie, skúšali to na mne tiež, až na to že ja som sa narodil.. narozdiel od teba. Prehovoril som ešte ku koncu a po tom som hodil taký unudený výraz. Chjoo je ti jasné že nie som ani genin? popravde som neprešiel ani akadémiou.. myslíš že je v poho keď dostávam misie? spýtal som sa ho akoby som pred tým nič nepovedal a čakal som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty7/5/2011, 09:26

Mokuto

Koukl jsem před sebe a zadíval se na vodopády, pak jsem koukl na Natsua No, když to zjistily před lety, tak mně chtěli zničit...doufám, že dnes budou mít pochopení odpověděl jsem mu a doufal jsem, že je s bojem konec. Nechtěl jsem totiž ublížit někomu zmé vesnice, natož člena klanu. Hmm, to že jsi neprošel akademií nic neznamená...patříš mezi shinobi, tak to že dostavaš mise je podle mně v pohodě. znova jsem mu odpověděl a zahleděl jsem se znova na vodopády v dálce.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty7/5/2011, 09:38

Natsu Doraguniru

Hee, nechcel by si ma na nejakú poslať? Už je to celkom dlho, čo som bol na nejakej poriadnej. Zaškeril som sa na neho a priateľsky som ho päsťou buchol do pleca. Chcel by som ochutnať nejaký cudzokrajný oheň, okrem Entonu by predsa len mohol existovať ešte nejaký, hehe.. normálne sa mi až sliny zbiehajú ako na enton myslím. Hovoril som takým divným hlasom a na tvári som mal zamyslený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty7/5/2011, 09:47

Mokuto

Tak si zitra zajdi za mou zástupkyní...ona už bude vědět řekl jsem a koukl na oblohu. Slunce už zapadalo a schylovalo se k večeru. A skusíš zase něco zničit koukl jsem na Natsua a koukl jsem na vesnici. Tak zatím..... zamumlal jsem a zmizel jsem.
Doufám že zvládne Gobiho les. Projistotu tam pošlu někoho dalšího, aby na něj dal pozor pomyslel jsem si když jsem se objevil na střeše nejvyšší budovy ve vesnici. Ale koho ? poškrábal jsem se na hlavě a zadíval se na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty11/5/2011, 10:01

Natsu

MOKUTO !! reval som keď som vyrazil dvere do hlavnej vstupnej sály klanového sídla a na tvári som mal celkom naštvaný výraz. Vpochodoval som dovnútra takým dunivým krokom až sa všetko okolo mňa natriasalo. Schytil som prvého týpka ktorého som zbadal okolo seba prebehnúť a dal som si ho pár centimetrov predtvár pri čom som mal taký démonický úškrn. Nevieš kde je Mokuto chlapče? spýtal som sa vážne desivo a čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty12/5/2011, 03:49

Mokuto

Pusť ho vyslovil jsem, když jsem doslova vylézal ze zdi a podíval jsem se na vystrašené dítě. Pověz mi, co jsi zjistil koukl jsem temně na Natsua.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty12/5/2011, 04:00

Natsu


Keď chlapec vyplašene zdrhol tak som sa začudovane pozrel na Mokuta, vyzerám vážne až tak desivo? spýtal som sa ho no po tom som sa zamyslel. No.. ako to povedať, etoo druhý Tsuchikage tam dal svoju chakru, a ak som aj dobre rozumel tak svoju dušu a aj pre to zomrel, je to miesto ktoré vytvoril pre ľudí ktorý sa stránia veľkých shinobi národov, prežíva tam ohromné množstvo nunkeninov, ževraj je ich toľko že by mohli zrovnať Iwagakure zo zemou, tým posledným som si neni istý, počet totiž nutne neznamená silu. Hovoril som zamyslene a po tom som čakal ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty12/5/2011, 04:11

Mokuto

Zajímavé....myslím že Iwa jejich útok vydrží pokýval jsem hlavou Už dávno jsem z lesa cítil velkou sílu, bude to chtít zapojit i Bijuu....ksakru... říkal jsem si v hlavě a koukl na Natsua Dobrá, teď máš volno...ale vbrzké době ti dám nastarost tým geninů. řekl jsem a zmizel jsem v podlaze.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty12/5/2011, 04:41

Natsu[/b]

[b]Hem.. okej.. idem si dať šlofíka, nájdeš ma..etoo.. nad ženskými častami prameňov..neboj nikto ma tam nenačapá
. Zaškeril som sa pre seba a vyšiel som z osídla klanu, Hneď na to som povyskakoval na najvyššie miesta v Iwagakure no sato a odtiaľ som sito zamieril do kúpelov, kde som si ľahol na strechu kúpelov a počúval som rozhovori podo mnou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Takahiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Takahiro   Sídlo klanu Takahiro Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Takahiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Takahiro
» Sídlo klanu Nadare
» Tsuchikage-Mokuto Takahiro
» Sídlo klanu Taiyo
» Sídlo klanu Fuku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: