Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park Kumo

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty4/5/2011, 10:27

First topic message reminder :

Hoci je Kumogakure no sato dosť zničená no aj tak tu ostal jeden zachovaný park v ktorom si môžu ninjovia alebo normálny ľudia oddýchnuť od hluku v meste. Stredom parku preteká malí potôčik o ktorom sa vraví že nikdy nevyschne
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:24

Mayu Myanmaru

Em ... prepáč ... čo tu robíš tak osamotená ? Mayu zvedavo prišla ku Kimiko a zapozerala sa na ňu zo svojimi modrými očami ... a prečo plačeš ? vytiahla z vrecka kapesník a podala ho Kimiko ... na tu máš ... a hlavne niečo už povedz prosím ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:30

Kimiko Kay Kokoro

Překvapeně zvedla hlavu a zmateně se podívala na Mayu.,,Já ... ono ... to je moc složité."povzdechla si.,,Ale děkuji za starost."dodala potichu a s úsměvem si od ní vzala kapesník.Zamyšleně se zadívala na Mayu.,,Kdo jsi?"zeptala se po chvíli ticha.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:32

Mayu Myanmaru

Hrdo sa usmial a vyrovnala sa volám sa Mayu Myanmaru a mám v sebe zapečateného Hachibiho ! usmiala sa znova sa naklonila ku Kimiko ... a ty si kto ? spýtala sa zvedavo
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:35

Kimiko Kay Kokoro

,,Ach tak .. to je ta druhá?"pomyslela si a zvědavě si jí prohlédla.,,Já jsem Kimiko.Ale říkají mi jenom Kay."řekla tiše a účelně vynechala příjmení.,,Radím ti,aby jsi se ode mě rychle vzdálila nebo si tě prosti sobě poštvu jako všechny ty báječný lidi v mým životě."povzdechla si a prohrábla si rudé vlasy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:38

Mayu Myanmaru

O to sa nebojím Kay ... povedala nadšene ... mňa si nikto zatiaľ nepoštval ... teda neviem o tom ... začala tvrdo rozmýšľať ... eto ... a nevidela si tu takého chlapíka čo si myslí že ja Raikage ? nosí čiapku s číslom šesť ... volá sa Eito Kokoro ... snažím sa mu tak trocha utiecť takže ... veď chápeš nie ? rozpačite sa usmiala
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:44

Kimiko Kay Kokoro

Dlouze si povzdechla.,,Jo viděla.Je jeden z důvodů proč tu teď tak sedím."řekla tichým hlasem a zase svěsila hlavu.,,Sakra ... Kaii,kde jsi?"popotáhnula,ale slzy už dostala částečně pod kontrolu.,,Zkus se držet u mě,ke mě se asi teď nebude chtít přiblížit."podotkla ironicky.,,Možná jsem mu prostě měla všechno říct."dodala nakonec téměř neslyšně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:49

Mayu Myanmaru

Asi sa nemáte moc v láske čo ? Mayu začala poskakovať na mieste ... a čo si mu mala povedať ? Mayu pozrela na oblohu čo sa to tu deje Eito ? prečo ju nemáš rád ? ty si predsa priateľský ako ta poznám
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:51

Kimiko Kay Kokoro

,,Nemáme?Já ani nevím ... je to strašně podivný vztah..."
povzdechla si.,,Vždycky jsem si myslela,že ho nesnáším,ale lidé mi dali celkem slušné argumenty ohledně toho,že se mýlím.Tak mě to teď mate ... a povědět?Eh ... pravdu.Pravdu o tom co se stalo.Pokud jí teda neslyšel ..."povzdechla si smutně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 06:55

Mayu Myanmaru

Eeeeeh ... si na tom zle ... Mayu si sadla vedľa Kimiko ... ale hlavne sa obleč teraz fajn ? keby ťa tu videli ostatný polonahú pomysleli by si divné veci ... Mayu sa pousmiala a začala si prezerať svoje ruky ... takže o čo ide Kimiko ? pekne od začiatku ... Hachibi i Mayu si pripravené na počúvanie ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:02

Kimiko Kay Kokoro

Natáhla se pro své věci a rychle se oblékla.Byla ráda,že je tu někdo nestranný,komu může všechno říct.,,Tak fajn ... pozorně mě poslouchej,je to složitý.Zkráceně řečeno je to už řádku let co jsem společně se starším bratrem utekla z Kumo.Hledali nás,ale nikdy nás nenašli.Ale jednoho dne jsme se pohádali.Rozešli jsme se a už jsme se nikdy nenašli.Chodil jsem od vesnice k vesnici ve snaze najít ho..."zhluboka se nadechla a pokračovala.,,Nikdy jsem ho nenašla.Pak jsem se zkusila vrátit zpátky do Kumo.Nějak jsem ututlala svojí totožnost a dostala se pod vedení Eita ... pak se stalo to s klanem ... chtěla jsem zase jít pátrat po bratrovi,ale Eito mě prosil abych tu zůstala ... nevím proč,prostě jsem to udělala.V Kiri jsem si našla kamarádku,tak jsem se za ní bez zeptání vydala,myslela jsem,že Eito bude na misi ... objevil se tam a celkem naštvanej mě vzal zase zpátky sem .. jenže pak..."znovu se zasekla a zhluboka se nadechla.Při vyprávění se zase rozklepala.,,Nechala jsem v Kiri náhrdelník který vyrobil můj bratr.Eito o něm něvěděl,tak jsem se tam dostala,aby netušil o co jde.Myslela jsem,že to nefunguje a tak jsem použila jeho sílu.Jenže můj bratr se tam objevil ... chtěl abych šla zpátky s ním..."chtěla říct ještě něco dalšího,ale zase se rozbrečela a nedořekla.,,Promiň..."omluvila se Mayu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:10

Mayu Myanmaru

Mayu všetko pozorne počúvala no ani to s ňou nehlo. Bez nejakej odpovede vstala a prešla pár metrov vpred no potom zastavila a otočila sa na Kimiko ... čo vlastne chceš Kimiko ? ostať tu či ísť za bratom ? Eito mal asi dobrý dôvod ťa prehovárať aby si ostala pri ňom nemyslíš ? Mayu vytiahla Katanu a mierne sa ňou ohnala smerom ku Kimiko ... Eito ... ty si Kokoro ? spýtala sa dosť nezaujate ... možno preto ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:13

Kimiko Kay Kokoro

Zamyšleně jí pozorovala.,,Jsem.Ale to na tom nic nemění.Já vím,že jsem řekla,že tu zůstanu ... nevím,něco mě prostě donutilo tu zůstat.Ale jestli teď Kai zase použije tohle.."ukázala na náhrdelník ,,... dojde sem a tady ho všichni s úsměvem zabijí.Proto chci pryč.. ale to zase naštvalo Eita ....kriste.."naštvaně dupla do země.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:19

Mayu Myanmaru

Každý ho chce zabiť kvôli sprenevereniu Kekkei Genkai ... myslíš že keď utiekol z Kumogakure no Sato ho budú všetci oslavovať za hrdinu ? Mayu podla katanu zúrivo do zeme popri čom bolo počuť menší elektrický výboj ... Eito robí v podstate správnu vec ... klan Kokoro je na tom už aj tak dosť zle ... posledných päť ľudí žije a z toho sú dvaja nunkeninovia a jeden genin ... jediný lepší ste tu ty a Eito ... prečo si teda myslíš že ťa chce mať pri sebe ? teda okrem lás... Mayu sa zrazu sekla a chytila si ústa
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:22

Kimiko Kay Kokoro

,,Tak jsem to nemyslela ... jen prostě ... vypadá to,že chci několik věcí,které k sobě nejdou dohromady."
povzdechla si.,,Nesnaž se mi namluvit,že je to láska... byla by jsi už..."zamyslela se...,,...třetí."dodala po chvíli a protáhla si ruce.,,Proto nechci být ve vesnici.Mám strach o bratra.Zároveň nechci ale odejít,protože nechci zklamat Eita ... i když myslím,že to se mi už povedlo."řekla a zahleděla se na pravý bok,na které se jí táhlo jedno z tetování.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:29

Mayu Myanmaru

Láska ale z jeho strany nie z tvojej Kimiko ... povedala Mayu s povzdychom ... rom čo chceš ... máš slobodnú vôľu nie ? vyber si to čo si myslíš že je správne ... ale keď si myslíš že si Eita sklamala tak odíď a už sa nevracaj ... raz si ťa aj tak nájde no len z nenávisti ... Mayu zaborila katanu ešte hlbšie do zeme popri čom bolo počuť jasné elektrické výboje ktoré sa stále zosilnovali
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:39

Kimiko Kay Kokoro

Udiveně se podívala na Mayu.To co řekla mělo něco do sebe.,,Promiň ...máš pravdu."povzdechla si.Zamyslela se nad tím,co by měla dělat dál.Nabízelo se tolik možností řešení téhle zapeklité situace,ale ani jedna se jí nezdála přijatelná.Jen tam tak seděla,koukala na Mayu a pokyvovala hlavou ze strany na stranu.Setřela si slzy do návleku.,,Hm..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:42

Mayu Myanmaru

Ja ti poradiť nemôžem Kimiko ... je to len na tebe ... ale byť tebou dávam pozor na Kaia ... nevieš ako sa mohol zmeniť a hlavne kt oho mohol zmeniť ... Mayu nechala zabodnutú katanu v zemi ... to jedno je isté Eito má asi dôvod prečo ho chce zabiť ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:49

Kimiko Kay Kokoro

,,Je mi jasné,že se změnil.Viděla jsem to dneska..."
povzdechla si.Nakonec sebou zase praštila o zem a pohled zanořila do oblohy.Začala si pro sebe šeptem něco recitovat,tak tišše,že tomu ani nešlo rozumět.,,Hm ... dobře dobře ... takže to chce nějaké řešení ... no tak Kay .. přemýšlej..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 07:51

Mayu Myanmaru

Mayu si povzdychla a pristúpila bližšie ku Kimiko ... Asuka ťa vyzliekla že ? spýtala sa potichu no už z úsmevom ... to robí len ľudom ktorým má rada vieš o tom ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:03

Kimiko Kay Kokoro

,,Ne nevím ... poznala jsem jí teprve dnes."
zamyslela se.,,Ale je to celkem milá osoba."pousmála se a zase si sedla.Promnula si tvář pod pravým okem,kde měla jedna z tetování.,,Hm..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:08

Mayu Myanmaru

Je dosť úchylná keď ide o takéto veci ... Mayu si povzdychla ... raz sa jej dokonca podarilo mňa vyzliecť úplne ... no .. ale to je už dávno za nami .. usmiala sa a sadla si na zem pred Kimiko
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:20

Kimiko Kay Kokoro

Usmála se na Mayu.,,Okud jí znáš?A jak dlouho se vlastně znáte?"zeptala se jí po chvíli.,,Možná ... možná že bych se k Eitovi měla chovat trošku líp ... přece jen mi hodně pomohl."zamyslela se,ale poslouchala Mayu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:35

Mayu Myanmaru

Obe sme Jinchuuriki ... a tak nejak ... sme vyrastali v tom istom sirotinci ... povedala stále z úsmevom ... až na to že Eito je Asukin bratranec a ja som ... stále sirota ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:41

Kimiko Kay Kokoro

Nejistě se usmála.,,Eh ... promiň,to jsem nechtěla."povzdechla si.,,Mám patent říkat nevhodné věci v nevhodnou dobu..."podotkla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty14/5/2011, 08:43

Mayu Myanmaru

To je v poriadku Kimiko ... nič si z toho nerobím ... Mayu sa usmiala najviac ako vedela ... ale od Asuki som si tak trochu prevzala jej povahu priateľstva ... Mayu sa teraz tak trocha zákerne pousmiala na Kimiko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Park Kumo   - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Park Kumo
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Iné klany Kumo
» Brána Kumo
» Knihovna Kumo
» Knihovna Kumo
» Informácie o Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: