Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jounin Pohotovostná stanice

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty3/5/2011, 03:44

[size=36:214b]čakáreň pre jouninu

Jounin Pohotovostná stanice 180px-J%C5%8Dnin_Station_Outside
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty11/5/2012, 07:40

Ičiro Hyuuga

Technika ktorú používal Orochimaru ? tak to bude dosť zlé... počul som toho veľa o ňom a ďalších dvoch legendárnych sanínoch Tsunade a Jiraiyovi... pečať ktorá ťa spraví temným .. a ovládnu ju len tí skúsený... dúfam že to zvládnem a nebude mi prekážať.. hh samozrejme keď prežijem... ten ninja.. dobre vedel čo chce a prečo mi má pomôcť... prečo vlastne útočia na Konohu ? . Sakra... zas to bolí... zaťal som zuby a snažil sa tu bolesť vydržať..
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty11/5/2012, 07:41

Kakashi Hatake

Budova Jouninov sa pred nimi zrútila.Do kelu aj s ním! Prestáva mať nervy na takýchto otravných bláznov,ktorý len túžia po boji. Keby len nie som zranený,bolo by to aj v pohode. Teraz tu však nieje takže nemôže vedieť kam pôjdeme.To využijem! "Tajuu Kage Bunshin no Jutsu!" Všade sa zjavilo ohromne veľa klonov. Kým klony kráčali všetkými možnými smermi,napadlo mu už len jedno jediné miesto - Pamätný kameň. Miesto,ktoré je na kraji vesnice. Tak fajn,posledný raz to skúsme. Pozrel na Ičira,ktorému už asi muselo liezť na nervy že stále chodí tunelmi v zemi. "Tak poďme.." A znova sa prepadol pod zem aj s Ičirom a zakrátko sa dostal ku kameňu. Toto miesto Hideonovi napadnúť nemohlo,bolo to dosť ďaleko a nieje veľmi možné aby ich len tak ľahko našiel,proste ideálne a dobre vzdialené miesto.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty15/5/2012, 06:33

Kakashi Hatake

Vynoril sa opäť pred na polovicu zničenú Jounin pohotovostnú stanicu a oprášil sa. Tunel v zemi sa už zatiaľ zasypal a neostalo po ňom žiadnej stopy. "Už by sme mohli mať pokoj,aj keď pochybujem že sa ho dočkáme. Títo nepriatelia sú strašne otravní." Skonštatoval a na oddych si sadol na kameň.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty15/5/2012, 07:58

Ičiro Hyuuga

To určite no... ale čo ten had .. nedokáže nás nejak vycítiť ? Sakra nebaví ma utekať.. ale nič iné nám asi neostáva..Ach chcel som len niečo málo na práci aby som sa nenudil.. a nie toto ... Konoha na pol zničená, j som chytal nejakú pečať..kopa ľudí je určite mŕtvych a k tomu všetkému sa musíme len skrývať...
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty15/5/2012, 08:08

Kakashi Hatake

"Je možné že dokáže.Treba byť v strehu stále. A mať samozrejme funkčný plán." Zamyslel sa pozerajúc na zem. No kedy vyskočia zo zeme? Pomyslel si a zdvihol pohľad na Ičira. "Napadol ma plán." Vyhlásil a ešte raz si to premyslel či to nemá nejakú výraznú chybu. To by mohlo fungovať.Obväz na nohe si ešte viac utiahol a postavil sa.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty15/5/2012, 08:58

Ičiro Hyuuga

No tak sem sním sensei.Pozrel som naňho a čakal ako mi to vysvetlí...Dúfam že to zaberie a budeme mať pokoj.Už nech ich aspoň vyženieme aby som si oddýchol..
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty15/5/2012, 09:05

Kakashi Hatake

"Pre istotu,žeby nás niekto odpočúval ti dám len na výber." Zdvihol dva prsty. "Had či tá žena?" Spýtavo na neho pozeral.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty16/5/2012, 02:46

Ičiro Hyuuga

Had.. odpovedal som senseiovy ... no asi nechápal o čo mu ide..
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty16/5/2012, 04:05

Kakashi Hatake

"Fajn,tvojou úlohou bude na menšiu chvíľu zamestnať hada.Hlavne dávaj pozor nech ťa nezabije.Ostatné nechaj na mne." Spravil pečate. "Kage Bunshin no Jutsu." Zjavili sa pred ním 4 klony,ktoré sa hneď zmizli schovať. Avšak jeden bežal opačným smerom.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty16/5/2012, 05:18

Ičiro Hyuuga

Jasne.. odpovedal som a prehltol slinu..No teda to som si vybral..Nejak to zvládnem. Rozhodol som sa rozmiestiť výbušné lístky všade naokolo. To by ho mohlo trošku dezorientovať.Hady nemajú dobrý sluch ani zrak za to problém bude čuch.. musím mu ho nejak zničiť alebo vytvoriť nejaký fakt silný zápach a mňa ani neucíti... hmm lenže ako ? ...
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty16/5/2012, 07:49

Kakashi Hatake

Klony zmizli z dohľadu tak sa povystieral a uvažoval akú taktiku Ičiro zvolí na hada. Dúfam že nám to vyjde.Ak zlyhá tento plán,budeme vážne v maléri.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty18/5/2012, 02:35

Ako sa zavalil tunel ja som počkala kým Manda mi urobi nový ako som dorozprávala zrazu vyšiel zo zeme Manda a spravil ten tunel ja som vyšla nedaleko stanice pomali som šla ku stanici Mandu som odvolala a šla som stále rovno až som uvidela tých 2
"Tak tu sa skrývate tak čo miláčikovia ako bude po dobrom alebo po zlom?"
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty18/5/2012, 07:48

Kakashi Hatake

"Vôbec neviem čo po nás chceš,ale nečakaj že sa ti len tak vzdáme." Povedal. A sakra,toto mi nevychádza do plánu. No čo,aspoň nebude Ičiro v takom ohrození. Pomyslel si a pokojne prešiel pár krokov dopredu smerom k Yuiko.Kľakol si a okolo nej spravil hrubú stenu,ktorú použil aj proti tým hadom. "Ičiro,ak by sa niečo pokazilo,uteč! Ty nemáš skončiť tu!" Zakričal mu a zrazu sa za chrbtom Yuiko vynorili dva klony,ktoré na ňu útočili s Chidori. Spredu sa takisto zo zeme vynoril klon a tiež na ňu útočil s Chidori. Štvrtý klon vyskočil do vzduchu nad Yuiko a zaútočil na ňu s technikou Katon : Goukakyuu no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty18/5/2012, 11:29

Ako namňa šli tie klony tak som aktivovala Sennin mod hned ako som ho aktivovala tak som pobila klonov ako nič a ako ten nadomnou šiel použiť techniku ja som proste rozbilu stenu tým že som doňho proste udrela celou silou stena sa rozpadla a ja som hned bežala na pravého kakashiho velkou rychlostou vdaka sennin modu
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty18/5/2012, 11:55

Kakashi Hatake

"Č-čože? Ona ovláda aj Sennin mod?" Odskočil čo najďalej to šlo. Tak toto je už fakt moc,ak nepríde Hokage,sme zrejme obaja mŕtvi.Hm,ale je dosť ťažké zastaviť v tejto rýchlosti. Urobil pečate na Kage Bunshin no Jutsu.Na Yuiko zblízka,z dvoch strán a z ťažkého uhla zaútočili dva klony opäť s technikou Chidori. Znova ujsť ? Slepo bojovať na smrť či čakať na posily,ktoré neprídu? So zamotanými myšlienkami sa prizeral na útok klonov dúfajúc že to aspoň nejako zaberie.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty18/5/2012, 23:40

Zrazu som zastavila čo Kakashi určite nečakal tak som proste hodila výbušne lístky na tie klony a tie proste vybuchli
"Ach Kakashi najznámejší kopírovací ninja chcela som sa viac zabaviť ale poviem ti jedno nechcem vás zabiť"
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty19/5/2012, 00:32

Ičiro Hyuuga

No tak toto je pravda... keby nás chcela zabiť spravila by to už dávno.Napríklad mňa mohla zabiť hneď no na miesto toho mi dala tu pečať. A teraz odvolala toho hada, pokojne sa tu vypráva takže faktom je.. keby chcela našu smrť útočí agresívne bez prestávok či akéhokoľvek zľutovania... Robí to snáď pre zábavu ? .. že si povedala doma ach tu je nuda idem sa zahrať ? to sa mi zdá dosť choré aj na niekoho ako je ona... Sledoval som sensei ako sa snaží ju nejak zraniť.. no bohu žiaľ sa k nej ani nepriblížil.Chytil som kunai z výbušným lístkom a hodil ho po nej vo chvíli keď sa starala o senseove klony...Keďže nás nechce zabiť.. tak môžem útočiť bez väčšieho rizika...
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty19/5/2012, 00:49

Kakashi Hatake

"Zaujímalo by ma čo teda chceš,no nemám vážne chuť sa s tebou o tom rozprávať." Povolal ďalších dvoch klonov. Toto ma bude stáť dosť čakry.Rozbehol sa spolu s klonmi oproti nej a keď už sa priblížil, klony vyskočili do miernej výšky do strán za Yuiko. "Katon : Goukakyuu no Jutsu!" Spravil pečate a zaútočil na Yuiko ohňom. Prvý klon spravil pečate tiež. "Suiton: Suikoudan no Jutsu!" Na Yuiko vystrelila veľká žraločia strela.Druhý klon spravil pečate tiež. "Raiton: Raijū Hashiri no Jutsu!" Na ruke sa mu zjavilo Chidori,z ktorého vystrelil blesk v podobe psa. Spojili sa 3 druhy elementov čo spôsobilo dosť veľký výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty19/5/2012, 04:24

Ako som pozerala na kakashiho sledovala som ho aby som vedel ktorý je ten pravý ako som ho zamerala tak akorát vtedy šla namňa technika ja som sa proste teleportovala za Ichira a minula ma aj jeho výbušnina a hned v okamžiku som ho buchla do spánku on spadol použila som hned Kuchiyose no Jutsu a privolala 5 obyčajných hadov ktorých som hned poslal na Kakashiho ktory hned šli po kakashim naraz Jounin Pohotovostná stanice SerpienteGris03 a potom som hned použila zonu Kuchiyose no Jutsu privolala mandu zobrala som Ichira naskočila na mandu a zdrhali sme velkou rýchlosťou no s dediny Jounin Pohotovostná stanice Manda01 (presun)
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty20/5/2012, 02:36

Kakashi Hatake

Hadom sa veľmi ľahko vyhol úskokom a sledoval kam Manda mieri. Čo má ta ženská sakra v úmysle ?? Rozbehol sa po pachu za ňou a za hadom keďže má nos tak dobrý,žeby sa dal porovnať s nosom klanu Inuzuka.Povolal si ešte psov a aj s nimi bleskovo mieril podľa stôp a pachu za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jounin Pohotovostná stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jounin Pohotovostná stanice   Jounin Pohotovostná stanice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jounin Pohotovostná stanice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Natsu.. Jounin/ možno aj sensei..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: